Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2013., 22:55   #1781
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Oooodlično! Živim za tu epizodu, malo scena fali.

Hoće li se Emre držati podalje Sile nakon što ga je sad otfikarila? Užasno me nervira.
Emre je sveprisutan. Ali... sad sam baš pogledala 16. i stoji da ga je Sila ošamarila i rekla da ga ne želi blizu, OK, dečko shvatio, dođe idući dan do nje i hladno joj da izvještaj, kad ona što je to, što me ne pozdravljaš, što je tebi, a ja onako

Početak 16: Sila objavljuje rat Boranu. Gendžo vs. Ozdemir. (Ko da mi ne znamo tko se tuče, taj se voli, ljubi se u školi. Ovaj, vinogradu.)
Kraj 16.

Dobije snimak gdje čuje koliko je Boran voli.
Sutradan ujutro vidi slike njega i Gizem, i opla, zove ginekologa kako bi se naručila za pobačaj.
I sad nek netko kaže da slika ne vrijedi više od 1000 riječi.

Mali Emir mi je legenda, baš ih sve smjesti na svoje mjesto. A Dželila li i njegove provale,

Azadu dosadno- dobije ured.
Abaju dosadno- dobije ured.

Zaključak: mora vam samo biti dosadno i u rodbinskim, po mogućnosti, a može i samo vrlo dobrim odnosima s vlasnikom, i mjesto jednog od direktora vam ne gine.


I tak, idemo dalje.

20. epizoda na lageru. 21. sutra.

Zaboravih, lijep razgovor Narin i Kevser. Od ja nemam kći Narin do moja duša i srce su sa tobom. (parafraziram) Nije ni Kevser lako. Ah, taj frustraTore.

Zadnje uređivanje PollyS : 16.01.2013. at 23:02.
PollyS is offline  
Old 16.01.2013., 23:01   #1782
Ja se izjednačila s tv-om, nisam gledala unaprijed ništa već par dana. Moram nadoknaditi onaj oyo da ne plaćam bezze. Recite mi jel se Dželil pretvara ili stvarno ima amneziju nakon što se bacio s mosta?
Adadjo is offline  
Old 16.01.2013., 23:03   #1783
jao i ja sam se navukla na borana. kad ga vidim padam u nesvjest. kad odem u Istanbul potrazicu ga
zaljubljena-bor is offline  
Old 16.01.2013., 23:05   #1784
Ma nema amneziju samo se pretvara.
zaljubljena-bor is offline  
Old 16.01.2013., 23:17   #1785
Odgledala 20.ep i uživala, uživala, čok, čok........

Samo mi zadnja Silina rečenica ne ide pod kapu: "Gledaš me s toliko ljubavi u očima da sam prvi puta pomislila da bi me mogao ubiti"?????

I sad, tko zna, gdje će oni živjeti i kako? Po slikama onog nesretnog nošenja gdje njoj stavljaju kutije pod guzu da mu nije teška , izgleda da se vraćaju u Mardin. Kako to da je pristala na to? A kad rodi dijete onda su u Istanbulu?
lady.godiva003 is offline  
Old 16.01.2013., 23:26   #1786
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Ja se izjednačila s tv-om, nisam gledala unaprijed ništa već par dana. Moram nadoknaditi onaj oyo da ne plaćam bezze. Recite mi jel se Dželil pretvara ili stvarno ima amneziju nakon što se bacio s mosta?
Nisam niti ja, tek danas jedva odgledala 16, malo me ove epizode umaraju, 2-3 higlighta u sat i po. Jedva čekam 20.+, najradije bih se odmah hitila na te.

Ma mudrac stari se pretvara. Od čega bi, molim te, dobio amneziju? A stvarno je lom živi, što je da je.
PollyS is offline  
Old 16.01.2013., 23:41   #1787
19 ep...
Sila.....kćeri , tvoj me tata voli...Boran me voli...a joooj ...pa ženo draga zar si posumnjala u Boranovu ljubav!?
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 16.01.2013., 23:45   #1788
Quote:
lady.godiva003 kaže: Pogledaj post
Odgledala 20.ep i uživala, uživala, čok, čok........

