Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2011., 22:30   #41
Quote:
Pepica kaže: Pogledaj post
tko ti je to?
ajme sad sam guglala.
nemoj da moram pješke u BG ako bude takva muzika u autu.
I ja išla guglat,jedna meni draga forumašica kaže ujme,pa eto i ja kažem ujme ,Pepa morat ćeš do BG pjevati i Babica i Ekato,to nam je jedini spas.
Rudolfa is offline  
Old 12.03.2011., 22:31   #42
Quote:
Rudolfa kaže: Pogledaj post
Pitam se koliko će nastavaka imati tema o LCHF?prvi dio je rekordno brzo napisan i još brže rasprodan.

Možda je i server imao problema zbog naše teme.

Nego dobila sam pjetla,što da radim s njim?

Ja znam samo onu Balaševićevu-Imo sam jednog petla,bio je pravi đavo...
Prvo juha,kao i od koke,a možeš i u rernu pa peći,isto je dobar
Quote:
Pepica kaže: Pogledaj post
tko ti je to?
ajme sad sam guglala.
nemoj da moram pješke u BG ako bude takva muzika u autu.
Potpisujem
Quote:
st biba kaže: Pogledaj post
hvala na odgovoru, meni je evo kraj prvog tjedna i izvrsno se osjećam skužila sam (ponovo sam sve isčitala ) da sam ustvari na zelenoj kuri jer nisam cili tjedan uopće jela mliječno (nisam baš neki obožavatelj) vagala se još nisam ni neću do kraja drugog tjedna neću se opterećivat pozdrav svima
Ako se držiš zelene kure,ne grickaš puno bademe i ostalo što je dozvoljeno ali se ne mršavi ako ga puno jedeš,onda si na dobrom putu...sretno
ekatica is offline  
Old 12.03.2011., 22:32   #43
Quote:
thermojetics kaže: Pogledaj post
Joj mast vam lupila u glavu a meni UH
Oću reći da moram jesti više UH da bi mogla vježbati svaku večer. Ovi iz čokolade mi nisu dovoljni jer kod mene je najčešće bilo proteini plus malo čokolade a luda baba znam.

Odo vani na Sinana Sakić neću se penjati na njega nadam se a i tko zna ako udarim po alkoholu
A švedski triatlonac Jonas Colting kaže da mu je LCHF produžio karijeru.

O.K. ja neću ni guglati, da ne bude "ujme"...
babicana4 is offline  
Old 12.03.2011., 22:36   #44
Smile

Odoh ja prati zubićepa na spavanje
laka vam noć
ekatica is offline  
Old 12.03.2011., 22:45   #45
ništa osim noktiju ne grickam disciplinirana sam maksimalno. Još jedna stvar koja me oduševljava je što nema beskonačnog ispijanja vode 2,3 l grozno, nego ja baš ne znam s tim smajlićima (samouka) ali i ja se vesim
st biba is offline  
Old 12.03.2011., 22:47   #46
Quote:
st biba kaže: Pogledaj post
ništa osim noktiju ne grickam disciplinirana sam maksimalno. Još jedna stvar koja me oduševljava je što nema beskonačnog ispijanja vode 2,3 l grozno, nego ja baš ne znam s tim smajlićima (samouka) ali i ja se vesim
Sad je kasno - sutra ti može netko pomoći na pp
Laku noć
babicana4 is offline  
Old 12.03.2011., 22:47   #47
tila sam reć veselim da ne ispadne da ću da se besim
st biba is offline  
Old 12.03.2011., 22:52   #48
Quote:
st biba kaže: Pogledaj post
tila sam reć veselim da ne ispadne da ću da se besim
Poslala sam ti pp
babicana4 is offline  
Old 12.03.2011., 22:56   #49
[QUOTE=babicana4;32302579]A švedski triatlonac Jonas Colting kaže da mu je LCHF produžio karijeru.
QUOTE]

zakon bravo za Jonasa !..kažem ti TJ uzmi rađe ISO drink do vježbaš, ako nađeš bez šećera..ovo teško ali nema veze i tako sve ode sa znojem van....

