Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2008., 10:22   #1
Kečeri (Wrestling)

Gledate li možda ili jeste li ikad gledali Kečere (Wrestling) - WWE (SmackDown, Raw, Ecw), TNA
la. pampers is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 10:33   #2
O, o, o - ja gledala. Bret Hitman Hart. Shawn Michaels. Diesel. Ah, ludi srednjoškolski dani...
SamoMaloSebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 20:16   #3
ako nekog zanima u 22:00 danas na DSF.........jedva cekam

Debilno je sta je simulacija
__________________
"Lakše je razbiti atom nego predrasude."
niko94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 20:17   #4
keceri su namisteni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!..... ...........
__________________
I have difficulty with is the whole concept of belief. Faith isn't based on logic and experience.
>Ladybug< is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 00:23   #5
Namišteni jesu ali imaju takvu moć privlačenja da to nije normalno, vrhunska zabava. Kad se samo sitin kad su na TNT-u bile borbe NWO-a (Hogan, Kevin Nash, Disciple, ...) protiv ostatka ekipe (Giant, Goldberg, Guerrero, DDP, Chris Benoit, Sting, Raven, ...). A bila je i ova druga federacija sa još jačim likovima (Triple H, Shawn Michaels, Mankind, Bret i Owen Hart, Kane, Undertaker, ...) To su bili dani... Neki od njih su još aktivni u SmackDownu ali ne pratim ih jer ne mogu podnit švapskog komentatora, ne mogu se uživit ka nekad
johhny_park is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 14:00   #6
Quote:
johhny_park kaže: Pogledaj post
Namišteni jesu ali imaju takvu moć privlačenja da to nije normalno, vrhunska zabava. Kad se samo sitin kad su na TNT-u bile borbe NWO-a (Hogan, Kevin Nash, Disciple, ...) protiv ostatka ekipe (Giant, Goldberg, Guerrero, DDP, Chris Benoit, Sting, Raven, ...). A bila je i ova druga federacija sa još jačim likovima (Triple H, Shawn Michaels, Mankind, Bret i Owen Hart, Kane, Undertaker, ...) To su bili dani... Neki od njih su još aktivni u SmackDownu ali ne pratim ih jer ne mogu podnit švapskog komentatora, ne mogu se uživit ka nekad
rekla sa da su namisteni a ne da ih ne gledam .........
__________________
I have difficulty with is the whole concept of belief. Faith isn't based on logic and experience.
>Ladybug< is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 14:22   #7
Šteta što Nova tv ili RTL ne otkupe prvava za prikazivanjem jer vjerujem da bi to bilo gledano!
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 14:30   #8
Ti keceri su dno glume.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 18:21   #9
ja sam to gledao još davno... na tnt-u
program nakon cartoon networka
ako se sječate... ove danas slabo... na satelitskoj.
ali je dobro
jer sada ima ženski
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 12:55   #10
Ja sam ih 92. god. gledala uživo u Kanadi-Hulk Hogan je onda bio najpopularniji i stvarno su zabavni, ali vidi se da je sve najmješteno.Oni skaču jedni po drugima, lupaju se da te glava zaboli, a nitko ni jedne modrice, nigdje kapi krvi.Još i danas imam majicu Hulka Hogana koju sam onda kupila.
Agata1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 14:09   #11
ja sam prije nekih 10-tak god. na satelitskoj gledo vikendom one meksičke kečere ono su budale bile a bilo je i krvi jel su sa staklenim bocama glave razbijali..vecina bude zamaskirana i kad mu strga masku onda polude svi živi
dema is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 17:05   #12
gledala prije 8-10 godina
ah dobra stara vremena...sjećam se ''monday nitro''.
Pa bilo mi je to zanimljivo gledat (iako je bilo namješteno)..ko neka sapunica svaki petak
Kad se samo sjetim Goldberga, Stinga, DDPa, Nasha, Scott Halla...ma da ne nabrajam
mislim da imam i snimljeno negdje na kazeti
gledala sam to dok se nije raspao taj ''wcw''
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 17:50   #13
namistena glupost sa pozerima
ST! is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 20:50   #14
Quote:
Agata1979 kaže: Pogledaj post
Ja sam ih 92. god. gledala uživo u Kanadi-Hulk Hogan je onda bio najpopularniji i stvarno su zabavni, ali vidi se da je sve najmješteno.Oni skaču jedni po drugima, lupaju se da te glava zaboli, a nitko ni jedne modrice, nigdje kapi krvi.Još i danas imam majicu Hulka Hogana koju sam onda kupila.
Istina, ali zna biti krvi, nekad kad budu specijalne epizode (Armagedon) bude meč Hell in a Cell (smislio ga je Undertaker), tu bude krvi itekako (ima na youtube, npr. Randy orton vs. Undertaker), ili u TNA kad bude onaj Prision Yard match, kad se samo sjetim Stinga protiv Abyssa u toj borbi.
SUBOTA 10h DSF - SmackDown
la. pampers is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 20:54   #15
Usput, moj susjed je uživo gledao pravi wrestling, u Americi (u Los Angelsu).
la. pampers is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 19:57   #16
Gledam katkad Kečere, al gledao sam na nekom programu kad su se neki ljudi mlatili u ringu stvarno sa stolicama i ljestvama... pa poslje prikazano kako su im glave sivali... hh
__________________
Barca hasta la muerte !!!
AnTiMaDrIdIsTa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 00:23   #17
Sića li se ko ove legende http://www.andrethegiant.com/
Kad san ga prvi put vidija ima san 6-7 godina i usra san se ka grlica. Izgleda je ka divlja beštija
johhny_park is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 12:25   #18
Angry hrvanje(wrestling)

Zna li neko neki kanal za hrvanje(wrestling)????Obožavam gledat najbolji su mi the great khali,big show,reymisterio...Molim vas recite
wrestling_hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 20:53   #19
Ey večeras 10:00 na DSF-u : Smack Down (i to Wrestlemania Revenge 31, (tako sam čuo))!!!
la. pampers is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 20:58   #20
ey Care znam ja, večeras (subotom) ima na DSF-u Smack Down u 10, a utorkom repriza u istovrijeme, na Euro Sportu sutra (nedjeljom) naveče oko 11, pola 12(možda čak i 12) ima TNA Wrestling. Ta trojica(rey, show, khali) su u SmackDownu. Imas i na youtube dosta borbi
la. pampers is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:54.