Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2013., 11:44   #61
Quote:
Carla B. kaže: Pogledaj post
Ja sam cigaretu zamijenila električnom. Ima 14 mj.
Ne kašljem, imam više zraka, zapravo se osjećam kao nepušač i znam kako je to jer sam se u par navrata ostavljala (trudnoće, dojenje) i kako sam labilna bila svaki stres bi me potakao da zapalim. Sad više ne mogu zamisliti da popušim običnu cigaretu
op op evo ja cuclam tu električnu ima već tri tjedna
oke mi je, meni je dobar okus te cigarete, ima ljudi kojima ne valja okus jer malo je nekako slatkast
meni baš paše
zapalim ja i dalje tu i tamo cigaretu, nije da se ustručavam ali u većini slučajeva pušim električnu - financijski je isplativija, finija, zdravija, a i dalje zapravo pušiš, winning combo

uzela bi si ove
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 11:46   #62
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Nikad mi nije bilo jasno kak se ljudi mogu prisiliti da propuše, jer sigurno prvi put nikome nije bilo ugodno.
a znaš kak se kaže : jel ti prvi sex bio odličan ? nije ? e pa zašto se onda i dalje jebeš ?

joj kak ja volim ovo reći
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 12:13   #63
prestala sam pušiti nakon 11 godina, jedan dan sam rekla ne da mi se više, i nikada nisam imala potrebu zapaliti. ali jesam da mi uđe u usta. pa je ulazilo. i nadodalo mi 15 kg. i dan danas ih se nisam riješila. nisam se od zraka udebljala, već od grickalica koje sam konzumirala u odvratnim količinama. ako ćete grickati celer, nećete imati tih problema.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 12:34   #64
Ja sam u srednjoj počela pušiti jer smo se svi međusobno nagovarali na to
I ok, to je trajalo 6-7 miseci, svi na kavama dimili, i onda sam shvatila kako gubim novce na cigarete umjesto da ih investiram u neku lijepu haljinicu

I od tog dana sam čista, ali zato sam postala onaj najgori tip nepušača. Svima njurgam oko toga, svima solim pamet , sjednem na drugi kraj stol od pušača, izbjegavam kafiće gdje se puši i sl. Tako sam navukla bliske prijateljice da spuste pušenje na minimalno.

Ali eto, napokon mi se i momak ostavio cigareta tako da sam sad okej s cigaretama - poubijala sam ih u svom bliskom krugu
__________________
.
Monsuni is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 12:38   #65
smetale su ti cigarete do te mjere da nisi mogla sjediti u kafiću ali nije ti smetalo što ti dečko puši ?
mislim pretpostavljam da s njim imaš malo bliskiji odnos od ljudi u kafićima
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:02   #66
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
op op evo ja cuclam tu električnu ima već tri tjedna
oke mi je, meni je dobar okus te cigarete, ima ljudi kojima ne valja okus jer malo je nekako slatkast
meni baš paše
zapalim ja i dalje tu i tamo cigaretu, nije da se ustručavam ali u većini slučajeva pušim električnu - financijski je isplativija, finija, zdravija, a i dalje zapravo pušiš, winning combo

uzela bi si ove
Sta je u tim elektricnim cigaretama?
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:06   #67
Quote:
xleona kaže: Pogledaj post
Ko dovoljno jako želi bit kul, taj sve istrpi.
Onda ja nisam kul
Odoh plakat u kut.
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:07   #68
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Sta je u tim elektricnim cigaretama?
Ja imam ovu:
http://www.ecigarete-hr.com/biansi-920-slim-2/

Dosad mi je najbolja, 2 sam imala prije ove, ali ova je odlična
Morala bih sada naći neke linkove, ne znam kako bih ti šta jednostavnije pojasnila.
Cigareta se sastoji uglavnom od: baterije, grijača i tanka u koji ide tekućina.
Glavni sastojak je para, znaš ona koju puštaju u discu , to je baza, a u tu bazu ide okus i nikotin u određenim miligramima.
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:10   #69
ja imam te V2, onaj link koji sam gore stavila, samo što nemam taj couture nego obične
nikotin imam medium dozu, a baterija mi je manual, znači nemam onaj gumbić za reguliranje količine pare

meni je super moja parilica

dora- stvarno ih imaš za birati kakve god hočeš, veće, manje, deblje, tanje, manualne, automatske, okusa ko u priči ...
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:12   #70
Quote:
Carla B. kaže: Pogledaj post
Ja imam ovu:
http://www.ecigarete-hr.com/biansi-920-slim-2/

Dosad mi je najbolja, 2 sam imala prije ove, ali ova je odlična
Morala bih sada naći neke linkove, ne znam kako bih ti šta jednostavnije pojasnila.
Cigareta se sastoji uglavnom od: baterije, grijača i tanka u koji ide tekućina.
Glavni sastojak je para, znaš ona koju puštaju u discu , to je baza, a u tu bazu ide okus i nikotin u određenim miligramima.
Malo mi je jasnije. Iako jos ne u potpunosti

Kak ju ''zgasis''? Ima on/off?
Kolko kostaju ta punjenja?
Kaj ak cigareta crkne, pokvari se?

