Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2007., 22:03   #1
Role (sve vezano uz role, kotače za role i ostalu opremu)

zna li neko di bi se mogle kupiti off-road role '"Big Cat" , "Powerslide Nordic Cross Trainer Inline Skate" ili nešto slično za off road
 
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 19:29   #2
Servis za role?

Ima li gdje u zagrebu servis za role?

Pukla mi je jedna kopca pa da ne kupujem nove gdje bi to mogao zamjeniti, a i malo nastelati tockove izgleda da mi nisu bas centrirani.

Hvala!
marioxp is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 10:43   #3
Servis za role

Probaj u K2 na početku Radničke i u Rost sportu, u Domu sportova. Oni imaju servise za K2 i za, čini mi se, Roces.
__________________
Mojne_me
Mojne_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 11:40   #4
Quote:
marioxp kaže: Pogledaj post
Ima li gdje u zagrebu servis za role?

Pukla mi je jedna kopca pa da ne kupujem nove gdje bi to mogao zamjeniti, a i malo nastelati tockove izgleda da mi nisu bas centrirani.

Hvala!

Ima serviser na Trešnjevci i super radi http://www.servisrola.tk/
powerslide is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 22:54   #5
Quote:
marioxp kaže: Pogledaj post
Ima li gdje u zagrebu servis za role?

Pukla mi je jedna kopca pa da ne kupujem nove gdje bi to mogao zamjeniti, a i malo nastelati tockove izgleda da mi nisu bas centrirani.

Hvala!
Nazovi me pa ću ti promjeniti kopču.
roller old is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 11:40   #6
evoo, našla san rješenje,
kupila san kočnice od rollerbladea u extreme shopu na st3 (ex eurobike) i pašu mi na Salomon role, samo mi je lik stavija neku manju vidu!
pa da neko zna rješenje ako ima sličnih problema!
salina_malena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 12:08   #7
Role

Kupujem nove role pa mi treba pomoć pri odabiru... Imao sam prije s plastičnim kotačima tak da se znam rolat (barem osnove). Ne planiram skakat i to, možda kasnije naučiti par trikova kad se malo priviknem na brzinu...
Uglavnom gledao sam Rollerblade Crossfire TFS 1200 kn su. Jesu te role dobre?
lllnuclearlll is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 15:18   #8
da, te su role dobre (i vise nego dobre) za rekreativce, s time da im je cijena previsoka za to sto nude.

s tim rolama ne bus skakao jer ce ti se sve raspasti.

ako oces role za grindanje i skakanje - znaci trikove, onda ti trebaju drugacije role. ako takve oces, reci pa ti mogu dati vise informacija koje i kakve. i kostaju isto kao i ove koje ti hoces, ali te ne bus nikad unistio, osim ako ne postanes profi
bhoy82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 20:17   #9
Ma me planiram skakati i ubijati se... Mislim se vozit po Zagrebu, Jarunu, Bundeku, itd ( Dakle trebaju mi role koje su brze, a ne neke za skakanje).
Ugl. Slobodno ti preporuči nešto drugo u istom cjenovnom rangu ako je bolje...
Gledao sam i K2 i Roces ali ove mi se nekako najviše sviđaju.
lllnuclearlll is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 21:05   #10
Quote:
lllnuclearlll kaže: Pogledaj post
Ma me planiram skakati i ubijati se... Mislim se vozit po Zagrebu, Jarunu, Bundeku, itd ( Dakle trebaju mi role koje su brze, a ne neke za skakanje).
Ugl. Slobodno ti preporuči nešto drugo u istom cjenovnom rangu ako je bolje...
Gledao sam i K2 i Roces ali ove mi se nekako najviše sviđaju.
hej, kao sto sam ti i rekao mislim da su te role koje si naumio kupiti prilicno dobre za rekreativce, ali i prilicno skupe. za takve obicne role malo mi je suludo toliko love dati, no ako se cijene takovih stvarno krecu oko tih cifri onda je to zalosno...

kvaliteta rollerblade-a je inace bolja nego roces i K2, dok su i malo teze (bar su prije bile), ali zato i čvršće.

za tu lovu, ako vec oces rollerblade, ja bi si uzeo TRS model u bijeloj boji , ma nemres ih slomiti nikako, a bogme mozes dobiti i na njima brzine ako se znas rolati i to dovoljno da se polomis ko guzica

no dobro, malo šale srcu ne škodi

najbolje ti još vidi cijene po drugim dućanima, jer kao što rekoh ovo mi se čini podosta....
bhoy82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 15:44   #11
Rollerblade teže i udobnije od K2, bolje upijaju vibracije na neravnom asfaltu ili kockicama.

