Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2016., 17:49   #4061
Tražim stalnu tetu-čuvalicu za curicu 14mj, Šestine (Zagreb).
__________________
I'm not insane, my husband had me tested.
_lolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 22:36   #4062
Pozdrav dobri ljudi.

Student sam Prava i tražim neki posao od kuće za dodatni džeparac. Redovan sam student tako da imam ugovor student servisa.
Aktivno pričam engleski jezik, imam iskustva u ugostiteljstvu, istraživanju tržišta te pisanju novinarskih članaka za internetske portale.

Za ostalo (npr. životopis) kontaktirati u inbox.
kamiondzija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 10:03   #4063
Smile Tražim prevoditelja sa Hr na En

Radi bolje komunikacije sa klijentima trebam pomoć oko
prevođenja sa HR na EN .

Naravno bit će Vam dobro plaćeno.

Zadnje uređivanje Ruralna : 11.01.2016. at 22:17.
ivan963 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 14:34   #4064
frizera

Frizerku sa iskustvom trazim za rad u friz. Salonu u Dubravi , Zagreb.

pm
__________________
اللعنة عليك الأم
front is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 22:11   #4065
Tražim posao čistaća ili slično za koji ne treba nikakva škola. Osnovnu imam.
Shamrock-Rovers is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 19:27   #4066
Nudim sezonski posao u Frankfurtu

Trazimo za sezonu April-Juni
kvalitetne osobe sa dobrim znanjem Njemackog jezika za prodaju Sparoga I Jagoda u Njemackoj.
babycare is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 21:23   #4067
Tražim savjesnu i pouzdanu apsolventicu predškolskog odgoja za čuvanje djece.
leon messi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 18:17   #4068
Tražim bilo kakav posao u Zadru osim konobarenja, dosad sam radio u skladištu, autopraonici, klima i klimatizacije, te poslovi pololjoprivrede ..
radio sam i noćne smjene u luci ..

Imam 29 g. i imam volju za raditi nešto, vozačku imam B kategorija.

Može i neki honorarni posao preko interneta, ili poslovi čišćenja, vrtlarenja, cijepanja drva itd.


__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 08:30   #4069
Decko, 27.g , stolar u struci, radio do sad u struci u stolariji, hitno trazi posao, moze i nesto sto nije njegova struka, motiviran , brzo uci, tocan i jako vrijedan radnik.Zagorje-Zagreb, inbox
huskybucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 08:36   #4070
Pisanje Članaka

  • potrebni članci na hrvatskom jeziku
  • cca 1200-1500 riječi
  • naravno originalni
  • tema suplementi, zdrava hrana etc
  • uredni rokovi predavanja clanka
  • solidno poznavanje engleskog, jer su izvori na engleskom
  • ako se utvrdi da clanci nisu orginialni, nema isplate (to ukljucuje prijevode s drugih jezika)
Ako ste zainteresirani, saljite na PM:
  • nacin isplate koji vam odgovara
  • cijena po kojoj biste pisali
  • reference (ako imate)
SayWhatAgain is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 17:22   #4071
Quote:
_lolly kaže: Pogledaj post
Tražim stalnu tetu-čuvalicu za curicu 14mj, Šestine (Zagreb).
Teta-čuvalica nađena!
__________________
I'm not insane, my husband had me tested.
_lolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 18:37   #4072
Pozdrav ekipa,
ako ste u potrazi za poslom u ugostiteljstvu, posjetite stranicu na facebooku : posao u turizmu , te besplatno pronađite neki posao za sebe
anaira32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 18:08   #4073
Izrada nacrta, 3D modela, analiza...

Diplomirani inženjer strojarstva honorarno nudi usluge projektiranja, konstruiranja, izradu tehničke i nacrtne dokumentacije, 2D nacrta, 3D modela, analitičkih proračuna, analize metodom konačnih elemenata i slično.

Ukoliko su Vam potrebne navedene, ili slične usluge obratite se s potpunim povjerenjem bez obaveza na email:


kontakt na pm

Zadnje uređivanje Ruralna : 01.02.2016. at 17:11.
rijeka90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 11:01   #4074
Netko tko zna NJEMACKI

Za pomoc na projektima treba mi netko tko super zna Njemacki.
  • Obzirom da posao obuhvaca razgovor/dopisivanje s njemcima potrebno je stvarno izvrsno znanje njemackog jezika.
  • Osim toga, idealno je ako si student/nezaposlen da imas dosta vremena pa ovo mozes obavljati od doma.
  • Pozeljno je da si u Zagrebu ili blizu kako bi mogli popricati uzivo i sve dogovoriti.

