Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2004., 17:40   #1
Post Seksualni život svetaca

Neprestano se govori o čestitosti, podvižništvu i čistoći, a i moralu svetaca.
Uveravaju nas da su oni bili pojam dobra, da su svuda oko njih cvale ruže, da su nosili svetlo i bacali ga na tamu. Da su drugima služili kao primer.
Da treba slediti njihov put, nauk.

Ali, u samostanima, manastirima i u drugim izbama gde ni crkveni pacovii ne vide svetlost dana, vladao je nemoral. "Braća po veri i u Hristu" su guzili jedni druge, jer im je neka budala rekla da ne smiju spavati sa ženama.

Iz istih tih taborišta pedera i najgoreg kriminala proizilaze i ova braća, ovi sveci. Tako da danas bez oklevanja možemo pretpostaviti da su hršćanski sveci u stvari pra-pederi, i da u stvari pedere treba da slavimo, poštujemo i sledimo, da bi se primilo to slavno hršćansko prosvetljenje.

Šta znate o tajnom seksualnom životu svetaca?

Što znate o aferama popova, crkvenih pacovčića, i nazovi-vjernika i njima sličnih, koji s jedne strane dele savete pridikuju, a s druge, iz večeri, seksualno se skandališu?

I... što je na koncu konaca UZROK tih seksualnih devijacija i skandala?
Zar nije potiskivanje prirodnih nagona, ta preporuka ludaka istim takvim ludacima, najbolji put u ludnicu, i nije li plod takve ludosti pederastija, pedofilija, mržnja koja se maskira lepim rečima, hinjenom blagošću i citiranjem mrtvih slova na papiru.
__________________
Heklam i strikam, ali goblene dajem zeni.
HellaBad is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2004., 17:47   #2
masta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2004., 19:12   #3
Re: Seksualni život svetaca

Quote:
HellaBad kaže:
Neprestano se govori o čestitosti, podvižništvu i čistoći, a i moralu svetaca.
Uveravaju nas da su oni bili pojam dobra, da su svuda oko njih cvale ruže, da su nosili svetlo i bacali ga na tamu. Da su drugima služili kao primer.
Da treba slediti njihov put, nauk.

Ali, u samostanima, manastirima i u drugim izbama gde ni crkveni pacovii ne vide svetlost dana, vladao je nemoral. "Braća po veri i u Hristu" su guzili jedni druge, jer im je neka budala rekla da ne smiju spavati sa ženama.

Iz istih tih taborišta pedera i najgoreg kriminala proizilaze i ova braća, ovi sveci. Tako da danas bez oklevanja možemo pretpostaviti da su hršćanski sveci u stvari pra-pederi, i da u stvari pedere treba da slavimo, poštujemo i sledimo, da bi se primilo to slavno hršćansko prosvetljenje.

Šta znate o tajnom seksualnom životu svetaca?

Što znate o aferama popova, crkvenih pacovčića, i nazovi-vjernika i njima sličnih, koji s jedne strane dele savete pridikuju, a s druge, iz večeri, seksualno se skandališu?

I... što je na koncu konaca UZROK tih seksualnih devijacija i skandala?
Zar nije potiskivanje prirodnih nagona, ta preporuka ludaka istim takvim ludacima, najbolji put u ludnicu, i nije li plod takve ludosti pederastija, pedofilija, mržnja koja se maskira lepim rečima, hinjenom blagošću i citiranjem mrtvih slova na papiru.
Brkaš svece i svećenstvo.
Svecima nikad nije bilo krasno, baš naprotiv. I nitko ne kaže da se mora slijediti njihov put. Jel' bi sad svi trebali postati sveci i otići živjeti u samice ili pećine?

To da su se tijekom povijesti u samostanima (ipak ne svim) održavale orgije je točno. Ali bože sačuvaj te ljude željne moći i lagodnog života nazvati svecima
A kakvu ulogu u tome imaju sveci, ili oni svecima_bliski, koji su zaista pokušavali živjeti vjeru i provoditi ora-et- labora ?
Oni su ti my dear završavali na lomačama kao vještice i vješci jer su se drznuli prigovoriti kolovođama crkvenog nemorala da to nije u redu. Veliki dio njih. Oni sa smislom za taktiku i totalni individualci su se ipak provukli i postali sveci.

