Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2015., 11:37   #61
Jučer Ayer objavio fotku sa kompletnom ekipom na čitanju scenarija.

Quote:
Cast in the Suicide Squad image (left to right): David Ayer, Joel Kinnaman, Adewale Akinnuoye-Agbaje (above), Will Smith (below), Jay Hernandez (above), Karen Fukuhara (below), Jai Courtney (above), Margot Robbie, Viola Davis (above), Cara Delevingne (below), Adam Beach, Jim Parrack, Ike Barinholtz.
Također je Joe otpao za ulogu Deathstrokea(tj. navodno nije nikada niti konkurirao za nju već za neku drugu)
Quote:
El Mayimbe is reporting that Joe Manganiello is out as Deathstroke, with Jim Parrack (pictured above) now filling the role. According to Mayimbe, Ike Barinholtz is playing Dr. Hugo Strange and Adam Beach may be Ravan.
Moram priznat čudni izbori, a moguće je da je ovaj šaban sa Latino Reviewa opet u krivu.

Kako na prvoj slici čitanja scenarija nema Jareda Leta, pa su svi sasuli Ayerov Twitter da di je Leto, Ayer je odgovorio na najbolji mogući način:


Baš lijepa posveta Coveru "Killing Joke-a".
A i čini se da dobivamo pravog Jokera.

Kako snimanje kreće kroz idući tjedan, mogli bi dobiti prve slike sa seta ili pak Offical stilove, pošto Ayer nije škrt sa informacijama kao Snyder.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 12:21   #62
Jeben je ovaj Jokerov selfie. Nekako se sve više veselim filmu.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 17:45   #63
jedva cekam film
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 02:35   #64


Bice ludo dobar ovaj Letov Joker.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 22:06   #65
Leto okačio jedan Selfie:


Fina nijansa zelene, jedva čekam vidjeti slike sa seta ili neku offical sliku.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 20:52   #66
samo se nadam da nece biti preobican joker. trebat ce jako puno truda i sminke da bude ko ledger. znam da su to potpuno 2 razlicita filma ali mislim da je ledger sa ulogom joker podigao ljestvicu
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 20:54   #67
Quote:
Zek@n kaže: Pogledaj post
samo se nadam da nece biti preobican joker. trebat ce jako puno truda i sminke da bude ko ledger. znam da su to potpuno 2 razlicita filma ali mislim da je ledger sa ulogom joker podigao ljestvicu
Zasto bi uopce trebao biti kao Ledger? Ako se fokusira na Killing joke strip i da takav performance, Ledger ce biti nebitan.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 21:01   #68
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zasto bi uopce trebao biti kao Ledger? Ako se fokusira na Killing joke strip i da takav performance, Ledger ce biti nebitan.
ne govorim da mora bit ko ledger, nego da gluma bude na toj razini. da bude...lud
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 21:15   #69
Svaka čast Ledgeru, ali mi je precijenjena malo uloga, iako je My Cocaine govorio da je uloga za Oscara još kada je Ledger bio živ, njegova smrt je dosta pridonijela stvaranju fame oko njegovog Jokera.

Mišljenja sam da će ga Leto nadmašiti, ako će se držati stripa bit će još i luđi o tom nemaš brige.
Koliko sam shvatio držat će se "The Dark Knight Returns" Jokera, te "New 52 Jokera", to su vjerojatno dvije najbolesnije i najluđe pojave tog lika.
Letu nije problem napraviti transformaciju imao je on svakakvih uloga, tako da baš mislim da će rasturit .
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 12:07   #70
Prucurila prva slika Leta kao Jokera:


Kao što je i najavljivalo, njegova verzija će biti inspirirana The Dark Knight Returns stripom kao i Affleckov Batman.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 13:54   #71
Bit će slatko ako nekako ukomponiraju i tu scenu sa psihićem u talk-showu
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 09:37   #72
Prva fotka JL kao Jokera

https://pbs.twimg.com/media/CDZfs0DUUAE8WAO.jpg

Ne mogu opisati koliko jedva čekam njegovu ulogu i taj film.
El Nino9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 12:56   #73
Nekako mi djeluje previše "neuredno" s tim tetovažama.
Millerov Joker je izgledao gotovo kao businessman (izuzev zelene kose).
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 13:27   #74
Joker je gospoda. Upravo je Todda zajebovo zbog bajkerske odjeće.
"današnja omladina uopće nema stila".

ne znam, meni ne izgleda loše. Možda bude dobra promjena.
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 18:20   #75
Jeste li primjetili tetovažu mrtve ptice na desnoj ruci?
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 19:03   #76
omg sta napravise od njega

ne znam zasto ljepotani obozavaju takve uloge u kojima se maskiraju do neprepoznatljivosti johnny depp, charlie hunamm sa onom bradetinom, jared leto se isto voli maskirati...
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 20:35   #77
odlican. i tetovaze su jake
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 21:37   #78
I can dig it.

Ne mogu reći da me slika nije uspjela iznenaditi, nisam baš očekivao takav look.

No još sam rezerviran oko toga, daje se naslutiti da je slika zaebancija u vidu Jokerovog 75. rođendana(Snyderov tweet), te da ćemo kasnije dobiti pravu official sliku ili video. Neke tetovaže su fotošopirane(dokazano je), na ovoj slici je Leto albino, dok je na onim snimkama sa seta potpuno bijel, te nema tetovaže na čelu.

Evo procurila je još jedna slika sa seta i izgleda kao i one prijašnje slike, ništa slično onome što smo dobili danas.



Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 22:41   #79
Dobra mu tetovaza s lubanjom.
Jel on to ima metalni gebis?
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 22:45   #80
Javio se lik koji je objavljivao točne spoilere oko Terminator Genysisa i potvrdio ono što se nagađa cijeli dan, Hateri mogu odahnuti.
http://a.disquscdn.com/uploads/media...0/original.jpg


Kako zapravo Bruce Wayne izgleda kada ne nosi kostim.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:26.