Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2014., 16:11   #1
Curaprox

Pošto se o ovim četkicama malo malo povede rasprava na drugim temama, otvaram posebu temu pa raspravljajte do mile volje
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 16:33   #2
ajd super, nadam se da više neće biti spamanja na drugim temama


trenutno koristim ultra soft verziju i ta mi je najbolja i najugodnija, sad su mi sve ostale pregrube tu bih svima preporučila
postoji još super soft i soft mislim.

imam i ovu pastu za zube koju koristim možda 1x tjedno, inače koristim ''prirodnije'' s iherba ili Weledu npr.
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 16:39   #3
i ja se nadam da neće više biti rasprave po drugim temama, svako malo krene priča o njoj
ja sam ju kupila samo zato da vidim u čemu je stvar.
imam onu najtvrđu četkicu - četkica je vrlo dobra, već ju dugo imam, još uvijek se nije uništila, lijepo opere zube...
ali me nije baš tako jako oduševila.
možda ju kupim opet jednog dana, možda probam ove mekše, ali zasad mi se čini da je ova priča oko nje ipak malo pretjerana.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 17:02   #4
I ja sam ih počela koristiti na preporuku stomatologinje, jer sam znala povremeno imati problema s osjetljivim desnima pa mi je preporučila njih jer su toliko nježne da njima mogu, dok perem zube, i nježno masirati desni radi bolje prokrvljenosti zubnog mesa bez da ga oštećujem. Koristim ultra soft zadnjih 2-3 godine i zaista nemam nikakvih problema sa zubima ni desnima. Kupujem u Mulleru pakiranje od 3 četkice za 75 kn tako da ispadne povoljnije nego kad se kupuju pojedinačno.
bejbe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 18:20   #5
svoje iskustvo s curaprox cetkicama sam opisala ovdje.

a svima koji koriste curaprox ili opcenito mekane cetkice bih preporucila ovaj video - kako pravilno prati zube.
monama is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 18:20   #6
Ajd, da se upišem na temu.
Koristim Ultra soft već 3-4 godine. Prva koju sam kupila mi se rascvjetala u 2-3 tjedna, onda se stomatolog izvikao na mene da krivo perem zube i objasnio mi što i kako. Sad ta četkica izgleda identično kad ju kupim i kad ju bacim.

Probala sam i Curasept vodicu za ispiranje (ne mogu se sjetiti koji postotak točno), pomogla mi je dosta i baš sam bila zadovoljna.


monama Ogroman potpis na sve!
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 20:31   #7
je li vidio netko negdje ono pakovanje ultra soft cetkice sa gratis interdentalnom?
caterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 20:32   #8
Quote:
caterina kaže: Pogledaj post
je li vidio netko negdje ono pakovanje ultra soft cetkice sa gratis interdentalnom?
Ako se ne varam, Muller.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 20:36   #9
Quote:
phazing kaže: Pogledaj post
Ako se ne varam, Muller.
super bas mi obje trebaju nove pa da ne lutam,
zadnji put sam kupila u kozmu ali sam nedavno trazila u 2 kozma i ni u jednom nisu imali curaproxice za odrasle nego samo djecje
caterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2014., 20:40   #10
Još da ju jednom pohvalim. Super je.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 00:15   #11
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Još da ju jednom pohvalim. Super je.
I meni, i meni!
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 00:47   #12
Quote:
caterina kaže: Pogledaj post
je li vidio netko negdje ono pakovanje ultra soft cetkice sa gratis interdentalnom?
ima i u bipi

nisam obraćala pažnju, jel ima kod nas negdje kupiti samo ta interdentalna s par nastavaka za mijenjanje?

