Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: koji oblik dezodoransa najvise upotrebljavate?
stick 182 17.70%
roll-on 353 34.34%
sprej 441 42.90%
krema 29 2.82%
kristal 23 2.24%
Glasovatelji: 1028. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2023., 12:28   #4481
Quote:
rosavitta kaže: Pogledaj post
jesi probala borotalco? meni on jedini drži znoj i mirise pod kontrolom tijekom ljetnih mjeseci
Mislim da jednom davno jesam, možda bi mu trebala dati još jednu šansu. 🤔
Selkie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2023., 12:34   #4482
Quote:
Jens kaže: Pogledaj post
i nivea dry comfort 72h s crvenim biciklistom nije loš. ako ne to, onda možda neki ljekarnički za jako znojenje ?
ok, thanks. sve prijedloge primam.. već sam luda
Selkie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2023., 12:36   #4483
sad će ispast da smrdim ko tvor, nije TAK, možda je malo meni to i u glavi, ALI.. kaj nema neka kemija u 21 stoljeću koju stavim ujutro i navečer je sve ok a ne da na robi bude onaj otrovni mix znoja i dezića koji mi želudac okrene.. Am I reaching for the stars here?
Selkie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2023., 14:13   #4484
Definitivno probaj borotalco pa javi dojmove, meni je on zaista izvrstan
__________________
Moj BLOG
rosavitta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2023., 14:18   #4485
Meni je borotalco bio jako loš, nije prikrivao miris znoja, nego se pomiješao s njim, činivši groznu kombinaciju mirisa.

Zadnjih 5 godina se kunem u Garnier Men Minerals roll on deziće. Svi su mi odlični, neki su mirisi izrazito muški, ali ima i onih koje bih opisala kao uniseks.
Od ženskih mi je dobar Elizabeth Arden Green Tea, ali veliki minus mu je pakiranje.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2023., 17:12   #4486
Meni Borotalco zeleni odličan.
Garnieri me svi nekako guše, pre intenzivni mirisi su mi.

Poslano sa mog SM-A136B koristeći Tapatalk
-skyfall- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2023., 18:36   #4487
Garnier zeleni u spreju su mi najbolji
Silence. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2023., 22:11   #4488
Da li netko zna relativno brz, i prije svega, efikasan nacin kako prijeci s antiperspiranta na prirodne dezodoranse?

Dosla sam do toga da mi vise niti jedan antiperspirant ne djeluje...
Goldea is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2023., 16:20   #4489
da javim dojmove... zeleni borotalco it is! nivea, ništa, čak ni ona crvena, isto kao ni zelni garnier.. ovaj borotalco se očito slaže s mojom kemijom i ne osjetim nikakve otrovne isparine hvala žene! još ću dat priliku ovim garnier mineralsima muškima , zlu ne trebalo
Selkie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2023., 16:24   #4490
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Meni je borotalco bio jako loš, nije prikrivao miris znoja, nego se pomiješao s njim, činivši groznu kombinaciju mirisa.

Zadnjih 5 godina se kunem u Garnier Men Minerals roll on deziće. Svi su mi odlični, neki su mirisi izrazito muški, ali ima i onih koje bih opisala kao uniseks.
Od ženskih mi je dobar Elizabeth Arden Green Tea, ali veliki minus mu je pakiranje.
taj efekt sam ja odjednom počela imati sa vichyevim crvenim koji mi je godinama bio savršen. ne znam što se desilo, jel se moja koža promijenila, dal su oni mijenjali formulu.. il kaj.. zato reko ajmo na forum po preporuke da ne testiram baš svaki jebeni proizvod u dmu
Selkie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2023., 13:58   #4491
Je li netko zna mozda gdje ima nabavit old spice gentleman's collection?
dbx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2023., 15:26   #4492
Vjerojatno tražim nemoguće, ali ima li netko preporuku za dobar dezodorans (roll on ili krema) BEZ parfema, eteričnih ulja i aluminija, pogodan za jako osjetljivu kožu? Ljekarna ili prirodna kozmetika. Ne tražim antiperspirant, samo želim spriječiti razvitak mirisa.
Nedavno sam imala gadnu reakciju na Biobazu od ruže i ne želim više eksperimentirati, *ebeni užas, čak su mi se i limfni čvorovi upalili. Neću ništa od Biobaze.

Inače su mi kristal dezodoransi (potassium alum) godinama bili relativno pristojna opcija, ali sad me zanima nešto bez ikakvog aluminija.

Nisam inače neki veliki smrdljivac: u zadnje vrijeme bila sam prisiljena izbjegavati dezić, nanosila sam samo Cicaplast gel i malo baby pudera (kaolin, tapioka, zob) i nije mi se razvio nikakav miris - kombinacija bolja od mnogih dezića, samo ne da mi se redovito prašiti puderom, pogotovo ne u tamnoj odjeći.

I je li netko možda probao Zechsal? Vidim da je među rijetkima s magnezijem, nisam upoznata s takvim dezićima. https://www.futunatura.hr/magnezijev-dezodorans

Unaprijed hvala!
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2023., 18:38   #4493
Joj, Biobaza je i meni spalila pazuhe Kad vidim te njihove dezodoranse, stresem se, majke mi.
uppsala is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2023., 06:00   #4494
https://www.dm.hr/sebamed-deo-roll-o...040036766.html
https://webljekarna.vasezdravlje.com...-on-bez-mirisa
Nisam probala samo vidim da zadovoljava tvoje uvjete.
Duga111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2023., 00:07   #4495
Nivea cherry i od ruže su mi naj naj
Ketiketiketi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2023., 09:23   #4496
Meni su Nivea deodorani napravili gadnu reakciju ovo proljeće, imam ih nekoliko u zalihi, svi su mi koma.

Ja nikad, ali nikad, nisam imala problema s deodoranima, ovo je prvi put i to samo s Niveom.

Sad imam neki Borotalco, onaj kremasti Secret i kristal. Svi su mi ok. Samo Niveu izbjegavam.

Taj Secret je zapravo jako dobar dezić, ali nije nekako u modi. Lagan, efikasan, ne primjećuješ ga po cijeli dan. Kupila sam ga sad nakon puno vremena i baš mi je dobar.
__________________
No Man's Land
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2024., 18:34   #4497
Problem sa dezodoransom

Kupila u Bipi onaj Fa deo 1+1 i idem isprobat jedan no on ni makac! Onaj dio za pritisnuti ostal zaglavljen i sad neznam moze li se kako osposobiti to cudo?
Ketiketiketi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2024., 18:55   #4498
koristim 2-3 tjedna equilibra aloe delicato, pojavio se kao neželjena pojava jak svrab ispod pazuha (nisam nikad tako reagirala na neki dezić, jel to ono kad kažete spaljeni pazuh …)
ne preporučujem…
Hex13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2024., 13:53   #4499
Je li probao tko Mario Badescu dezodorans? Kakav je? Mene privlaci, ali se suzdrzavam od kupnje s obzirom da nemam bas dobra iskustva s aluminium free dezodoransima
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2024., 23:50   #4500
Jel istina da se Eucerin sprej protiv znojenja ne proizvodi vise?
BlackGirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:25.