Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2008., 14:39   #1
Privatne poliklinike u Zagrebu

Ovdje je svojevremeno bio topic o poliklinikama i iskustvima s njima, ne mogu ga naći pa pokrećem ovaj topic - i uobičajeno pitanje: imate li za preporučiti dobru polikliniku u Zagrebu? Da nema muljaže oko novca prije svega, i da su ažurni, korektni i ljubazni. Jučer i danas sam raspigana zahvaljujući muljaži na p.Medikol: ako je sistematski definiran kao besplatan onda to znači da u slučaju bilo kakve ekstra pretrage, koja se naravno plaća, pacijent mora biti s tom činjenicom upoznat, a ne da ti kasnije glavna sestra tupi kako si ti to MORAO (odnekuda) znati! Vrlo lopovski tj. - trendovski - smaži lovu i bježi (pa je C.Bukowski lijepo rekao - odakle uopće biraju te ljude (naime liječnike)? Uzimaju li uopće ljude?). Medikol-ci
hirondelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 14:53   #2
Jedan mali dodatak mom gornjem postu o Medikolu - da su spori s rezultatima pretraga - jesu; tjednima čekaš (slično besplatnom sustavu) da ti stigne nalaz, a svako malo te uvjeravaju sutra sutra sutra... A vezano za besplatni sistematski koji to NIJE - jedan od nemuštih argumenata gl.sestre je bio i ovaj gaf - pa molim vas lijepo, mislim da ste prilično dobro prošli s našim cijenama i što sve nudimo (karikirano rečeno - budi kuš, dobila si i previše!)... Na takve izjave čovjek jednostavno PO-LUDI(**zdi)! Pa nemojte me pravit mulcem većim nego što jesam, a jesam jer sam mogla za iste novce imati daleko, daleko bolji i ažurniji tretman kod niza 'manufaktura' (dr Popijač-Ključar, prof.Latin, itd.).
Ponavljam uz zaglušujuću tutnjavu: Medikol-ci
hirondelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 21:48   #3
Quote:
hirondelle kaže: Pogledaj post
Jedan mali dodatak mom gornjem postu o Medikolu - da su spori s rezultatima pretraga - jesu; tjednima čekaš (slično besplatnom sustavu) da ti stigne nalaz, a svako malo te uvjeravaju sutra sutra sutra... A vezano za besplatni sistematski koji to NIJE - jedan od nemuštih argumenata gl.sestre je bio i ovaj gaf - pa molim vas lijepo, mislim da ste prilično dobro prošli s našim cijenama i što sve nudimo (karikirano rečeno - budi kuš, dobila si i previše!)... Na takve izjave čovjek jednostavno PO-LUDI(**zdi)! Pa nemojte me pravit mulcem većim nego što jesam, a jesam jer sam mogla za iste novce imati daleko, daleko bolji i ažurniji tretman kod niza 'manufaktura' (dr Popijač-Ključar, prof.Latin, itd.).
Ponavljam uz zaglušujuću tutnjavu: Medikol-ci
Bok imam iskustvo najviše s privatnim poliklinikama i ordinacijama i sve što sam radila privatno bilo je ok,najbolje su mi SUNCE I DR. BATES probaj pozdrav
bubi-d is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 21:56   #4
Ja imam katastrofalno loše iskustvo sa Suncem na Jarunu, a dobro s Medikolom
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 22:38   #5
Prema mojim dosadašnjim iskustvima preporučio bi polikliniku Nemetova.
Stručno i ljubazno osoblje, izuzetno visoka kvaliteta usluge, ugodna atmosfera i preko 30 godina tradicije

Sunce ne preporučam jer su kod njih pacijenti kao na traci, imaju normu i čovjek kada dođe tamo ima osjećaj kao da je broj
U Medikolu nisam bio tako da ne mogu dati svoje mišljenje ali čuo sam dosta i pozitivnih i negativnih komentara
__________________
Ucini ono sto mozes, s onim sto imas, tamo gdje jesi...
Tycoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2008., 16:19   #6
evo još i link na web stranicu ako nekome treba
www.poliklinika-nemetova.hr

Pozdrav!
__________________
Ucini ono sto mozes, s onim sto imas, tamo gdje jesi...
Tycoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 23:40   #7
Smile Buđenje teme :)

Vidim da je tema zaspala pa je budim Dakle, imate li kakve preporuke za privatne poliklinike u Zagrebu? Što se nudi, koji je dobar omjer cijene i kvalitete? Gdje se osoblje prema čovjeku ne ponaša kao prema smeću, i to. Sve što bi trebalo biti!
Mila Svila is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 17:57   #8
Quote:
Mila Svila kaže: Pogledaj post
Vidim da je tema zaspala pa je budim Dakle, imate li kakve preporuke za privatne poliklinike u Zagrebu? Što se nudi, koji je dobar omjer cijene i kvalitete? Gdje se osoblje prema čovjeku ne ponaša kao prema smeću, i to. Sve što bi trebalo biti!
zavisi za što ih trebaš..

ja sam sa MR u medikolu na Šalati izuzetno zadovoljan..

dijagnostiku 2000 ne bih preporučio za magnetnu uopće.. mašina im se trese ko luda (slike su normalno mutne) i spržili su me u pol predviđenog vremena za MR..

srećom pa je to sve za što sam ih trebao..

ali nemojte očekivati da su privatnici ne znam koliko bolji.. brže je sve, nema čekanja, i ljepše se prema vama odnose, i neće se studenti na vama vježbati, no to je u principu to.. (kod nas)
nezgodan2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2021., 10:24   #9
Dobro jutro! Evo podijelit ću iskustvo s poliklinikom Nola. Tražila sam gdje mogu jeftino obaviti pregled grudi pošto je jedna poliklinika digla 2x cijene u godinu dana. Pogledam na sajtu i piše uzv 250 kn. Odlučila sam im se javiti preko maila pa nikako da odgovore. Nazovam ih i kaže žena da su odgovorili, ali nigdje maila. Gledala sam SPAM i foldere, ali NOPE. No, dobro. Dođem u dogovoreni termin. Doktor me pregleda čak dosta ok i razjasnio neke stvari koja je prva doktorica ajmo reći napuhala. Odem platiti ultrazvuk i na kraju umjesto 250 kn me traži 550! Mislila sam da ću poludjeti i pristojno ukažem da na webu piše 250. Ona se pravda: "Da, ali pregled i UZV se uvijek skupa obavljaju, ne razdvojeno." Dvoumila sam se hoću da ispadnem tipična bičarka ili da ostanem pribrana. Kako sam kupovala karte za tramvaj, nije mi biloe 550 kn nego 530. Mislila sam da ću se izblamirati, a mama me nagovarala još uzeti više novaca. Mislim da je to jako bezobrazno i nekorektno staviti cijenu na web za nešto i onda ekstra naplaćivati zbog nekih svojih "rupa". Ako već rade sve zajedno onda neka tako i napišu! Uglavnom, jedan veliki minus i nikad neću tamo doći. doktor je isto bezvoljan, ali je bar rekao da sam zdrava
__________________
Sve sam pare spisko kod Djoku u disko!
goddesoflove is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:13.