Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2010., 13:59   #161
Ne samo da je Hrvatima nogomet u krvi, Hrvati su nogometno najtalentiranija nacija na svijetu.

sukladno sa tim, sve ispod polufinala svjetskog prvenstva je Bilicu odlazi!
Vanjushka is offline  
Old 02.07.2010., 14:00   #162
i najbolji smo vozači i uvijek znamo kaj je izašlo u beli. makar samo bili kibici. MIIIIIIII HRVAAAAAAAAAAAATIIIII
Veko32 is offline  
Old 02.07.2010., 14:07   #163
Quote:
balkanski pastuh kaže: Pogledaj post
I opravdano je što se ljutimo kada nam ne ide.
Ma OK. Ali mene silno smeta omalovažavanje svojih. Sjetimo se jeseni 1997. i Atene i Schmeihela koji je u nadokandi skinuo tri zicera Grcima. Pa onda dvije vratnice kontra Ukrajinaca prošlog ljeta u zadnjih 10 minuta. To je nogomet. Zato ga volimo.
odbojkašcro is offline  
Old 02.07.2010., 16:06   #164
Ma nemam ja što omalovažavat il dizat u nebesa, ja samo kažem kakva je situacija trenutno, smatram to realnim, i da, nakon raspada Juge naša je repka najtrofejnija čak bi se usudio reć i na području cijelog Balkana a ne samo na području bivše države bez obzira što Grci drže jedan naslov Europskih prvaka ako ste to htjeli da kažem, al ne znam što bi se tim pohvalama opet postiglo Evo, Nijemci recimo kritiziraju svoje igrače i njihovu igru iako su dobili Engleze
I nije baš točno da su Hrvati nacija koja voli pljuvat po sebi već naprotiv, dosta se hvalimo (svaka čast iznimkama), doduše i popljujemo po sebi onda kad ne učinimo nešto što smo očekivali, al nije stvar ni u hvalisanju niti pljuvanju po sebi već u realnoj kritici koja nam može sugerirat neku promijenu nabolje ili pak da se držimo istoga ako sve štima
Ne znam, al nekako imam osjećaj da je skromnost veća vrlina na kraju dana nego pretjerana euforija i samouzdizanje. Nek nas drugi uzdižu, to je puno lijepše za čut
Uostalom, kao da je toliko bitno bit među najboljima u sportu. Dobro, to je jedan način relaksacije i razbibrige koji dobro dođe, doduše može se i time zemlja malo markentiški promicati kao turistička destinacija itd., al ima i drugih unosnijih načina
Ajde, valjda ću i ja jednog dana osjetit pozitivne posljedice te cijele promidžbe
nkwame is offline  
Old 02.07.2010., 16:12   #165
I da, definitivno, baš smo zbog toga i zanimljivi što dobivamo "jače" a gubimo od "slabijih" i zato je zanimljivo kad se spoje Hrvatska i nogomet, šta je je
nkwame is offline  
Old 02.07.2010., 16:13   #166
Od slabijih gubimo jer smo empaticni, pustimo i manje od sebe da se raduju, a velike tucemo kao Robin Hud sto je krao od bogatih i dijelio sirotinji...

To je samo fama, da Hrvatska tuce jace a gubi od slabijih, uostalom ko moze sa 100% sigurnoscu reci da je bolji od Hrvatske, pitam ja vas...
Vanjushka is offline  
Old 02.07.2010., 16:18   #167
...a par centimetara nas je djelilo od SP-a
B52 is offline  
Old 02.07.2010., 16:19   #168
Quote:
Vanjushka kaže: Pogledaj post
Od slabijih gubimo jer smo empaticni, pustimo i manje od sebe da se raduju, a velike tucemo kao Robin Hud sto je krao od bogatih i dijelio sirotinji...

