Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2015., 20:04   #521
Ajde foliraš - kako se ne bi sjećao najdulje avionske piste na svijetu ?
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 20:38   #522
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Zarađivali su svaki više od prethodnog jer se zvijezdani cast pojačavao. Sad imaš i Stathama, onaj azijac iz Onk-Bak, cameo ima i Lucas Black, ovo je film koji ima i bolju akciju od prethodnika (da me ubiješ ja se prošlih djelova ni ne sjećam) i ovako su trebali izgledati Plaćenici 3. Ima i Walker svoj udio u tome, naravno da da, ali ne toliki da povuče dodatnih 700 milijuna zarade, ne bez svih ovih ostalih. Da je bio toliko popularan, filmovi bi mu razarali box office.
Ako cemo gledat po zvijezdanom castingu onda bi ga u tom slucaju trebao sisat Expendables, jer tamo definitivno ima jacih glumackih imena, i vise. A Ex3 je zaradio samo 200 mil. $. IMO, kvalitetniji film od ovog.

Drugi Walkerovi filmovi su bili slabi no ni nije ih bas bilo nesto zadnje vrijeme, tako da mu je ovaj ionako bio neko obiljezje karijere zadnjih godina. I sama cinjenica kako je umro tokom produkcije F7 je auto buff popularnosti filma. Tribute je u filmu, dakle posveta pred credite.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 22:05   #523
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
A Ex3 je zaradio samo 200 mil. $. IMO, kvalitetniji film od ovog.
Zezaš se? EX3 je užasno loš film, s glumačkom ekipom sastavljenom od nekih nezanimljivih klinaca dok su Sly i ostali potpuno sporedni. Da ne govorim o lošim efektima, i užasno glupoj priči.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 07:09   #524
Sve što je ekipa tu pisala za film važi. Prepun nerealnih scena, dirljiv kraj i baš su se lijepo oprostili od Paula. Skoro sam zaplakala na kraj.

Već imate film na filmoviti.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 17:33   #525
Film je dogurao do 1,5 mlrd dolara (ok, 10 milijuna manje, no nećemo sitničarit) - nezamislivo!
Paralela sa Age of Ultron:
Trenutno na 1,1 mlrd dolara box-office love sa budžetom od 330 mil. dolara -za to im je trebalo 27 dana
Furious 7 1,490 mlrd dolara sa budžetom od 190 mil. dolara - trebalo im je 48 dana.
Neusporedivo jeftinija glumačka postava, sedmi nastavak, oslanjanje na car-race što trenutno nije tako "in" u filmskom svijetu naspram superiornijih glumaca, tek drugog nastavka i oslanjanja na superhero tematiku koja je trenutno na samom vrhuncu popularnosti kod populacije koja odlazi u kino.

Film prezirem sadržajno, ali mu se divim ekonomski.
Vin Diesel zaslužuje Zlatnu kunu.
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 10:50   #526
Čitam sad da je u F8 angažiran i Cody Walker koji glumi Jack-a... Pa mi nije jasno jer se i Brianov sin zove Jack. Da li je on namijenjen da ide uz bok Vinu ili što? Ja bih najviše volio kad bi to bio Lucas Black nekako mi je on još iz TD-a ostavio jako dobar dojam
bargain is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 11:35   #527
Rutinski propucalo onu splacinu o superherojima, yawn
Eric Delko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 18:42   #528
Kada možemo ovo (za mene remek djelo) očekivati na BluRay-u? Gledam po netu i neki pričaju o lipnju, a neki čak i o rujnu () ove godine. Što bi moglo biti točnije?

Pogledao sam ga u kinu, ali ću svakako pogledati i BluRay dok izađe.

I ne, ne zanimaju me komentari hatera koji će se čuditi zašto ga gledam ponovo...
__________________
~Being quiet is fine, most people don’t listen anyways.~
Bruner is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 13:04   #529
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Zarađivali su svaki više od prethodnog jer se zvijezdani cast pojačavao. Sad imaš i Stathama, onaj azijac iz Onk-Bak, cameo ima i Lucas Black, ovo je film koji ima i bolju akciju od prethodnika (da me ubiješ ja se prošlih djelova ni ne sjećam) i ovako su trebali izgledati Plaćenici 3. Ima i Walker svoj udio u tome, naravno da da, ali ne toliki da povuče dodatnih 700 milijuna zarade, ne bez svih ovih ostalih. Da je bio toliko popularan, filmovi bi mu razarali box office.
Nije poanta količine casta, jer i prethodni nastavci su ga imali. Čisto sumnjam da je Lucas ili bilo koja cameo rola imala utjecaj na zaradu.

Ljudi su mahom išli gledati film jer je to zadnji film u životu određenog glumca. Pa čujem priče, a i vidim po fejsu klinke idu gledat FF, a do prije godinu dana nisu ni znali što je to. Odnosno se i na nekolicinu drugih ljudi koji su otišli u kino jer ih je frend koji prati FF povukao.