Samo mi zadnja Silina rečenica ne ide pod kapu: "Gledaš me s toliko ljubavi u očima da sam prvi puta pomislila da bi me mogao ubiti"?????

I sad, tko zna, gdje će oni živjeti i kako? Po slikama onog nesretnog nošenja gdje njoj stavljaju kutije pod guzu da mu nije teška , izgleda da se vraćaju u Mardin. Kako to da je pristala na to? A kad rodi dijete onda su u Istanbulu?
Joj i mene zanima šta je mislila s tom rečenicom
Joj njihove scene su mi bile Pogotovo ona poslije šamara!
Gizem mi je skroz čudna, u jednom trenu (više njih XD) kao da slini za Boranom i ljubomorna je radi Sile, a u drugom kao navija za njihovu ljubav
A ĐIHAAAAN zlo i naopako
Emre, predosadan je, ponaša se kao da ima vlasništvo nad Silom
Monika1705 is offline  
Old 16.01.2013., 23:54   #1789
20.ta (iako mi je oyo stekao - jel to meni samo ili? mozda je zbog interneta, mozda smo sve navalile u isto vrijeme ) bas sam uzivala!
scena na plazi... ufff kad ju je zagrlio ... i super mi je ono s balonima bilo, kad joj je rekao da je bio tamo, a i iskrenost da ju je htio ubiti

pa vecerica kad ju pomiluje, a ona mu poljubi ruku... mooozda, ako smijem to reci, sve bi bilo jos savrsenije da je bio jedan kiss pravi a njeno 'seni seviyorum'
jedino mi bas zadnja recenica nije sjela, toliko ljubavi da bi me mogao ubiti

i super mi je njegov odgovor na njeno ljubomorni pitanje za onu direktoricu obozavam tu njegovu smirenost i pravi odgovor u pravom trenutku... vrijeme je da jos jednom pogledam ove najvaznije scene ...
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 16.01.2013., 23:54   #1790
Smile 20. epizoda



Uploaded with ImageShack.us

a ti Sila zaključi..
to je ono što on želi.. da ga razumije sa malo riječi, da ga pozna i kad ne priča, da zna misli..
eMarina13 is offline  
Old 17.01.2013., 00:02   #1791
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
http://img5.imageshack.us/img5/5249/20volismall.png

Uploaded with ImageShack.us

a ti Sila zaključi..
to je ono što on želi.. da ga razumije sa malo riječi, da ga pozna i kad ne priča, da zna misli..
to je to!!!
__________________
Kao da je sve prolistale grane u meni slomila. A druge već listaju dok ja još ne znam ni što bih sa slomljenima.

Zadnje uređivanje Bhea : 17.01.2013. at 10:36. Reason: [IMG]
navlakuša365 is offline  
Received Infraction
Old 17.01.2013., 00:21   #1792
Smile 20. epizoda.. suza

i dobio je .. uz volim te.. i njeno shvačanje njega.. da je zbog ljubavi bio spreman i da je ubije.. da je ne dijeli ali i da je netko drugi ne ubije.. kad već mora neka bude od njegove ruke.. a on će presuditi sebi.. nako Yezde nije mogao i dugo se kajao..
Abay je rekao.. "ubistvo i samoubistvo"..


i jel ja to vidim suzu.. ili samo želim da je tamo..




o drugom značenju rečenice ne želim ni pomišljati.. ovo je njen poklon njemu

p.s. @navlakušo draga koliko god meni drago vidjeti slike.. al nažalost moraš ak možeš maknuti IMG.. pravila, pravila, da bi kičmu savila
eMarina13 is offline  
Old 17.01.2013., 00:21   #1793
Ajme napokon ta bajna 20-a epizoda s prijevodom ...predivna