To je samo fama, da Hrvatska tuce jace a gubi od slabijih, uostalom ko moze sa 100% sigurnoscu reci da je bolji od Hrvatske, pitam ja vas...
svakako, svakako, tu se definitivno ne može ništa osporit, inat nek nam živi viječno!
nkwame is offline  
Old 02.07.2010., 16:21   #169
Pa realno i je, ako pogledamo cisto matematicki, da je samo jedna jedna zoga protiv Ukrajine koja je pogodila stativu, pogodila mrezu, sad bi vjerovatno bili na SP... ali mozda i bolje da ne, previse je ozlijedjenih igraca ionako + Petric ima madjionicarski kurs koji se kosi sa planom priprema
Vanjushka is offline  
Old 02.07.2010., 16:23   #170
Quote:
Vanjushka kaže: Pogledaj post
Pa realno i je, ako pogledamo cisto matematicki, da je samo jedna jedna zoga protiv Ukrajine koja je pogodila stativu, pogodila mrezu, sad bi vjerovatno bili na SP... ali mozda i bolje da ne, previse je ozlijedjenih igraca ionako + Petric ima madjionicarski kurs koji se kosi sa planom priprema
ma nema veze, glavno da smo mi sad zavarali jake ekipe da misle da smo slabi
nkwame is offline  
Old 04.07.2010., 20:13   #171
Quote:
dragec kaže: Pogledaj post
2002 u Japanu smo tukli Italiju pa kiksali protiv Ekvadora i ispali u grupi.
u Japanu je sudac tukao Italiju i to ju je propisno šamarao,zbilja se uopće nemrem sjetit utakmice u kojoj je sudac nekog više oštetil nego sudac Talijane u ovoj

nije da nekaj redovito pratim nogomet,al prvenstva gledam manje više,a ta utakmica je bila totalna sramota od suđenja je da je to nama bilo drago,al tu utakmicu je za nas dobio sudac.

na ovom prvenstvu je bilo lošeg suđenja,al neznam baš da je iti jednu reprezentaciju sudac tak oštetil ko taj Talijane.
The Best F1 Driver is offline  
Old 04.07.2010., 20:41   #172
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
u Japanu je sudac tukao Italiju i to ju je propisno šamarao,zbilja se uopće nemrem sjetit utakmice u kojoj je sudac nekog više oštetil nego sudac Talijane u ovoj

nije da nekaj redovito pratim nogomet,al prvenstva gledam manje više,a ta utakmica je bila totalna sramota od suđenja je da je to nama bilo drago,al tu utakmicu je za nas dobio sudac.

na ovom prvenstvu je bilo lošeg suđenja,al neznam baš da je iti jednu reprezentaciju sudac tak oštetil ko taj Talijane.
Italija - J. Koreja u 1/4finalu tog istog SP-a?
__________________
You have square thoughts which resist circles. - Frank Herbert
Rapttor is offline  
Old 05.07.2010., 03:05   #173
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
u Japanu je sudac tukao Italiju i to ju je propisno šamarao,zbilja se uopće nemrem sjetit utakmice u kojoj je sudac nekog više oštetil nego sudac Talijane u ovoj

nije da nekaj redovito pratim nogomet,al prvenstva gledam manje više,a ta utakmica je bila totalna sramota od suđenja je da je to nama bilo drago,al tu utakmicu je za nas dobio sudac.

na ovom prvenstvu je bilo lošeg suđenja,al neznam baš da je iti jednu reprezentaciju sudac tak oštetil ko taj Talijane.
Italija je bila oštećena za jedan gol,trebalo je biti 2-2. Ako se nemreš sjetiti utakmice gdije je netko više oštećen onda slabo pratiš nogomet. Lani u polufinali Lige prvaka Chelsea-Barcelona je Chelsea bio oštećen za 3,4 gola. Na ovom SP-u je bilo katastrofalno suđenje i cijela masa ekipa je drastično oštećena.Portugal eliminiran golom iz zaleđa,Meksiko dobio prvi gol iz zaleđa,Englezima nije priznat čisti gol,besmislena isključenja itd.
dragec is offline  
Old 05.07.2010., 03:06   #174
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
u Japanu je sudac tukao Italiju i to ju je propisno šamarao,zbilja se uopće nemrem sjetit utakmice u kojoj je sudac nekog više oštetil nego sudac Talijane u ovoj

nije da nekaj redovito pratim nogomet,al prvenstva gledam manje više,a ta utakmica je bila totalna sramota od suđenja je da je to nama bilo drago,al tu utakmicu je za nas dobio sudac.

na ovom prvenstvu je bilo lošeg suđenja,al neznam baš da je iti jednu reprezentaciju sudac tak oštetil ko taj Talijane.
Italija je bila oštećena za jedan gol,trebalo je biti 2-2. Ako se nemreš sjetiti utakmice gdije je netko više oštećen onda slabo pratiš nogomet. Lani u polufinalu Lige prvaka Chelsea-Barcelona je Chelsea bio oštećen za 3,4 gola. Na ovom SP-u je bilo katastrofalno suđenje i cijela masa ekipa je drastično oštećena.Portugal eliminiran golom iz zaleđa,Meksiko dobio prvi gol iz zaleđa,Englezima nije priznat čisti gol,besmislena isključenja itd.
dragec is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:38.