Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2012., 15:47   #21
hm vladar 9 polja( prazno) mi je mjesec u vodenjaku, pa me zanima dje bi najbolje bilo za mene? Iako sam trenutno u americi(michigan)
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 16:14   #22
ovo je super tema!! mene zanima dakle, posto mi je bas ovdje gdje zivim napet odnos marsa i neptuna i kao donosi mi razne teskoce, sto i je stvarno, a razmisljala sam i prije o selidbi, mozda otic negdje studirat jos nesto, negdje van domovine, negdje daleko..i onda, gdje ic? sto trebam gledati?
vladar 9kuce mi je u 12. a u 9oj imam mjesec i jupiter. vladar 3 u 9oj..znaci kao to bi bio istok-istok jug..mozda indija?
sa druge strane, da li kada vladar 9 kuce ode u 12, znaci li to jako daleka putovanja? tipa australija? ili da su putovanja u mašti, i nece se realizirati.. i to je moguce, neptun u 3 kuci, previse sanjarenja.
ruri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 16:27   #23
Quote:
angelsrain kaže: Pogledaj post
hm vladar 9 polja( prazno) mi je mjesec u vodenjaku, pa me zanima dje bi najbolje bilo za mene? Iako sam trenutno u americi(michigan)
vladar 9 polja u 4 - sjever, u vodenjaku - sjeverozapad. Michigan je sjeverozapadno, ili bar zapadno od Hrvatske
a tebi je mjesec u 4 kuci, negdje sam procitala da to znaci kako se osoba vraca zivjeti u domovinu.
ne znam ti rec za ovo di bi ti bilo najbolje, to i mene zanima za moj slucaj.
ruri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 16:47   #24
Meni je zanimljivo to što me uvijek nekako privlačio istok, a vladar 9. je u 12. (istok-istok jug), i vladar 3. u 2. (istok-istok sjever)
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 17:09   #25
Quote:
ruri kaže: Pogledaj post
vladar 9 polja u 4 - sjever, u vodenjaku - sjeverozapad. Michigan je sjeverozapadno, ili bar zapadno od Hrvatske
a tebi je mjesec u 4 kuci, negdje sam procitala da to znaci kako se osoba vraca zivjeti u domovinu.
ne znam ti rec za ovo di bi ti bilo najbolje, to i mene zanima za moj slucaj.
pa ja se mislim vracat nazad
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 17:24   #26
Quote:
angelsrain kaže: Pogledaj post
pa ja se mislim vracat nazad
to te taj mjesec u 4oj vuce domeka
mene pak mjesec u 9oj vuce nekamo van.
ruri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 17:33   #27
Quote:
magic potion kaže: Pogledaj post
Meni je zanimljivo to što me uvijek nekako privlačio istok, a vladar 9. je u 12. (istok-istok jug), i vladar 3. u 2. (istok-istok sjever)
i mene. Istok ima neku posebnu car i dubinu, od ljudi do kulture,a tek hrana, njami

a u kojim ti je znakovima? da li onda gledamo recimo, ako je u djevici, onda mozda grcka, znam da su oni predstavljeni djevicom. i tako
ruri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 17:48   #28
Quote:
ruri kaže: Pogledaj post
to te taj mjesec u 4oj vuce domeka
mene pak mjesec u 9oj vuce nekamo van.
ja volim bit doma, mislim da sam napokon nasla razlog za ostat za stalno, nadam se da necu opet ici, jer mi se selidba vise popela na vrh glave. A mozda ipak moj vodenjak ne voli istu okolinu predugo pa zato idem, ne znam
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 17:53   #29
ruri cudim se da vec nisi odavno otisla, no mene zanima recimo dje se ti tocno nalazis dali u svojoj domovini??
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 20:40   #30
Quote:
angelsrain kaže: Pogledaj post
ruri cudim se da vec nisi odavno otisla, no mene zanima recimo dje se ti tocno nalazis dali u svojoj domovini??
pa da, u Zagrebu.
Meni je odmalena najveca zelja bila putovati, cijelim svijetom...
i ja se cudim sebi samoj haha.
ah, tako se poklopilo,nostalgican sam tip i volim Hrv., a i tesko mi se odvojit od mojih(velika obitelj) i okoline...malo kontradiktorno, to me muci.
ruri is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 13:21   #31
Pozdrav!
http://oi67.tinypic.com/vy6p6t.jpg
Evo moje karte

A evo i natalne
http://oi63.tinypic.com/2itoo74.jpg


Koje bi mi zemlje odgovarale za život, i je li mi zaista otežano u mjestu gdje živim?

Btw, frend mi je pričao o poslovnim kontaktima iz bliskoistočnih zemalja ne znam jeli Iran, Irak ili nešto u susjedstvu. Na temelju čega se to može zaključiti, pa barem i teoretski?

Upravo sad vidim da mi i linija mjeseca ide preko indije, zato me privlači joga?



Slušam, hvala
__________________
Ae
Bushi no nasake is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 14:57   #32
Našla sam kod sebe neku točku na Aljasci gdje se skoro sve križa. Putanje Ve, Sunca, Marsa, Merkura, Urana na DSC
Jel to i kod vas tako na nekom mjestu?
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 16:31   #33
kako se radi taj presjek,kako se pronalazi točka?Mislim ,kako si "dosla" do Aljaske?
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 16:50   #34
Extended chart selection pa Special charts i onda Astromap World ili koji već te zanima.
A može i pod Free Horoscopes, AstroClick Travel
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 22:43   #35
Meni se sve kriza u Sibiru . Tamo oko Verkhojanska. I'm coming....
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 13:08   #36
Da, primijetila sam da se svakome križa na čudnim mjestima.
Šteta...napravila sam relocation chart za to mjesto na Aljasci.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2018., 14:29   #37
Pozdrav,
Zanima me ako dete zivi na liniji Neptuna sta mu to moze doneti? Za odrasle mogu da pretpostavim..opijati..vera..sanjarenje..alkohol.. slikarstvo.film itd Ali kako se ta linija odraziti na malo dete koje se sigurno nece drogirati ili necr biti slikar...stvarno ne mogu da povezem.
__________________
http://i49.tinypic.com/2itj89f.gif draga ljubavi jedina s' koje si planete?
mjaumackica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 17:04   #38
E samo da se nadozem na moj prethodni post..evo sta se desilo bebi pod linijom Neptuna. Bio je izrazito osetljiv i non stop je cmizdrio. Svidelo mu se more i to je bila jedina pozitivna stvar. Lepo je spavao, bolje nego kuci.
__________________
http://i49.tinypic.com/2itj89f.gif draga ljubavi jedina s' koje si planete?
mjaumackica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2018., 20:58   #39
Ima li netko iskustva sa selidbom u dalje krajeve da kaže odražava li se to ikako u karti?
Meni je zanimljivo da u gradu u koji selim, Venera i Mars su se prebacili u 1. kuću, u konjunkciji s asc, ali u 12. nema ništa.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2018., 16:30   #40
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva sa selidbom u dalje krajeve da kaže odražava li se to ikako u karti?
i mene to zanima. baš sam nešto malo počela čačkati po tim kartama. gdje su ti inače venera i mars? i u kojem znaku?
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:54.