Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2011., 18:38   #801
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
E isto mislimo, prva pomisao mi je bila ''ok, ovo izgleda pomalo jeftino'' ali zapravo, kad pogledaš ništa se previše ne vidi, dapače, a taj stil odijevanja paše uz taj imidž Yasemin,samosvjesna, odvažna, ona je zapravo gradska frajerica
meni Yasemin stalno izgleda malo jeftino ne kažem da nije lijepa ili zgodna, al mi ima cura tu jeftinu notu nekako...

Quote:
mari.74 kaže: Pogledaj post
Vjerojatno su mnoge od vas gledale 1001 noć - ja ću skromno primjetiti da meni Savašev stil odijevanja sliči onom od Kerema - i on je nosio majice i sako
imaš pravo, sliči

Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Oboje vole čaj s dvije kocke šećera
i ja

Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Pierre Lotti je mislim drugo, on je na povišenom , kao neki vidikovac

[SLIKA OBRISANA]
noću je ljepšeee
LittleStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 18:39   #802
Quote:
alicia_keys kaže: Pogledaj post
Awww, pa nisam znala da omera glume duplici ma meni su preslatke one crne oke koje tak milo gledaju, i s dudom je cok cok cok presladak... Nakon kana konacno kikic koji nas sve osvaja )
mala asja je bila predivna kcerka demira i asi.. bas preslatka!
__________________
Bihter & Behlul <3
fame chocolate is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 19:14   #803
Quote:
fame chocolate kaže:

......takoder.. zasto bi svi morali voljeti yasemin i divit joj se ?? jbte ako nekom nije toliko lijepa nije i zbogom.. a ne odma se buna dize... neki ljudi su ovdje svakom loncu poklopac pa bi zamolila ovim putem da se to smanji jer smo tu da komentiramo seriju i "druzimo" se.. misljenja nam ne moraju biti jednaka!

ovo mi totalno nema logike !? kakve veze ima ako netko kaze da je npr. yasemin ili nazan seljanka i to kao vrijeda onu osobu koja voli yasemin?? mislim ovo je serija, ocito se previse srcu uzimaju neke stvari kao recimo to, sto mi nema nikakvog smisla...
meni samoj je yasemin u pocetku bila bezveze ( nisam rekla da je glupa, seljanka itd.. ), bez sminke mi koma izgleda, al sad su je hvala Bogu poceli sminkat pa je lijepa zena.. al da cu joj spomenike dizat necu.. i ak sam ovime nekoga uvrijedila moram rec : svasta!

Draga @ fame chocolate
naj prije moja isprika za skraćivanje posta...
nečiji izgled ili priča u seriji, zamisao je scenarista i redatelja…pa tako nadam se da si shvatila da je Yasemin „trebala“ upravo tako izgledati, bez šminke pa utučena, pa vesela, pa moderna i sve su to scenarističko/redateljske faze kroz seriju koju prolaze svi likovi…
nekad ih zamisle bolje nekad malo tmurnije…to i jest draž ove turske kinematografije gdje su u seriji prikazali likove životno i stvarno ....
nekoga nazivati pogrdnim imenom nije pristojno , mene su tako učili u vrtići u Beču…i tvrdim da su u pravu…

