Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2010., 13:53   #201
RBA sjelo jučer
kbegicsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 13:57   #202
mene ko da su zaboravili opet nista
klol is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 14:06   #203
je li moguće da ne uplate svima u isto vrijeme? moj zaručnik je u zabi i još ništa..
melita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 14:12   #204
"po puni iznos odnosno 2251 kn i ja sva sretna kad ono dođe rješenje na samo 3 mjeseca...a ja se ponadala ......"

A gle,bolje i tako nego da su ti dali 6 mjeseci pa kao meni po 1075kn.
A i ne kuzim kako su dosli do te cifre.Imao sam jos 67 dana na osnovici 1505 kn,pa onda 1075 ostatak,dok mi je na proslom rjesenju 70% iznosil 2066kn,pa ostatak po 1476.I ja se kreten idem grebat za jos jedan mjesec pa evo mi sad.
Ali KAKO su dosli do te nove cifre od 70%-1505kn i 50%-1075kn?
Cega je to 70%?Pa nije mi placa bila 2100kntih zadnjih 5 mjeseci.Prije sam mislio da je to po novom nesto 70% i 50% hrvatskog minimalca,a sad sam procitao da je miniimalac 2800.kn
I onda me sad jos od te bijede okinu jos za 26 kuna.Paukurac

"mene ko da su zaboravili opet nista "

A mozda i ti kao i ostatak svijeta dobijes za 2 ili za 3 mjeseca.

"je li moguće da ne uplate svima u isto vrijeme? moj zaručnik je u zabi i još ništa.."

Ma folira te zarucnik,vidis da je vec bilo u ZABI.Sigurno je svu lovu stavio na Cilica popodne
sexy preserator is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 14:23   #205
Quote:
sexy preserator kaže: Pogledaj post
"po puni iznos odnosno 2251 kn i ja sva sretna kad ono dođe rješenje na samo 3 mjeseca...a ja se ponadala ......"

A gle,bolje i tako nego da su ti dali 6 mjeseci pa kao meni po 1075kn.
A i ne kuzim kako su dosli do te cifre.Imao sam jos 67 dana na osnovici 1505 kn,pa onda 1075 ostatak,dok mi je na proslom rjesenju 70% iznosil 2066kn,pa ostatak po 1476.I ja se kreten idem grebat za jos jedan mjesec pa evo mi sad.
Ali KAKO su dosli do te nove cifre od 70%-1505kn i 50%-1075kn?
Cega je to 70%?Pa nije mi placa bila 2100kntih zadnjih 5 mjeseci.Prije sam mislio da je to po novom nesto 70% i 50% hrvatskog minimalca,a sad sam procitao da je miniimalac 2800.kn
I onda me sad jos od te bijede okinu jos za 26 kuna.Paukurac

"mene ko da su zaboravili opet nista "

A mozda i ti kao i ostatak svijeta dobijes za 2 ili za 3 mjeseca.

"je li moguće da ne uplate svima u isto vrijeme? moj zaručnik je u zabi i još ništa.."

Ma folira te zarucnik,vidis da je vec bilo u ZABI.Sigurno je svu lovu stavio na Cilica popodne
meni je prosjek plaće za zadnja tri mjeseca bio 3800 mjesecno..i imam preko 3 godine staza al vjerovatno je kvaka sto sam godinu dana od te 3 godine volontirala sto je obavezno za moj posao...a izgleda da je moguće jer vidim gore post di je nekom u pbz sjelo a eto ja baksuz sve moram dobit zadnja..jbg...valjd necu i povrat poreza dobit zadnnja :P
klol is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 14:24   #206
ako je dobar koeficijent, možda i preživi
melita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 17:16   #207
Quote:
klol kaže: Pogledaj post
mene ko da su zaboravili opet nista
sad bila na bankomatu, PBZ..ništa
Tamara_ka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 20:25   #208
Quote:
Tamara_ka kaže: Pogledaj post
sad bila na bankomatu, PBZ..ništa
meni su uplatili ..sad bila na bankomatu pbz
klol is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 20:37   #209
ja ću ustrijelit ove debile u bivšoj firmi. Rekli da će do petka napravit prosjek zadnje 3 plaće i ništa, a petkom je obično kolektivna masturbacija u firmi tak da znam da neće ništa napravit

A koliko znam po zakonu imaju 8 dana da radniku vrate sve papire a ja mislim da je i ovo jedan od tih papira koje su mi dužni. Nije mi se išlo posebno na burzu pa da naknadno nosam taj prosjek jer jednostavno ne želim trošit svoje novce na prijevoz pošto još nemam besplatan prijevoz.

