Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2010., 02:35   #141
Brleković...

On se čudi zašto kladionice stavljaju razrade, i kakva su to uopće pitanja,tko će dati prvi gol,tko će dobiti više žutih,tko će pobijediti s više golova razlika....

U njegovo vrijeme se kladilo samo na konačan rezultat...

On ne zna neke stvari koje kuži većina osnovnoškolaca...

I onda ponavlja mit da bi se sve riješilo skidanjem parova hnl-a s ponude.Kao da su ovi dizali po milijun kuna u Super sportu i Germaniji...

Ovi igrači su samo posljedica stanja u državi i u nogometu.Ne bih želio da se njih sad drakonski kazni pa da ispadne kao da su oni glavni problem hrvatskog nogometa.Problemi su veći i treba krenuti od vrha.Ali to što oni nisu glavni problem nogometa,to što nisu dobivali plaću,to što ima sigurno i gorih likova u našem nogometu ne opravdava ih krivnje i treba ih se kaznit primjereno.I drugim ljudima je teško,pa neće opljačkat nekoga ili radit sličnu stvar.Iritantno mi je i branjenje i opravdavanje od strane Brlekovića.Kao u stilu,nisu igrači krivi,kladionice su krive...I ono opravdavanje kao sve je regularno jer se nisu kladili na konačan rezultat nego na golove i pobjedu s više razlike.Kao namještanje je ok i ne utječe na regularnost ako se namještaju razrade...


Iako je i to promašio poantu jer i u klađenje na hendikep dogovori se koja će momčad pobijediti na kraju...
cantona007 is offline  
Old 11.06.2010., 12:07   #142
Quote:
The Godfather kaže: Pogledaj post
kako mu biže oći, biće je napisa na zid sta da govori
daj odi u kuratz
Nimoy is offline  
Old 11.06.2010., 12:10   #143
Quote:
Uvijek istok kaže: Pogledaj post
Čekaj, ako ja dobro percipiram, kad sam počeo gledat Brleković je tvrdio onom novinaru da su oni iz HNS-a učinili sve što su mogli, to jest da su na sudu zahtjevali da se izbace parovi 1.lige iz ponude hrvatskih kladionica iako je posve očito da se većina uplaćuje vani . U tom trenutku mi je izgledao kao osoba koja kurca kuži, odnosno da mu je materija prezahtjevna, ali na kraju je spomenuo Aziju i internetske uplate. Nakon Bijelića iz Mup-a opet si je netko skočio u usta usred emisije.
Jasna stvar. Prvo ide "zabranite PSK i Lutriju", onda ah da, ima i online klada.

Onda ni online klade nisu problem (jer su limiti jebenih par sto eura za HNL, ako i toliko) nego ILEGALNE AZIJSKE KLADIONICE.

Samo to.

A reć "zabranite to" je kao reć "stop the war, we want peace in the world".


Kme kme.
Nimoy is offline  
Old 11.06.2010., 12:13   #144
Quote:
cantona007 kaže: Pogledaj post
Brleković...

On se čudi zašto kladionice stavljaju razrade, i kakva su to uopće pitanja,tko će dati prvi gol,tko će dobiti više žutih,tko će pobijediti s više golova razlika....

U njegovo vrijeme se kladilo samo na konačan rezultat...

On ne zna neke stvari koje kuži većina osnovnoškolaca...

I onda ponavlja mit da bi se sve riješilo skidanjem parova hnl-a s ponude.Kao da su ovi dizali po milijun kuna u Super sportu i Germaniji...

Ovi igrači su samo posljedica stanja u državi i u nogometu.Ne bih želio da se njih sad drakonski kazni pa da ispadne kao da su oni glavni problem hrvatskog nogometa.Problemi su veći i treba krenuti od vrha.Ali to što oni nisu glavni problem nogometa,to što nisu dobivali plaću,to što ima sigurno i gorih likova u našem nogometu ne opravdava ih krivnje i treba ih se kaznit primjereno.I drugim ljudima je teško,pa neće opljačkat nekoga ili radit sličnu stvar.Iritantno mi je i branjenje i opravdavanje od strane Brlekovića.Kao u stilu,nisu igrači krivi,kladionice su krive...I ono opravdavanje kao sve je regularno jer se nisu kladili na konačan rezultat nego na golove i pobjedu s više razlike.Kao namještanje je ok i ne utječe na regularnost ako se namještaju razrade...


Iako je i to promašio poantu jer i u klađenje na hendikep dogovori se koja će momčad pobijediti na kraju...
Tako je. A JOŠ teže nego u Supersportu recimo gdje nema evidencija o tome TKO JE DOBIO, nego samo KOLIKO je NETKO dobio (i kada), no ne i TKO, je online, gdje postoji striktna evidencija, ime i prezime. Lokalne HR klade se štite tako da jednostavno ne primaju velike uplate.

Znaš kad ćeš dignut 100,000 € na HNL betu online? Nikad.

Legalno nikad. Ali povežeš se s ekipom u Aziji koja nudi ta sranja ilegalno a uz to i pere lovu naveliko, i onda možeš uplatit koliko god hoćeš.
Nimoy is offline  
Old 11.06.2010., 12:22   #145
Glavno da se krenulo
__________________
Life is life
Mislav Premisović is offline  
Old 12.06.2010., 12:31   #146
Quote:
cantona007 kaže: Pogledaj post
Brleković...

