Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2016., 11:08   #5941
Quote:
Pocahontas1 kaže: Pogledaj post
Nije me bilo koliko me tema deprimirala...
Kako si to postigla?
Ne znam.
Svacime.
Dio je sredila hormone..pa mirniji zivot..sretniki..
Onda poticaj sa strane..
Kad te dr zele i shvatis koliko si privlacan..
Onda kratko treca osoba..
I eto..
Sve to u paketu me vratilo njemu..
Ko da mi nesto oci otvorilo..sva cula osjetila..
Imam jednu srecu...
Ni bakon 8 god nije me prestao zeljeti..
Ja sam sada njemu uciteljica..
I svidja mu se i jaca mu je zelja koju je zbog mene ugusio..
Jedino je jedna mana..
Ko pas je ljubomoran..
Ja ti na poslu imala problema..sreca stali..kolega me gnjavio..
Al muz ga ima na piku jer sad zajebava i kolegicu koja radi samnom a dobre..
Sad ce ga moj i njen ..zna se..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 13:16   #5942
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
A čuj, malo djeluješ razmaženo
Jebac s posebnim potrebama
Sori radical al morala sam se nasalit

Bas me safirna zanima kakvi su problemi na poslu da ih muzevi moraju rjesavat
Zar nije postojala adekvatnija opcija?
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 13:22   #5943
Muzevi su ludi
Ne pitaj..
Neki su ne dokazni..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 13:39   #5944
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
A čuj, malo djeluješ razmaženo
A zamisli tek koliko sam nju razmazio...
Nema tu odradi me na brzinu... nego em predigra, em oralni, pa straga, pa misionarski, pa s boka, pa jahat, pa ponovo oralni, pa... uh...

Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
Jebac s posebnim potrebama
Sori radical al morala sam se nasalit
Da, nekad se sažalim nad samim sobom vjeruj mi.. pitam se budalo pa što ti ovo treba..?
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 15:35   #5945
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
A zamisli tek koliko sam nju razmazio...
Nema tu odradi me na brzinu... nego em predigra, em oralni, pa straga, pa misionarski, pa s boka, pa jahat, pa ponovo oralni, pa... uh...



Da, nekad se sažalim nad samim sobom vjeruj mi.. pitam se budalo pa što ti ovo treba..?
I onda se obrises u zavjesu jer znas da bu vristala

Jbg, moral sam.
__________________
kad nestanem, nisam nestao zato kaj to želim nego zato kaj je vrag došal po svoje.

