Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2012., 16:19   #41
Quote:
Elich San kaže: Pogledaj post

i btw. ONA u gaćama nosi svoju pizdu i nebi ju onda trebala davat njemu niti jednom tjedno već se poigrat sama a on nek se igra sa svojim igricama
?
Kakve su ovo gluposti? Vaginalna manipulacija?
Pa nije njena pizda sveta krava da joj se treba klanjati.
Ima i ON svog luleka u gaćama... valjda i ona njega želi...

Eh žene, žene... šizite kad vas "gledamo kao sexualni objekt" umjesto da vam pogledamo u dušu, da shvatimo dubinu vašeg bića, uronimo u vašu svijest i osobnost... a kad je frka, prvo mislite na svoju pizdu i manipulirate njom.

I ova riječ "davati" je :facefuckingpalm:
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 16:26   #42
Quote:
Grgica Mali kaže: Pogledaj post
Nije njegovo nego njihovo.
Nadam se da ćeš naučit razliku i zašto neizmjerno bitno razlikovat ta dva pojma.
neznam jesi li muško ili žensko, ali ako si muško onda si naivčina i nasjeo si na najveću glupost svih vremena. nije njihovo i nemože biti njihovo, osim ako naivac dozvoli da bude njihovo.

Iz vlastitog primjera znam da svatko u braku i muž i žena mogu (i moraju ) imati svoje novce i svoje stvari i odma je jedan (zapravo više ) problem manje. Imaš svoj tekući, njoj nikada ne napraviš punomoć i gotovo -može se lagano j****. Isto tako ako je nekretnina na tvoje ime, možeš ju bacit van kad god ti se sprdne -ona tu nemože ništa -može mu 100 puta biti žena, nemože ništa. Problem je samo što naivčine dozvole da se oboje upišu kao vlasnici 1/2.

a ovako je još dobro, šta će bit kad prekipi i kad shvati da financira parazita, koji mu još prigovara oko igrica i uskraćuje za seks.

ma daj...
Dr Ninestein is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 16:31   #43
Quote:
Blackmore kaže: Pogledaj post
Kakve su ovo gluposti? Vaginalna manipulacija?
Pa nije njena pizda sveta krava da joj se treba klanjati.
Ima i ON svog luleka u gaćama... valjda i ona njega želi...

Eh žene, žene... šizite kad vas "gledamo kao sexualni objekt" umjesto da vam pogledamo u dušu, da shvatimo dubinu vašeg bića, uronimo u vašu svijest i osobnost... a kad je frka, prvo mislite na svoju pizdu i manipulirate njom.

I ova riječ "davati" je :facefuckingpalm:
evo sve ti je jasno. naravno da su seksualni objekti -jer su se same takvima učinile. otkrile su slabu točku na muškarcima i sada to eksploatiraju do maksimuma. a kad im se kaže da su ku*** onda se uvrijede.
Dr Ninestein is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 16:36   #44
Quote:
Dr Ninestein kaže: Pogledaj post
Iz vlastitog primjera znam da svatko u braku i muž i žena mogu (i moraju ) imati svoje novce i svoje stvari i odma je jedan (zapravo više ) problem manje. Imaš svoj tekući, njoj nikada ne napraviš punomoć i gotovo -može se lagano j****. Isto tako ako je nekretnina na tvoje ime, možeš ju bacit van kad god ti se sprdne -ona tu nemože ništa -može mu 100 puta biti žena, nemože ništa. Problem je samo što naivčine dozvole da se oboje upišu kao vlasnici 1/2.
Jesi ti moj bivši muž?
__________________
Neka te ništa ne brine...
neeuklid is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 16:36   #45
Quote:
Elich San kaže: Pogledaj post
uhhh što popizdim na ovakve papke : ženi je mjesto u kući da radi, rinta od 0-24h jer eto, ne donosi novac u kuću a sve ostalo se ne računa već je to njena dužnost, a muškarac koji nosi novac u kuću je obrezan od svih ostalih odgovornosti i poslova u kućanstvu i braku.
a čiju će joj djecu napravit NJENU ili NJIHOVU ?
ne izvrči moje riječi, ja to nisam rekao, rekao sam joj neka se zaposli -dakel potpuno suprotno

