Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2010., 00:42   #21
Plus, ta lopta je teška 440 grama, najteža dosad. Možda ona vrluda kad je pukneš, ali treba puknit tih pola kila
Ono is offline  
Old 27.06.2010., 00:46   #22
Quote:
Howlin Wolf kaže: Pogledaj post
Netko je spomenuo Adidasov Jabulani.
Mislim da je tu krivica isključivo FIFA-e,jer su njeni "stručnjaci" nadzirali razvoj te lopte.

Stvarno su zasrali sa tim svojim "naputcima".

Znam da su željeli dobro,ali zar stvarno nitko nije shvatio da u stvari dobijaju potpuno okruglu loptu,
sa karakteristikama one za američki Football?!?

Takva lopta najviše odgovara ekipama koje ne mare previše za tehniku.
Mislim da su Jabulaniem najviše profitirale azijske ekipe,a tu blizu su i afričke reprezentacije....
A ja mislim da ti brajo trebaš na spavanje.
Grupa Queen is offline  
Old 27.06.2010., 00:56   #23
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
A ja mislim da ti brajo trebaš na spavanje.
Evo odmah, već trčim
Howlin Wolf is offline  
Old 27.06.2010., 13:11   #24
Quote:
zoom-zoom kaže: Pogledaj post
__
Ok ti je odjava prve faze, ali imaš jednu pogrešku. Uz Honduras ni Alžir nije postigao gol na SP
bluntman is offline  
Old 28.06.2010., 04:35   #25
Moja predvidanja su bila da iz A skupine prolaze Francuska i Urugvaj

B skupina: Argentina Nigerija

C Skupina Engleska SAD

D skupina Njemacka Australija

E skupina Italija Paragvaj

F Nizozemska Danska

G Brazil Portugal

H Spanjolska Cile

Dosta sam toga promasio, ali i pogodio

Prvi krug cu zaboraviti jako brzo, osobito 1. kolo, 2. kolo je donijeloneke zanimljive zaplete, 3. kolo je opet vise manje bilo sigurna igra, ESP-CHI pogotovo.
Razocaranje je Svicarska, Grcka, Slovacka, Danska, Nigerija, Amerika, Honduras, Sj Koreja, Novi Zeland, Slovenija, Alzir, JAR, Francuska.

Ove momcadi nisu uopce imali igru.

Najtuznja prica po meni Kamerun i Obala Bjelokosti.
Kamerun uz jako dobru igru, pristup ipak izgubio protiv Danske.
Obala Bjelokosti je trebala igrati na nulu protiv Brazila.

Mislim da ce u daljnjoj fazi razocaranje biti Brazil, Slovacka, Japan.
Brazil ce ispasti od Cilea. Jer brazilska igra i nije neka igra.
martyne is offline  
Old 28.06.2010., 04:42   #26
Quote:
odbojkašcro kaže: Pogledaj post
Ono što je 100 % sigurno to je da će Europa imati tri četvrtfinalista. Mislim da je to malo. Ali je i dobro za Hrvatsku i njenu poziciju.
Kvalitetu europksog nogmeta se vec na EURU moglo vidjeti: Grcka, Svedska, Italija, Francuska, Rumunjska, Poljska, Austrija, Svicarska, Engleska koja nije niti bila, Danska takoder nije bila, Italija jako losa bila, jedva prosli skupinu sa dosadnom Rumunjskom i Francuskom. Skandinavske zemlje u padu, Istocni blok nestao prakticki na ovom prvenstvu, prije smo imali Rumunjsku, Bugarsku, Rusiju, Ukrajinu, RH, SRB, Ceska, i neuvjerljiva Poljska, cak je i Latvija bila u Portugalu, nestala je Belgija, Skotska, Irska, Wales nije ni postojao, sada se razvijaju nesto BIH, Cipar, Crna Gora, Izrael, Gruzija...Europu ce uskoro prestici Africke i Azijske zemlje, latinoamericke vec jesu, jer svi igraju u europskim klubovima najbolji. Cak nam ni Donovan ne zeli doci, koji je prosjecan igrac, jer da vrijedi, igrao bi u nekom velikom klubu. Mislim da postoji mogucnost smanjenja europskih zemalja na SP, i povecanje latinoamerickih...Je li to moguce, npr. sa 5 na 7?
martyne is offline  
Old 28.06.2010., 11:49   #27
Quote:
martyne kaže: Pogledaj post
Brazil ce ispasti od Cilea.
Nikad.