Ja mislim da je s tom zadnjom recenicom htjela reci da vidi s kolkom je ljubavju gleda odnosno koliko je voli i razumje da bi ju mogao ubiti kad bi mu slomila srce odnosno otisla ipak bi to njega jako povrijedilo i razljutilo upravo zbog te silne ljubavi koju osjeca...
__________________
What's worth the price is always worth of fight
YES&NO is offline  
Old 17.01.2013., 00:23   #1794
Znaci 20.je melem na ranu nakon ovih susnih epizoda.Jel mi Dzelil u elementu,ako nema njegovih mudroslovica za mene epizoda izgubljena
Idem sad uzivati u pomirenju,napokon ašk na djelu,sreca sutra 21.ide,tko bi podnio da se danas pomire i onda 2 dana cekati nastavak.
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Old 17.01.2013., 00:25   #1795
Quote:
lady.godiva003 kaže: Pogledaj post
Odgledala 20.ep i uživala, uživala, čok, čok........

Samo mi zadnja Silina rečenica ne ide pod kapu: "Gledaš me s toliko ljubavi u očima da sam prvi puta pomislila da bi me mogao ubiti"?????

I sad, tko zna, gdje će oni živjeti i kako? Po slikama onog nesretnog nošenja gdje njoj stavljaju kutije pod guzu da mu nije teška , izgleda da se vraćaju u Mardin. Kako to da je pristala na to? A kad rodi dijete onda su u Istanbulu?
Nije to objašnjenjo ni kasnije...ali samo pretpostvljam da je mislila da bi je mogao ubiti, jer ako je toliko voli, a ona ga ostavila, eto to bi mogao biti razlog..
kao što je i Kenan bey rekao za Borana, to je danas bilo na Novoj, boji se besa tog čoveka i njegove ogromne ljubavi....

čobankardiš tako nešto....on je stvarno voleo tu na Z i želeo to dete, ali je na pogrešan način sve radio i tada kada ga je ona konačno odbila, a sam video svoje dete, već je odlučio da više ni njoj ni detetu ne pravi problema i ubije se...ostavio je oproštajna pisma, njoj, detetu i onom njegovom čuvaru...Boran nije znao da je on otac tog deteta, mislio je da samo proganja tu ženu iz drugih razloga, a i ovaj mu je rekao gde krije Bedrihana i zbog starog prijateljstva je Boran bio tako pogodjen njegovim samoubistvom...
__________________
man hears what he wants to hear and disregards the rest
A Qué Me Quedo Contigo - Marco Antonio Solís
zora964 is offline  
Old 17.01.2013., 00:26   #1796
Wink 20. epizoda

Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post
Znaci 20.je melem na ranu nakon ovih susnih epizoda.Jel mi Dzelil u elementu,ako nema njegovih mudroslovica za mene epizoda izgubljena
Idem sad uzivati
zar može više Đelil omanuti....
eMarina13 is offline  
Old 17.01.2013., 00:27   #1797
Hajde vi koje ste odgledale 20. ima li šamara na plaži ili ne?
lena.n is offline  
Old 17.01.2013., 00:34   #1798
Quote:
lena.n kaže: Pogledaj post
Hajde vi koje ste odgledale 20. ima li šamara na plaži ili ne?
ima ima, i to kakvih
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 17.01.2013., 00:34   #1799
Ima šamara...nasi ne kidaju nista
__________________
What's worth the price is always worth of fight
YES&NO is offline  
Old 17.01.2013., 00:44   #1800
Quote:
lena.n kaže: Pogledaj post
Hajde vi koje ste odgledale 20. ima li šamara na plaži ili ne?
naravno da ima.. sva tri...
dobro da si pitala.. sad sam se sjetila.. za treći je prijevod dugačiji od onog što sam prije čitala..Prije je pisalo.. "zato što si rekao da me voliš" a naši su dali prijevod "zato što sam te nekad voljela".. ... razlika ipak značajna

e da sad znam turski..
eMarina13 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:46.