I ne žena netreba biti u kući -jer je to najobičnije izmotavanje, to je ku*** od posla, ja čistaćicu platim 250 kuna svaka dva tjedna i stan mi se blista, a jedem vani, koji će mi K**** žena koja kao "održava" kućanstvo -to je najobičniji mit.

idi i radi od 8 do 16 svaki dan, a ne tu trkeljiti kako održavaš kućanstvo -moš mislit.
Dr Ninestein is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 17:08   #46
Quote:
Dr Ninestein kaže: Pogledaj post
neznam jesi li muško ili žensko, ali ako si muško onda si naivčina i nasjeo si na najveću glupost svih vremena. nije njihovo i nemože biti njihovo, osim ako naivac dozvoli da bude njihovo.

Iz vlastitog primjera znam da svatko u braku i muž i žena mogu (i moraju ) imati svoje novce i svoje stvari i odma je jedan (zapravo više ) problem manje. Imaš svoj tekući, njoj nikada ne napraviš punomoć i gotovo -može se lagano j****. Isto tako ako je nekretnina na tvoje ime, možeš ju bacit van kad god ti se sprdne -ona tu nemože ništa -može mu 100 puta biti žena, nemože ništa. Problem je samo što naivčine dozvole da se oboje upišu kao vlasnici 1/2.

a ovako je još dobro, šta će bit kad prekipi i kad shvati da financira parazita, koji mu još prigovara oko igrica i uskraćuje za seks.

ma daj...
Muško. Kaj ti nick ne govori niš?

Ne slažem se da sam naivčina. Čemu onda partnerski zajednički život, ako se ne želim ponašat tako? Jednostavnije je imat cimera/cimericu, ako je do smanjenja troškova stanovanja i sl.
Uglavnom, ja si uspješan zajednički život NE MOGU predočit na način da svatko ima svoje financije; da svatko plaća "svoje" račune, da ja platim vrtić za jedno dijete, ona za drugo itd.

A ovo sa uknjižavanjem u predbračnu imovinu, tu se slažemo. Ono što je bilo moje - to će i ostat samo moje. Isto tako i na drugoj strani; ako žena dobije nekakvo nasljedstvo od svojih staraca, to je njeno. Ali ono što stičemo zajedno, od onog trena kad smo počeli živjet zajedno, to je zajedničko. Možda sam sad malo jasniji.
Grgica Mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 17:19   #47
Quote:
Grgica Mali kaže: Pogledaj post
Muško. Kaj ti nick ne govori niš?
sorry, u jednom trenutku zazvučao si kao žena
Dr Ninestein is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 18:21   #48
Quote:
neverdie kaže: Pogledaj post
Bok ljudi..
Udala sam se prije dva mjeseca a prije toga sam bila 9 godina u vezi..
...
Perem čistim peglam i onda ga još trebam pustit na miru kad dođe s posla i tako svaki dan..

Pokušala sam razgovarat s njim ali on kaže da ja nemam šta radit pa izmišljam..