i posveta, mojim bedacima, znali buju:https://www.youtube.com/watch?v=cg_hLDSW_Ok
hrgazgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 16:35   #5946
Ja ovog radicala zamisljam u eroticnim filmovima..
Nesto kao 9 i pol tj..
I sl..
Kad citas njegove upise pomislis da ta njegova zena zivi jebeno.dobro..
Sto se tice sexa..
Od muzeva je najbolje Mraficinom..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 15:04   #5947
Pomoc ljudovi,citam stalno vase postove al ne mogu naci odg.za sebe,naime moja draga i ja smo skupa zivimo 6god od tog smo 3god u braku imamo kcerku od 2god.vec god.dana pocela me odbijati od sebe po pitanju seksa jednostavno kaze da poslije poroda nema vise zelje za tim,prije je toga bilo uvijek sada sve manje i manje,jedan period je bio daj ti odradi posao i gotovo sad u zadnje vrijeme seksa uopce nema,pokusao sam pricati sa njom o tome al se uvijek zavrsi svadjama i optuzivanjem da sam ovakav onakav,brinem se za nas troje sam radim kad god treba pomazem po kuci i oko dijeteta koliko mogu,al ona svaki slobodan tren visi po internetu sa mob.u rukama,navecer kad mala zaspe opet internet i amen.Ima problema sa sti0njacom njoj je 24 god meni 30 nalazi joj u redu imamo sve sto nam treba osim ljubavi koje sam ja toliko zedan zagrljaja price mazenja seksa,a ona stalno u kuci na mob.proseta sa djetetom satak i to je to.Kad god je nesto zeljela priustio sam joj to.Gledam je kad je sa djetetom obasipa je ljubavlju kako samo majka moze a kad ja pridjem zeni da je poljubim odg.je makni se dusis me okani me se i sl.vise ne znam sta da radim al ne mogu vise ovako ne fali mi nista po pitanju izgleda veseljak sam po prirodi al se osjecam kao zadnja rupa na svirali il da recem kao skrbnik njih dvoje,nadam sdm ma bar netko ima kakav savjet,izvinjavam se na poduzem postu sta god zelite pitajte odg.cu vam samó pomozite.
Mickey Rules is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 15:10   #5948
Kvragu imam osjecaj prema napisanom da te vara, ne znam samo psih il fizicki il oboje.cuj to ponasanje nije u redu prema tebi i reci joj il ce te to rjesavat il odlazia al da ovo nije fer prema tebi.je beba mala al djeca nisu dovoljan raulog da te netko zaj....
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 15:15   #5949
Quote:
Mickey Rules kaže: Pogledaj post
Pomoc ljudovi,citam stalno vase postove al ne mogu naci odg.za sebe,naime moja draga i ja smo skupa zivimo 6god od tog smo 3god u braku imamo kcerku od 2god.vec god.dana pocela me odbijati od sebe po pitanju seksa jednostavno kaze da poslije poroda nema vise zelje za tim,prije je toga bilo uvijek sada sve manje i manje,jedan period je bio daj ti odradi posao i gotovo sad u zadnje vrijeme seksa uopce nema,pokusao sam pricati sa njom o tome al se uvijek zavrsi svadjama i optuzivanjem da sam ovakav onakav,brinem se za nas troje sam radim kad god treba pomazem po kuci i oko dijeteta koliko mogu,al ona svaki slobodan tren visi po internetu sa mob.u rukama,navecer kad mala zaspe opet internet i amen.Ima problema sa sti0njacom njoj je 24 god meni 30 nalazi joj u redu imamo sve sto nam treba osim ljubavi koje sam ja toliko zedan zagrljaja price mazenja seksa,a ona stalno u kuci na mob.proseta sa djetetom satak i to je to.Kad god je nesto zeljela priustio sam joj to.Gledam je kad je sa djetetom obasipa je ljubavlju kako samo majka moze a kad ja pridjem zeni da je poljubim odg.je makni se dusis me okani me se i sl.vise ne znam sta da radim al ne mogu vise ovako ne fali mi nista po pitanju izgleda veseljak sam po prirodi al se osjecam kao zadnja rupa na svirali il da recem kao skrbnik njih dvoje,nadam sdm ma bar netko ima kakav savjet,izvinjavam se na poduzem postu sta god zelite pitajte odg.cu vam samó pomozite.

Pa evo ja ti mogu svoju stranu opisati,slična je tvojoj ženi,samo što ja ne odgurujem svog muža i razgovaram s njim.
Ali mi se NEDA SEXAT!
Isto imam dijete od 2god i od kad sam rodila,aj bok....sexualne želje su umrle,nema ih,ali pokušavam se trgnuti zbog muža.
Radim,doma sa djetetom,kada mala zaspi ja od umora ne znam di sam,znaš kako mi je do sexa,ne!
Ali niti fizički nemam potrebu,valjda ubio taj porod sve u meni
Probaj razgovarati sa njom,ne kao napad,nego je pitaj kako je,što je muči,itd...
inesskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 15:20   #5950
nađi ljubavnicu

pod hitno
ili je napravi ljubomornom!
stariji forumaši znaju da sam se ja razveo radi slične situacije, samo sa dvoje djece na grbači
i ne, nije imala ljubavnika. tako da sam siguran da i ova tvoj nema
sve to naravno ne opravdava njeno ponašanje
rekao sam ti kako da to riješiš

ovdje će ti sve babe predlagati da razgovaraš s njoim, kao da to već nisi probao sto puta
ne obaziri se na njihove savjete