Quote:
@ hasret
.....Yasemin- čudna persona.Ne razumem takve ljude.Naročito žene.Evo po drugi put gledam seriju i sad sam sasvim uverena da ja takvu osobu ne bih poželela ni u svom bližem okruženju.Ne sviđa mi se niti kao devojka,niti kao ćerka,niti kao poslovna saradnica a naročito mi se ne sviđa kao majka.Nikako mi nije jasno zašto Lejla odgaja Omera? Pa žena je stručnjak za marketing,videli smo onu bravuru od prezentacije,klijenti se poubijaše oko nje (nema veze što im rade najniži nagoni-ne treba cepidlačiti),zarađuje,status joj se značajno promenio,ima veliki stan,vozi dobar auto...Zašto ne živi sa svojim detetom?Nije mi jasno niti otkud iznenadna zanesenost Savašom Baldarom ,vlasnikom holdinga Baldar,iz Vana? Do juče -dok je bio obični barmen nije ga se ni sećala,šta više kada ga je videla dok je poklanjala zajedničko dete,sakrila se ... Njen business dress cod je .
Objektivno-da li ste to negde videle???
Draga @hasret , moja isprika i tvoj sam post morala skratiti
puno pitanja je napsiano u ovom postu a odgovori su dani u kroz seriju samo ju treba pozorno gledati..
Apropo Yasina izgleda…to je u očima sviju nas…kako kaže narodna i mudra "u očima promatrača"
Dijeljenje savjeta što bi i kako Yaso treba raditi sa svojim životom, pa svi smo odrasli ljudi i naš život je u našim rukama i odabiremo što ćemo biti kroz život .. otkud nekome uopće za pravo uzet ulogu „moraliste“ dijeliti moralne prodike i pisati o moral …ja baš takve volim , imam ih svaki dan oko sebe
Što se tiče Yasemin u poslovnom svijetu, ona je jedna moderna mlada žena koja ima slobodu duha i kreativnost…opis njenoga radnog mjesta to joj dozvoljava .. jer u marketingu se često možeš pitati da li svoju kreativnost koristiš za laž, to su posebni ljudi kreativci koji grade priču i u funkciji su PR-a
Sve je nekako tematski koncipirano , i naravno tada idu na ciljanu populaciju za proizvod koji žele promovirati ili na pojedince ovisi što se promovira…
U ovom slučaju je to Erčips s kojim yaso želi za svoga klijenta uzeti 80% udjela na tržištu… i ona daje savjete kako?! valjda je shvaćena Yasina poruku…
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 19:48   #804
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
Draga @ fame chocolate
naj prije moja isprika za skraćivanje posta...
nečiji izgled ili priča u seriji, zamisao je scenarista i redatelja…pa tako nadam se da si shvatila da je Yasemin „trebala“ upravo tako izgledati, bez šminke pa utučena, pa vesela, pa moderna i sve su to scenarističko/redateljske faze kroz seriju koju prolaze svi likovi…
nekad ih zamisle bolje nekad malo tmurnije…to i jest draž ove turske kinematografije gdje su u seriji prikazali likove životno i stvarno ....
nekoga nazivati pogrdnim imenom nije pristojno , mene su tako učili u vrtići u Beču…i tvrdim da su u pravu…
ne znam iskreno sta sam ja tu imala posebno shvatiti.. vjerojatno ono sta i svi drugi.. da, gledala sam seriju od pocetka i shvatila sam da je prolazila tesko razdoblje , da su je tako prikazali nesminkanjem, plakanjem itd...
a koja smo to pogrdna imena koristile ? ja osobno nisam nijedno.. to sta sam rekla da je bezvezna bila ? to mi nije nista pogrdno..
kad mi stvarno je bila, nije mi uopce lijepa bez sminke za razliku od nekih koji su predivni bez sminke.. al nije to jedino.. i lice mi ima malo presiroko..
u svakom slucaju nikog ne vrijedam a najmanje tebe, tako da se ne trebate stalno "pjeniti"
jednostavno moras prihvatiti da nije svima yasemin lijepa.. to je to! tema kapat
__________________
Bihter & Behlul <3
fame chocolate is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 19:59   #805


teuta.luburic ,hvala na dobrodošlici.
Da li ti "namerno zaboravljaš" da sam ja seriju odgledala i "vrlo dobro poznajem" čudnu personu Yasemin?!Sva moja pitanja imaju odgovore ali nije pristojno spoilati a ovo je "pristojna tema"...

fame chocolate -imaš potpuno pravo na svoj stav i mišljenje
hasret is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 20:14   #806
zar savas nije mogao poslati poruku ili nazvat da je nes iskrsnulo ?
__________________
Bihter & Behlul <3
fame chocolate is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 20:23   #807
To se i ja pitam.

Valjda je logicno da nekog nazoves da kazes da ne mozes doci na sastanak, a ne ovako..
 
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 20:28   #808
Quote:
fame chocolate kaže: Pogledaj post
zar savas nije mogao poslati poruku ili nazvat da je nes iskrsnulo ?
A jest...nekontam da nije mogao nazvat ili poslat poruku...pa to je sekund posla..
Nebi mu se ni ja sad javila :
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 20:39   #809


__________________
Ako si uspijesan u necemu ili ce te kopirati ili ce ti zavidjeti ili ce te mrziti.Popila jednu prije puta, za hrabrost nek se nađe, pa umjesto u Antakiju u prvi jarak zađe.-Ko razumije shvatiće.
MuraTuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 20:54   #810


__________________
Ako si uspijesan u necemu ili ce te kopirati ili ce ti zavidjeti ili ce te mrziti.Popila jednu prije puta, za hrabrost nek se nađe, pa umjesto u Antakiju u prvi jarak zađe.-Ko razumije shvatiće.