Nemam pojma više šta da radim..
..odrasti kao prvo.
Brak nije niz iznenađenja i uzbuđenja.
Kao drugo razgovaraj sa mužem ali ako niste uspjeli ostvariti bliskost i iskrenost u 9 godina teško ćeš to napraviti odmah.
I kak si ti zamišljala brak ? Kao vezu bez braka ?
Jel kontaš razliku?
Da on umoran dođe doma i odmah tebe odmornu zabavlja ?Da odmah idete negdje van ili u krevet?Pa nije ti on ljubavnik.
Kako doživljavaš vaš odnos?
Kao zabavu,odmor,provod...e pa drugo je živjeti sa nekim.Ljudi imaju posao,mane,umor,opuste se .
Polako se navikni na njega i njegove navike,popravljaj što se da a....ma muljam,Nemam pametan savjet jer smatram da si dosta nezrela za brak.Pa da ste hodali duplo ti radiš drame već nakon 2 mjeseca braka .Kak ćeš izdržati godinama u braku ?Razmisli da li pretjeruješ...i malo se okreni sebi.
Njemu daj vremena da se odmori nakon posla pa se dogovorite kako sa ostatkom dana.
Njegova pažnaj je jedno ali da ti ispunjava prazno vrijem jer ti je dosadno ili trebaš uzbuđenje je bezvezno.On je samo ljudsko biće ne robot i tvoja dvorska luda.
A čišćenje,pranje i ostale "zabavne" stvarise podijelite jer kak si sada posloži tako će ti biti.
Ugađanje je divno ali robovanje samo da bi bili voljeni,prihvaćeni ,da bi nam se divilo..je glupo.
Izgleda da se u devet godina veze niste baš upoznali (sačuvaj me Bože trakavica veza )i ako ne budete tolerantni i iskreni taj vam brak neće potrajati.Ovako djelujete oboje kao dvoje zbunjene djece koje su mame poslale na prvi samostalni izlet na more sa vrtićem,bez mama.Pa ne znate kaj dalje.

@ Zahvaljujem na ovakvim temama gdje kada ih pročitam uživam od sreće kaj nisam udata,kaj nemam hrpu obaveza,kaj nemam doma fikusa ili hrkača,kaj ne moram ugađati,prati i iskuhavati za malo bezveznog uđi-izađi bračnog seksa i milkenja po glavi,kaj nemam svekrvu iz pakle,dosadne rođake od dragog,kaj ne moram ništa što ne želim.Hvala Bogu kaj idem gdje hoću i kada hoću i sa kim hoću....o hvala ti Bože nebeski.Blaženi smo mi samci....odoh u vrt na ležaljku i hladnu lubenicu uz Stevena Kinga ubiti dan do uzbudljivog izlaska navečer.Fućka mi se za suđe...nek stoji do navečer u perilici.
I love Forum hr.
I još nekaj....ako ženi uopće pada na pamet da uskraćivanjem seksa želi izmanipullirati muškarca ,muškarac bi trebao znati da ta žena ne daje iz želje i strasti nego navike.
I ja bi takvu poslala natrag mami pa nek seksom ucjenjuje nekoga drugoga.
Takvom mužu koji mora takvu manipulaciju gutati,uskraćivanje seksa.preporučujem žene koje to ne uskraćuju.A ona doma nek je drži zaključanu sa ključićem oko vrata i nek se duri i osvećuje...dok mu neka druga otvara svoju jel...sa zadovoljstvom.
Ima blagoslov!
Majke mi uvijek se šokiram zbog glupih žena i bedastih muževa koji to trpe.

Zadnje uređivanje pozitivax : 19.07.2012. at 18:33.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 18:53   #49
I ne žena netreba biti u kući -jer je to najobičnije izmotavanje, to je ku*** od posla, ja čistaćicu platim 250 kuna svaka dva tjedna i stan mi se blista, a jedem vani, koji će mi K**** žena koja kao "održava" kućanstvo -to je najobičniji mit.

idi i radi od 8 do 16 svaki dan, a ne tu trkeljiti kako održavaš kućanstvo -moš mislit.

Joj daj molim te... zašto ti onda plaćaš čistačicu i jedeš vani kad je to k... od posla. Fino poslije posla kad dođeš pospremi, popeglaj, skuhaj si ... mislim to ionako nije posao.
Po tvojoj izjavi onda kako platiš strancu da umjesto tebe posao napravi onda i ženi si mogao tako platiti...
Šta da ti žena nemože naći posla? jel bi je gladnu ostavio, žednu? jer to je tvoj novac, ona nek se snađe...
Btw, ja sam u potrazi za poslom a imam punomoć na muževoj kartici i baš nikad ne bi je zloupotrijebila, štoviše oon je rastrošniji dok ja marljivo štedim.
Sve ovisi na kakvu osobu si nabasao...
Nickname 000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 23:47   #50
Quote:
Dr Ninestein kaže: Pogledaj post
ehmmmm, ako nisi dobro pročitao ONA je ta koja je nezaposlena, koja NE radi, koja ništa NE uprihodi -a on je taj koji radi i koji hrani i sebe i nju

