Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2010., 22:19   #81
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Prijatelju,vše ja volim Forlana nego Villu ili Mullera,ali i on i Suarez su vukli Urugvaj,a kažem, Villa je sam vukao Španjolce...
Villa sam vukao Španjolce?? U F i SF nije zabio, u QF zabio otpadak sa 7 metara na prazan gol, u osmini zabio iza akcije Xavija i Inieste, Čileu zabio na prazan gol, jedino protiv Hondurasa priznajem da je vukao ekipu, jedan majstorski gol i ponovo jedan odbitak. Villa je igrač svjetske klase, ali ako je ko vukao Španjolsku to su Xavi i Iniesta, potonji je još zabio i 2 gola. Makni Špancima Xavija i Iniestu i dobit ćeš ekipu poput Obale Bjelokosti
Sahta is offline  
Old 12.07.2010., 22:23   #82
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
Villa sam vukao Španjolce?? U F i SF nije zabio, u QF zabio otpadak sa 7 metara na prazan gol, u osmini zabio iza akcije Xavija i Inieste, Čileu zabio na prazan gol, jedino protiv Hondurasa priznajem da je vukao ekipu, jedan majstorski gol i ponovo jedan odbitak. Villa je igrač svjetske klase, ali ako je ko vukao Španjolsku to su Xavi i Iniesta, potonji je još zabio i 2 gola. Makni Špancima Xavija i Iniestu i dobit ćeš ekipu poput Obale Bjelokosti
istina

javier hernandez
safcina is offline  
Old 12.07.2010., 22:24   #83
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
...Čileu zabio na prazan gol...
Njegovo majstorstvo je napravilo da ova situacija izgleda kao pizdarija. Šta, zabio na prazan gol. Pih.
6ar is offline  
Old 12.07.2010., 22:58   #84
Quote:
6ar kaže: Pogledaj post
Njegovo majstorstvo je napravilo da ova situacija izgleda kao pizdarija. Šta, zabio na prazan gol. Pih.
Ono is offline  
Old 12.07.2010., 23:09   #85
Quote:
6ar kaže: Pogledaj post
Njegovo majstorstvo je napravilo da ova situacija izgleda kao pizdarija. Šta, zabio na prazan gol. Pih.
oke oke, ajde majstorija je. to ne umanje poantu mog prošlog posta, a to je da on nije sam vukao Španiju
Sahta is offline  
Old 13.07.2010., 00:42   #86
Baš me zanima gdje bi bila Španjolska bez Ville?

Ustvari znam, na avionu sa Francuzićima i Talijankama
__________________
"I'm proud of what I achieved there, but a life built on memories is not much of a life." - Eric Cantona

"U životu sam mnogo novca potrošio na alkohol, lijepe žene i brze automobile. Ostatak sam spiskao na gluposti." - George Best
Odin335 is offline  
Old 13.07.2010., 00:46   #87
GAYan
Grupa Queen is online now  
Old 13.07.2010., 08:57   #88
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
GAYan
ovo je tako loše da sam se morao nasmijat
B52 is offline  
Old 13.07.2010., 12:50   #89
Najvece "iznenadjenje" prvenstva, igrac koji je bukvalno eksplodirao, naravno bio je Tomas Miler.
Njemacki dvadesetogodisnjak, veoma dobro je igrao i za Bayern, ali ono sto je u reprezentaciji pokazao je bilo na vrhunskom nivou.
Svabe bi cak mozda prosle i Spanjolce da je igrao ovaj mali, ocigledno je bilo koliko im je nedostajao...

Dos Santos mi je takodje bio dobar, nazalost Meksiko se nije zadrzao dugo...

GAN-ci su takodje bili skoro svi dobri...
stipe_bp is offline  
Old 15.07.2010., 15:30   #90
Po meni svakako maldi Nemac Miller, kao i Ozil. Oni su me bas iznenadili, od ostalih se manje vise i ocekivalo to sto su i pruzili. Najvece razocarenje su svakako Messi, Cristiano Ronaldo i Brasil...))
cicamaca07 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:52.