Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2012., 20:08   #1
Muška odjeća koja napaljuje žene ..

Dakle pitanje glasi .. što vas cure pali kada ugledate na muškarcu ? koji odjevni predmet ? bilo donji veš ili nešto što se nosi svaki dani . tipa kako muškarce napaljuju tange,halteri,tajice... ( neke ne sve ) ukusi variraju tako me zanima što vas drage forumašice pali ? dali su to crne košulje, uske majice traperice ili pak nekšto treće ?? znači ovo se odnosi isključivo na odjeću ovo nema veze sa izgledom muškarca .
Coentrao21 is offline  
Old 01.09.2012., 20:10   #2
Dobro skrojeno odijelo.

Ne mora biti skupo, ne mora biti fensi.
__________________
#sprehitisemiro
#nedajsefico
robot jura is offline  
Old 01.09.2012., 20:16   #3
Osnovno je da se ne oblači ko redikul.

Ako već moram birat, rađe ležernije, ali nipošto rednečki, a posebno ne vajfbiterski.

Svaka naznaka Gotovčevog looka također zastrašuje.

Ako se ja baš zrihtam i idemo zajedno van, cijenila bih da ne izađe odjeven kao da se spremio za stvaranje frikcije noktima po testisima ispred televizije, a na kauču.

Isto tako, strašit će me čovjek koji je svugdje u odijelu, jer ću imat dojam da će svakog trenutka izvuć program za prodaju dopunskog osiguranja ili pak neki religijski časopis kojim nudi prosvjetljenje.

Ostalo može proć.
Alexa is offline  
Old 01.09.2012., 20:18   #4
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Svaka naznaka Gotovčevog looka također zastrašuje.
Razocarala si me.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 01.09.2012., 20:20   #5
Bilo što što je dobro iskombinirano. Bilo to traperice i majica, ili pak neki gangsta look. Od fensi stvari definitivno traperice, košulja (po mogućnosti uska) i starke.
__________________
Who's gonna save my soul now...?
miss_illusion is offline  
Old 01.09.2012., 20:23   #6
Quote:
Coentrao21 kaže: Pogledaj post
Dakle pitanje glasi .. što vas cure pali kada ugledate na muškarcu ? koji odjevni predmet ? bilo donji veš ili nešto što se nosi svaki dani . tipa kako muškarce napaljuju tange,halteri,tajice... ( neke ne sve ) ukusi variraju tako me zanima što vas drage forumašice pali ? dali su to crne košulje, uske majice traperice ili pak nekšto treće ?? znači ovo se odnosi isključivo na odjeću ovo nema veze sa izgledom muškarca .
- dobre bokse
- zanimljive T-shirt, mrzim jednostavne, šlampave majice koje izgledaju kao wc krpe
- dobra košulja + jeans/hlače je svakako + i mljac
- sve vrste hoodica
- 3/4 bermude kariranih uzoraka.
Meadow is offline  
Old 01.09.2012., 20:27   #7
Quote:
Coentrao21 kaže: Pogledaj post
Dakle pitanje glasi .. što vas cure pali kada ugledate na muškarcu ? koji odjevni predmet ? bilo donji veš ili nešto što se nosi svaki dani . tipa kako muškarce napaljuju tange,halteri,tajice... ( neke ne sve ) ukusi variraju tako me zanima što vas drage forumašice pali ? dali su to crne košulje, uske majice traperice ili pak nekšto treće ?? znači ovo se odnosi isključivo na odjeću ovo nema veze sa izgledom muškarca .
Ti ne nosiš donji veš svaki dan?
abby normal is offline  
Old 01.09.2012., 20:28   #8
Mantil, džins traperice, seksi lanena košulja, pamučne majice i džemperi s v-izrezom, ložim se na kapuljače, babske kape, šaleve, šeširiće , naočale, kaiševe..ipak, posebnu pozornost obraćam na obuću.
Mme is offline  
Old 01.09.2012., 20:34   #9
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Razocarala si me.
Pretpostavljam da je jedini logički odgovor: "I ti mene"
Alexa is offline  
Old 01.09.2012., 20:42   #10
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
- zanimljive T-shirt, mrzim jednostavne, .
šta ti je to zanimljiva T-shrt , da nije jednostavna...? jel da ima rupu na leđima?il više ka krpa omotana oko tila?il da ima neku sliku,na rohatinskog ,jel to zanimljivo dosta? da znan kad buden kupova..
usdalma is offline  
Old 01.09.2012., 21:04   #11
mene samo uniforma,kao policijska,drugo bas nista ne
trebam uzet one tange sto kujac ice unutra kao surla od slona ,mozda bude veselo
adryy is offline  
Old 01.09.2012., 21:12   #12
Košulje, pamučne majice dugih/krathih rukava koje su po mogućnosti jednobojne znači bez nekakvih slika, fora traperice, hoodice (), sunčane, a obožavam muške čizme (mogu i marte biti) i općenito se palim na casual/rock chic .
Neizostavan komad su dobre bokse bijele/crne/tamnoplave boje.
__________________
Cause you are my heaven.
malečka is offline  
Old 01.09.2012., 21:36   #13
Hm... ne znam baš koliko me napaljuje bilo koji odjevni predmet na muškarcu ( više me napaljuje kad nema nijedan ), ali preferiram sportsku eleganciju ( vrlo popuaran izraz )

