Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2015., 10:40   #1
Cro Cop opet u UFC-u

Što kažete na to? Mene je ovo iznenadilo ali jedva čekam prvu borbu. Koga bi vi stavili nasuprot Filipovića? Moj izbor bi bili uzvrat sa Gonzagom, Lesnar, Hunt i Overeem.
hunto is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 10:46   #2
Nema sta traziti u UFC jer se nemre mlatiti s takvima, osim naravno sa Japancima.
Samo ce pobrati batine.


Tapatalk 2 using mobile - Samsung Galaxy Fit S5670
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 16:03   #3
Dobro, prošli izlet u UFC u je bio vrlo neuspješan, ali kaže da je sada u najboljoj formi i zašto ne. I sam je rekao da je novac glavni motiv, ali ako je u dobroj formi i ako se još može tući, zašto ne. Podržavam ga i jedva čekam prvu borbu. Mislim da neće protiv nekih velikih imena, ali kad tad će revanš protiv Gonzage.
mone8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 17:54   #4
Ma to je rekao i prije ohoho godina kad je bio mlad, zdrav, brz i mahao nogama po zraku ko balerina. No danas koristi samo ruke cak i u K1 odnosno vrlo rijetko koristi noge.
Zadnja borba sa nogama je bila izuzetak jer je borac ionako "isao prema podu" pa je odabrao opciju da proba dovrsiti sa nogom i svejedno lik zbog udarca u glavu nije odmah isao na pod. Vec je jos morao koristiti ruke da ga dokrajci.
A prije je isla normalno samo jedna noga u glavu i likovi su uredno padali ko pokoseni.


Tapatalk 2 using mobile - Samsung Galaxy Fit S5670
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 18:07   #5
Njegov zivot, njegovo zdravlje...nek radi sto hoce, al' da ce lako moguce opet pobrat batine, hoce.
No zato i sluze pare da se batine lako zaborave.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 19:44   #6
sve je počelo kad je prošli tjedan gledao Troju

veli mirko

vecer gledam sa sinom 'Troju',na pocetku stitonosa dodaje Ahilu oklop i kacigu i veli mu 'ahile ja nikad nisam vidio veceg i snaznijeg covjeka od tvog protivnika,ja se nebi usudio boriti sa njim!a Ahil mu kaze:zato ti nece pamtiti ime!

dakle dosta je bilo aca japanskih buba

Lesnara očemo
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 22:21   #7
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
sve je počelo kad je prošli tjedan gledao Troju

veli mirko

vecer gledam sa sinom 'Troju',na pocetku stitonosa dodaje Ahilu oklop i kacigu i veli mu 'ahile ja nikad nisam vidio veceg i snaznijeg covjeka od tvog protivnika,ja se nebi usudio boriti sa njim!a Ahil mu kaze:zato ti nece pamtiti ime!

dakle dosta je bilo aca japanskih buba

Lesnara očemo
Dobro sročeno

Ja bi isto voli vidjet Mirka protiv Lesnara. Ali pitanje dal će se ovaj uopće vratit u UFC.
hunto is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 22:50   #8
Lesnar je, za razliku od Mirka, izgleda pametniji.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 09:07   #9
Ne razumijem čemu, osim zbog novaca.
Uz Stipu Drviša i Mlinarića će daleko dogurati
__________________
bez panike
apić is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 12:36   #10
Ha, valjda mu neće stavljati neke nabrijane protivnike, nego u skladu s njegovim godinama. Kako se nagađa, bilo bi dobro staviti ga s Gonzagom koji ni sam nije u top formi, ako je ikad i bio.
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 13:43   #11
A jebiga ako će se boriti isključivo protiv propalih i ponovo reaktiviranih umirovljenih boraca onda neka Dana White osnuje UFC geriatric competition (age 40+).
Realno Mirko nije Randy Couture i nema šanse za ikakav opipljiviji rezultat u UFC-u, pogotovo ne sada kad je u godinama gdje je dodatno izgubio na brzini i eksplozivnosti a staklena brada je i dalje tu.
Prije je svojom brzinom i eksplozivnošću mogao eskivirati protivničke udarce a sada ako naleti na kakvog mladog mulca željnog dokazivanja...
Nije to Japan gdje će dobiti visinom "sitnije" azijce koji se napucaju ekstra kilažom pa počnu ličiti na sumo borce a takva im bude i pokretljivost i brzina gdje je Mirko u prednosti zbog dosega. Ovdje će dobit za protivnika kakvog bijelca ili crnca od 188cm+ i 110kg+ žive vage koji su mu prirodn(ij)a težina a ne ekstra balast kao kod kakvog azijca od jedva 180cm.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 17:43   #12
Pa neće mu sigurno dati nekakve umirovljene borce. A i šta ima veze ako mu daju nekog malo starijeg? Pa Hunt ima 40 godina i visoko je rangiran evo mogo bi se s njim borit. Ili Barnett, 37. Teška kategorija u UFC-u i nije nešto jaka. Mislim da Mirko nije daleko od npr. Arlovskog ili Rothwella koji su u top 10.
hunto is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 16:40   #13
http://sportske.jutarnji.hr/filipovi...nzage/1279899/

protivnik po mjeri,ovo mora dobit
ramos_4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 18:47   #14
Quote:
apić kaže: Pogledaj post
Ne razumijem čemu, osim zbog novaca.
Uz Stipu Drviša i Mlinarića će daleko dogurati
Ne razumijem zasto Mirko nema pravih ljudi u svom teamu.Jedina korist od Drvisa je sto provaljuje fore.
Mislim da je Mirko malo tvrdoglav i da ne zeli slusati dobronamjerne savjete.
Zato ima Drvisa i Maria koji ga slusaju a nemaju pojma o MMA.
Nadam se da Mirko nece biti topovska hrana i zelim mu srecu.

