Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2010., 23:32   #61
Quote:
zvonzi kaže: Pogledaj post
onaj tko zabije više golova će pobjediti
bok, svaki iritantni kvazi-stručnjak kojeg slušamo na prijenosima utakmica
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Old 09.06.2010., 23:36   #62
Quote:
Znatiželjko kaže: Pogledaj post
Od afričkog kupa nacija ne vjerujem u te afričke ekipe,tako da mislim da će pobjediti Ganu ako odigraju hrabro i maksimalno.
Afrički kup nacija je pokazao da sve te afričke reprezentacije kronično boluju od nediscipline i katastrofalnih golmana. Ali barem jedna afrička reprezentacija ima izgleda otići u 2. krug. Po meni najviše izgleda ima Nigerija.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 09.06.2010., 23:38   #63
Quote:
dplazin2 kaže: Pogledaj post
bok, svaki iritantni kvazi-stručnjak kojeg slušamo na prijenosima utakmica

nisam mogao odoljeti kad sam pročitao postove iznad tipa "pobjedit ćemo ako budemo igrali hrabro i maksimalno".
__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
Old 10.06.2010., 00:09   #64
Želim da prođu, no mislim da Gana nema neku kvalitetu... A i imaju Srbina za izbornika, nikad nije to prava stvar kad igraš proitv svoje države. Il će biti 0-0 il će biti 2-0 za Srbiju. Pobjeda Gane bi bila pravo čudo.
mark my words is offline  
Old 10.06.2010., 01:25   #65
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Afrički kup nacija je pokazao da sve te afričke reprezentacije kronično boluju od nediscipline i katastrofalnih golmana. Ali barem jedna afrička reprezentacija ima izgleda otići u 2. krug. Po meni najviše izgleda ima Nigerija.
Slažem se. Ali ipak vidim Kamerun kao tu reprezentaciju.
Clint Eastwood is offline  
Old 10.06.2010., 01:25   #66
Quote:
The Ghana Football Association has relocated the Team Base Camp (TBC) of the Black Stars from the Roode Vallei Hotel in Pretoria to Sun City in Rustenburg.

The relocation has been neccesitated by unresolved technical issues at the Roode Vallei Hotel.
Quote:
Ghana's Sulley Muntari believes his compatriots can reach the World Cup semi-finals despite the absence of injured Michael Essien.

"After what we did in 2006 (when the Africans reached the second phase), expectations are sky-high and we will try to satisfy our supporters by giving it our absolute best shot," said the Inter Milan star.

Muntari is coming back from injury but still hopes to play a big part in his country's campaign as it goes up against Germany, Serbia and Australia in Group D.

"We want to get out of our group and get to the semi-finals or even further," said Muntari.

"Germany are the group favourites and so it will doubtless come down to Serbia - we don't know quite what to expect against them, but we know they are a good team.

"Our goal is to produce good football," said Muntari, who is coming back from a thigh injury but expects to be fit to feature against the Serbs on Sunday.

The Ghanaians have meanwhile decided to switch their headquarters from Pretoria to Sun City just outside Rustenburg, a delegation official announced, citing unspecified "unresolved technical problems".

Later Wednesday, Ghana defeated a local youth side 4-0 with all the players, barring Muntari, taking part.

Ghana's Serbian coach Milovan Rajevac has already targetted the second round.

"The most important thing is for us to qualify for the last 16. We have a reputation for starting tournaments slowly, but I believe that's a thing of the past."

Rajevac is looking forward to facing his own country of Serbia in the first match.

"I am 100 per cent Ghanaian. I am a professional, my primary target is to win against Serbia and to qualify."
malo novosti iz kampa naše reprezentacije.
odigrali su i trening tekmu sa lokalnom ekipom.

Quote:
Black Stars beat a local side Ethekwini Coastal 4-0 in a warm up game. Amoah, Adiyiah, Appiah and Tagoe got the goals
__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
Old 10.06.2010., 11:09   #67
Quote:
kandidatrizla kaže: Pogledaj post
srbija ima jak vezni red...
ček dis aut
stankovic,krasic,kuzmanovic
obrana im je cisto solidna
subotic,kolarov,vidic,za cetvrtog ne znam,pretpostavljam ivanovic
i napad žigic,pantelic
jebenu imaju oni momcad
Srbija ima dobru momčad,što jest jest...

