Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2015., 23:21   #261
Probaj ti pa nam javi je li to funkcionira, ako ne vrati im daljinac i uzmi lovu nazad.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 14:15   #262
Question Univerzalni daljinski

Dobar dan!
Dobila sam korišteni TV (Telefunken TH32D917U-F), ali daljinski ne radi.Nabavila sam univerzalni daljinski (SmartVision SMV241-04-10), ali nemam upute ni kodove. Ima neko od vas upute/kodove, pa da mi slika? Hvala
Phanaji is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 15:00   #263
Pogledaj ovo dali radi.

http://b2b.kvark.hr/documents/SMV241...usermanual.pdf

pozdrav
__________________
freedom is just another word for nothing left to lose
Nikakodopenzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 15:27   #264
Nažalost, ne radi, probala sam

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 12.07.2015. at 23:20.
Phanaji is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 15:44   #265
Neznam kako pomoci mozda se neko javi da ima bas taj, kako izgleda, koliko aparata moze programirati?

Probaj sa ovim.

http://www.eserviceinfo.com/download..._urc22b-7.html

pozdrav
__________________
freedom is just another word for nothing left to lose
Nikakodopenzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 16:06   #266
Uh, tek sam pogledao koji je tv, mislim da ti taj smart nece raditi sa ovim novim lcd cudima.

pozdrav
__________________
freedom is just another word for nothing left to lose
Nikakodopenzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 10:21   #267
Temu o daljinskim upravljačima imaš na AV tehnici,... no, ak ju @DJ ostavi na životu ili možda prebaci tamo, a za ostale koji ne znaju,... ukoliko univerzalci ne pokrivaju traženi kod, preostaju jedino računalno (IR) programabilni daljinci (GBS-Made for you, Superior,...) koji software-ski pokrivaju 90% tržišta,... pisal sam već o tome.

Javiti se u Elmatis radi informacije (ili Holex za Riječko područje).
KD electronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 13:16   #268
Quote:
Phanaji kaže: Pogledaj post
Dobar dan!
Dobila sam korišteni TV (Telefunken TH32D917U-F), ali daljinski ne radi.Nabavila sam univerzalni daljinski (SmartVision SMV241-04-10), ali nemam upute ni kodove. Ima neko od vas upute/kodove, pa da mi slika? Hvala
Daljinski se u 90% slucajeva moze popravit, barem pola takvih popravaka se odnose na smjestaj i los kontakt baterija u njemu.

Odi u neki rtv servis, oni znaju sta i kako a to je sigurno bolja opcija nego kupovati univerzalni jer na njima nikad ne rade sve funkcije.

Jos kad bi napisala svoju lokaciju...
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 22:43   #269
Quote:
KD electronic kaže: Pogledaj post
Koji televizor imaš?,... ak nema na popisu kodova onaj koji tebi treba tada možeš koristiti opciju automatskog traženja (quick search, str. 3) :

1. Uključiš ručno uređaj za koji tražiš kod (u ovom slučaju tv prijemnik)
2. Na daljinskom pritisneš istovremeno tipke SET i TV i kad led-ica zasvijetli otpustiš tipke
3. Ponovo pritisneš SET (led-ica počinje blinkati)
4. Daljinski usmjeriš ka tv-prijemniku i pritisneš tipku POWER na daljincu svakih 1-2 sekunde
5. Kad ti se telka ugasi odmah pritisneš tipku TV kako bi memorirala odgovarajući kod.
6. Provjeriš osnovne funkcije (vol+-, pr+-, mute, eventualno txt, te ako ti sve tipke pravilno reagiraju to je to.

Kako provjeriti o kojem se to memoriranom kodu radi?

1. Držiš pritisnutom tipku SET i kratko pritisneš brojevnu tipku 1 (broj blinkova ledice označava ti prvu znamenku koda)
2. SET i kratko pritisneš brojevnu tipku 2 (broj blinkova led-ice označava ti drugu znamenku koda)
3. SET i ----------"------------ tipku 3 (----------------"------------ ti treću znamenku koda).