Slovačka će naravno ispasti, ali ne vidim, kako bi to mogo biti razočaranje, kao što ti kažeš, pa Slovaci su prvi put na SP, izbacili su Italiju...
PatriotSLO is offline  
Old 28.06.2010., 14:33   #28
Quote:
martyne kaže: Pogledaj post
Kvalitetu europksog nogmeta se vec na EURU moglo vidjeti: Grcka, Svedska, Italija, Francuska, Rumunjska, Poljska, Austrija, Svicarska, Engleska koja nije niti bila, Danska takoder nije bila, Italija jako losa bila, jedva prosli skupinu sa dosadnom Rumunjskom i Francuskom. Skandinavske zemlje u padu, Istocni blok nestao prakticki na ovom prvenstvu, prije smo imali Rumunjsku, Bugarsku, Rusiju, Ukrajinu, RH, SRB, Ceska, i neuvjerljiva Poljska, cak je i Latvija bila u Portugalu, nestala je Belgija, Skotska, Irska, Wales nije ni postojao, sada se razvijaju nesto BIH, Cipar, Crna Gora, Izrael, Gruzija...Europu ce uskoro prestici Africke i Azijske zemlje, latinoamericke vec jesu, jer svi igraju u europskim klubovima najbolji. Cak nam ni Donovan ne zeli doci, koji je prosjecan igrac, jer da vrijedi, igrao bi u nekom velikom klubu. Mislim da postoji mogucnost smanjenja europskih zemalja na SP, i povecanje latinoamerickih...Je li to moguce, npr. sa 5 na 7?
Da, na osnovi jednog prvenstva

2006. sva 4 polufinalista bili europljani
Scipion is offline  
Old 28.06.2010., 15:36   #29
Quote:
PatriotSLO kaže: Pogledaj post
Nikad.

Slovačka će naravno ispasti, ali ne vidim, kako bi to mogo biti razočaranje, kao što ti kažeš, pa Slovaci su prvi put na SP, izbacili su Italiju...
Slovacka ne igra bolje nsta od Grcke, isto su akcije nekako slucajne, cudne, neplanirane, nema tu nikakve igre, a brazil je na putudoma, nakon danas, protiv Portugala su bili slabiji, protiv Sj. Koreje uzas, protiv Obale Bjelokosti splet okolnosti i srece....moglo je i obratno biti, neuvjerljiva igra, za nekoga tko pretendira naslov prvaka.
martyne is offline  
Old 28.06.2010., 15:37   #30
Obala Bjelokosti je najveće razočaranje prvenstva.
Grunf is offline  
Old 28.06.2010., 15:40   #31
Quote:
Scipion kaže: Pogledaj post
Da, na osnovi jednog prvenstva