prema tome ako želi igrati igrice cjelo vrijeme dok je doma ima potpuno pravo jer to je sve njegovo, njegovim novcem kupljeno. ona jede njegovu hranu, troči njegovu struju...

pitam se jel barem skuha? to bi bio minimum. kad su već namirnice njegove, kad je struja njegova
Oh, koliko frustracija u jednoj osobi... Momak, ti u svakom slučaju zaboravi na neku zajednicu, miljama si daleko od toga da shvatiš što je zajednica žene i muškarca. Koga bi ti mogao voljeti sa svojim računicama, a tko bi tek tebe sa takvim stavovima mogao zavoljeti


Autorica se zeznula jer nije živjela sa dečkom, i onda je od braka očekivala sasvim nešto drugo od onoga što je ispalo.
Kaže da čeka posao, i mislim da će se njihovi problemi itekako smanjiti dok ona počne raditi, nakon posla bude i njoj trebalo slobodno vrijeme za odmor, i bude je briga za igrice i što već on radi
__________________
“I seldom end up where I wanted to go, but almost always end up where I need to be.”
marlene_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 12:41   #51
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post

@ Zahvaljujem na ovakvim temama gdje kada ih pročitam uživam od sreće kaj nisam udata,kaj nemam hrpu obaveza,kaj nemam doma fikusa ili hrkača,kaj ne moram ugađati,prati i iskuhavati za malo bezveznog uđi-izađi bračnog seksa i milkenja po glavi,kaj nemam svekrvu iz pakle,dosadne rođake od dragog,kaj ne moram ništa što ne želim.Hvala Bogu kaj idem gdje hoću i kada hoću i sa kim hoću....o hvala ti Bože nebeski.Blaženi smo mi samci....odoh u vrt na ležaljku i hladnu lubenicu uz Stevena Kinga ubiti dan do uzbudljivog izlaska navečer.Fućka mi se za suđe...nek stoji do navečer u perilici.
I love Forum hr.
(
to te pitam, ja sam novi čovjek od kad sam se rastal, novi, ganc novi. I nikad više opet u takve sulude kombinacije. fino solo i bog te veseli
Dr Ninestein is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 13:20   #52
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
@ Zahvaljujem na ovakvim temama gdje kada ih pročitam uživam od sreće kaj nisam udata,kaj nemam hrpu obaveza,kaj nemam doma fikusa ili hrkača,kaj ne moram ugađati,prati i iskuhavati za malo bezveznog uđi-izađi bračnog seksa i milkenja po glavi,kaj nemam svekrvu iz pakle,dosadne rođake od dragog,kaj ne moram ništa što ne želim.Hvala Bogu kaj idem gdje hoću i kada hoću i sa kim hoću....o hvala ti Bože nebeski.Blaženi smo mi samci....odoh u vrt na ležaljku i hladnu lubenicu uz Stevena Kinga ubiti dan do uzbudljivog izlaska navečer.Fućka mi se za suđe...nek stoji do navečer u perilici.
I love Forum hr. (
a slušaj, nisu sve veze loše.

ima naravno veza u kojima možeš sve to navedeno



Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
I još nekaj....ako ženi uopće pada na pamet da uskraćivanjem seksa želi izmanipullirati muškarca ,muškarac bi trebao znati da ta žena ne daje iz želje i strasti nego navike.
I ja bi takvu poslala natrag mami pa nek seksom ucjenjuje nekoga drugoga.
(
e ovo si fino napisala
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 14:41   #53
Quote:
Dr Ninestein kaže: Pogledaj post
to te pitam, ja sam novi čovjek od kad sam se rastal, novi, ganc novi. I nikad više opet u takve sulude kombinacije. fino solo i bog te veseli
Držimo se one...zakaj kupovati cijelu kravu ako je mlijeko besplatno i samo mlijeko trebaš?Ima onih koji se brinu o kravama ..sa veseljem.

Za svakoga postoji adekvatna osoba ali samo ako smo i sami spremni na kompromise u tom dijelu životnog puta i ako znamo cijeniti ljubav.
Ako nađemo osobu koja nas nasmijava,raduje,zanimljiva nam je i puna energije te ljubavi.
To su rijetki ljudi.
Ima puno ljudi koji pred strahom od samoće žene se ,vežu ili udaju onak sebični i nezreli...za bilo koga .Samo da nisu sami.Iz potrebe,straha,nužde a onda počinju drame .
Pa im takva osoba brzo dosadi ili imaju problema u vezi jer se vežu uz plitke budale ili ne znaju funkcionirati bez partnera.
Čemu se tlačiti i mučiti ?
Samo da bi se zaspalo uz nekoga,da bi nas netko pomilkio prije Dnevnika i saslušao sa pola uha,da bi imali kome kuhati ili seksasti se ?Da bi nam netko pljeskao kao tuljanu kada uhvati srdelu ako radimo što mu se sviđa?
Šetati se može i zabaviti i bez braka i vezivanja.O seksu da ne govorim.Taj je i bolji kada nismo u braku.
Zbog toga prodati slobodu? Bilo kome samo da je izvana dobar,da se slažemo oko vrste glazbe i filmova.Zbog usamljenosti i potrebe da netko sluša naša trkeljanja kako je šef zao,posao težak buhu -.
Zakaj da slušam dok netko melje samo ono kaj njega zanima a ako pogledam to radi 80 % ljudi.Ja pa ja,ja ,moja muka,ja ,pa ja...
Ljudi kod nas općenito ne znaju razgovarati.
Dakle onda da se uz tako nekoga vežem doživotno ko na robiji?
Kuvačina,peračina,jurnjava doma,nervoza,kritike,pametovanje,kuvačina,šopingir anje,njena mama,njegov tata,baba Mara i Kata,kladionice,televizor,svađa zbog igrica i umora po Konzumu pa hrkanje .I tako 24 /7 ?
Đizzs!!!!
Pa ako ubiješ čovjeka puste te ranije zbog dobrog ponašanja i ne hrmbaš ko konj.
Zato.Ne.Jok...ne hvala.
Stoga se ova autorica čudi kao pura..hm...jer u dva mjeseca brak ne liči na holivudski film.I nitko ju ne zabavlja i osvaja.
Ona je mislila da bu to valjda kao Gere i Roberts u onim filmovima.Tamo gdje on nasmiješen kuha i ljubi je,nasmijan i odmoren pleše sa njom po kuhinji od sreće a ona bu u kupovinu i na večere te slatke razgovore.
A mene šokira i začuđuje kako u devet godina veze nije upoznala budućega divnog muža.Kam je gledala ? Neshvatljivo.

Zadnje uređivanje pozitivax : 20.07.2012. at 14:53.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 16:22   #54
Quote:
volim čokoladu kaže: Pogledaj post
a slušaj, nisu sve veze loše.

ima naravno veza u kojima možeš sve to navedeno




to je samo pričin i varka. tak je bilo kod mene. njoj nisu smetale neke moje sitne stvari -barem sam ja tako mislio

da bi mi nakon rasteve rekla "ja sam ti 10 godina popuštala i hodala po jajima samo da te ne uzrujam a ti mi ovako vračaš"

problem je je što ja uopče nisam bio svjestan da mi stalno popušta, jer mi niej davala do znanja

ajde primjetio bi da je tu i tamo lagano nadrkana ali bi to pripisivao pms-u
Dr Ninestein is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 09:29   #55
Bolje da doma igra igrice, nego da je u birtiji.
Probaj zaigrati igrice s njim.