Dakle, naslov topica ti je kriv, trebao bi glasiti "Moralna i seksualna devijacija većeg broja pojedinaca u redovima crkve".

Zadnje uređivanje ezri : 05.10.2004. at 19:49.
 
Odgovori s citatom
Old 05.10.2004., 19:38   #4
Naslov bi trebo bit ajmo jos malo pljuvat po crkvi jer mi cura eda guze, razlog cemo vec nac.
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2004., 20:45   #5
Exclamation

Quote:
ravana kaže:
Naslov bi trebo bit ajmo jos malo pljuvat po crkvi jer mi cura eda guze, razlog cemo vec nac.
vidim,
budno pratiš svaku gay temu


__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2004., 21:08   #6
Daj ped... ovaaj pripadnice seksualne manjine sa ustavom zagarantiranim pravima... otkaci me se s tim "simpaticnim" upadima. Idi pisi nesto na LJES il gledaj bigbradr. Sumnjam da sam jedini kojemu si napunio kapu s tim prenemaganjima.
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2004., 21:17   #7
Re: Seksualni život svetaca

Quote:
HellaBad kaže:
Neprestano se govori o čestitosti, podvižništvu i čistoći, a i moralu svetaca.
Što je to: podvižništvu? Ozbiljno pitam.

Dalje sam samo površno pročitala.
Ne može svatko biti svetac. Za to se traže dokazane kvalifikacije, bar u RKC. Ne mora biti ni kakvom samostanu.

Izgleda da si zalutao ovdje.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2004., 21:36   #8
Exclamation

pa. .ti se sada prenemažeš,

a ja sam gay.. zar ja ne bi smio komentirat gay stvari?!


Quote:
ravana kaže:
Daj ped... ovaaj pripadnice seksualne manjine sa ustavom zagarantiranim pravima... otkaci me se s tim "simpaticnim" upadima. Idi pisi nesto na LJES il gledaj bigbradr. Sumnjam da sam jedini kojemu si napunio kapu s tim prenemaganjima.
a htio sam samo reći - da ti , za osobu koju homići ne zanimaju, koje bi, kao što si sam rekao "pobio sve kao što je hitler" - malo previše vrzmaš oko gay tema..


nego..
svrati na moj "sai baba" topic
i tamo neš reći pametno a ne oko ovih gay stvari (sa tvojim uobičajenim svađalačkim/spam/ciničnim komentarima) "koje tebe uopće ne zanimaju"

https://www.forum.hr/showthread.php?threadid=65809
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2004., 22:35   #9



__________________
Oh my God, they killed Kenny!!!
djulbe-secer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2004., 22:44   #10
Exclamation

Quote:
djulbe-secer kaže:



wao

ovo još nisam vidio na forumu-
iskrene ljudske emocije!
bez i jedne riječi!


poredane po fazama - od primitivizma,straha do odrastanja, prihvaćanja (su)života


ovo je post godine!

__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2004., 13:38   #11
Heh, Urnebes!

Za svece ne bih znao reći, ali klerčići su znali prilično sočno umočit. Dosta ih slikovito opisao i M. De Sade. A obzirom da je i samo bio "anđelčić" nije da je izmišljao perverzije napamet...

Na koncu i danas ih imaš pun qrtz. svako malo ti ispliva neki časni Čuček u novinama, a još ih je više ke se uopće ne sazna
eisenfaust is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2004., 22:52   #12
Re: Re: Seksualni život svetaca

Quote:
ezri kaže:
:Veliki dio njih. Oni sa smislom za taktiku i totalni individualci su se ipak provukli i postali sveci.
Moilm te mi odgovori koji su se to sveci i svetice "provukli i postali sveci", ime samo jedne ili jednoga ako imas problema s nabrajanjem.
__________________
Ima ih koji su unutra, a vani su, i onih koji su vani, a unutra su.
el - Fatih is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:37.