učini kao sam ti rekao
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 15:24   #5951
Ma pokusao sam sto puta uvijek se izmotava pa ak nekog volis dat ces zadnji atom snage da mu ugodis i potrudis se al ona jednostavno nema volje za mene uvijek zanovjeta kako joj je dosadno stalno ajmo ovdje ajmo tamo,pa cek jesam li ja ziv uopce za nju il sam dezurni taxi koji ispunjava sve zelje a mene ko j..e,stalno se izvlaci na stitnjacu i umor a sa njom je imala problema prije mene al otkad je rodila ne poznajem je vise uvik nervoza vikanje na dite pa dokle vise?
Mickey Rules is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 15:27   #5952
Evo baš u sridu
Zanima me, ako je sex otišao u bananu, meni se više nije dalo, i to je trajalo godinama, molio me, tražio, rekao mi je da je očajan i da više ne može izdržati i da će naći bilokoga za sex ako ja nešto ne poduzmem - rekla sam mu u svojoj naivnosti - idi, obavi to, baš me briga.
I on stvarno napravi to. Ima neku žensku koju je prašio mjesecima. Nedavno sam saznala. Sad sam očajna i povrijeđena. Istovremeno, znam da je sex muškarcu potreban kao zrak, dok sam ja u sasvim drugom filmu sve ove godine. Nisam figidna, daleko od toga, ali naprosto je to sve zamrlo. U braku smo 12 godina. Da li da ga ostavim? Da li je to bio sve samo simtptom bolesti koja nas je dovela do kraja? Kaže mi da sam ja kriva što sam ga otjerala u nevjeru, ali da sam jedina žena koju je ikada volio i da me nikada ne želi ostaviti. Jebiga, ne znam...
Moccame is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 15:27   #5953
Cim me nema doma sat dva zove gdje si kad ces doc?dodjem doma pitam sta je rec kaze dosadno mi?Pa zeno jel imas ti imalo kreativnosti u sebi.
Mickey Rules is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 15:28   #5954
možda ipak ima veze sa štitnjačom...iako su nalazi uredni, može bit poremečaja u ponašannu

samo, on se ne rješava, kako krivo ljudi vjeruju, čak ni kad se štitnjača operira

jedini lijek da je prodrmaš je ovo gore što sam ti savjetovao
znam da to nećeš učiniti, ali evo, savjet ostaje na netu, za 2 godine vidjet ćeš da sam bio u pravu
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 15:30   #5955
Quote:
Moccame kaže: Pogledaj post
Evo baš u sridu
Zanima me, ako je sex otišao u bananu, meni se više nije dalo, i to je trajalo godinama, molio me, tražio, rekao mi je da je očajan i da više ne može izdržati i da će naći bilokoga za sex ako ja nešto ne poduzmem - rekla sam mu u svojoj naivnosti - idi, obavi to, baš me briga.
I on stvarno napravi to. Ima neku žensku koju je prašio mjesecima. Nedavno sam saznala. Sad sam očajna i povrijeđena. Istovremeno, znam da je sex muškarcu potreban kao zrak, dok sam ja u sasvim drugom filmu sve ove godine. Nisam figidna, daleko od toga, ali naprosto je to sve zamrlo. U braku smo 12 godina. Da li da ga ostavim? Da li je to bio sve samo simtptom bolesti koja nas je dovela do kraja? Kaže mi da sam ja kriva što sam ga otjerala u nevjeru, ali da sam jedina žena koju je ikada volio i da me nikada ne želi ostaviti. Jebiga, ne znam...
Kad se povjerenje izgubi jednom tesko da ce ikad vise biti isto medju vama,uvik ce postojat djelic sumnje u tebi di je sta je s kim je.
Mickey Rules is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 15:36   #5956
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
možda ipak ima veze sa štitnjačom...iako su nalazi uredni, može bit poremečaja u ponašannu

samo, on se ne rješava, kako krivo ljudi vjeruju, čak ni kad se štitnjača operira

