Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2023., 00:13   #1
Boca od dezića je probušena, bojim se da će eksplodirati, što da učinim?

Uglavnom, već satima osjećam opojan i intenzivan miris u zraku čitavog stana.
Shvatila sam da miris dolazi iz kupaone, to je onaj dezić za sprejanje prostora.
Ne znam kako je uspjela nastati rupica na samom donjem rubu. Boca je pod tlakom, šišti kao luda i dobro se čuje. Predobro.

Gdje da ju odložim? Hoće li to eksplodirati?

Zvala sam tatu, on kaže da pustim da se ispuše do kraja i da ju stavim na balkon, ali to mi zvuči prerizično, pogotovo jer će balkon preko dana biti okupan ovim pržećim suncem, a sutra je vrhunac toplotnog udara.
Pisala sam i frendu, on s jedne strane kaže da je to ultraopasno, a s druge mi se smije.

Privremeno sam ju stavila na vanjsku dasku prozora u stubištu zgrade, jer je taj širom otvoren, ali ako se tamo nešto desi i prsnu stakla, ja ću biti kriva.

Help
LoreleiLee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2023., 09:57   #2
Meni je ovo tako blesava situacija da mozda i nije trol tema.

Za pocetak, nista se ti ne sekiraj. Znaju varovi na tim bocama cesto popustiti, pogotovo kad dulje vrijeme borave u vlaznim prostorijama poput kupaonice. Korozija ih uhvati.
Ukoliko nigdje nema otvorenog plamena u blizini, najgore sto se moze dogoditi je da ti stan smrdi jos danima kasnije.
Ako ima plamena, onda to prvo ugasis i potom otvoris prozor da se prostorija izraci.

Boca ne moze vjecno biti pod tlakom, odnosno jednom kad se takva rupica napravi tlak drasticno opada. Samim time i sansa da boca eksplodira drasticno opada.
Ubuduce ako ti se takvo nesto dogodi, mozes slobodno otici na balkon i dodatno sprejati negdje u blizini susjedovog prozora.
Naravno, ako je rijec o susjedu kojeg ne volis.

Par sekundi bi trebalo biti dovoljno da se sve isprazni, potom praznu bocu bacis u smece i ne razmisljas previse o tome.
Nisam Klon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:25.