Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2007., 14:51   #61
Tko zna kako se čisti purpjena? POMOĆ!
putnik57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 14:54   #62
Imaš sredstvo za čiščenje,sad ne znam kako se zove.Pitaj u trgovini građevinskog materijal.
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 14:55   #63
Quote:
Renata kaže: Pogledaj post
kaj je to rerna?
Šparet

Pečnica
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 14:56   #64
Quote:
Ipanema kaže: Pogledaj post
Šparet

Pečnica
ok, sad znam
Renata is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 14:58   #65
Quote:
maler & CO. kaže: Pogledaj post
Imaš sredstvo za čiščenje,sad ne znam kako se zove.Pitaj u trgovini građevinskog materijal.
To znam i ja !! Svejedno, hvala na savijetu.
Neki su mi preporučili razna otapala na bazi glicerina ili čak benzin super95 ali nede! J.... pjena
putnik57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 14:59   #66
Quote:
Renata kaže: Pogledaj post
kaj je to rerna?
pećnica.
__________________
Neću više nkad spominjat ćevape kao offtopic...
sibi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 16:00   #67
Quote:
Ipanema kaže: Pogledaj post
Šparet

Pečnica

furuna
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 16:01   #68
Quote:
maler & CO. kaže: Pogledaj post
Da nisam tu pjenu nanosio ne bi ništa rekao,otopi lakšu mast ali ne onu več debelo zapečenu,možda je dobro za grijače gdje je teže dostupno,ali kavica i nazad pa se pećnica blista.Da je bar tako,to znaju oni koji svaki dan kuhaju i peku.
poanta je u tome da pjena stoji bar dve vure ... dok fino ne posmeđi
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 16:02   #69
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
furuna
gefufna.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 16:19   #70
Quote:
chiquita kaže: Pogledaj post
gefufna.

also known as ror
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 16:41   #71
Quote:
putnik57 kaže: Pogledaj post
To znam i ja !! Svejedno, hvala na savijetu.
Neki su mi preporučili razna otapala na bazi glicerina ili čak benzin super95 ali nede! J.... pjena
stvrdnuta nikako osim mehanički.....za svježu postoji sredstvo....
cd_covers is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 22:42   #72
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
furuna
__________________
Neću više nkad spominjat ćevape kao offtopic...
sibi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 15:25   #73
[QUOTE=maler & CO.;8435563]--Pečnice su najgore,ako je nova redovito je održavajte,zaboravite sisteme samočiščenja,obavezno je perite nakon kuhanja,jer kad se masnoća zapeče,rade samo agresivna sredstva i špahtla.

-QUOTE]


Neke domaćice fino oblože čitavu pećnicu(naravno osim otvora i grijača) alu-folijom.Pa kad se jako zašprica jednostavno ju promijene(samo treba paziti da se ne podrapa jer ako ispod nje nešto iscuri onda se i ona zapeče pa je to teško skinuti).

A prozore nikad ne glancam niti novinama niti ikakvim krpama nakon pranja-otpale bi mi ruke-dovoljno je nabaviti kvalitetnu krpu kojom se inače brišu automobili nakon pranja(one gumenaste imitacije tzv.jelenje kože)i samo pobrisat vodu.Bez tragova garantirano.

Trik za prašinu-spusti rolete(napravi polumrak) i manje će se vidjeti. Obožavam namještaj boje svijetle bukve-najmanje se vidi prašina.
sretnodijete is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 23:58   #74
Quote:
Ipanema kaže: Pogledaj post
Šparet

Pečnica
Špaher!
mali008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 22:16   #75
Mobitel i gnjavaža

Umorni ste,ne želite da vas itko uznemirava,isključit čete mobitel a šef na poslu ili poznanici to če vam zamjeriti.Evo čega sam je ja dosjetio.

Zamotao sam mobitel u alu foliju,i postao nedostupan.
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 01:57   #76
Neki još dobar,zna li netko???
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 02:08   #77
Quote:
maler & CO. kaže: Pogledaj post
Umorni ste,ne želite da vas itko uznemirava,isključit čete mobitel a šef na poslu ili poznanici to če vam zamjeriti.Evo čega sam je ja dosjetio.

Zamotao sam mobitel u alu foliju,i postao nedostupan.
wow, to funkcionira. upravo sam probala (zamotala jedan mob i nazvala se s drugog) i javlja mi da "trenutno nisam dostupna" ALI i "ili je iskljucen mobilni telefon". dakle, alu folija radi, ali dodjes na isto (jer netko moze pomisliti da si se jednostavno ugasio).
inace, za alu foliju sam cula i da se stavi na zid iza televizora pa uredjaji koji hvataju zracenje ili signal tva (ne kuzim se u to) koje nose zli tv inkasatori ne hvataju impuls pa vam ne zvone na vratima kako bi vam nepravedno naplatili posjedovanje televizora
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 23:11   #78
Evo još jedan savijet za čišćenje od zapečene masnoće: Permental (mislim da Labud proizvodi). Mrak stvar. Roštiljam na električnom roštiilju koji je nakon toga koma rasturen i zašprican. Plus toga, ne operem ga odmah nego za tjedan dana prije nego idem drugi put roštiljati. Malo špricanja s permentalom i praktički je dovoljno samo isprati zmazanoču. Isto dijeluje i na pečnicu. Mrak stvar.
Stari Zeke is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 11:26   #79
Poštovani forumaši...molim Vas da se držite teme a za probleme sa naplatom HRT usluge i sl. da posjetite podforum televizija.

Hvala
__________________
We are the Moderator! Lower your shields and surrender your ships.
We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile!
Fear factor natjecatelj
Pollux is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 12:27   #80
za čišćenje pločica, svejedno da li kuhinja ili kupaona, koristim vlažne maramice iz dm-a za pranje poda
mrak
nema nikakvog ribanja u kuhinji, lagano prebrišem i malo ono što je onak masno jače pritisnem i to je to
Hrvach is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:56.