jedini lijek da je prodrmaš je ovo gore što sam ti savjetovao
znam da to nećeš učiniti, ali evo, savjet ostaje na netu, za 2 godine vidjet ćeš da sam bio u pravu
Iskreno nisam osoba da bi sarao okolo al ak bas ne bi nasao nacin da to rjesim prije cu se razvest pa zivit slobodno kako zelim brige me sta ko prica 1 je zivot a kratak da bi nekome bio tu samo kad njemu nesto treba a moje potrebe se nigdje ne spominju.Nije losa ideja za drmanje al kako da je prodrmam njoj ni potres nije dovoljan.
Mickey Rules is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 15:39   #5957
Quote:
Mickey Rules kaže: Pogledaj post
Kad se povjerenje izgubi jednom tesko da ce ikad vise biti isto medju vama,uvik ce postojat djelic sumnje u tebi di je sta je s kim je.
Istina i to me užasno muči. Nevjerojatno je u svemu tome da sam uvijek osjećala da je naša pvezanost nevjerojatno snažna, mi smo jedan drugome uvijek bili sve - prijatelji, suradnici, roditelji, ljubavnici (dok je sex funkcionirao), milion puta smo se mogli razići kroz sve užasne faze života i sve smo to nekako prebrodili i ostali povezani i dalje, kao prvog dana. Ali sex...nekako je uvijek tu falilo nešto. Tražila sam ga da otvoreno razgovaramo sve ove godine o tome, da se stvari pokrenu, no nije išlo. Tek sad, nakon ove katarze sa nevjerom smo prvi puta razgovarali iskreno o nekim stvarima i to je meni došlo kao svojevrsno oslobođenje...a očito i njemu jer nas je dovelo do sexa kakav nije bio godinama. No 20 minuta poslije, ja sam u agoniji, mrzim ga, sumnjam da laže, da me samo želi smotati da ne rasturim brak...
Moccame is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 15:46   #5958
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
možda ipak ima veze sa štitnjačom...iako su nalazi uredni, može bit poremečaja u ponašannu

samo, on se ne rješava, kako krivo ljudi vjeruju, čak ni kad se štitnjača operira

jedini lijek da je prodrmaš je ovo gore što sam ti savjetovao
znam da to nećeš učiniti, ali evo, savjet ostaje na netu, za 2 godine vidjet ćeš da sam bio u pravu
To su gluposti. Da vidis moje nalaze i koju dozu eutyroxa pijem. Zeni se ne da s njim vise seksati. Tocka.
Nek nadje ljubavnicu jer se ovo doma promjenilo ne bude.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 15:47   #5959
Quote:
Moccame kaže: Pogledaj post
Istina i to me užasno muči. Nevjerojatno je u svemu tome da sam uvijek osjećala da je naša pvezanost nevjerojatno snažna, mi smo jedan drugome uvijek bili sve - prijatelji, suradnici, roditelji, ljubavnici (dok je sex funkcionirao), milion puta smo se mogli razići kroz sve užasne faze života i sve smo to nekako prebrodili i ostali povezani i dalje, kao prvog dana. Ali sex...nekako je uvijek tu falilo nešto. Tražila sam ga da otvoreno razgovaramo sve ove godine o tome, da se stvari pokrenu, no nije išlo. Tek sad, nakon ove katarze sa nevjerom smo prvi puta razgovarali iskreno o nekim stvarima i to je meni došlo kao svojevrsno oslobođenje...a očito i njemu jer nas je dovelo do sexa kakav nije bio godinama. No 20 minuta poslije, ja sam u agoniji, mrzim ga, sumnjam da laže, da me samo želi smotati da ne rasturim brak...
Bio sam u vezi prije braka 3ipol god.nakon samo 4mj.ona odlazi sa drugim mjesec dana rastavljeni slomljen nikakav a u nju smrtno zaljubljen.Nakon mj.dana ostavi tog lika pomirimo se al samo nakon kraceg vremena ja se ohladim totalno kolo se okrene i tu je prica bila zavrsena po pitanju nas jedino sto me odrzalo sa njom toliko je bio seks.Rekoh razbij caru pa zalijepi i sipaj vodu u nju nema tu vise case vec reseto toliko o povjerenju.
Mickey Rules is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 15:59   #5960
Da, bojim se da bi se to moglo lako dogoditi...ali što ako su njegovi seksualni apetiti naprosto veliki, stalno i da li trebam prihvatiti činjenicu da ako ja ne želim seks svaki jebeni dan, netko ga mora zadovoljiti? Kakvo bi povjerenje moglo biti između nas u toj, recimo "kontroliranoj" situaciji (koju mogu i ja kontrolirati)...Razmišljam čak i o tome da se upustim u traženje neke žene koju ću ja moći doživjeti kao njegov objekt seksualnog pražnjenja kad se meni ne da? Da li netko ima takvih iskustava? Jer on me stvarno molio godinama...i znam da je bio očajan...i da sam ja bila krajnje nezainteresirana...
Moccame is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:01.