Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2006., 18:02   #1
Mrzim ovo doba godine, sve najljigavije izađe iz ljudi.Sve laži, pretvaranja, licemjerstvo sve izađe na površinu.

A sve se u konačnici vrti samo oko jedne stvari a to je novac i kako ovo vrijeme iskoristiti da ga se zaradi još više.

Što mi to čekamo, ponovni dolazak, he he he......zaboravljate da prije toga treba usljediti aramagedon.
Konačna borba, bojno polje koje će progutati zemlju u vatri.Da gorit će nešto ali to neče biti svijeće, to če biti naše duše koje će goriti u ognju pakla koji će se otvoriti nad zemljom, bol patnja, miserija.......smrt, rat, glad i kuga.Četiri jahača.


And I looked, and behold a pale horse: and his name that sat on him was Death, and Hell followed with him. And power was given unto them over the fourth part of the earth, to kill with sword, and with hunger, and with death, and with the beasts of the earth.
Creeping Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 21:30   #2
Quote:
Creeping Death kaže:
Mrzim ovo doba godine, sve najljigavije izađe iz ljudi.Sve laži, pretvaranja, licemjerstvo sve izađe na površinu.

A sve se u konačnici vrti samo oko jedne stvari a to je novac i kako ovo vrijeme iskoristiti da ga se zaradi još više.

Što mi to čekamo, ponovni dolazak, he he he......zaboravljate da prije toga treba usljediti aramagedon.
Konačna borba, bojno polje koje će progutati zemlju u vatri.Da gorit će nešto ali to neče biti svijeće, to če biti naše duše koje će goriti u ognju pakla koji će se otvoriti nad zemljom, bol patnja, miserija.......smrt, rat, glad i kuga.Četiri jahača.


And I looked, and behold a pale horse: and his name that sat on him was Death, and Hell followed with him. And power was given unto them over the fourth part of the earth, to kill with sword, and with hunger, and with death, and with the beasts of the earth.
Mrziš li i sebe?
Orah is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 22:34   #3
C.D kaze : "Mrzim ovo doba godine, sve najljigavije izađe iz ljudi.Sve laži, pretvaranja, licemjerstvo sve izađe na površinu."


gle dodi do mene jedi puricu ona nije licemjerna jer nema glave, ne laze jer je sprzena i ne pretvara se da je "kokos" a na povrsinu je izaslo fino peceno meso i ne kosta dodat cemo mlince i zelenu salatu, kaj velis, purica je bar iskrena
__________________
"Crucify, laid behind the stone, You lived to die, rejected and alone, like a rose, trampled on the ground, You took the fall and thought of me above all..."
Klikni na link
forestsilvy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 23:42   #4
Quote:
Creeping Death kaže:
Što mi to čekamo, ponovni dolazak, he he he......zaboravljate da prije toga treba usljediti aramagedon.
Konačna borba, bojno polje koje će progutati zemlju u vatri.Da gorit će nešto ali to neče biti svijeće, to če biti naše duše koje će goriti u ognju pakla koji će se otvoriti nad zemljom, bol patnja, miserija.......smrt, rat, glad i kuga.Četiri jahača.
I ti si previše kao dijete igrao FPS igrice na PC-u

Takav kao ti mi je i kumov sin, pravi se lud i stalno je za računalom
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 14:58   #5
Quote:
Creeping Death kaže:
Mrzim ovo doba godine, sve najljigavije izađe iz ljudi.Sve laži, pretvaranja, licemjerstvo sve izađe na površinu.

A sve se u konačnici vrti samo oko jedne stvari a to je novac i kako ovo vrijeme iskoristiti da ga se zaradi još više.

Ma ovo je super doba godine. Samo još da zabijeli.
Licemjerje izlazi stalno, nije sad ništ pojačano. Samo ga je sad lakše previditi, zaobići i veseliti se- usprkos njemu.
A lova....pa sad se zarađuje, ali i troši. Više nego inače, ali sad sa radošću i nekim slatkim isčekivanjem.....baš dobro doba godine .
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 15:08   #6
ovo mi je definitivno najljepše doba godine.. šteta kaj tako kratko traje... ugođaj bi bio potpun da temperatura padne i poćne snježit......
beebop is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 16:49   #7
Ovo je najzaposlenije doba godine. Kada prođe Božić kao da mi padne pedeset kila s leđa. Zato ću ove godine vrijeme lijepo provesti u bolnici... isključit ću mobitel... pa ako sve mora propasti zbog toga - neka bude.
SamoMaloSebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 17:07   #8
Quote:
SamoMaloSebe kaže:
Ovo je najzaposlenije doba godine. Kada prođe Božić kao da mi padne pedeset kila s leđa. Zato ću ove godine vrijeme lijepo provesti u bolnici... isključit ću mobitel... pa ako sve mora propasti zbog toga - neka bude.
Ostavi vremena sebi. Barem toliko da ti radost ne ubije teret.
Radujem se Božiću. Čini mi se ovom najviše. Sve što neću moći uraditi -ne moram. Bit ću slobodna nekoliko dana. Za te dane i tih dana radit ću samo ono što volim. Bit će to prvi put u mom životu. Prava proslava u meni. Ovaj ću Božić tražiti svijet duha i mira. Materijalno će me samo malo okrznuti. Više neću dati. Iskoristit ću vrijeme tražeći samo mir.
brezovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 12:34   #9
Quote:
SamoMaloSebe kaže:
Zato ću ove godine vrijeme lijepo provesti u bolnici... isključit ću mobitel... pa ako sve mora propasti zbog toga - neka bude.

A što u bolnici?
Nisi valjda bolesna? Ili ćeš tamo biti nekim poslom? Ajd, nek je ovo drugo.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 12:39   #10
Hoćeš reći da bi ti nedostajala?
SamoMaloSebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 18:20   #11
Tko zna, možda i bi. Zar te to čudi?
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 19:04   #12
Eto par prigodnih proizvoda za nadolazeće blagdane Online shopping. Nije jeftino al kvaliteta je uvijek na cijeni
__________________
Zašto je Vatikan među prvima priznao Hrvatsku klikni na link i saznaj
OneManArmy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:29.