Zadnje uređivanje MuraTuba : 31.08.2011. at 21:32.
MuraTuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 20:56   #811
ma moram se novoj tv zahvaliti što su imali sluha i preveli ovu prekrasnu pjesmu..
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 20:58   #812
Sve me svrbe prsti, dal da odgovorim s obzirom da ne pratim revno seriju, ali primjećujem jednu stvar - Teuta, možeš jednostavno ostavit ljude da stvore svoje mišljenje? Netko napiše da mu se lik Yasemin trenutno ne sviđa, pusti ga da tako misli. Ne trebaš odmah krenuti s "ali kasnije vam se ona promijeni, ljepota je u oku promatrača" i ostale bezvezarije.. i tako na svaki mogući post... o vrijeđanju likova bolje da ni ne krenem. Nije da ljudi vrijeđaju ljude iz susjedstva/rodbinu/užu familiju. Vrijeđaju fiktivan lik. FI-KTI-VAN. Ako smatram da je lik koza, napisat ću da je koza. Neću se pravit fin i reć da je neshvaćena osoba koja tu i tamo poludi. To nije stvar kućnog odgoja, već stvar gledatelja. Daj se malo smiri.

Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
Draga @ fame chocolate
naj prije moja isprika za skraćivanje posta...
nečiji izgled ili priča u seriji, zamisao je scenarista i redatelja…pa tako nadam se da si shvatila da je Yasemin „trebala“ upravo tako izgledati, bez šminke pa utučena, pa vesela, pa moderna i sve su to scenarističko/redateljske faze kroz seriju koju prolaze svi likovi…
nekad ih zamisle bolje nekad malo tmurnije…to i jest draž ove turske kinematografije gdje su u seriji prikazali likove životno i stvarno ....
nekoga nazivati pogrdnim imenom nije pristojno , mene su tako učili u vrtići u Beču…i tvrdim da su u pravu…



Draga @hasret , moja isprika i tvoj sam post morala skratiti
puno pitanja je napsiano u ovom postu a odgovori su dani u kroz seriju samo ju treba pozorno gledati..
Apropo Yasina izgleda…to je u očima sviju nas…kako kaže narodna i mudra "u očima promatrača"
Dijeljenje savjeta što bi i kako Yaso treba raditi sa svojim životom, pa svi smo odrasli ljudi i naš život je u našim rukama i odabiremo što ćemo biti kroz život .. otkud nekome uopće za pravo uzet ulogu „moraliste“ dijeliti moralne prodike i pisati o moral …ja baš takve volim , imam ih svaki dan oko sebe
Što se tiče Yasemin u poslovnom svijetu, ona je jedna moderna mlada žena koja ima slobodu duha i kreativnost…opis njenoga radnog mjesta to joj dozvoljava .. jer u marketingu se često možeš pitati da li svoju kreativnost koristiš za laž, to su posebni ljudi kreativci koji grade priču i u funkciji su PR-a
Sve je nekako tematski koncipirano , i naravno tada idu na ciljanu populaciju za proizvod koji žele promovirati ili na pojedince ovisi što se promovira…
U ovom slučaju je to Erčips s kojim yaso želi za svoga klijenta uzeti 80% udjela na tržištu… i ona daje savjete kako?! valjda je shvaćena Yasina poruku…
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 21:04   #813
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
ma moram se novoj tv zahvaliti što su imali sluha i preveli ovu prekrasnu pjesmu..
super da su to preveli
sortiadictos is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 21:24   #814
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
ma moram se novoj tv zahvaliti što su imali sluha i preveli ovu prekrasnu pjesmu..
Quote:
sortiadictos kaže: Pogledaj post
super da su to preveli
Slazem se da je divno da su preveli, ali se isto pitam dal su to oni preveli ili su preuzeli (da ne kazem ukrali) prijevode dragih ljudi koji su to vec davno napravili i postavili na YT.
Evo pa prosudite

http://www.youtube.com/watch?v=UeNMB...eature=related

Pozdravcek
__________________
Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran (A.E.)
vesna12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 21:25   #815
Quote:
sortiadictos kaže: Pogledaj post
super da su to preveli
meni uvijek nedostaje taj prijevod pa „molkam“ na fb , yt da mi prevedu sa Turskog...
posebno mi se dopada glazba u ovoj seriji…
Kıraç - u sve pohvale ...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 21:31   #816
Quote:
hasret kaže: Pogledaj post

"Domaćice teme" mi nisu poželele dobrodošlicu!!!
Naravno - nisam ni očekivala .