još jedan curaprox fan ovdje, ultrasoft team

nego.. jedan anegdota koja ustvari više govori o mojoj frendici nego o curaproxici
cura se voli držat jako visoko, sva si je super, divna i krasna, a škrta do bola...ono...dvolitarski šamponi i gelovi za tuširanje i to samo ako su isti na akciji... i vidi moju curaproxicu i komentira posprdno da kakvu to socijalnu četkicu koristim (zbog izgleda, jel)


inače, meni je presladak taj dizajn, i totalno su mi cool
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 00:50   #13
Interdentalnih ima svugdje. Ljekarne, Muller, mislim i DM. Ima set sa više debljina nastavaka pq da odrediš koje ti trebaju i možeš kombinirati pojedinačne i ima set sa mislim, pet komada jedne debljine, odnosno promjera. Oko 60 kuna je ovaj drugi set.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 01:00   #14
Quote:
phazing kaže: Pogledaj post
Interdentalnih ima svugdje. Ljekarne, Muller, mislim i DM. Ima set sa više debljina nastavaka pq da odrediš koje ti trebaju i možeš kombinirati pojedinačne i ima set sa mislim, pet komada jedne debljine, odnosno promjera. Oko 60 kuna je ovaj drugi set.
super hvala, znam koja mi debljina treba tak da ću ovaj drugi uzeti
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 21:05   #15
Ja znam kako se peru zubi (tako da nije do toga) ali četkica mi je očajna. Isto sam je kupila na savjet svoje zubarice tj. zbog preosjetljivih desni, ima tome već sigurno pola godine. Na kraju sam kupila 'normalnu' četkicu za zube, jer ova obavi možda pola posla koji treba - znala sam se uhvatiti kako beskonačno dugo perem zube i još uvijek nemam osjećaj da sam ih dobro oprala
__________________
WE GET THE WRITING WE DESERVE.
You guys have no one to blame for this season but yourselves.
Stiliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 10:02   #16
Quote:
phazing kaže: Pogledaj post
Ajd, da se upišem na temu.
Koristim Ultra soft već 3-4 godine. Prva koju sam kupila mi se rascvjetala u 2-3 tjedna, onda se stomatolog izvikao na mene da krivo perem zube i objasnio mi što i kako. Sad ta četkica izgleda identično kad ju kupim i kad ju bacim.



monama Ogroman potpis na sve!
meni se ovo isto događa sa cvjetanjem, kako treba prati zube s njom?
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 10:24   #17
prejako stisces.
monama is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 11:52   #18
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
meni se ovo isto događa sa cvjetanjem, kako treba prati zube s njom?
Da, prejako stišćeš. Dovoljan pritisak na zube je onaj koji sama možeš napraviti s obrazom. Znači prisloniš četkicu na zube i bez ruku, samo s obrazom pokušaj maksimalno pritisnuti ju, to je dovoljna jačina. Ne znam ako si me shvatila, meni je to stomatolog pokazao, teško mi je objasniti ovako.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 14:09   #19
Evo i moji dojmovi...

Imam osjetljive desni, krvare mi čim koristim pretvrdu četkicu. Imala sam 2x tu najmekšu Curaprox i stvarno je divota prat zube s njom, ali uvijek bi imala osjećaj kao da nisam dobro oprala zube, a perem ih kao na onom videu što je monama stavila. Trenutno imam Parodontax i ista stvar mi je s njom. Još mi je najbolja bila Sensodyne soft što ima onu gumenu glavu. Možda su za mene više one dvije tvrđe Curaproxice?
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 16:34   #20
evo da se i ja upišem na temu kao obožavatelj curaproxica
meni ih je preporučila frendica koja je stomatolog. imala sam uvijek problema sa desnima koje su redovito krvarile kod četkanja i imam užasno zbijene zube. rekla mi je da mi se već zubno meso povlači na nekim zubima i da bi mi te četkice stvarno bile dobar izbor.
najprije sam kupila srednju (od 3ineštotisuće vlakana) i bila sam oduševljena s njom, onda sam nakon toga kupila najmekšu i nisam baš bila skroz zadovoljna pa sam se vratila na ovu srednju.
više mi desni ne krvare. nemam nikakav osjećaj da zube nisam dobro oprala, perem ih lagano, bez puno pritiskanja, ali dugo
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:30.