Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2013., 16:09   #61
Superman i Batman u tandemu? To je kao tandem čovjeka i mrava, zbilja uvjerljivo.
Ord Mantel is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 16:17   #62
Quote:
thesufferingman kaže: Pogledaj post
ne pricaj pizdarije batman se pod stare dane povukao ,jer joker je ubio robina i on to nije mogao nikako preci preko toga (spoil njemu pred nosom ga je raznjeo)

razjasnjeno mislim u jednom nastavku batman under the red hood i sigurno dark knights return part 1 i 2

Ovisi koja prica, Bats se nikad nije povuk uradi smrti Jasona Todda, dobio je novoga robina, Tim Drakea.

Bats se povuko po Batman Beyond prici jer je Joker Tim Drakea brianwasho i mucio mejsecima, a Batman je ubio Jokera, doslovno ubio, kad je vidio sto je napravio se je povuko jer nije mogo zivjeti s sobom da je posto monster za arkham koje je hvato, tada terry mecginis stupa na scenu, bioliski kvazi sin bruce wayne stvoren od amande waller i checkhmatea.

Millerov story nije canon niti je ikada bio, aka dark knight returns prica nije u canonu
Krscho is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 16:43   #63
Quote:
Krscho kaže: Pogledaj post
Ovisi koja prica, Bats se nikad nije povuk uradi smrti Jasona Todda, dobio je novoga robina, Tim Drakea.

Bats se povuko po Batman Beyond prici jer je Joker Tim Drakea brianwasho i mucio mejsecima, a Batman je ubio Jokera, doslovno ubio, kad je vidio sto je napravio se je povuko jer nije mogo zivjeti s sobom da je posto monster za arkham koje je hvato, tada terry mecginis stupa na scenu, bioliski kvazi sin bruce wayne stvoren od amande waller i checkhmatea.

Millerov story nije canon niti je ikada bio, aka dark knight returns prica nije u canonu
da imas to si u pravu(ako se dobro sjecam ovo je bilo kroz par nastavaka batmana 90 crtane serije nisam siguran) , a imas ovo sto sam napisao mislim u crtanom dugometraznom under the red hood je razjasnjeno (jer sve skupa ima 4 muska robina i jedan zenski robin),i u ovom dark knights returns p1 p2 se vidi kako se povlaci (ajmo reci),a u beyondu je sve na gotovom po povlacenju i pogledaj ovaj dark knights returns p1 i p2 i bit ce ti mnogo jasnije da ovaj film koje misle napraviti ce sjebati cijelu koncepciju
thesufferingman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 16:49   #64
Quote:
thesufferingman kaže: Pogledaj post
da imas to si u pravu(ako se dobro sjecam ovo je bilo kroz par nastavaka batmana 90 crtane serije nisam siguran) , a imas ovo sto sam napisao mislim u crtanom dugometraznom under the red hood je razjasnjeno (jer sve skupa ima 4 muska robina i jedan zenski robin),i u ovom dark knights returns p1 p2 se vidi kako se povlaci (ajmo reci),a u beyondu je sve na gotovom po povlacenju i pogledaj ovaj dark knights returns p1 i p2 i bit ce ti mnogo jasnije da ovaj film koje misle napraviti ce sjebati cijelu koncepciju
Gledo sam returns, ali ne volim millerove priče i nemogu ih canon prihvatiti u bats univerzumu, unistili koncept filma, crtanog, cijeloga batsa miller s time

Robini su ako se ne varam po redoslijedu - dick grayson, jason todd, tim drake, damian wayne i non canon grace kelly, zanima me ko ce biti novi robin u new 52 nakon SPOILERS smrti damiana wayne
Krscho is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 17:33   #65
Quote:
Ord Mantel kaže: Pogledaj post
Superman i Batman u tandemu? To je kao tandem čovjeka i mrava, zbilja uvjerljivo.
Ima tu nešto

http://www.youtube.com/watch?v=FywMOuMqNuI
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 17:51   #66
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Koje je tvoje mišljenje o tome?
Mislim da je danas većina filmova takva kakva si rekao. Besmislena, glupa, akcija sama sebi svrha. Zapravo većina filmova koju imamo prilike gledati u kinima danas nažalost.

Ali ako moram birati, rađe ću gledati batmana, supermana, spidermana i slične superjunake nego filmove tipa ovaj novi sa jamie foxxom ili pacific rim ili nešto. Recimo žao mi je kaj spidermana bolje ne iskoriste jer po meni on ima odlične zlikovce i da se daju napraviti super filmovi od toga. Super u odnosu na ostale gluposti kakve gledamo.