Takvi su donesli extra zaradu, kao i oni koji su možda pratili FF, ali se nikad nisu odlučili pogledat ga u kinu, pa su otišli jer ipak je to zadnji Walkerov film...

Walkerova smrt im je donesla 500milijuna sigurno. The Dark Knight isto ne bi imao takav uspjeh da nije Heath Ledger preminuo. To je činjenica i nije izuzetak, tako to jednostavno ide u filmskoj industriji.
__________________
"Nije blago ni srebro ni zlato,već je blago što je srcu drago."
Dareedevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 18:13   #530
Pogledao sam film i uzasno sam razocaran. Toliko nerealnih scena. Sve se svodi na akciju i akciju. Auti su postala sporedna stvar. Cak ni taj oprostaj od Paula me nije dirnuo, ocekivo sam puno vise.
icetouch88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 18:39   #531
Quote:
icetouch88 kaže: Pogledaj post
Pogledao sam film i uzasno sam razocaran. Toliko nerealnih scena. Sve se svodi na akciju i akciju. Auti su postala sporedna stvar. Cak ni taj oprostaj od Paula me nije dirnuo, ocekivo sam puno vise.
Ja baš sad idem pogledat film ... iskreno se nadam da neće biti bačenih 2 sata.
Infokoder11001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 20:00   #532
Quote:
icetouch88 kaže: Pogledaj post
Pogledao sam film i uzasno sam razocaran. Toliko nerealnih scena. Sve se svodi na akciju i akciju. Auti su postala sporedna stvar. Cak ni taj oprostaj od Paula me nije dirnuo, ocekivo sam puno vise.
"Realne" scene u akcijskim filmovima? Yea, right.

Naravno da su auti postali sporedna stvar. Izmuzli su street racing šemu u prva tri dijela (četvrti dio je na neki način napravio tranziciju iz street racinga u akciju) i dalje nastavili sa "klasičnom" akcijom (uvjetno rećeno).

Dobro, tebe nije dirnuo. Mene je. Ne sjedne svakome isto.
__________________
~Being quiet is fine, most people don’t listen anyways.~
Bruner is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 21:09   #533
Nerealne scene u F7 su razlog za gledati taj film.
Isto kao i za filmove o superjunacima.
__________________
Apathy on the rise, no one cares.
pećina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 21:36   #534
Ne kužim zašto neki očekuju realnost od ovakvog filma, nije tome ni namjenjen da bude realan. Kad to shvatiš tek onda možeš uživati u njemu. Meni je čisto ok film, kraj je bio dobro odrađen kao oproštaj.
__________________
"I'm proud of what I achieved there, but a life built on memories is not much of a life." - Eric Cantona

"U životu sam mnogo novca potrošio na alkohol, lijepe žene i brze automobile. Ostatak sam spiskao na gluposti." - George Best
Odin335 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 21:41   #535
Šaljite mailove svom Nolanu pa nek vam on napravi "realističan" F&F
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 08:12   #536
Dobar, dobar, sve što se očekuje je tu, točno vidljivo izbjegavanje kadriranja face Walkera...na kraju
SHOGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 11:53   #537
A kaj se tiče skoka, tomica je skako kada su ovi bili u pelenama
https://www.youtube.com/watch?v=4LKkQrWpgzY
SHOGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 21:09   #538
Quote:
Dareedevil kaže: Pogledaj post
Walkerova smrt im je donesla 500milijuna sigurno. The Dark Knight isto ne bi imao takav uspjeh da nije Heath Ledger preminuo. To je činjenica i nije izuzetak, tako to jednostavno ide u filmskoj industriji.
Ova franšiza je očito jako zanimljiva Kinezima(tamo brutalan uspjeh) i uopće ostatku svijeta. Ameri nisu toliko navalili u kina zbog F7.

Smrt Walkera je imala mnogo veze sa zaradom jer je taj događaj dosta odjeknuo cijelom svijetu,možda više nego u SAD-u.

Meni se isplati pogledati film ako ništa drugo,onda zbog scene u Abu Dhabiju sa tornjevima,tuče Diesela i Stathama sa ključevima i šipkama te jako dirljivim oproštajem.
The Rock uvijek donese svojih 200 milijuna dolara.

Nema što,dobri su.
Očekuješ zabavu,dobiješ zabavu.
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 22:35   #539
Meni je film bio dobar,no ne i vrhunski,pogledao sam ga eto,jer je bilo scena i van SAD-a,to je jedna stvar koja me privlači,isto kao i Rio u petom dijelu
ima još jedna stvar,volim gledat cure kako se brutalno šamaraju
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 22:46   #540
Čak i ako su muškobanjaste (Rhonda & Rodriguez) ?
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:07.