kak je sad ovaj quote ispao..joj..
__________________
Jedina razlika izmedju teskog i nemoguceg je sto za nemoguce treba malo vise vremena. (Thomas Edison)
bigmamma is offline  
Old 13.03.2011., 07:28   #50
MMMMMmm, za doručak cikla s vrhnjićem, đumbirom (to samo naribam na sitni ribež, onako sirovo ????), kupinicama i cimetom
__________________
*Kad postoji volja, nađe se i način!*
Ferrari-Ficho is offline  
Old 13.03.2011., 07:40   #51
Quote:
Rudolfa kaže: Pogledaj post
I ja išla guglat,jedna meni draga forumašica kaže ujme,pa eto i ja kažem ujme ,Pepa morat ćeš do BG pjevati i Babica i Ekato,to nam je jedini spas.
i ja kazem ujme... TJ...ako pored PS fashion budem morala tragati za mestima gde se pusta gospon Sakic, mi te cekamo ispred...Ko sto neki kazu : To ne mogu na bazi nervnih zivaca!
vinicka is offline  
Old 13.03.2011., 08:34   #52
dobro jutro

D: milbona skuta iz lidla izmiksana sa stevijom i limunovom koricom, divota, meni nema boljeg deserta.
i još imam domaće limune, neprskane, miriši cijela kuća kad naribam koricu

takve me stvari baš razvesele, kad nađeš nešto izvorno pa kad još i miriši...

avokado u konzumu 6 kn, odličan je.
Pepica is offline  
Old 13.03.2011., 08:52   #53
Jutričko

Jutros sam duže pijuckala kavicu, još ništa nisam jela,budem nešto,
ručak ništa maštovito,juneća juha,pohani šnicli i dvije-tri vrsta povrća.

Nego kako je danas službeno mojih dva mjeseca,moja statistika kaže 7,8 kg manje,8 cm manje u bokovima,7cm manje u struku.

Ne da sam zadovoljna,nego sam prezadovoljna jer uopće nemam osjećaj da sam na nekoj dijeti,a i nisam jer mi ništa ne nedostaje,jedino mjerkam tu i tamo kekse koje imam u kući,ali uopće mi ne nedostaje slatko već uživam u povrću,kada bih posegnula za tim keksima to bi bilo više iz obijesti i dosade, a ne iz potrebe.
Rudolfa is offline  
Old 13.03.2011., 09:13   #54
Quote:
Rudolfa kaže: Pogledaj post
Jutričko

Jutros sam duže pijuckala kavicu, još ništa nisam jela,budem nešto,
ručak ništa maštovito,juneća juha,pohani šnicli i dvije-tri vrsta povrća.

Nego kako je danas službeno mojih dva mjeseca,moja statistika kaže 7,8 kg manje,8 cm manje u bokovima,7cm manje u struku.

Ne da sam zadovoljna,nego sam prezadovoljna jer uopće nemam osjećaj da sam na nekoj dijeti,a i nisam jer mi ništa ne nedostaje,jedino mjerkam tu i tamo kekse koje imam u kući,ali uopće mi ne nedostaje slatko već uživam u povrću,kada bih posegnula za tim keksima to bi bilo više iz obijesti i dosade, a ne iz potrebe.
jeee Rudolfa
ovakve me vijesti najviše razvesele.
prekrasno, neki bi rekli idealno, 8kg u 8 tjedana. ako oduzmemo onu vodu koja je otišla na samom početku, to bi bilo manje od kile tjedno. školski.
a najbolje od svega što nije tlaka i režim, već skoro pa užitak...

sad će ti sporije ići kile, to i sama znaš, ali dobar osjećaj ostaje.
Pepica is offline  
Old 13.03.2011., 10:08   #55
Quote:
Rudolfa kaže: Pogledaj post
Jutričko

Jutros sam duže pijuckala kavicu, još ništa nisam jela,budem nešto,
ručak ništa maštovito,juneća juha,pohani šnicli i dvije-tri vrsta povrća.