A kad dođu novi There will be blood ili Nema zemlje za starce, ići ću njih gledati i uživati u brutalnom filmu. A do tad mislim nemam izbora. Ili ne gledat niš u kinu ili bar uživati u blesavom filmu gledajući likove s kojima sam odrastao i koje volim.
toto tamuz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2013., 11:27   #67
Quote:
Krscho kaže: Pogledaj post
Gledo sam returns, ali ne volim millerove priče i nemogu ih canon prihvatiti u bats univerzumu, unistili koncept filma, crtanog, cijeloga batsa miller s time
Stvarno ne vidim kako ti je "The Dark Knight Returns", jedna od najboljih Batman priča ikad, uništila cijelog Batmana?
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2013., 23:33   #68
Zašto su svi zapeli na temelju izrecitirane rečenice iz "The Dark Knight Returnsa" da će ovaj film biti djelom adaptacija tog romana, nema šanse. Slažem se da je naslov Vs krajnja idiotarija, no mislim da samo ispipavaju teren.

Pošto su Wane Ent. i Lex Corp. već najavljeni u easter eggovima u "Man of Steelu", za pretpostavit je da će obojica Ceo-a tih tvrtki biti glavni protagonisti u filmu, uz Supermana naravno.
Mislim da će se film vrtiti o nepovjerenju protiv Supermana čiji će glavni inicijator biti Lex Luthor, Batman će doći u Metroplis kako bi pomogao Lexu u obnovi grada i kako bi bolje proučio Supermana i otkrio njegov pravi identitet. Uvjeren sam da će biti neka scena Bats vs Supes, za pretpostaviti je da će u jednom djelu filma Bruce biti izmanipuliran Lexom i njegovim lažnim dokazima, pa će krenuti u obračun sa Supesom, no na kraju će otkriti da se radilo o prevari pa će zajedničkim snagama srediti Bad Guye.

Negativci, Lex definitivno+Metallo ili Brainiac ili obojca.

Navodno je Tyler Hoechlin("klinac" iz Puta do uništenja(Road to Peredition), ne znam zašto sam do sada bio uvjeren da je taj mali Nicholas Hoult) razmatran za ulogu Batmana-Tyler Hoechlin To Play Batman In Man Of Steel Sequel?
Lik je pljunuti Bruce Wayne i ovako po izgledu bi bio najvjerniji Bruceu iz stripa od dosadašnjih glumaca, a i meni je bolji izbor od Armie Hammera. Kaj je najbitnije, mlad je ima 26 godina, a izgleda ko da ima 30 i kusur, bar meni.
Definitivno bi bio dogogodišnji izbor.
Rekao bih još da je i realan izbor, jer Wb traži mladog relativno nepoznatog glumca kao kada su angažirali Cavilla kao Supermana.

Zadnje uređivanje Corvus : 26.07.2013. at 23:41.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2013., 23:38   #69
mislim da ce bats i sups suradjivati u borbi protiv kriminala a ne boriti se jedan protiv drugoga jer to nema nikakvog smisla.
main-man is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2013., 01:53   #70
Znaci batman kao vrhunski detektiv nece skuziti da je clark kent superman....znaci one naocale koje nosi clark su carobne

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
__________________
SLOBODNI LJUDI SLOBODNI SAMO AKO SMIJU IMATI ORUŽJE DA BI ZAŠTITILI SVOJ ŽIVOT,
IMOVINU, SVOJE SUGRAĐANE I OBITELJI OD DRUGIH NASILNIH GRAĐANA
KAO I OD NEPOŠTENE VLASTI I DA SE OBRANE OD TIRANIJE VLADARA.
JAWS is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2013., 02:23   #71
Quote:
JAWS kaže: Pogledaj post
Znaci batman kao vrhunski detektiv nece skuziti da je clark kent superman....znaci one naocale koje nosi clark su carobne

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
Pa ako je Lexa prevario...
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2013., 13:18   #72
to mi je uzasno glupo kod supermana, zato ga uopce ni ne gledam. nacin prerusavanja mu je pusiona. ajde da ima neku masku, ali ovo...bezveze
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2013., 18:36   #73
jucer sam pogledao returns part 2. lud je film. sad gledam under the red hood, bas sam na ovome kad ubije joker jasona. svi su mi dobri (najbolji iz 90-ih), jedino gotham knight mi nije nesto, anime il neki kurac. a batman beyond cu pogledat kad tad, ne svida mi se bas ta prica u buducnosti - nasao sam nedavno original vhs batman beyond.

jos sam si stavio u kolekciju spiderman i superman tam. vrijedi pogledat ? 98 gb sve skupa.
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2013., 18:50   #74
Quote:
92marko kaže: Pogledaj post

jos sam si stavio u kolekciju spiderman i superman tam. vrijedi pogledat ? 98 gb sve skupa.
Inace superman se bori i protiv piratije



Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
__________________
SLOBODNI LJUDI SLOBODNI SAMO AKO SMIJU IMATI ORUŽJE DA BI ZAŠTITILI SVOJ ŽIVOT,
IMOVINU, SVOJE SUGRAĐANE I OBITELJI OD DRUGIH NASILNIH GRAĐANA
KAO I OD NEPOŠTENE VLASTI I DA SE OBRANE OD TIRANIJE VLADARA.
JAWS is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2013., 19:00   #75
Quote:
92marko kaže: Pogledaj post
jucer sam pogledao returns part 2. lud je film. sad gledam under the red hood, bas sam na ovome kad ubije joker jasona. svi su mi dobri (najbolji iz 90-ih), jedino gotham knight mi nije nesto, anime il neki kurac. a batman beyond cu pogledat kad tad, ne svida mi se bas ta prica u buducnosti - nasao sam nedavno original vhs batman beyond.

jos sam si stavio u kolekciju spiderman i superman tam. vrijedi pogledat ? 98 gb sve skupa.
Jesi li pogledao SubZero (1998) i Batman: Mystery of the Batwoman (2003)?
c0bra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2013., 21:37   #76
Quote:
c0bra kaže: Pogledaj post
Jesi li pogledao SubZero (1998) i Batman: Mystery of the Batwoman (2003)?
evo ja cu vas nadopuniti sto imam ja u kolekciji pa pogledajte sto nemate pa si nabavite ;


batman and mr. freeze subzero
batman beyond(solidan crtani od nekoliko sezona, ali nije to naspram staroga)
batman mask of phantasm
batman under the red hood
batman animated (crtani iz 90 tih koji su barem svi pogledali pokoju epizodu)
batman dark knight returns part 1 i part 2
batman beyond return of the joker
batham gotham knight
batman mistery of batwoman
superman batman public enemies
superman batman apocalypse
batman superman worlds finest
batman vs dracula(najretardinaija obrada stripa mislim u smislu crtanja pa do samoga dijaloga izmedu likova i joker tu ispada retardiran po izgledu neopisivo)
batman year one

ove novije nastavke nemam batmana animateda jer sam koncept je retardiran i samo crtanje likova
i naravno imam sve justice lige u kolekciji ima 4 nastavaka ukljcujuci od prije nekih 10 dana i flashpoint paradox )crtani presmijesan
sorry za offtopic
thesufferingman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2013., 22:18   #77
Quote:
c0bra kaže: Pogledaj post
Jesi li pogledao SubZero (1998) i Batman: Mystery of the Batwoman (2003)?
od filmova sam sve pogledao. dobra su ova dva, ali je subzero bolji. na tam sam stao negdje na 3. sezoni, trebam jos to do kraja, a ostale serije nisam jos. i batman izgleda sjebano u tim "novim" serijama. imam i justice league, jos nisam pogledao.

ima i tu lijepo cijeli popis - http://www.imdb.com/list/IKh-V6o1PEg/
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?

Zadnje uređivanje 92marko : 27.07.2013. at 22:34.
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2013., 22:55   #78
Quote:
92marko kaže: Pogledaj post
jucer sam pogledao returns part 2. lud je film. sad gledam under the red hood, bas sam na ovome kad ubije joker jasona. svi su mi dobri (najbolji iz 90-ih), jedino gotham knight mi nije nesto, anime il neki kurac. a batman beyond cu pogledat kad tad, ne svida mi se bas ta prica u buducnosti - nasao sam nedavno original vhs batman beyond.

jos sam si stavio u kolekciju spiderman i superman tam. vrijedi pogledat ? 98 gb sve skupa.
ja sam pogledao sve to kao i justice league i superman animated series i ima puno scenarija gdje sups i bats surađuju.
main-man is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 01:36   #79
Koliko se sjećam, Under the Red Hood mi je bio odličan.
Dark Knight Returns vol 1, u kojem se Batman fajta protiv mutanata je bio također jako dobar.
Dark Knight Returns vol 2, u kojem se sukobi sa Supermanom je apsurdan. Očekujem samo nekakvu pop corn zabavu od ovog filma.
Aerial_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 10:01   #80


Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
__________________
SLOBODNI LJUDI SLOBODNI SAMO AKO SMIJU IMATI ORUŽJE DA BI ZAŠTITILI SVOJ ŽIVOT,
IMOVINU, SVOJE SUGRAĐANE I OBITELJI OD DRUGIH NASILNIH GRAĐANA
KAO I OD NEPOŠTENE VLASTI I DA SE OBRANE OD TIRANIJE VLADARA.
JAWS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:44.