Edit: electric, kakvih okusa? Treba mi okus cigarete!
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:13   #71
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
ja imam te V2, onaj link koji sam gore stavila, samo što nemam taj couture nego obične
nikotin imam medium dozu, a baterija mi je manual, znači nemam onaj gumbić za reguliranje količine pare

meni je super moja parilica
Čula sam za tu, (nemoj se sad smijati) ali nisam nikad ništa naručivala preko neta ili kupovala. Morat ću početi jer znam da je ta cigareta vrh. Jednom kad budem imala vremena ću malo proučit sve to
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:14   #72
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Malo mi je jasnije. Iako jos ne u potpunosti

Kak ju ''zgasis''? Ima on/off?
Kolko kostaju ta punjenja?
Kaj ak cigareta crkne, pokvari se?

Edit: electric, kakvih okusa? Treba mi okus cigarete!
ima i takvih, to svi kad počnu uzmu, i ja sam još uvijek na tom okusu, ali polako isprobavam i druge
okus običnih cigareta je kod mojih kao "marlboro okus" iako moš me jebat meni to nije marlboro ali nema veze, dobre su
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:15   #73
Quote:
Carla B. kaže: Pogledaj post
Čula sam za tu, (nemoj se sad smijati) ali nisam nikad ništa naručivala preko neta ili kupovala. Morat ću početi jer znam da je ta cigareta vrh. Jednom kad budem imala vremena ću malo proučit sve to
super je cigareta, ja si sad uzimam tu slims jer meni baš fali taj osjećaj držanja slimsica u rukama
kak je tebi s tim automatskim baterijama ako ih imaš ? s gumbićem za regulaciju ?
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:15   #74
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Malo mi je jasnije. Iako jos ne u potpunosti

Kak ju ''zgasis''? Ima on/off?
Kolko kostaju ta punjenja?
Kaj ak cigareta crkne, pokvari se?

Edit: electric, kakvih okusa? Treba mi okus cigarete!
Imaš okusa svih vrsta, ja naručujem od jednog tipa tu kod vas u Zg.
On i još neki sami naruče komponente i kombiniraju i puno su bolje od onih kineskih što se prodaju u trgovinama.
Pogledaj ovu sliku, možda ti bude malo jasnije:
http://www.ecigarete-hr.com/wp-conte...umbs//slim.jpg
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:17   #75
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
super je cigareta, ja si sad uzimam tu slims jer meni baš fali taj osjećaj držanja slimsica u rukama
kak je tebi s tim automatskim baterijama ako ih imaš ? s gumbićem za regulaciju ?
Da, kad idem uvući stisnem botunić.
Ja parim ovu neku Parliment, isto neki cigaretni okus, 9mg nikotina
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:18   #76
dora: e a moja ti je obična ovakva
možda bolje da probaš s time jer samo našerafiš filter

Carla: ja sam sada na tom nekom Camel okusu, kao Turski duhan nešto, prefini mi je okus, bolji od Marlbora
ali nisam ni ja baš luda za tim nekim čokoladnim okusima cigareta, možda probam mentolke
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:19   #77
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Nikad mi nije bilo jasno kak se ljudi mogu prisiliti da propuše, jer sigurno prvi put nikome nije bilo ugodno.
Moja priča je drugačija.. Nakon što sam nekoliko godina bila pasivni pušač (prijatelji, tata, kasnije kolege na faksu su pušili) osjetila sam potrebu za dimom cigarete kad ne bih bila u društvu pušača.

Nakon što sam povukla prvi dim nisam osjetila ništa loše, dapače. I eto, tak je to krenulo i traje sad već pola godine.
nosupergirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:21   #78
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
dora: e a moja ti je obična ovakva
možda bolje da probaš s time jer samo našerafiš filter
Već sam ja gledala tu, ali kod nas košta nekih 700kn (kad sam zadnji put gledala bila je oko 1500kn), evo:
http://www.v2smoke.hr/
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:23   #79
Quote:
Carla B. kaže: Pogledaj post
Već sam ja gledala tu, ali kod nas košta nekih 700kn (kad sam zadnji put gledala bila je oko 1500kn), evo:
http://www.v2smoke.hr/
ti bokca
ja ju kupila u Churchill tobaccu u City Centru za 250 kuna
sa svime , punjačem i rezervnim filterom

bio je jedan paket za nekih 600 kuna ali nema šanse da bi tolko dala kad nisam ni znala dal će se to meni uopće sviđati
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 13:25   #80
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
ti bokca
ja ju kupila u Churchill tobaccu u City Centru za 250 kuna
sa svime , punjačem i rezervnim filterom

bio je jedan paket za nekih 600 kuna ali nema šanse da bi tolko dala kad nisam ni znala dal će se to meni uopće sviđati
Onda bih mogla reći prijatelju da mi ode kupiti. Znači ima u CC1 kod vas?
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:36.