Za vise info o samom poslu molim PP u kojoj navedite e-mail za kontakt.
the_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 21:57   #4075
zapovjednik jahte kategorije A

Tražim zapovjednika jahte A kategorije za posao na guletu 21m, potrebno znanje engleskog jezika.
ivan1506 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 11:58   #4076
Mlada cura , 23 godine , trazi honorarni posao od kuce. Voljela bih pisati clanke ili raditi kao chat animator, jer u tom imam iskustva.(cijela RH)
Sto se tice poslova van kuce, nudim setanje i cuvanje Vasih kucnih ljubimaca, imam iskustva i recenzije.
Isto tako obavljala bih Vase poslove, tipa isla u ducan za Vas, cistila itd.
Split

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 14:18   #4077
Grafički Dizajner/Web Developer - freelance ponuda

Za ozbiljne stranke

Što ne nudim:
- ne bavim se generičkim dizajnom
- ne namjeravam za vas kupiti temu sa ThemeForesta punu bugova i tehnološkog smeća
- ne bavim se precrtavanjem tuđih stranica
- ne koristim stockove u izradi logotipova, vec olovku i biljeznicu
- ne radim ofrlje
- ne radim besplatno
- ne možete beskonačno mjenjati dizajn u svim fazama razvoja bez ikakve naknade
- ne toleriram pametovanja. ja ne pametujem vama o vašem poslu, pa nije ni fer da vi meni o mom

Što nudim:
- izrada originalnog i jedinstvenog dizajna u SURADNJI sa Vama - skype, mobitel ili kava (ovisi o vašoj lokaciji)
- prilagodljiva cijena, ovisno o vašem buđetu dogovaramo koje tehnologije će se koristiti
- kvaliteta i trend iznad svega
- izrada logotipa, od ideje do modela
- izrada tiskovina (brošure, letci, vizitke, memorandumi, razglednice...)
- izrada web stranica (od analize vašeg tržišta, relacijske sheme, modela, kodiranja u HTML, CSS i JS, te integracija u Wordpress ili Weebly korištenjem tehnologija PHP-a i Mysql, SEO-a i korisnička podrška, te edukacija, optimizacija brzine i testiranje performansi stranice korištenjem developer google alata, određivanje hostinga i najam, registracija domene ako vam već po otvaranju firme nije država dodjelila besplatnu) - stranice se izrađuju od početka do kraja, handcoded, kreativni i unikatni dizajn koji slijedi svjetske trendove i grafičke standarde.
- instrukcije iz područja osnove rada na računalu, osnova informatike, uvoda u programiranje, html, css, bootstrap, php, mysql, cms, grafički dizajn, web dizajn, pripremu za tisak, vektorskog crtanja, photoshopa, illustratora, indesigna, drawplusa.
- fotografija - slikanje za potrebe online galerije i prikupljanje materijala za stranicu (baneri, slajderi, coveri)

Molim neozbiljne i neprofesionalne stranke, developere, dizajnere i one koji prodaju i rade treš, a traže suradnju da me zaobiđu. Nemam se namjeru prepucavati o tome što koliko vrijedi i košta, što vi mislite da koliko košta i što vaš nećak i sin može izraditi vama besplatno. Dogovorite sa njima projekte.

Reference: US Navy, Drivindu AG, Ivora, EduNova, Grad Zagreb, Shoe-be-do, BlueRidge... Za uvid u radove i uvid u dizajnerski stil i znanje kojim baratam javite se u inbox.

PS. Zbog dobrog odaziva ljudi, ponuda vrijedi za mala i srednja poduzeća, čiji buđet za web stranicu, vizual (logo+vizitka) ili ostale tiskane dizajne se kreće od 900kn do 6000kn (ne uključuje hosting plan i domenu). Znači budget friendly.

Ne morate odmah misliti da morate nešto naručiti, možemo i popričati o onome što vam treba prije nego se odlučite.

Radujem se Vašem javljanju.

Zadnje uređivanje ekho : 13.02.2016. at 15:17.
ekho is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 13:54   #4078
tražim tetu čistilicu

Pozdrav, tražim pedantnu osobu s preporukama za čišćenje stana od 70 m2. Dvoje nas je + pas i mačka. Trebala bi čišćenje kupaonice, kuhinje, usisavanje, pranje podova i prašina, tu i tamo pranje prozora. Peglanje nije potrebno. Čišćenje bi bilo potrebno cca. jednom tjedno ili jednom u 10 dana, kako se dogovorimo. Lokacija je Novi Zagreb-Botinec (autobusna stanica je na 50m od stana).
Ako netko od forumaša već ima provjerenu tetu koja bi nam odgovarala, možete se isto javiti u inbox. Hvala
vg1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 14:19   #4079
Kreiranje i administriranje računa na servisima za iznajmljivanje

Nudim usluge kreiranja i administriranja korisničkih računa na raznim portalima za iznajmljivanje uz fiksnu cijenu:

- Airbnb
- Roomorama
- Booking.com
- Tripadvisor
- Only apartments
- Apartmanija
- Mojsmještaj.com i slično.

Nudim usluge kreiranja i administriranja Facebook i Instagram stranica u svrhu bolje promocije Vašeg smještaja .

Već nekoliko godina u svojoj zajednici pomažem iznajmljivačima kako bi kvalitetno promovirali svoj smještaj te maksimizirali zaradu od iznajmljivanja. Odlično se služim englesnkim i njemačkim jezikom u govoru i pismu te jako dobro s talijanskim.

Više informacija na pp
Serendipity456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 16:59   #4080
Samo za samohrane roditelje

Teta čuvalica

10kn/h

Ponude u inbox.
Grad Zagreb
Babylon Shoes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:27.