Poslije Gane,Australije i Njmeačke su mi najdraži u skupini...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 10.06.2010., 11:21   #68
Quote:
Ghana has a population of about 24 million people. It is home to more than 100 different ethnic groups. Fortunately, Ghana has not seen the kind of ethnic conflict that has created civil wars in many other African countries.
Respect
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 10.06.2010., 12:24   #69
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Srbija ima dobru momčad,što jest jest...

Poslije Gane,Australije i Njmeačke su mi najdraži u skupini...
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Old 10.06.2010., 12:52   #70
Skupinu prolaze Njemačka i Srbija, to mi se čini da je zicer.
scorpio2001 is offline  
Old 10.06.2010., 13:47   #71
Ova skupina je po FIFA-inom rejtingu reprezentacija najjača.Nakon ove skupine druga je po rejtingu grupa sa englezima,a talijanska grupa je najslabija po tom kriteriju

zeljko ri To je bilo oduvijek,ali na ovom zadnjem kupu nacija se po meni činio i slab tempo,jednostavno nizak nivo igre...
__________________

Zadnje uređivanje Znatiželjko : 10.06.2010. at 13:53.
Znatiželjko is offline  
Old 10.06.2010., 14:30   #72
Quote:
blokora kaže: Pogledaj post
Postava protiv Gane, nakon danasnjeg trening meca

...................Stojkovic...................

Ivanovic...Lukovic...Vidic...Obradovic

............Stankovic...Milijas..............
Krasic...............................Jovanovic

................Zigic...Pantelic................
Da, 99% ce igrati u ovom sastavu protiv Gane. Sad se zavrsila konferncija za stampu nase reprezentacije i neki Bane, lik verovatno koji je zaduzen za te konferencije, je to skoro potvrdio.
Ja bih ovde dosta menjao, ali videcemo sta ce biti protiv Gane. Ja samo jednostavno ne vidim nacina kako bi Milijas ili Pantelic mogli da odigraju dobro ovu utakmicu, igraci koji nemaju nikakav kvalitet jednostavno ne mogu da igraju dobro pogotovo u ovako vaznom mecu. Ali verujem da Krasic i Jovanovic mogu nesto da naprave i samo zbog njih nekako verujem u pozitivan rezultat.
Cenim da ce Antic vec na poluvremenu napraviti 2 izmene.
Otkaceni Decko is offline  
Old 10.06.2010., 14:34   #73
Quote:
Znatiželjko kaže: Pogledaj post
Ovo protiv Kameruna mislim da nije šema po kojoj će igrati srbija na SP.Prije te tekme su odigrali van srbije par prijateljskih tekmi sa sušom golova,i onda su valjda odlučili pred svojim navijačima odigrati jednu otvorenu tekmu što je rezultiralo s tih 4:3.

Očekujem uz uvijek solidnu tehniku i dobru trkačku momčad....a postoji šansa i za jak momčadski duh i borbenost umjesto raspadanja pri rezultatskom zaostatku.
Od afričkog kupa nacija ne vjerujem u te afričke ekipe,tako da mislim da će pobjediti Ganu ako odigraju hrabro i maksimalno.
To je bila toliko otvorena tekma da sve koje sam pitao kako je bilo a isli su na utakmicu, da su mi rekli da samo sto nisu zaspali na stadionu. Nista tu nije bilo otvoreno osim Stojkovica.
Otkaceni Decko is offline  
Old 10.06.2010., 15:13   #74
Quote:
Otkaceni Decko kaže: Pogledaj post
To je bila toliko otvorena tekma da sve koje sam pitao kako je bilo a isli su na utakmicu, da su mi rekli da samo sto nisu zaspali na stadionu. Nista tu nije bilo otvoreno osim Stojkovica.


ovo me nasmijalo

Srbi, imate dobru momčad, istina da ću svim srcem navijati kontra vas i ne želim vam rezultatsku sreću, no mislim da ćete proći skupinu.
mark my words is offline  
Old 10.06.2010., 15:34   #75
Samo neznam tko ce za Elf golove tuc ! Gomez i Klose koji nemaju zajedno toliko golova u zadnjoj sezoni kao Kiesling + tome su toliko u losoj formi kao nikada. Ta dvojca imaju toliki lobi kod Löwa da Kiesling slobodno moze otici kuci, jer ne bude nazalost niti minutu zaigro.

