Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2015., 12:52   #3001
Ne, ti kao pokretač teme nemaš pravo tražiti kad će se tema ključati ili ne.
Ne zatvaraju se na zahtjev.

Imaš pravo na usmjeravanje teme, skretanje pažnje što jest a što nije za diskusiju, prijaviti off, davati smjernice kroz odgovore etc.
Meadow is offline  
Old 17.04.2015., 14:23   #3002
NP Hvala ti na promptnom odgovoru!
__________________
Milostivi; Poučava Kur'anu; Stvara Čovjeka; Poučava Bejjanu(objelodanjujućem govoru) (55:1-4)
MukaFFa is offline  
Old 17.04.2015., 23:17   #3003
evo vidim da ste zaključali obje teme. Još će babo ispast lud.
Može li se znati zbog čega ste se odlučili da teme zaključate umjesto da ih obrišete?
__________________
Milostivi; Poučava Kur'anu; Stvara Čovjeka; Poučava Bejjanu(objelodanjujućem govoru) (55:1-4)
MukaFFa is offline  
Old 17.04.2015., 23:32   #3004
Drugu smo u međuvremenu zaključali jer ste Nepoznati i ti bili jedini sugovornici i nije imalo smisla da samo vas dvojica tu vodite nekakav dijalog a malo tu ima i podjebavanja, jel.

Ako bude što zanimljivo, prebacit će Bubi na Nasilni islam.

Nema tu nekog razloga brisati ili ključati, svejedno. Možda se i obrišu.
Meadow is offline  
Old 19.04.2015., 12:15   #3005
Gdje je premještena tema "Kako ste postali prijatelj sa Isusom",ili sličan naslov?
Markanm is offline  
Old 19.04.2015., 18:43   #3006
Teologija.
Meadow is offline  
Old 24.04.2015., 13:00   #3007
Quote:
Tut-tut kaže: Pogledaj post
Planira li se uskoro otključati tema 'Suvremeni progon kršćana' ?
Ponavljam pitanje. Pošto traje progon kršćana za koji neki kažu da je gori sada nego u prvim stoljećima kršćanstva, a tema čami zaključana.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=468319
Tut-tut is offline  
Old 24.04.2015., 13:02   #3008
Ne znam, vidjet ćemo.
Meadow is offline  
Old 29.04.2015., 21:21   #3009
Moram pohvaliti moderaturu posebno mlađahnu Meadow koja drži do nas starih,hvala Meadow na brizi pravi si primjer kako dosljedan treba biti pričom i djelima.
EliEliLama is offline  
Old 29.05.2015., 09:54   #3010
Kaj se sa mojom temom o izborima u Irskoj?

Zapelo u Belfastu ili Londonu?
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Old 29.05.2015., 18:22   #3011
Napisala sam edit.
Nećemo ju otvarati, a o referendumu postoji tema na Politici.
Meadow is offline  
Old 31.05.2015., 11:13   #3012
Zašto se neprestano brišu postovi na temi "Kad vjerski žar dovede do bizarnih situacija ..."?!?!

Ovaj put su obrisani (barem) postovi @jedriličara kad me optužio za govor mržnje te moj odgovor (ali i neki drugi postovi vezani uz to).

Njegova žalba nije bila nešto ostrašćena nego samo netočna, i mislim da sam mu adekvatno odgovorio i objasnio. Ali potom sve to skupa nestane! Zašto?

On može pomisliti da se njegovo stanovište progoni jer se pod tepih guraju stvari koje njega smetaju, a meni je žao kad nestane moje objašnjenje njemu, ali i njegovim istomišljenicima, koji sigurno postoje. Jer onda bi im valjda svima bilo jasno da stvar nije postavljena protiv bilo koga razumnoga.

Ovako jedna tema, zamišljena kao laka, tipa "zrnca uz kavu", poprima nelagodan karakter.
Tj., ovakva moderacija pridonosi se na žalost atmosferi u kojoj se toj grupi forumaša pojačava osjećaj da ih se nepravedno i bezrazložno tlači.
JaniJani is offline  
Old 31.05.2015., 23:02   #3013
Upiti za tuđe postove i u tuđe ime nisu dozvoljeni.
Brišu se nekonstruktivni nizovi koji ne pridonose temi, a ovdje ne postoje "lake teme uz kavicu". Za 4,5 postova lake teme uz kavicu dobiješ svađe i uvrede, offtopic i koješta još. Ako ćemo o tlačenju, možemo kad god treba. Ja prva bih mogla plahte napisati.