2006. sva 4 polufinalista bili europljani
Pa sama igra theuropskih momcadi i na ovom prvenstvu jednako losa....to ce sada biti tradicija....europa ce igrati sa jednim napadacem protiv juznoamerickih momcadi...Italija Paragvaj, Urugvaj Francuska..i 2004 EURO je bio los..sa onakvom igrom Grcke, postali prvaci Europe....Italija se oprostila u skupini, kao i Njemacka, Nizozemska i Ceska igrali dobro tada..Ceske sad anema nigdje...srednjoeuropski potpuno nestao, ocekivao se neki napredak, stok isto nista, tranzicijske zemlje zapele u gospodarskom nerazvoju..zapadna europa...jos jedino Portugal, Njemacka, Nizozemska i Spanjolska mogu nesto na svjetskoj sceni..pratit cemo slejdece EURO kvalifikacije....koliko ce samo biti nerijesenih rezultata, losih predstava.
martyne is offline  
Old 28.06.2010., 15:42   #32
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Obala Bjelokosti je najveće razočaranje prvenstva.
Dosta precijenjena ekipa, u Africi igraju protiv nekog plemena, i imamo 6 igraca koji igraju znacajnu ulogu u Europi...ali neuvjerljivo...po meni je i Brazil razocaranje..onbaj gol rukom Fabiana, da nije priznat tkozna kako bi zavrsilo...
martyne is offline  
Old 28.06.2010., 15:56   #33
ja ne znam što ljudi seru po brazilu..igraju sasvim solidno, grupu smrti su prošli u leru..pa oni bi ovu španjolsku kako igra napucali bez problema. šta se tiče španjolaca, rekao bih da je kod njih ponovo prikazan choke sindrom. njih je čile potpuno nagazio do onog prvog smješnog gola. brijem da će ih portugal izbacit.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Old 28.06.2010., 21:59   #34
Quote:
odbojkašcro kaže: Pogledaj post
Ono što je 100 % sigurno to je da će Europa imati tri četvrtfinalista. Mislim da je to malo. Ali je i dobro za Hrvatsku i njenu poziciju.
Europa nije ni zaslužila više od tri četvrtfinalista,ovo prvenstvo su obilježili loši nastupi najjačih europskih repki. Oduševila je na momente samo Njemačka,uz njih samo još Portugal i Nizozemska zaslužuju prolaznu ocjenu.
Južnoamerikanci odlični,Azijati ugodno iznenadili,Afrikanci teško podbacili na svom kontinentu.
Za Hrvatsku nije dobar loš nastup Europljana,jer to znači da će u budućnosti Europa imati još manje predstavnika na SP-ima.
dragec is offline  
Old 28.06.2010., 22:41   #35
Pa ja vas stvarno ne kužim... kako možete govoriti da je Afrika razočarala????

Na ovom prvenstvu afrika je izjednačila svoj najveći uspjeh na svjetskim prvenstvima (četvrtfinale Gane) s velikom mogućnošću da dođe barem do polufinala.
Da vas podsjetim da dosada Afrika NIKAD nije imala DVA predstavnika u osmini finala tako da u slučaju Afrike može govoriti samo o održavanju kontinuiteta s velikom mogućnošću da to i poboljšaju . Od Afrikanaca sam na ovom SP jedino očekivao više od Obale Bjelokosti koja je ispala zato jer nije malo žešće napala Portugal iako ni oni nisu loše igrali

Svi kontennti su tu negdje kao i na prošlom prvenstvu osim J.Amerike koja je ugodno iznenadila na uštrb Europe koja je sa 10 predstavnika u osmini finala pala na samo 6
gogykiryales is offline  
Old 29.06.2010., 12:02   #36
Stvarno dobro da si se ti javio sa svojim izdrkavanjem na afrički nogomet, jok nisu razočarali, jebem ti FIFU i broj predstavnika koji im je isti kao i južnoamerikancima.
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 29.06.2010., 12:17   #37
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
Stvarno dobro da si se ti javio sa svojim izdrkavanjem na afrički nogomet, jok nisu razočarali, jebem ti FIFU i broj predstavnika koji im je isti kao i južnoamerikancima.
a ti misliš da bi Ekvador, Venezuela ili Bolivija bili nešto uspješniji od Kameruna ili O.bjelokosti? Ja mislim da ne bi. Južna Amerika ima taman toliko mjesta da sve što tamo vrijedi i ode na SP.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Old 29.06.2010., 12:41   #38
Quote:
Cesc Fabergas kaže: Pogledaj post
ja ne znam što ljudi seru po brazilu..igraju sasvim solidno, grupu smrti su prošli u leru..pa oni bi ovu španjolsku kako igra napucali bez problema. šta se tiče španjolaca, rekao bih da je kod njih ponovo prikazan choke sindrom. njih je čile potpuno nagazio do onog prvog smješnog gola. brijem da će ih portugal izbacit.
Grupa kurca, a ne smrti
asr crew is offline  
Old 29.06.2010., 12:52   #39
Quote:
asr crew kaže: Pogledaj post
Grupa kurca, a ne smrti
ok.tak je ispalo.poanta je da se nisu oznojili.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Old 29.06.2010., 13:10   #40
Quote:
Cesc Fabergas kaže: Pogledaj post
a ti misliš da bi Ekvador, Venezuela ili Bolivija bili nešto uspješniji od Kameruna ili O.bjelokosti? Ja mislim da ne bi. Južna Amerika ima taman toliko mjesta da sve što tamo vrijedi i ode na SP.
A opravdanje za afričkih 5 repki je koje?

Osim rasna ispravnost izdrkavanja?
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:31.