Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2012., 20:31   #41
Quote:
pirouetteLife kaže: Pogledaj post
Netko je tu napisao da se odjecom moze puno postici. Ja se volim lijepo obuci, volim haljine i suknje ( iako ih ne nosim) ali me zanima jeli muskarcima stvarno jako odbojno ako je cura stalno u hlacama i trapericama?
bože mili, fakat jesi late bloomerica.
s 28 godina ti postavljaš pitanja koja si obično postavljaju 15-godišnjakinje.

pretpostavljam da im nije odbojno ako stalno nosiš traperice, a dobro ti stoje.
ali ne bi im bilo odbojno ni vidjeti malo neko tvoje drugačije lice: zato obuci ponekad te haljnice i suknje ako ih već voliš. razbucaj se malo, promijeni svoje običaje, promijeni malo svoj image. osvježit će i tebe, a možda ugodno iznenaditi i nekog drugog.
mein schatz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 20:48   #42
Quote:
mein schatz kaže: Pogledaj post
a kako se držiš kad si u društvu? previše povučeno, sa strane?
iako ni to ne bi trebao biti problem, mnogi dečki ne vole nametljive cure ili one koje uvijek moraju biti "glavne" u društvu, nego baš one "decentnije".

zašto misliš da je problem u tvom karakteru? pa ti im ga ni ne stigneš pokazati.

možda si samo "late bloomerica". ima i to svojih prednosti, makar na početku djeluje obashrabrujuće.

sad za početak probaj odvojiti što ti je najbitnije: ako ti je nabitnije što prije završiti fakultet, baci se na učenje, a princ na bijelom konju (ili barem kakav zgodan i šarmantan konj ) uvijek neočekivano može iskrsnuti i u knjižnici i u tramvaju i u dućanu. malo strateške brige za izgled pritom nije naodmet (no ništa prenapadno, ni "preočajnički" u stilu: "vidi me, vidi me" - samo polako i ležerno!).

a ako si toliko usamljena da ti je to već teško izdržati, onda ipak nastoj isplanirati tu i tamo neke izlaske (postoje i neka druženja forumaša, sve je dobrodošlo - vjerujem da se i preko foruma može naći koja također usamljena cura ili dečko za kavu ili odlazak u grad) i ipak pronađi vremena za nekakvo planinarsko društvo ili bilo što slično, makar kažeš da tog vremena nemaš.

da, i pitanje koje ti je već netko postavio: sviđa li se tebi netko, kad si zadnji put bila zaljubljena i kako je to prošlo?
Ma ja vec dugo ne izlazim, tako da vise i ne znam kako se drzim u drustvu
Najbitnije mi je sto prije poloziti ispite ali sam mislila da ipak moram napraviti neke promjene u svom pvom kontaktu i razgovoru sa suprotnim spolom jer i ako taj se netko pojavi u knjiznici ja cu ga odbiti svojom "vibrom" kao i do sada.

Vidim da su su ljudi koji imaju drustveni zivot puno uspjesniji u polaganju ispita i zavrsavanju fakulteta od mene
pirouetteLife is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 20:49   #43
ko ti je toliko sasio samopouzdanje?
__________________
..follow the white rabbit
100PER is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 20:50   #44
Quote:
pirouetteLife kaže: Pogledaj post

Vidim da su su ljudi koji imaju drustveni zivot puno uspjesniji u polaganju ispita i zavrsavanju fakulteta od mene
Ne bih se kladio, ja tvrdim da su ljudi poput Stevea Urkela puno uspjesniji u polaganju ispita i zavrsavanju fakulteta od ljudi koji cesto izlaze, znaju zaruzit radnim danom ito.
Monsignor.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 20:53   #45
Quote:
mein schatz kaže: Pogledaj post
bože mili, fakat jesi late bloomerica.
s 28 godina ti postavljaš pitanja koja si obično postavljaju 15-godišnjakinje.

pretpostavljam da im nije odbojno ako stalno nosiš traperice, a dobro ti stoje.
ali ne bi im bilo odbojno ni vidjeti malo neko tvoje drugačije lice: zato obuci ponekad te haljnice i suknje ako ih već voliš. razbucaj se malo, promijeni svoje običaje, promijeni malo svoj image. osvježit će i tebe, a možda ugodno iznenaditi i nekog drugog.
Mozda razmisljam kao da imam 15 god ali činjenica je ipak da ja nemam noge za suknje
pirouetteLife is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 20:55   #46
Quote:
pirouetteLife kaže: Pogledaj post
Ma ja vec dugo ne izlazim, tako da vise i ne znam kako se drzim u drustvu
Najbitnije mi je sto prije poloziti ispite ali sam mislila da ipak moram napraviti neke promjene u svom pvom kontaktu i razgovoru sa suprotnim spolom jer i ako taj se netko pojavi u knjiznici ja cu ga odbiti svojom "vibrom" kao i do sada.

