Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2008., 09:50   #361
Quote:
putnica kaže: Pogledaj post
stvarno mislis da se mozes kvalificirano ukljuciti u diskusiju od 330 postova tako da procitas samo uvodni?
njezin problem, njezina tema-pametnome dosta ili ti nju osobno poznaješ i upućena si detaljno u spomenuti problem pa smatraš da mi je promaklo nešto esencijalno?!?!
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 10:01   #362
Quote:
mačkulina kaže: Pogledaj post
nije cura uopće razmažena , već samo traži malo pažnje!!!
ako mu je fešta bitnija, onda ni ne trebaju biti skupa!!!!
jebeš muškarca kojemu je zabava bitnije od zdravlja njegove cure...
neslažem se stobom al to upće nije bitno, po meni je bitno da ljudi shvate i priznaju samima sebi da koliko god se volili nemogu uvjek se u svemu savršeno slagat i podudarat i onda kad im to dođe do glave pronać način da se nađu na pola puta ako je to ikako moguće a ja osobno vjerujem da je, a ne tražit tuđa mišljenja i onda izvagat i reć - vidiš svi misle da si ti ukurcu a ne ja jer takva analogija nevodi rješenju i samo je nepotreban gubitak vremena,živaca i energije jer će se ponovit isto ako ne odma sljedeći put onda drugi put sigurno....
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 11:50   #363
Quote:
little_devil kaže: Pogledaj post
opcenito mi je nevjerojatno da si isla s njime....

obicno na bozicne zabave od firmi nitko ne vodi supruznike ili partnere
Potpisujem.

Rječnik mu nije baš neki. Ali očito si prešla preko toga.

Btw, i ja sam se svojemu vješala oko vrata, sad mi govori da ga gušim. Zato, ohladi malo.. Budi pametna, pa uči na tuđim greškama.
proljetni_cvijet is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 19:16   #364
Quote:
-demetra- kaže: Pogledaj post
Opisat cu vam jednu situaciju koja mi se nedavno dogodila, a poprilicno me muci.

Bila je festa od firme u kojoj radi moj decko i ja sam otisla s njim, no buduci da sam bolesna molila sam ga da kratko ostanemo (4 sata, ne dulje), i da onda idemo doma, spavati. No medutim ta se ideja njemu nije svidjela, i on je odlucio odvest mene doma i vratit se na festu solo. Ja sam se zbog toga grozno osjecala, sto sam mu i rekla, no on je svejedno ostao pri svom, i jos me nazvao egoisticnom kravom koja misli samo na sebe i kojoj kao uopce nije stalo do njega i njegovih osjecaja.

I sad se ja pitam - tko je ovdje lud? Ja, ili on? Da li trazim previse kad zelim da mi decko bude uz mene bolesnu, nakon 4 sata svoje feste, ili sam po vama ljubomorna koza koja decku sputava njegovu zabavu i individualnost.

I jos nesto, ne branim mu da sam ide na feste, da izlazi i sta ja znam sta sve ne, nego samo zelim da kad negdje idemo zajedno, da se zajedno i vratimo kuci.

Jako me zanimaju vasi komentari i videnje ove situacije!!!!

Thanks!
trebao se vratit doma skupa s tobom...evo upravo sam pitala svoga decka sta bi on napravio u toj situaciji. odg: isao bi s tobom!....pa i ti bi ostala s njim doma da je on bolestan....ja bi mu drugi dan sve svasta rekla.....
bebica_18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 20:12   #365
Ne jednom sam se našla u takvoj situaciji (imamo iza sebe 10 godina, puno se izlazilo, pa je takvih situacija bilo više). No, nikada ga nisam tražila da i ostane sa mnom nakon što me vrati kući (osim ako sam se zaista osjećala jako loše). Naprotiv, često sam ga i nagovarala da se vrati i dobro provede kad ja već ne mogu jer znam da mu je stalo do društva i druženja. Posljednja situacija bila je prije par mjeseci kad je kolega imao svadbu. Zvali su nas da se vratimo kući jer nam se sin nikako nije htio smiriti (tada je imao 11 mjeseci). Uz malu bebu nemamo prilika za izlaženje i kad me doveo kući nagovorila sam ga da se vrati jer znam koliko se veselio tom vjenčanju, ipak mu je to dragi prijatelj. No, tu se ljudi razlikuju, nekome je ok, nekome nije...
Ono što kod nas nebi dolazilo u obzir u ovoj situaciji jest njegova primjedba da si egoistična krava. Nakon tako nečeg bi izbio sigurno žestoki fight...
veronika30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 21:26   #366
Quote:
-demetra- kaže: Pogledaj post
Opisat cu vam jednu situaciju koja mi se nedavno dogodila, a poprilicno me muci.