K2 su lakše, bolje za duža rolanja ako je dobra podloga, ne osjetiš ih na nogama.
Martinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 00:00   #12
Ja također kupujem nove role, nisam baš upućena u to na što sve trebam paziti dok kupujem, ne kanim skakat, nego ono obične za rolanje po jarunu i tak, znači ne preskupe (recimo do 100 eura). Može li netko napisati koje detalje sve moram pogledat pri kupnji te koja bi marka bila najbolja za ove novce. Puno hvala!
Malamida is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 02:04   #13
Stalno mi netko krade teme...

Možemo se vozit zajedno po Jarunu... hehe
lllnuclearlll is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 12:15   #14
u trgovini u Radničkoj ulici kod autobusnog i gradske plinare (tamo gdje je i ona TV prodaja blabla) je u proljeće obično rasprodaja prošlogodišnjih K2 modela po osjetno sniženim cijenama

imaju trgovinu i u SC Prečko al nemrem se sjetit kak se zovu
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 14:16   #15
Quote:
Thurgood kaže: Pogledaj post
u trgovini u Radničkoj ulici kod autobusnog i gradske plinare (tamo gdje je i ona TV prodaja blabla) je u proljeće obično rasprodaja prošlogodišnjih K2 modela po osjetno sniženim cijenama

imaju trgovinu i u SC Prečko al nemrem se sjetit kak se zovu
Sport&co

Frima koja je zastupnik i ima te ducane je Merces: www.merces.hr
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 14:59   #16
K2

Quote:
Thurgood kaže: Pogledaj post
u trgovini u Radničkoj ulici kod autobusnog i gradske plinare (tamo gdje je i ona TV prodaja blabla) je u proljeće obično rasprodaja prošlogodišnjih K2 modela po osjetno sniženim cijenama

imaju trgovinu i u SC Prečko al nemrem se sjetit kak se zovu
Quote:
Lei kaže:
Sport&co

Frima koja je zastupnik i ima te ducane je Merces: www.merces.hr

bila sam danas u SC Prečko i te trgovine više nema....jel ova u Radničkoj još uvijek radi....nikako ne mogu na stranice tog mercesa, a ne znam koja tvrtka prodaje u Zg K2 role.....nigdje ih nema za naći.....pa ako netko ima informaciju......tnx
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 15:02   #17
e to

na stranicama ne vidim o tome ni riječi ali bar je prije par godina bilo tako. vrijedi otići i pogledati. ili bar nazvati
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 15:07   #18
Imaju od akcija ovo, samo sto to meni izgleda dosta skupo.

Ja sam prosle godine ubola Powerslide i super su mi za ono sto mi treba (par krugova oko Jaruna kad sam u prilici). Abec 5, kotaci od 80 mm, lagano se kopcaju i ne treba ih dotezati milijon puta u toku voznje, cipela je udobna i ne zulja... Ma preporod nakon starih Rocesica Ovaj tu model. Ove sezone kosta oko 600 kn, sto mi se zbilja ne cini puno (pogotovo kad vidim cijene na akciji od K2)
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 15:28   #19
pfff, pa to je sve skuplje i skuplje
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 16:26   #20
ove cijene od 1400, 1500 kn nisu normalne... za najobicnije role

sjecam se dok sam jos bio klinac, isao sam u italiju sa starcima i kupio sam si najbolje rocesice - u to vrijeme manje od 150 000 lira, znaci 150 maraka... danas neka sranja za 200 eura, koja ni na nis ne lice

za tu lovu si covjek moze kupiti USD ili Razors ili za jos malo love skoro pa Remz-ice. a to usporedjivati sa sranjima od K2 za istu cijenu od 200 eura pa ja ne znam tko je tu lud... a bogme niti ove obicne rollerblade-ice nisu nis bolje, da kostaju 900-1000 kn ajde jos, ali ovako
bhoy82 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:39.