Na kraju, zapišeš negdje taj kod kako bi izbjegla ovu silnu zaj**anciju .
Jucer sam izgubio cjeli dan pokusavajuci programirati daljinski za stariji crt- Beko Tv...imam i upute i kodove ali đžaba sve i rucno i automatsko i po kodovima nista ....neznam vise sta da radim
a ovako pise i na mojim upustvima doduse prevedenim ali srecom sam dobio i original na eng(gdje je malo drugacije) pa da objasnim nemoguce je zajedno drzati stisnuto set i tv da se led upali (mozes ili set ili tv onda svjetli led ali skupa nikako)..cini mi se da je dalj skymaster ali nisam siguran :S
leli35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 20:16   #270
Koji je najbolji serviser u Splitu za daljinski ?
manaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 22:57   #271
BEBI.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 17:51   #272
Quote:
MaliZeleni10 kaže: Pogledaj post
BEBI.
Pa ako nije autokuća koju mi google susgerira može li na PM više informacija?

I jeli moguće naručiti novi daljinski od proizvođača direktno, ili negdje bilogdje zna li tko ? E to bi bilo ljepo!
manaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 18:27   #273
Zavisi sta trebas, nisi nigdje napisao, pogledaj ovdje imaju veliki izbor.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 18:36   #274
Quote:
Cilim kaže: Pogledaj post
Zavisi sta trebas, nisi nigdje napisao, pogledaj ovdje imaju veliki izbor.
Sjajno ako ono sve imaju!
manaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 20:43   #275
moze neki savjet sta napraviti imam univerzalni daljinac texoni rcu4901b i nikako ga nemogu kodirati za beko tv iako imam popis kodova i upustva..jednom mi se ugasio ali nisam uspio spremiti kod,par puta je nesto odbrojavalo prema 0 i sad vise nista kao da vise nema funkcije.kad bi mogao nekako resetiratu im postavke da izbrisu to iz mem ako je uopce do tog.
leli35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 16:31   #276
Evo ja sam dobio pošiljku. Sve radi na prvi potez, svi "botuni" na daljinskom. Jedino je plastika sumnjiva, da padne dva puta na pod neznam kako bi bilo.
manaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 16:51   #277
A nemoj s njim razbijat bajame pa ce i potrajati.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 16:10   #278
tražim rješenje ,imam staro kučno kino panasonic sc ht 850,ali bez daljinskog.
Radi se o dosta kvalitetnom kučnom kinu, ima ugrađen i radio.Ali nikako se ručno ne mogu mijenjat fm stanice.
oznaka org daljinskog EUR7623XA0.Zanima me dali neki univerzalni daljinski može mijenjat radio stanice?prepruka nekoga?
Schmeichel9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 11:58   #279
Quote:
penava kaže: Pogledaj post
Dobio sam digitalni prijamnik od b.neta i neki novi daljinski koji ima mogućnost par komandi za TV (pojačavanje/stišavanje, gašenje), no nigdje ne mogu naći kodove.

Po nekom njegovom ponašanju zaključio sam da se programira tako da se
pritisnu zajedno donje dvije tipke, i onda unese četveroznamenkasti
kod. Dalje od toga nisam došao.

Jel zna netko nešto više?
Ovo je za KAON VM1200

1. Držite tipku OK i tipku za paljenje TV prijamnika pritisnute zajedno oko 3 sekunde.
2. Upalit će se LED lampica na daljinskom upravljaču.
3. Postavite daljinski upravljač svojeg TV prijamnika okomito u odnosu na daljinski upravljač digitalnog
prijamnika na razmak od otprilike 10 cm.
4. Na daljinskom upravljaču digitalnog prijamnika pritisnite tipku koju želite postaviti (ovo se odnosi
samo na tipke za upravljanje drugim uređajima), a na daljinskom upravljaču TV prijamnika pritisnite
funkcijski jednaku tipku.
5. Kada se postavljanje završi, LED lampica će zatitrati tri puta.
6. Ponovite opisani postupak za svaku sljedeću tipku koju želite postaviti.
anzor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 16:04   #280
Jel bilo potrebno odgovarati na post star 5 godina? I tada sigurno nije bilo tog Kaona.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:51.