Vidim da su su ljudi koji imaju drustveni zivot puno uspjesniji u polaganju ispita i zavrsavanju fakulteta od mene
što se zadnje rečenice tiče, naravno, ako si općenito zadovoljniji najčešće imaš i više motivacije da učiš, obaveze ti se čine lakše, jer se "nagradiš" nekim izlaskom, imaš nekoga za razgovor, povjeravanje, lakše ti je kad znaš da će te netko saslušati, razumjeti itd. kad si sam i osamljen, svi ti se tereti čine teži, a i preuveličavaš ih, fokusiran si na možda nebitne sitnice i sl.

zato mislim da ne bi bilo zgorega da si ipak pokušaš pronaći nekakav društveni život, bez obzira što ti je prioritet završiti faks i po cijele dan učiti. bar da se s nečim počne.

inače, kakva smatraš da je ta tvoja "vibra" s kojom misliš da odbijaš ljude?

Quote:
pirouetteLife kaže: Pogledaj post
Mozda razmisljam kao da imam 15 god ali činjenica je ipak da ja nemam noge za suknje
pa dobro, ne bih rekla da je to najbitnije u cijelom problemu.
i žene s lošim nogama se druže, izlaze... završavaju fakultete, imaju dečka, udaju se. a i obuku suknju ponekad.

obuci suknju i čizme.
i najvjerojatnije si umišljaš da nemaš noge za suknju. kao i još koješta.
gdje je korijen tvoje nesigurnosti?

Zadnje uređivanje mein schatz : 05.02.2012. at 21:01.
mein schatz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 20:55   #47
Quote:
Monsignor.m kaže: Pogledaj post
Ne bih se kladio, ja tvrdim da su ljudi poput Stevea Urkela puno uspjesniji u polaganju ispita i zavrsavanju fakulteta od ljudi koji cesto izlaze, znaju zaruzit radnim danom ito.
Dobro, nisam bas mislila ici u krajnost. Mislila sam na one koji znaju granice pa ce izaci kad su slobodni ili vikendom. Ali ja sam ipak ona druga krajnost, kao sto se vidi iz prvog posta
pirouetteLife is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 20:59   #48
Quote:
pirouetteLife kaže: Pogledaj post
Dobro, nisam bas mislila ici u krajnost. Mislila sam na one koji znaju granice pa ce izaci kad su slobodni ili vikendom. Ali ja sam ipak ona druga krajnost, kao sto se vidi iz prvog posta
Izvoli, nađi prijatelje. :nogauguzicu:

Evo, stavi anketu na temu i vidit ćeš da bi barem 90% ljudi koji su pročitali temu s tobom izašlo na kavu.

Što se tiče konkretno planinarenja koje je generički lijek US za sve, te škole ti imaju predavanja jednom tjedno i to najčešće oko 20h, a izleti su, zamisli, vikendom i najčešće jednodnevni. A lijepo si napisala da imaš petak i vikende slobodne.

EDIT: Prodajem gojzerice.
Monsignor.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 21:02   #49
Quote:
mein schatz kaže: Pogledaj post
što se zadnje rečenice tiče, naravno, ako si općenito zadovoljniji najčešće imaš i više motivacije da učiš, obaveze ti se čine lakše, jer se "nagradiš" nekim izlaskom, imaš nekoga za razgovor, povjeravanje, lakše ti je kad znaš da će te netko saslušati, razumjeti itd. kad si sam i osamljen, svi ti se tereti čine teži, a i preuveličavaš ih, fokusiran si na možda nebitne sitnice i sl.

zato mislim da ne bi bilo zgorega da si ipak pokušaš pronaći nekakav društveni život, bez obzira što ti je prioritet završiti faks i po cijele dan učiti. bar da se s nečim počne.

inače, kakva smatraš da je ta tvoja "vibra" s kojom misliš da odbijaš ljude?
Da barem znam, odma bi je promjenila.
Mozda sam ne zanimljiva, stvarno ne bi znala
pirouetteLife is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 21:04   #50
Quote:
Monsignor.m kaže: Pogledaj post
Izvoli, nađi prijatelje. :nogauguzicu:

Evo, stavi anketu na temu i vidit ćeš da bi barem 90% ljudi koji su pročitali temu s tobom izašlo na kavu.