Da im u ponedjeljak zovem inspekciju rada i zajebem ih ili kaj. Majku li im dobit ću pare tek tamo 5-10.7
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 21:10   #210
dosta ljudi koje znam u Brodu nisu još dobili, tako da izgleda oni to uplaćuju po županijama il kako već
melita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 21:19   #211
Quote:
-mobyXXL- kaže: Pogledaj post
ja ću ustrijelit ove debile u bivšoj firmi. Rekli da će do petka napravit prosjek zadnje 3 plaće i ništa, a petkom je obično kolektivna masturbacija u firmi tak da znam da neće ništa napravit

A koliko znam po zakonu imaju 8 dana da radniku vrate sve papire a ja mislim da je i ovo jedan od tih papira koje su mi dužni. Nije mi se išlo posebno na burzu pa da naknadno nosam taj prosjek jer jednostavno ne želim trošit svoje novce na prijevoz pošto još nemam besplatan prijevoz.

Da im u ponedjeljak zovem inspekciju rada i zajebem ih ili kaj. Majku li im dobit ću pare tek tamo 5-10.7
takva je bila i moja šefica zadnji dan mi je dala papire za zdrastveno...i to u pol 3 a zdravstveno radi do 3...skoro sam izgubila pravo na to a trudna sam....a prosjek plaća za naknadu za biro mi je isto dala zadnji dan...nisam htjela zvat inspekciju al trebala sam...da ne pričam kakve sam još gluposti prošla...dovoljno je reci da mi je odmah prvi dan mog bolovanja zbog trudnoće rrekla da mi ugovor neće produzit...al bitno da sam valjala dok sam radila smjene od 16 sati...
klol is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 21:21   #212
Quote:
klol kaže: Pogledaj post
meni su uplatili ..sad bila na bankomatu pbz
drago mi je za tebe..

ja valjda jedina ko 13-to prase
Tamara_ka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 21:23   #213
Quote:
melita kaže: Pogledaj post
dosta ljudi koje znam u Brodu nisu još dobili, tako da izgleda oni to uplaćuju po županijama il kako već
izgleda da je PBZ uplaćeno samo u zagrebu..
karlovac još ništa..

valjda po županijama..da..
Tamara_ka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 21:47   #214
još ništa...kakva gamad...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 23:33   #215
Quote:
Tamara_ka kaže: Pogledaj post
izgleda da je PBZ uplaćeno samo u zagrebu..
karlovac još ništa..

valjda po županijama..da..
vukovar je dobio ....bar smo u nečem među prvima... :P
klol is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 09:24   #216
Quote:
klol kaže: Pogledaj post
takva je bila i moja šefica zadnji dan mi je dala papire za zdrastveno...i to u pol 3 a zdravstveno radi do 3...skoro sam izgubila pravo na to a trudna sam....a prosjek plaća za naknadu za biro mi je isto dala zadnji dan...nisam htjela zvat inspekciju al trebala sam...da ne pričam kakve sam još gluposti prošla...dovoljno je reci da mi je odmah prvi dan mog bolovanja zbog trudnoće rrekla da mi ugovor neće produzit...al bitno da sam valjala dok sam radila smjene od 16 sati...
ti si trebala zvat ne samo inspekciju nego i novinare. Ja očito neću dobit lovu prije 5-10.7 jer mi se ne javljaju ali ako ih ne čujem ni u ponedjeljak odo ja do prve redakcije.

Mislim... dijeli se 70 otkaza sad u firmi pa oni eto nemaju vremena, imaju puno posla. Baš me briga, nisam ja kriv kaj je uprava nesposobna i kradljiva pa su sve opljačkali i nemaju za plaće pa sad moraju dijelit otkaze. Imaš zakon, meni je zadnji dan bio 30.4 pa izvoli... Rok je 8.5 po zakonu, samo kaj je ovo malo prejaka firma da bi se inspekcija usudila dirnut u to mafijaško leglo. Možda da dođem s palicom po prosjek plaće
A kakva su gamad samo svjedoči to da sam trebao dobit liječničku svjedodžbu jer sam prije par mj bio na liječničkom pa mi to pripada, došao do tipa koji je zadužen za zaštitu na radu da bi isti bio kod voditeljice općih poslova na nekakvom sastanku pa je rekao da malo pričekam. A čekao sam sat vremena i niko me ne j.... 5%
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 13:41   #217
Quote:
klol kaže: Pogledaj post
vukovar je dobio ....bar smo u nečem među prvima... :P
tako je..
a evo udostojili su se u nama danas uplatiti.

nadam se da će danas dobiti svi koji još nisu.
Tamara_ka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 14:06   #218
danas će dobit svi, zvala sam i pitala, oni to ne isplaćuju sve isti dan, nego na 2-3 dana.
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 14:25   #219
ulijećem malo padobranski, ali imam jedno pitanje, a ovo je idealna tema za to.

naime, čula sam da postoji mogućnost jednokratne isplate naknade za nezaposlene. Mene sad zanima kako to funkcionira i kolike su šanse da se tako nešto dobije. Koliko mjeseci uključuje onda ta jednokratna naknada? Ako je netko imao iskustva s tim, bilo bi mi drago da se javi.

Pozz
__________________
rivenđ iz maaaaaaaaaaaaaajnnnnnnn

Zadnje uređivanje fulana : 07.05.2010. at 14:54.
fulana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 15:19   #220
konačno, sjelo
melita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:48.