Koliko se krecu cijene ulaznica na UFC eventima u Eu ?
Nicholas- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 19:02   #15
Neka ga,ko zna mozda bu rasturo a sad se čeka na Lesnara...
miseran is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 19:58   #16
Ne pričajte bedastoće

Pa nije mirko glup toliko naučio je da mu treba proper sparing partner visokog kalibra iz top 10
i to je i napravio

Miočić će pomoći mirku u pripremama, napokon je shvatio
Sad mu dajem odma veće šanse nego da je trenirao sa ovim smijehovima

PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 20:14   #17
Stipe je rekao ako će naći vremena.
Osim toga što tih tjedan-dva što bi Stipe sparirao s Mirkom puno može promjeniti? A onda opet kad Miočić ode doma, ostaju mu Drviš i Mlinarić.
Mirko je po tom pitanju griješio tokom cijele karijere, okruživao se sa raznoraznim smješnim likovima koje bi uzeo za trenere umjesto da ode u jedan od MMA kampova i tamo se priprema s najboljima kao i svi borci.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 20:32   #18
Ako mu plati ostat će duže

Jeidni razlog zbog kojeg je on to radio i izbjegavao kampove je po meni, $$$$$$$$$$$
Jel proper top top kamp košta a mirko očito ne voli trošit na to
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 19:31   #19
Covjek ima 40. Vec je uspjeh sto je u ovako dobroj formi i moze uci u ring sa mogucnoscu pobjede. U nekim drugim vremenima me mogo odusevit i razocarat, ali ovo je sada faza u karijeri kao kod glazbenika koji je imao velike hitove prije 15 god, a vec 10 nije snimio nista novo, no i dalje ce napunit dovranu i napravit dobar koncert. Covjek sa svojom karijerom radi sto hoce, zasto ne, nema vise posebnih ocekivanja pa niti zamjerki jer ne ocekujem da ce sada ici u neke pohode na titule (ako bi do toga doslo samo bi ukazivalo na veliku krizu UFC-a, pa cak i ovo potpisivanje to u nekoj mjeri cini)
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 20:58   #20
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Covjek ima 40. Vec je uspjeh sto je u ovako dobroj formi i moze uci u ring sa mogucnoscu pobjede. U nekim drugim vremenima me mogo odusevit i razocarat, ali ovo je sada faza u karijeri kao kod glazbenika koji je imao velike hitove prije 15 god, a vec 10 nije snimio nista novo, no i dalje ce napunit dovranu i napravit dobar koncert. Covjek sa svojom karijerom radi sto hoce, zasto ne, nema vise posebnih ocekivanja pa niti zamjerki jer ne ocekujem da ce sada ici u neke pohode na titule (ako bi do toga doslo samo bi ukazivalo na veliku krizu UFC-a, pa cak i ovo potpisivanje to u nekoj mjeri cini)
Nije stvar u tome negu o ozljedama mozga. Ljudi koji malo više prate UFC znat će da postoji određeni broj udaraca koji svaka osoba može podnjeti, neka manje neka više. Nakon nekog vremena to tkivo koje štiti mozak jednostavno nestane od silnih udaraca i dolazi do raznih problema.

Nedavno je Rogan imao podcast o tome. Uglavnom eto jedan TJ Grant koji se trebao boriti sljedeći za titulu je nokautiran na treningu igrom slučaja i sada ima ozbiljne probleme i već se godinu i nešto nije borio. Karijera mu je gotova vjerovatno sigurno i radit će neki drugi posao. To je samo jedan primjer a on niti nije puno primio udaraca.

Stvar je u tome kad fanovi diljem svijeta možda recimo to tako negoduju o povratku Mirka je čisto zbog toga što ga vole i ne žele mu veće ozljede. Budimo realni Mirko je pretrpio gadne gadne batine i nokaute tako da i mene je nelagodno gledati ga i nadati se da neće biti ponovno nokautiran jer bi mu to moglo naštetiti.

Nadajmo se najboljem i nekom kampu za Gonzagu, jer s ovim timom s kojim trenira neće moći pokriti ono što mu treba za ovakvog borca koji iako nije ni približno na vrhu teške kategorije danas, još uvijek je jako ubojit agresivan stalno radi pritisak ima odlično rušenje i ground and pound/laktove/bjj. Sve ono što Mirko ne voli u oktogonu.

Ja se nadam da će izdržat prvu rundu i onda ima šansu jer Gonzaga u kasnijim rundama nije kondicijski na razini.

Ovo je šansa za osvetu i nadam se da će se spremit s pravim ljudima profesionalcima i onako kako se svi spremaju u UFCu.
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:27.