On se čudi zašto kladionice stavljaju razrade, i kakva su to uopće pitanja,tko će dati prvi gol,tko će dobiti više žutih,tko će pobijediti s više golova razlika....

U njegovo vrijeme se kladilo samo na konačan rezultat...

On ne zna neke stvari koje kuži većina osnovnoškolaca...

I onda ponavlja mit da bi se sve riješilo skidanjem parova hnl-a s ponude.Kao da su ovi dizali po milijun kuna u Super sportu i Germaniji...
i još izmišlja stvari poput klađenja hoće li bit tri gola do 20. minute. ljudi koji ne znaju o tome mislit će da to stvarno postoji.

čuo on sad da postoje ovi hendikepi, broj golova, poluvrijeme, pa onda on još nešto izmisli da bude spektakularnije.
hulijo đuturum is offline  
Old 12.06.2010., 13:01   #147
Proučio sam Disciplinski pravilnik HNS-a da vidim što predviđa za ovakve slučajeve. Imate ga na stranicama HNS-a. Bitni su članci 84. i 85., kazne su zabrane igranja od 6 mjeseci do 2 godine, ili čak isključenje iz nogometa za igrače, a iste mjere i za ostale dužnosnike, dakle zabrana djelovanja u tim periodima. Klubu se može oduzeti 6 bodova ili ga čak vratiti u niži stupanj natjecanja. Valja isto vidjeti što u slučaju da su se dogovarali samo igrači bez znanja klubova, jer klubovi će igrati na tu kartu. U članku 47. kaže se da za prekršaje članova klubova odgovornost mogu snositi i sami klubovi. Dakle mogu ali ne moraju, nejasna formulacija.
grifone is offline  
Old 12.06.2010., 15:30   #148
Quote:
grifone kaže: Pogledaj post
U članku 47. kaže se da za prekršaje članova klubova odgovornost mogu snositi i sami klubovi. Dakle mogu ali ne moraju, nejasna formulacija.
I sad zamisli apsurda kad za ovo ne budu morali odgovarat, a redovito odgovaraju za "ispade publike".
Blay is offline  
Old 12.06.2010., 16:06   #149
Quote:
Blay kaže: Pogledaj post
I sad zamisli apsurda kad za ovo ne budu morali odgovarat, a redovito odgovaraju za "ispade publike".
Pa ne znam kako su ikad odgovarali za ispade publike, barem u HNL-u? Eurokupovi su druga priča.
grifone is offline  
Old 12.06.2010., 16:55   #150
Quote:
grifone kaže: Pogledaj post
Pa ne znam kako su ikad odgovarali za ispade publike, barem u HNL-u? Eurokupovi su druga priča.
Mislin na ovakvo nešto.
Blay is offline  
Old 12.06.2010., 19:14   #151
Aha, novčane kazne. Njih skoro da i ne računam.
grifone is offline  
Old 12.06.2010., 20:22   #152
http://www.net.hr/sport/page/2010/06/09/0754006.html
Bolji od tebe is offline  
Old 13.06.2010., 02:03   #153
Quote:
grifone kaže: Pogledaj post
Aha, novčane kazne. Njih skoro da i ne računam.
Ma nebitno, novčane kazne, utakmice bez gledatelja....šta god je izazvano ponašanjem dijela publike, poanta je u tome da klubovi odgovaraju za to, a može svaka budala kupit kartu, doć na stadion i namjerno izazvat nešto slično pa bi bilo jako apsurdno da klub ne odgovara za ponašanje svojih članova, ljudi koje plaća, koji nisu anonimci u masi.
Blay is offline  
Old 13.06.2010., 09:55   #154
Zagreb-Sesvete, samo na temelju snimke mogu pritvoriti ovog golmana što mu nespretno ispada lopta iz ruku i još kasnije dobiva i crveni
B52 is offline  
Old 18.06.2010., 20:27   #155
Marković: "Hrvatski nogomet je apsolutno čist! Ostalo su priče za malu djecu"

MEP is offline  
Old 18.06.2010., 23:03   #156
Sad mi je laknulo. A skoro sam bio povjerovao u ove laži o namještanju.
grifone is offline  
Old 18.06.2010., 23:49   #157
Quote:
grifone kaže: Pogledaj post
Sad mi je laknulo. A skoro sam bio povjerovao u ove laži o namještanju.
Ja ću se večeras konačno naspavat.
Blay is offline  
Old 19.06.2010., 12:39   #158
ja u nevirujen ka neki ovde
qkac is offline  
Old 19.06.2010., 21:39   #159
A mi ko i uvijek ispadamo hrpa blesavih ljudi koji ne znaju što govore. Šta ga napadamo? Eto vidite "naš nogomet je čist." Nema namještaljki. Sve je legalno. To se sve nama samo čini. Mi smo eto luda nacija. Nezahvalnici. Još kakav je, dobro da se nije izderao na novinara. Zmaj od Bosne. I ako hoće netko preuzeti njegov posao samo se mora pojaviti tamo. Nije bitno hoće li se to svidjeti članovima HNS-a.Tko njih pita? Predsjednik se eto postaje samo tako bez glasovanja.

I za kraj: toga ima svugdje: U Španjolskoj , Njemačkoj, Italiji, Zanzibaru, Pakistanu...pa zašto ne bi bilo i kod nas?

Zadnje uređivanje klokanovac : 19.06.2010. at 21:58.
klokanovac is offline  
Old 19.06.2010., 21:47   #160
Nema nikih problema
Proud to be is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:05.