Konkretnije, volim kratke hlače ( bermude ) s džepovima u kombinaciji s košuljom dugih rukava.
Volim sportske majice s kapuljačom.
Volim dobre cipele. Ne moraju nužno biti šminkerske. Volim npr. timberlandke, starke, cipele koje nemaju onaj tupavi odsječeni vrh , ne volim brodarice ( one koje imaju ona dva viseća pipka s resicama ), volim fine, mekane, kožne mokasine...
Volim uske bokserice, za razliku od onih mlohavih.
Volim uža odijela.
Volim odijela bez kravate ( s jednim do dva raskopčana gumba na košulji ).
Volim majice na pruge.
Volim tenisice za trčanje ....

i tako....
__________________
I love not men the less, but the Nature more...
vitund is offline  
Old 01.09.2012., 21:40   #14
T-shirt i gore košulja s podfrknutim rukavima. To mi je baš jebozovno.
__________________
Wanna go halfsies on a bastard child?
bumbar_zzz is offline  
Old 01.09.2012., 21:47   #15
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
a posebno ne vajfbiterski.
Kako to točno izgleda vajfbiterski način odijevanja?
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
- sve vrste hoodica
To the windoooow, to the flooooor......

Quote:
usdalma kaže: Pogledaj post
šta ti je to zanimljiva T-shrt , da nije jednostavna...?
Ovakva.
Apophis is offline  
Old 01.09.2012., 21:48   #16
Posve neutralan stil, kad izgleda kao da ne razmišlja o odjeći. Ako je vlasnik još zgodan, skoro pa se zatreskam. Ako nije, onda ni ne primijetim što nosi.

Jedan detalj: obična bijela majica koja viri ispod džempera ili košulje
Ovako


Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
Ovo mi je bezveze... Ono, "jedina posebna stvar u vezi mene je ova majica" stil. Ili "gle toliko sam duhovit da sam iskeširao za majicu s memom" stil.
GljivaLudara is offline  
Old 01.09.2012., 22:01   #17
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post

To the windoooow, to the flooooor......
to the windooooow, to the waaaaaaaaaall

Quote:
Ovakva.
Us dalma provocira i zeza, al već kad ti pitaš

nisam se baš referirala na takvu tj. i takve znaju bit zanimljive, ovisno o natpisu. Više sam imala na umu otkačenije majice sa slikama, razni motivi, vedre boje i tako, koje idu uz tijelo, a ne vise kao krpe ili pidžame.
Meadow is offline  
Old 01.09.2012., 22:14   #18
uniforme, a ostalo ovisno o raspoloženju nekad je to sveč. odjelo,a nekad bokserice
lovee is offline  
Old 01.09.2012., 22:17   #19
Volim muskarce u odijelima
i neku obicnu majicicu/kosulju i uske farmerice gdje se nazire dobra guza a tek one sive pamucne trenerke,gdje imas dobar uvid kad se krece lijevo-desno

uglavnom,kako god okrenem,volim guze
europe11 is offline  
Old 01.09.2012., 22:34   #20
Quote:
europe11 kaže: Pogledaj post
Volim muskarce u odijelima
i neku obicnu majicicu/kosulju i uske farmerice gdje se nazire dobra guza a tek one sive pamucne trenerke,gdje imas dobar uvid kad se krece lijevo-desno

uglavnom,kako god okrenem,volim guze
e da moram priznat da je to apsolutni win
GljivaLudara is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger