Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2012., 06:54   #41
MMA fanzone vol.2

Quote:
dosokomentirati kaže: Pogledaj post


Po meni nitko ne zaslužuje milijune mjesečno ako trči za loptom (pa čak niti ako se tuče u ufc-u), ali govoriti o sportovima tako je dno dna.
Kakvo dno dna? To je realnost! NItko ne da od sebe, od svoga bića toliko kao mma borci! Pogledaj ove rukometaše, kakaju kako im je kriv ovaj i onaj, pa ovo i ono, a neće da priznaju kako su se u biti poklekli pod dojmom publike i kompletnih događanja tamo, znači napunili su gaće! To se jednom Mirku Filipoviću nikad ne bi dogodilo neg bi ga samo motoviralo!!!!!!!
O tenisačima da ne pričamo, o ostalima da ne pričamo.....
Jedini pravi, iskreni sportaši bez kalkulacije jesu mma borci!!
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Old 29.01.2012., 07:22   #42
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Kakvo dno dna? To je realnost! NItko ne da od sebe, od svoga bića toliko kao mma borci! Pogledaj ove rukometaše, kakaju kako im je kriv ovaj i onaj, pa ovo i ono, a neće da priznaju kako su se u biti poklekli pod dojmom publike i kompletnih događanja tamo, znači napunili su gaće! To se jednom Mirku Filipoviću nikad ne bi dogodilo neg bi ga samo motoviralo!!!!!!!
O tenisačima da ne pričamo, o ostalima da ne pričamo.....
Jedini pravi, iskreni sportaši bez kalkulacije jesu mma borci!!
Moćni Bade (jesi znao da je Badnjak zapravo blagdan u čast Bud Spencera?!), pa baš taj Mirko je primjer borca koji je odradio zadnjih nekoliko borbi u UFCu samo zbog novaca. I sam je priznao da nije imao nikakve motivacije otkad je otišao iz Japana (al ja mislim da se malo posvađao sa svojim egom), i da je jedino što je želio za karijere, je bilo biti dobro plaćen za svoj posao. I po meni tu nema ništa loše, svatko ima pravo zaraditi za svoj znoj, krv i suze...ali nemoj olako omalovažavati druge sportove. Iako je MMA multidisciplinaran sport, ne znači da netko tko želi biti vrhunski tenisač ili veslač, ne piša krv itekako...meni je otpočetka to omalovažavanje smiješno. Svi vrhunski sportaši se itekako odriču puno toga.

Netko misli da se u momčadskim sportovima mozes izvlaciti jer si...u masi...mozes, ali onda nisi vrhunski, nego igras za Vitez iz Antunovca, a ne za Real Madrid. Samo je u tome malena razlika.
__________________
Blaze Starr
ishamael is offline  
Old 29.01.2012., 07:58   #43
Quote:
ishamael kaže: Pogledaj post
Moćni Bade (jesi znao da je Badnjak zapravo blagdan u čast Bud Spencera?!), pa baš taj Mirko je primjer borca koji je odradio zadnjih nekoliko borbi u UFCu samo zbog novaca. I sam je priznao da nije imao nikakve motivacije otkad je otišao iz Japana (al ja mislim da se malo posvađao sa svojim egom), i da je jedino što je želio za karijere, je bilo biti dobro plaćen za svoj posao. I po meni tu nema ništa loše, svatko ima pravo zaraditi za svoj znoj, krv i suze...ali nemoj olako omalovažavati druge sportove. Iako je MMA multidisciplinaran sport, ne znači da netko tko želi biti vrhunski tenisač ili veslač, ne piša krv itekako...meni je otpočetka to omalovažavanje smiješno. Svi vrhunski sportaši se itekako odriču puno toga.

Netko misli da se u momčadskim sportovima mozes izvlaciti jer si...u masi...mozes, ali onda nisi vrhunski, nego igras za Vitez iz Antunovca, a ne za Real Madrid. Samo je u tome malena razlika.