Što se tiče konkretno planinarenja koje je generički lijek US za sve, te škole ti imaju predavanja jednom tjedno i to najčešće oko 20h, a izleti su, zamisli, vikendom i najčešće jednodnevni. A lijepo si napisala da imaš petak i vikende slobodne.

EDIT: Prodajem gojzerice.
evo ti rješenja. iliti bar prvog koraka.
sad još samo poslušati, a ne početi s "ALI, ja ne mogu...".
mein schatz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 21:09   #51
Postoji li ista drugo vikendom osim planinarenja, bilo sto drugo a da se mogu upoznati ljudi, bilo sto, bilo sto
pirouetteLife is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 21:10   #52
Quote:
pirouetteLife kaže: Pogledaj post
Postoji li ista drugo vikendom osim planinarenja, bilo sto drugo a da se mogu upoznati ljudi, bilo sto, bilo sto
Tebi se ne da mrdnut guzicu, je li?

Postoji, tečajevi jezika, tečajevi plesa, joga, borilačke vještine, maketarstvo, sve ikad se radi vikendima.
Monsignor.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 21:14   #53
Quote:
mein schatz kaže: Pogledaj post
što se zadnje rečenice tiče, naravno, ako si općenito zadovoljniji najčešće imaš i više motivacije da učiš, obaveze ti se čine lakše, jer se "nagradiš" nekim izlaskom, imaš nekoga za razgovor, povjeravanje, lakše ti je kad znaš da će te netko saslušati, razumjeti itd. kad si sam i osamljen, svi ti se tereti čine teži, a i preuveličavaš ih, fokusiran si na možda nebitne sitnice i sl.

zato mislim da ne bi bilo zgorega da si ipak pokušaš pronaći nekakav društveni život, bez obzira što ti je prioritet završiti faks i po cijele dan učiti. bar da se s nečim počne.

inače, kakva smatraš da je ta tvoja "vibra" s kojom misliš da odbijaš ljude?



pa dobro, ne bih rekla da je to najbitnije u cijelom problemu.
i žene s lošim nogama se druže, izlaze... završavaju fakultete, imaju dečka, udaju se. a i obuku suknju ponekad.

obuci suknju i čizme.
i najvjerojatnije si umišljaš da nemaš noge za suknju. kao i još koješta.
gdje je korijen tvoje nesigurnosti?
Korjen moje nesigurnosti je u odjevanju
pirouetteLife is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 21:21   #54
Autorice posta, ti iz krive točke polaziš.. Nemoj pitati što postoji pa da ideš se baviti time, nego prvo pitaj sebe što te uopće interesira. Ako voliš plesati, upiši tu famoznu salsu, ako voliš kuhati upiši neki tečaj kuhanja, ako voliš crtati upiši tečaj crtanja, ako voliš pomagati ljudima odi volontorati. Guglaj malo, nemoj ovdje tražiti odgovore koje želiš čuti, potrudi se malo sama. Velika stvar je već to što znaš da trebaš promjenu, ali treba se znati i pokrenuti.
Prijateljstva se stvaraju preko zajedničkih interesa, zato je vrlo bitno da se počneš baviti nečime što te zanima.
A što se izgleda tiče..naravno da nije bitno kakvu imaš kosu i da li nosiš hlače ili suknju. Bitno je da se ti dobro osjećaš u svojoj koži i da zračiš zadovoljstvom. Ali u svakom slučaju podržavam zdrav način života, tako ti je moj savjet da prvo kreneš na neku aktivnost (teretana, pilates, aerobic, yoga..) ali ne zbog drugih nego zbog sebe! Bolje ćeš se osjećati sigurno!
Agripina80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 21:22   #55
Quote:
pirouetteLife kaže: Pogledaj post
Korjen moje nesigurnosti je u odjevanju
Promijeni odijevanje onda, obnovi garderobu ponekim komadom i voila

Quote:
pirouetteLife kaže: Pogledaj post
Mozda razmisljam kao da imam 15 god ali činjenica je ipak da ja nemam noge za suknje


I ja sam mislila da nemam noge za pokazat, ali vidi ti to, ipak se ispostavilo da imam

Normalno, u vlastitim ocima sve izgleda drugacije nego kad te netko drugi gleda.