Grozno je to.
9 godina si s njim, i kad se udaš shvatiš da to nije život kakav želiš.
Pretpostavljam da drugačije od toga biti ni neće.
Još kad djeca dođu...
house-wife is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 10:37   #56
Quote:
house-wife kaže: Pogledaj post
Bolje da doma igra igrice, nego da je u birtiji.
Probaj zaigrati igrice s njim.

Grozno je to.
9 godina si s njim, i kad se udaš shvatiš da to nije život kakav želiš.
Pretpostavljam da drugačije od toga biti ni neće.
Još kad djeca dođu...
nije problem u braku, problem je u tome što je žena nezaposlena i onda svoje frustracije kanalizira kroz ljutnju prema tom nesretniku ni krivom ni dužnom.

on radi po cjele dane, ona je doma i dosadno joj je. on kada dođe doma treba mu malo relaksacije i igra igrice, a ona je očekivala da će joj skidati zvjezde s neba.

a zapravo ih i skida -jer privređuje, da njema njega i njegovog posla -ko zna šta bi ova jela -ali ona toga nije svjesna

tužno. mislim tužno je da ima papaka koji to podnose. ja bi je odavno izbacio iz kuće
Dr Ninestein is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 00:45   #57
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
...
Čemu se tlačiti i mučiti ?
...
Po ovoj logici je najbolje odmah se ubiti jer cemu se muciti sa svim tim zivotnim tegobama
__________________
Svijet bez mene ne bi bio isti
xcal is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 15:44   #58
Kad cujem ovo "mislila sam da ce se u braku promijeniti neke stvari"- najezim se!
Da, stara, promijenit ce se- na gore! Jer je to jedini smijer u kojem se mogu razvijati vec postojeci problemi.
Zato treba djelovati i iskorijeniti gluposti PRIJE stupanja u brak. Ocistiti sve, posloziti stvari u glavi, REALNO postaviti buduca ocekivanja, ne mastati, nego onako, zrelo, odgovorno, postati zena, i to ne samo necija zena, nego i svoja zena.
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 15:47   #59
Quote:
Dr Ninestein kaže: Pogledaj post
nije problem u braku, problem je u tome što je žena nezaposlena i onda svoje frustracije kanalizira kroz ljutnju prema tom nesretniku ni krivom ni dužnom.

on radi po cjele dane, ona je doma i dosadno joj je. on kada dođe doma treba mu malo relaksacije i igra igrice, a ona je očekivala da će joj skidati zvjezde s neba.

a zapravo ih i skida -jer privređuje, da njema njega i njegovog posla -ko zna šta bi ova jela -ali ona toga nije svjesna

tužno. mislim tužno je da ima papaka koji to podnose. ja bi je odavno izbacio iz kuće
Tako je.
Kad je vec doma cijeli dan, i iscekuje ga zeljno, onda ga treba docekati s finom klopicom, okupati ga ko bebu, izmasirati u krevetu, prvo s ledja, a onda ga okrenuti sprijeda.. i tako dalje

Mislim da je nemoguce da mu se to ne svidi, i da ga ne opusti i dobije...

Zivio brak
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 16:17   #60
Quote:
Dr Ninestein kaže: Pogledaj post
to je samo pričin i varka. tak je bilo kod mene. njoj nisu smetale neke moje sitne stvari -barem sam ja tako mislio

da bi mi nakon rasteve rekla "ja sam ti 10 godina popuštala i hodala po jajima samo da te ne uzrujam a ti mi ovako vračaš"

problem je je što ja uopče nisam bio svjestan da mi stalno popušta, jer mi niej davala do znanja

ajde primjetio bi da je tu i tamo lagano nadrkana ali bi to pripisivao pms-u
a jebemu vi muški sve pripisujete pms-u

naravno, da moj partner nije idealan, i da ima stvari koje mi se ne sviđaju. ali to su stvari s kojima mogu živjeti. obrnuto stvar i kod njega.
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:37.