Nego kako je danas službeno mojih dva mjeseca,moja statistika kaže 7,8 kg manje,8 cm manje u bokovima,7cm manje u struku.

Ne da sam zadovoljna,nego sam prezadovoljna jer uopće nemam osjećaj da sam na nekoj dijeti,a i nisam jer mi ništa ne nedostaje,jedino mjerkam tu i tamo kekse koje imam u kući,ali uopće mi ne nedostaje slatko već uživam u povrću,kada bih posegnula za tim keksima to bi bilo više iz obijesti i dosade, a ne iz potrebe.


Dorucak: bobicasto voce, jogurt, polen, puter bundeve
R: bice LCHF fishfingersi, blitva, salata: zelena+rukola+sremus
vecera je daleko...
vinicka is offline  
Old 13.03.2011., 10:14   #56
Rudolfa, strava rezultati
Prekrasno!
Sad si malo mislimkako bih i ja malo masnih slojeva s trbuha skinula.
Zeza me sin da mi je to mekano od njega is eke i akko njemu niš nije tu mekano
__________________
*Kad postoji volja, nađe se i način!*
Ferrari-Ficho is offline  
Old 13.03.2011., 10:25   #57
Heeeeejjj žene vidim samo veseli smajlići ovdje :veseli: to je suuupeeeeeeeeeeerrrrrrrr....i što je najbolje
PROLJEĆE NAM DOLAZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ... weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee heheh

ja ću se sad pokušat držat svega, bez brljanja( bože pomozi )
sinoć bila u gostima i jela šunke i sira tvrdog, dosta sam pojela ali bolje to nego onaj prepun tanjur domaće pite što je bio i vruuuuuući domaći kruh uffff...ništa nisam zabrljala , kad su me ponudili rekla sam hvala ali ne jedem to i nisu me više nutkali ( obožavam takve ljude )

meni se dešava isto ko LinoLini , nisam gladna ali bi nešt strpala u želudac grrrrrrrrr....valjd će i to proć ....

nemojte me zezat da nebi smjela svježeg sira jest samo to neeeeeeeeeeeeeeeeeeee, odreć ću se i vrhnja samo ne svježeg sira, jest ću posnu Milbonu iz lidla al nemogu bez sirka ne nee...

to mi je savršen obrok poslje teretane , pojedem to i nešt smislim uz to , prije sam cijelo vrhnje, sad ću samo kašikicu, ili najbolje bez vrhnja...uglavnom , krepala bi ja mislim da ga ne jedem hehehe
dianna is offline  
Old 13.03.2011., 10:46   #58
e da, i nije mi nitko ništa odgovorio na pitanje od neki dan, koja zamjena za mlijeko u prahu bi mogla biti za neki "slatkiš" ?????????
dianna is offline  
Old 13.03.2011., 10:50   #59
dianna jedi sira i prestani dramit jer ću te

kažeš da imaš par kila viška, baviš se sportom, evo i jedeš (ili ćeš jesti) po LCHFu

sad se lijepo opusti i uživaj u životu i mladosti, to je jedino važno.
e da, i jedi tog sira i uživaj
(ja sam zaključila da si mlada)
Pepica is offline  
Old 13.03.2011., 10:52   #60
Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
e da, i nije mi nitko ništa odgovorio na pitanje od neki dan, koja zamjena za mlijeko u prahu bi mogla biti za neki "slatkiš" ?????????
koliko ja znam, nema zamjene za mlijeko u prahu. ako ima neka iskusna kuharica (ja to nisam) nek me ispravi.

je li ti to mlijeko u prahu, ono..., krucijalno u životu?
Pepica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:08.