Yasemin- čudna persona.Ne razumem takve ljude.Naročito žene.Evo po drugi put gledam seriju i sad sam sasvim uverena da ja takvu osobu ne bih poželela ni u svom bližem okruženju.Ne sviđa mi se niti kao devojka,niti kao ćerka,niti kao poslovna saradnica a naročito mi se ne sviđa kao majka.Nikako mi nije jasno zašto Lejla odgaja Omera? Pa žena je stručnjak za marketing,videli smo onu bravuru od prezentacije,klijenti se poubijaše oko nje (nema veze što im rade najniži nagoni-ne treba cepidlačiti),zarađuje,status joj se značajno promenio,ima veliki stan,vozi dobar auto...Zašto ne živi sa svojim detetom?Nije mi jasno niti otkud iznenadna zanesenost Savašom Baldarom ,vlasnikom holdinga Baldar,iz Vana? Do juče -dok je bio obični barmen nije ga se ni sećala,šta više kada ga je videla dok je poklanjala zajedničko dete,sakrila se ... Njen business dress cod je .
Objektivno-da li ste to negde videle???
Ja mislim da nema potrebe da ti iko pozeli dobrodoslicu jer nije nicija tema i svako ima pravo komentarisati, to bi neke osobe trebale shvatiti i prestati svojatati teme o serijama na forumu. Ako su prve pocele komentarisati ne znaci da su vlasnice teme.

I ja sam seriju vec jednom gledala (doduse ne pretjerano pazljivo) al nikad nisam "svarila" lik te Jasmine, i znam da se zove Yasemin al meni je lakse zvati je Jasmina.
Nisam ni ovaj put uspjela uhvatiti momenat u kojem se ona pocela interesovati za Savasa. Dok je bio barmen nije joj bio vazan a sad odjednom slini za njim.
Meni bi takodjer bilo logicno da Omer zivi sa njom, moze unajmiti dadilju da bude s njim dok je ona na poslu. Dijetetu je potrebna roditeljska ljubav koju ne moze pruziti nijedna baka na svijetu ma koliko da voli tog svog unuka.

I ni meni bas nije najjasniji njen stajling. Dosla je na sastanak u haljinici koja je na pola butine, otrpilike. Ja smatram da nije prigodno za posao koliko god bila zgodna osoba koja to nosi, mada meni doticna nije nista posebno. Valjda bi se kao neko ko radi u marketinskoj agenciji trebala oblaciti kao poslovna zena a ne ovako da se izrazim jeftino, ne mogu trenutno pronaci nijedan drugi izraz prikladan za njen nacin odjevanja.
 
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 21:36   #817
Napokon.....


__________________
Ako si uspijesan u necemu ili ce te kopirati ili ce ti zavidjeti ili ce te mrziti.Popila jednu prije puta, za hrabrost nek se nađe, pa umjesto u Antakiju u prvi jarak zađe.-Ko razumije shvatiće.
MuraTuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 21:52   #818
Jadna Čiček, dobro da od nje nije ostala lokva nakon onog Savaševog govora Ahmetu da je ona njegova žena i da se on ne brine za svoju čast kad je ona u pitanju. Ja mislim da je i Ahmetovim gorilama srce zatreperilo kad su čuli kako Savaš brani svoju ženu.

Uobičajeni razgovor za doručkom u kući Baldarevih. Dobar tek!
Š: Po našoj se tradiciji ne puca u žene.
S: A u Čiček se puca?
Š: To je drugo, to je pitanje časti.

Ma šta kažeš? Čiček me voli?
[SLIKA OBRISANA]

Ne razumijem što fali ovom objašnjenju?
(prijevod je s bosanske TV)
__________________
MY: I'm a pencil, OK. (A olovka piše srcem, zar ne?)
Oria is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 21:57   #819
Koji susret na kraju. A moj Omerica je samo posao da otvori vrata.

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._4218535_n.jpg



Kako je samo meden.
I ova njegova frizurica na stranu ..
 
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 31.08.2011., 22:09   #820
[QUOTE]
Quote:
čarolija :); kaže:
Nisam ni ovaj put uspjela uhvatiti momenat u kojem se ona pocela interesovati za Savasa. Dok je bio barmen nije joj bio vazan a sad odjednom slini za njim.
Ja mislim da nema takvog momenta ovde, jednostavno, nekad kad je netko lud za tobom i ako ga nisi prije primjećivala odjednom ga počmeš gledat drugim očima,još ako je zgodan i dobar

A moja Čiček oćeš prestat više plakat,zašto u svakoj sapunici mora bit neko ko cilu seriju reve; iako ovo zadnje večeras svaka čast na hrabrosti
emila is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:13.