Jeste, odriču se neki, ima izuzetaka, na njih se ne odnosi ovo...
Ne bih ja nikoga dirao da 90% tih "sportaša" ne pljuje po mma i govori kako to treba zabranit, a u isto vrijeme su pičkice na terenu koji prate modu i šetaju one kurvetine po gradu...
Jebem ja svaki drugi sport doklen god mma ne bude priznat kao ravnopravan svima ostalima! Bar toliko... KOliko se tu krvi i znoja prolije i onda da neki posranci pljuju po tome... Puuuu jebem im...!!!
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Old 29.01.2012., 10:42   #44
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Jeste, odriču se neki, ima izuzetaka, na njih se ne odnosi ovo...
Ne bih ja nikoga dirao da 90% tih "sportaša" ne pljuje po mma i govori kako to treba zabranit, a u isto vrijeme su pičkice na terenu koji prate modu i šetaju one kurvetine po gradu...
Jebem ja svaki drugi sport doklen god mma ne bude priznat kao ravnopravan svima ostalima! Bar toliko... KOliko se tu krvi i znoja prolije i onda da neki posranci pljuju po tome... Puuuu jebem im...!!!
Jebemu, al ja još nisam čuo da drugi sportaši pljuju po MMA, dapače, dive im se.
JKD01 is offline  
Old 29.01.2012., 13:30   #45
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Jeste, odriču se neki, ima izuzetaka, na njih se ne odnosi ovo...
Ne bih ja nikoga dirao da 90% tih "sportaša" ne pljuje po mma i govori kako to treba zabranit, a u isto vrijeme su pičkice na terenu koji prate modu i šetaju one kurvetine po gradu...
Jebem ja svaki drugi sport doklen god mma ne bude priznat kao ravnopravan svima ostalima! Bar toliko... KOliko se tu krvi i znoja prolije i onda da neki posranci pljuju po tome... Puuuu jebem im...!!!
nisu krivi drugi sportaši..,pa mirko je negdje govorio da nije mogao dobit neku potvrdu da je profi sportaš jel eto kod nas to nije sport..,opčenito su porilački sportovi podcjenjeni kod nas a imamo puno talenata od karate-a,hrvanja,bjj taekwondo itd..,ti se ljudi bore samo za medalju
D.I is offline  
Old 30.01.2012., 12:29   #46
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Jedini pravi, iskreni sportaši bez kalkulacije jesu mma borci!!
Tek mi se sad čini da Sonnen ova put neće imat rješenja za Silvu. Silvi valjda neće nedostajat motivacije. Ali, koliko god to jest dosadna dominacija, još gore bi bilo gledat Sonnenove hvalospjeve

A sad ovo gore kvotano... pa Bude bar sam za tebe mislio da razmišljaš normalno! A ti izvališ onda takve dijamantno čiste gluposti i još si uvjeren u svoje riječi! Ljudi se muče da ih nazovu uopće sportašima a ti mma stavljaš ispred svega
Takvo nešto može izjaviti samo potpuno zaluđeni fan. Da su gladijatori u smislu onih davnih rimskih gladijatora, ajde jesu i nisu. Tj. najbliže su tome. Ali ova rečenica gore, pa ne znam, uopće je bespredmetno raspravljat. I ne trebaš pojašnjavat šta si mislio, znam...
Ivica Kostelić mi je na n-tu veći sportaš i gladijator od pola mma boraca. Ako ćemo ići u ekstreme Spencerski...
padre pagani is offline  
Old 30.01.2012., 12:30   #47
PS-Sonnenu bi pomoglo vježbanje krav maga tehnika
padre pagani is offline  
Old 30.01.2012., 16:54   #48
Svaka cast Pat!

http://2.bp.blogspot.com/-ANbjm3ot0M...wM/s1600/4.gif

A i ovo se ne zaboravlja!

http://1.bp.blogspot.com/-vUoD78NixE...0/10001340.gif
Private spice is offline  
Old 30.01.2012., 20:28   #49
JEdan od dosadnijih evenenata u posljednje vrijeme. Ali ćemo barem gledati Anderson-Sonnen 2, ako ništa zbog pre-fighta.
KingUdoh is offline  
Old 30.01.2012., 22:57   #50
Sonnen vs. Silva 2 potvrđeno za Brazil.. 6.mj

bit ce dobra borba za sonnena jer tamo nema komisije i kontrole za steroide... sve kontrole obavlja ufc..bit ce nakljukan steroidima
Dexy is offline  
Old 05.02.2012., 00:44   #51
Ima li kdo stream za današnji event?
Brundlefly is offline  
Old 05.02.2012., 01:10   #52
Quote:
Brundlefly kaže: Pogledaj post
Ima li kdo stream za današnji event?
PRELIMSI: http://www.firstrowsports.eu/watch/1...iminaries.html

MAIN: http://www.firstrowsports.eu/watch/1...vs-condit.html
rak21 is offline  
Old 05.02.2012., 01:22   #53
Hvala puno!
Brundlefly is offline  
Old 05.02.2012., 01:38   #54
hvala za linkove
marky4 is offline  
Old 05.02.2012., 01:43   #55
Wonderboy Thompson odličan nokaut
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Old 05.02.2012., 02:02   #56
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Wonderboy Thompson odličan nokaut
Bogami, baš mi je drago, volim borce takvog stila..
rak21 is offline  
Old 05.02.2012., 03:05   #57
koliko jos borbi do glavnih?
splithead is offline  
Old 05.02.2012., 03:25   #58
Main event počinje u 4.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Old 05.02.2012., 05:28   #59
Jebote, ovaj Herb Dean kao da ima one dane u mjesecu "let's work, let's work" dok su dva hrvača u ringu

I totalno loša procjena sudaca, Pierce je trebao dobiti split.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Old 05.02.2012., 05:39   #60
Alaj je Nelson poskočio, elegantno, kao gazela.
__________________
Blaze Starr
ishamael is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:08.