Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koliko često čupate obrve?
svaki dan malo popravim 334 30.42%
jednom tjedno 403 36.70%
jednom u dva tjedna 171 15.57%
jednom mjesečno 122 11.11%
ne čupam obrve 68 6.19%
Glasovatelji: 1098. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2012., 11:16   #2001
Quote:
Anita2507 kaže: Pogledaj post
Vrijedno, koja je točno svrha?
Začešljati i fiksirati neposlušne obrve, s tim gelom mi cijeli dan stoje na mjestu, uredne, počešljane
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 20:36   #2002
Obrva obrijana britvom

Ja sam još negdje na početku 3.mjeseca ove godine obrijao slučajno jedan mali dio obrve sa britvicom...i sad nakon više od mjesec dana užasno malo je naraslo..šta da radim???
mcy69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 23:02   #2003
Samo čekaj... i čekaj.














...i čekaj
abrakadabraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 19:00   #2004
da pitam ovdje

dakle, prirodna boja kose mi je tamno smeđa i bojam se u neku svijetlu honey

e sad, obrve mi sad jako strše i upečatljive su
ke da radim s njima?
__________________
'pojest ću ti uho ko list salate' xD
https://lb3f.lilypie.com/2cXxp1.png
padallo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 21:27   #2005
Lisa Eldridge's Guide to Perfect Brows

Jedan mali video:
http://www.elleuk.com/elle-tv/beauty...-perfect-brows
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 23:32   #2006
Može preporuka za neku olovku, kremastiju? Da nije suha, to mi ne valja. Nešto kao na primjer ova koju LIsa prvu koristi:http://www.lisaeldridge.com/video/13...-brow-routine/
I da ne dođe previše
Hvala
regana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 05:14   #2007
Quote:
abrakadabraaa kaže: Pogledaj post
Samo čekaj... i čekaj.














...i čekaj
Koji bezobrazluk


I ja sam svoju jednu obrvu slucajno sisnula sa masinicom za sisanje i na kraju sam morala obje skratiti sa nulericom .. to je bilo prije desetak dana... obrve rastu ali ne ravnomjerno...desna mi raste brze od lijeve ok ovo nije bas za smijanje vec za plakanje al sta cu

Jedva cekam da porastu pa da odem kod svoje turkinje da mi ih pocupa...sa koncem naravno...kako zena napravi oblik i kako pocupa.. nevjerojatno .. nitko mi nikad nije pocupao i napravio lijep oblik sa pincetom kao ta cura sa koncem...da i jos jedna tajladjanka mi je prije cupala sa koncem fenomenalno
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 09:29   #2008
a gdje to ideš? jel u rh ili?
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 12:20   #2009
Quote:
mala_zg23 kaže: Pogledaj post
a gdje to ideš? jel u rh ili?
U Becu
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 13:52   #2010
aha a jel zna jel ima threading u munchenu i po kojoj cijeni?
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 15:17   #2011
Nemam pojma... najbolje da odes u neki turski frizerski salon (zenski)i pitas... Ovdje gdje ja idem je frizerski salon i skoro svaka koja radi tamo zna cupati koncem ... 5 eura placam .. a za brkove 4
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 20:13   #2012
cure, desna obrva mi je u jednom dijelu slabašnija od lijeve, a ja ne želim stanjivati lijevu nego bi htjela da ova desna malo ojača
plava sam pa su mi obrve dosta svijetle, ali više pepeljaste nego žute :alaj sam ga objasnila: pa ne znam koja olovka bi mi odgovarala da to probam malo popuniti. predložite nešto, vi ste sigurno upućene.
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 22:30   #2013
Probaj Catrice set za obrve, svijetlija nijansa bi ti trebala biti taman. Ja sam danas šminkala frendicu i s tim sam joj popunila obrve, ima tak pepeljasto plave, super su izgledale. Imam i swatch negdje pa ti nabacim ako hoćeš.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 01:06   #2014
pogledat ću to.
ako ti nije problem staviti swatch bilo bi super
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 22:47   #2015
cure, koja olovka (volim olovke, ne sjenila) u dmovskom rangu ima za boju najtamniju smeđu ili svijetlu crnu?
inače imam tamne obrve, sa pokojom rupicom koje uspješno popunjavam sa crnom olovkom..to je bilo u redu dok sam imala crnu kosu..sada sam ju posvjetlila i više bi mi pasala najtamanija smeđa boja..
ali da ne vuče toliko na smeđu..već da bude svijetlija crna..
hahahaha- jesam zakomplicirala
postoji li takvo što?
hvala puno!
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 22:59   #2016
Quote:
Gazdarica kaže: Pogledaj post
pogledat ću to.
ako ti nije problem staviti swatch bilo bi super
Sorry, zaboravih.

Evo, za sve koje zanima: dva swatcha skroz lijevo su look by bipa duo kajal olovka (crno-bijela), crni dio, slabije i jače nanesen. Ta olovka nije baš pretjerano pigmentirana (tvrđa je) i taj crni dio nije zapravo crni nego više tamno smeđi i meni super za crne obrve popunjavati kad hoću da se više istaknu. Na sredini je Catrice set suho nanesen, desno je taj isti set nanesen mokrim kistom.



Boje su što se svjetline tiče tu negdje u rangu s Essence setom, samo što su u Essence setu boje više tople smeđe, ove su više hladne, sivkaste smeđe. Meni puno bolje pašu jer imam crne obrve i totalno hladni podton tena.

Zadnje uređivanje TheEmpress : 23.04.2012. at 23:06.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 23:03   #2017
empress- da rezimiramo:
znači, prva slijeva je crna (nanesena nježnije)? ..ta mi se sviđa..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 23:05   #2018
Da, prva s lijeva je slabije nanesena, druga s lijeva je ta olovka malo jače nanesena. Bipa duo olovka, roza ti je, košta oko 13kn ako se dobro sjećam. Ja imam crne obrve i meni je super za popunjavat ih.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 23:15   #2019
do sada sam koristila drugu slijeva i pasalo je na crnu kosu..nedavno sam probala ovu smeđu- krajnje desnu i izgledala sam
probati ću ovu prvu slijeva..paše meni inače crno ali da je svijetlija crna..
ako se sjetiš još koje- javi..
hvala ti..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 23:22   #2020
Pa ne znam, meni je taj Catrice set super, ta tamnija nijansa, a imam crne obrve. Njega koristim kad ih hoću popuniti da izgledaju prirodno, da popunim neke rupice koje imam i tak. A ovu Bipa olovku kad ih hoću malo jače naglasiti.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:27.