Nekonstruktivni, offtopični postovi koji imaju tendenciju bezrazložnih debata i neplodnih rasprava, i dalje će se brisati. Ti kao autor teme usmjeri ju najbolje kako možeš.
Meadow is offline  
Old 02.06.2015., 19:48   #3014
Dobio sam karton za ovaj post, sa obrazloženjem:
"Klerofašistički je termin koji ovdje ne dopuštamo" (Meadow).

Na religiji postoji tema sa tim terminom: "Klerofašizam u Hrvatskoj".

Mnogi forumaši koriste na ovom podforumu taj termin. Na primjer ovdje, gdje se kaže, citiram: "Dali je rang sveučilišta još jedna klerofašistička urota?" (Achtung). Mrzi me sad da tražim još primjera, ali ako treba mogu jer ima ih jako mnogo.

Zamolio bih za pomoć, koji drugi termin smijem koristiti da označim tu pojavu? Zahvaljujem.
Harf is offline  
Old 03.06.2015., 18:33   #3015
Klerofasizam se smatra uvredom i provociranjem. To sto kao primjer navodis temu staru 11god i post star 2 god ti zapravo sve govori.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 03.06.2015., 18:51   #3016
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Klerofasizam se smatra uvredom i provociranjem. To sto kao primjer navodis temu staru 11god i post star 2 god ti zapravo sve govori.
Zahvajujem. Ali moj post nije nastao sa ciljem vrijeđanja, nego da opišem samu pojavu.
Ja sam se tamo lijepo ispričao ako nekoga pogađa to što sam napisao.
Definicija klerofašuzma na Hr Wikipediji link glasi: "Klerofašizam je složenica koja je nastala spajanjem riječi: kler (duhovni stalež) i fašizam - Ovaj izraz se koristi kako bi se opisale organizacije koje spajaju religijske elemente sa ekstemnom desnicom".
A nema ništa "desnije" nego stav crkve da je samo kod nje spasenje, tj. da nema spasenja izvan nje. Zato sam to tako bio i napisao, a pogledajte i samu tu temu. Ako to netko ne vidi, meni je žao. Zato mislim da ste bili strogi! Na ovom forumu je mnogo šta uvredljivo, pa prolazi. Još jednom, hvala na pažnji.
Harf is offline  
Old 09.06.2015., 22:13   #3017
Zdravo!
Zanima me zašto ste zaključali temu:"Sarajevo 2015",koja govori o posjeti
dobrog Pape Franje Sarajevu prošle subote,koja se je tek počela razvijati i koja je privukla veliku pažnju čitateljastva?
Apsolutna večina,99 % stanovništva Sarajeva i Bosne Hrcg. je srdačno dočekalo i pozitivno prihvatilo dobrog Papu Franju,poklonivši mu povjerenje,kao čovjeka mira i finog čovjeka!
Večina,skoro svi,sudionika-pisatelja pozitivno je pisalo o Papi Franji na temi.
Hoću da postavim pitanje da li to nekoga,ko je ključar, smeta?!
Bosniac1 is offline  
Old 10.06.2015., 14:21   #3018
Tema je zakljucana jer je krenula u off topic, a posjet je zavrsio.
Sto se tice opcenito pape Franje postoji tema, pa se moze tamo pisati: https://www.forum.hr/showthread.php?t...ht=Papa+Franjo
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 11.06.2015., 00:40   #3019
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Tema je zakljucana jer je krenula u off topic, a posjet je zavrsio.
Sto se tice opcenito pape Franje postoji tema, pa se moze tamo pisati: https://www.forum.hr/showthread.php?t...ht=Papa+Franjo
Šteta!
Brzanje je vržji posao!
Krenulo je dobro!
Bosniac1 is offline  
Old 11.06.2015., 20:47   #3020
Molim vas razdvojite teme. Zašto su kršćanski topici pomiješani s islamom.
Zar ne bi bilo jednostavnije staviti sve na svoje mjesto ovako moram otvarati teme da bi naišla na nešto što me ne zanima i što spada u drugu religiju
pausiniana is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:07.