Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2014., 18:14   #21
Quote:
Condor93 kaže: Pogledaj post
Imaš i NEVERLAND (2011) tv mii serija u 2 nastavka kao prequel.
Napravio kanal syfy, ali je priča dosta dobra i donekle realna tj moguća...
Neverland mi nije baš to, iako može proći...a za ovaj novi najavljeni vjerujem da će biti šrot samo takav.
__________________
Svijet je mračan, sve je zlo i naopako, ljudi su zli, žarulje nikad ne rade, stalno pada kiša, u kutiji je glava...
Ulloa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 11:31   #22
Atraktivan trailer, a po tome kako likovi odskaču iz pozadine i po bojama vidi se da je rađeno baš za 3D

https://youtu.be/Y1wRv8vTpxo
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 12:07   #23
ovo će bit odlično!
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 16:43   #24
"Pirat kojeg se svi pirati boje - Crnobradi!" Zar zbilja moraju toliko kopirati Pirate s Kariba?

A i ovi brodovi, izgledaju kao velike igračke.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 16:46   #25
Hm. Film jako dobro počinje, sviđaju mi se scene iz WWII gdje spitfire zrakoplovi napucavaju gusarski brod Jolly Roger po noćnom Londonu. Rudnici u kojima oteti klinci rade i pozdravljaju Crnobradog s pjesmom Nirvane Smells Like Teen Spirit, Peter Pan koji korača daskom u ponor uz pjesmu Ramonesa Blitzkrieg Bop ... fenomenalan početak a onda nagli pad u prosječnost i tako do kraja. Nije pomogla ni nekako čudno drvena Mara Rooney.

Hello, hello, hello, how low
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 21:18   #26
Umjesto lijepe obiteljske avanture, prepune zabave i mašte, dobili smo "Pana" koji je suluda kombinacija "Pirata s Kariba", "Indiane Jonesa", "Putovanja u središte Zemlje" i "Mad Maxa". I pticama na grani je jasno kakav će biti krajnji ishod kad toliko ideja spojite u jednu. "Pan" je trebao oživjeti predivnu priču o Petru Panu, dječaku koji ne želi odrasti, ali uspio je samo u jednom - stvaranju pokoje sijede na glavi.

Više na - LINK
__________________
MovieLand - Planet filma
MovieLand is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 18:22   #27
Pogledah ovo samo zbog mlađih u kući ! Sav novac otišao na leteće brodove i vizualni doživljaj ! Dijalozi između djece toliko su kretenski i školski kao da recitiraju za prolaznu ocjenu, već se tu osjeti tupost i lijenost redatelja da malo kolorizira likove ! Moglo je toliko toga ispasti simpatično i duhovito a rezultat je rutinersko i plošno djelce sa velikim budžetom i masakriranom izvornom knjigom !
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 18:38   #28
ok film, očekivala sam više. hook mi je daleko bolji.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:18.