I najljepše na curi, jest njena karizma kojom zraci, prirodan osmijeh i vedrina. Djevojko glavu gore.
Djevojko glavu gore.
chergi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 21:23   #56
Quote:
Monsignor.m kaže: Pogledaj post
Tebi se ne da mrdnut guzicu, je li?

Postoji, tečajevi jezika, tečajevi plesa, joga, borilačke vještine, maketarstvo, sve ikad se radi vikendima.

Upucena sam ja u sve ove tecajeve, to je tijekom tjedna. Stvarno ne zelim da me krivo shvatis i da se krivo protumaci ali stvarno nisam nasla ni jedan tecaj vikendom. Isla sam na neke tecajeve pa sam dobro upucena u to

Da ne ispadne da ne zelim mrdnut guzicom dali na ovom Forumu netko zna gdje se moze ici na plivanje u Splitu
pirouetteLife is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 21:28   #57
Ništa ti to nije, vjerovatno te posmatra neki momak iza ugla i samo čeka da mu priđeš!

Šala! Reci jesi zgodna, imaš dupe, ili bar neki adut? Jel nemoguće je da izlaziš a da te nitko ne primjećuje! Ili ako hoćeš, ali da me krivo ne shvatiš... Čak i da si totalno karakterno odbojna, uvijek ima onih što idu na jednu noć!

Možda se krećeš među pogrešnim ljudima, možda jednostavno nisi još naišla na pravu osobu!!

Ali radi karaktera najmanje, jel svatko pa i onaj najgori/a naiđu na nekog kome odgovaraju...
Sale3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 21:40   #58
Quote:
Sale3 kaže: Pogledaj post
Ništa ti to nije, vjerovatno te posmatra neki momak iza ugla i samo čeka da mu priđeš!

Šala! Reci jesi zgodna, imaš dupe, ili bar neki adut? Jel nemoguće je da izlaziš a da te nitko ne primjećuje! Ili ako hoćeš, ali da me krivo ne shvatiš... Čak i da si totalno karakterno odbojna, uvijek ima onih što idu na jednu noć!

Možda se krećeš među pogrešnim ljudima, možda jednostavno nisi još naišla na pravu osobu!!

Ali radi karaktera najmanje, jel svatko pa i onaj najgori/a naiđu na nekog kome odgovaraju...
Ne znam vise jesam li zgodna, ali ocito nesto ne stima sa mojim izgledom kad mi nitko ne prilazi a i oni sa kojima i budem povremenu u kontaktu ne pokazu zelju da ma malo bolje upoznaju. A i svi su u vezama, bar koje ja znam
pirouetteLife is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 21:44   #59
Ako je istina da želiš promjeniti neke stvari u životu i ako već tražiš savjete putem foruma, onda je možda bolje staviti temu na psihologiju.
samting is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 21:47   #60
ne bih htio bit bezobrazan.. da ne dobijem ban!
ali, iz svih ovih prethodnih postova, mislim da tebe netko treba dobro iz..... ��
da malo dodes k sebi..
ovoliko nesamopouzdanja i introvertnosti dugo nisam vidio!

daj saberi te svoje emocije i zauzmi stav!
i odluci sto zelis u zivotu?!
ljudi tu sipaju prijedloge, trude se..
vecina bi se i nasla s tobom (muski i zenski)
a ti si i dalje potpuno inertna ;(

kakve su to gluposti da nemas noge za suknje i haljine..?
pa znam brdo cura sa "ruznim" nogama koje furaju suknje i super im stoji.
zato jer imaju stav, i to se odmah vidi!
po tebi, samo cure koje imaju super vitke i duge noge, valjda zasluzuju nosit suknje.. pa nemas vise 15god, kako je netko napisao u ranijim postovima?!
valjda si prosla fazu fotoshopiranih naslovnica zenskih magazina, da te takve stvari mogu tangirat?!

glavu gore..
nemas nikakve ozbiljne zivotne probleme koji se ne mogu srediti!

mislim da se 99% problema krije u tvojoj vlastitoj glavi!
i ako si sama ne pomognes, tesko da ce to netko drugi umjesto tebe odraditi!
easium is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:30.