Ja mislim Elf ce po bodovima toliko imati kao drugoplasirani ali losiju gol razliku .... i onda tschüüüüsss Deutschland. ..... hehehe
__________________
Nekve osobe kupuju si od novaca, kojeg nemaju, stvari, koje ne trebaju, samo da imponiraju drugima, koje ne vole.
Seminom is offline  
Old 10.06.2010., 16:15   #76
Quote:
Seminom kaže: Pogledaj post
Ja mislim Elf ce po bodovima toliko imati kao drugoplasirani ali losiju gol razliku .... i onda tschüüüüsss Deutschland. ..... hehehe
Premda sam za Njemacku, slazem se s tobom pod uvjetom da na kraju izgleda ovako:

Gana 9 (7-0)
Australija 4 (4-3)
Njemacka 4 (4-4)
Srbija 0 (1-9)
__________________
Aisha: “I feel that your Allah hastens in fulfilling your wishes and desires.” Sahih al-Bukhari 4788: Book 65, Hadith 310
panced is offline  
Old 10.06.2010., 16:34   #77
Quote:
panced kaže: Pogledaj post
Premda sam za Njemacku, slazem se s tobom pod uvjetom da na kraju izgleda ovako:

Gana 9 (7-0)
Australija 4 (4-3)
Njemacka 4 (4-4)
Srbija 0 (1-9)


sačekajmo kraj juna pa ćemo da vidimo...
broj022 is offline  
Old 10.06.2010., 16:42   #78
Vjerujem da će Kiesling napraviti dobar posao na SP. Gomez u Bayernu grije klupu, Muller meni osobno nije veliki igrač (Olić je za njega profesor), Klose je istrošena roba. Tko ostaje? Podolski? Ma kakvi.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 10.06.2010., 17:15   #79
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Vjerujem da će Kiesling napraviti dobar posao na SP. Gomez u Bayernu grije klupu, Muller meni osobno nije veliki igrač (Olić je za njega profesor), Klose je istrošena roba. Tko ostaje? Podolski? Ma kakvi.
Podolski u repki igra krilo. Posto Njemacka trenutno igra 4-2-3-1 formaciju idealni napadac je Cacau ili Kiesling.
__________________
Aisha: “I feel that your Allah hastens in fulfilling your wishes and desires.” Sahih al-Bukhari 4788: Book 65, Hadith 310
panced is offline  
Old 10.06.2010., 17:48   #80
Quote:
infiniti kaže: Pogledaj post
Ne vidim razlog za podcenjivanje Srbije,oni sada kao i Englezi imaju ekipu sa kojom ako sada nesto ne urade ko zna kada ce opet imati mogucnost...
Zapravo ja za sledece svetsko prvenstvo se nadam da cemo biti mnogo jaci nego sada. Mladi igraci koji tek treba da udju u reprezentaciju imaju mnogo veceg potencijala nego ovi sto su sada u njoj tipa Zigica, Lazovica, Pantelica, Milijasa. Djuricic, Matic, Aleksic, Krsticic, Ljajic svi oni imaju manje od 20 godina (osim Matica) a imaju veceg potencijala nego ovi nasi stariji igraci sto su ikada imali. Sto je po meni najbitnije svi oni su vec po stranim ligama gde ce se nauciti radu, disciplini, igrace na mnogo vecem nivou nego sto bi to bio slucaj ovde u Srbiji i nece igrati polunamestenu ligu gde korupcuja i mafija ima glavnu rec.
Otkaceni Decko is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:36.