Bila je festa od firme u kojoj radi moj decko i ja sam otisla s njim, no buduci da sam bolesna molila sam ga da kratko ostanemo (4 sata, ne dulje), i da onda idemo doma, spavati. No medutim ta se ideja njemu nije svidjela, i on je odlucio odvest mene doma i vratit se na festu solo. Ja sam se zbog toga grozno osjecala, sto sam mu i rekla, no on je svejedno ostao pri svom, i jos me nazvao egoisticnom kravom koja misli samo na sebe i kojoj kao uopce nije stalo do njega i njegovih osjecaja.

I sad se ja pitam - tko je ovdje lud? Ja, ili on? Da li trazim previse kad zelim da mi decko bude uz mene bolesnu, nakon 4 sata svoje feste, ili sam po vama ljubomorna koza koja decku sputava njegovu zabavu i individualnost.

I jos nesto, ne branim mu da sam ide na feste, da izlazi i sta ja znam sta sve ne, nego samo zelim da kad negdje idemo zajedno, da se zajedno i vratimo kuci.

Jako me zanimaju vasi komentari i videnje ove situacije!!!!

Thanks!
Aj aj lezi doma i lijeci se kad si bolesna i pusti njega da uziva u guzi zdrave!!
matrioska is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 19:56   #367
da si mu branila da uopće ide shvatila bih zašto te napao ali ovako je on pokazao da je sebičan i da te malo poštuje.
išla si s njim,bili ste 4 sata a kad si htjela da ide s tobom kući-bunio se...svašta...mogao je i on tebi udovoljiti i oboje bi bili sretni i zadovoljni.mislim da bih se ja zapitala zašto se toliko htio vratiti bez tebe i zašto te napao.ne kažem da ne treba puštati dečka da izlazi i zabavlja se ali treba imati granicu...nije mi jasno kako čovjek u ozbiljnoj vezi ne misli na drugu strnu,pa zar 4 sata nije dovoljno?možda trebaš razmisliti što radiš s osobom koja se za sreću osobe koju voli ne može odreći nekih stvari.to pokazuje samo nepoštovanje a to što ti je rekao je izvan svake pameti i nemam potrebu to komentirati.zar ti ne smiješ reći svoje želje a da te on ne uvrijedi.bježi od njega ako te ne poštuje i ne zaslužuje te...
__________________
But you're aware that there's an invention called television, and on that invention they show shows?
misunderstood is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 20:09   #368
Budući da je svaki dan s tim ljudima na poslu 8 sati, stvarno ne znam u čemu je bio problem da ide s curom doma nakod 4 faking sata.
blues_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 02:48   #369
Quote:
-demetra- kaže: Pogledaj post
Opisat cu vam jednu situaciju koja mi se nedavno dogodila, a poprilicno me muci.

Bila je festa od firme u kojoj radi moj decko i ja sam otisla s njim, no buduci da sam bolesna molila sam ga da kratko ostanemo (4 sata, ne dulje), i da onda idemo doma, spavati. No medutim ta se ideja njemu nije svidjela, i on je odlucio odvest mene doma i vratit se na festu solo. Ja sam se zbog toga grozno osjecala, sto sam mu i rekla, no on je svejedno ostao pri svom, i jos me nazvao egoisticnom kravom koja misli samo na sebe i kojoj kao uopce nije stalo do njega i njegovih osjecaja.

I sad se ja pitam - tko je ovdje lud? Ja, ili on? Da li trazim previse kad zelim da mi decko bude uz mene bolesnu, nakon 4 sata svoje feste, ili sam po vama ljubomorna koza koja decku sputava njegovu zabavu i individualnost.

I jos nesto, ne branim mu da sam ide na feste, da izlazi i sta ja znam sta sve ne, nego samo zelim da kad negdje idemo zajedno, da se zajedno i vratimo kuci.

Jako me zanimaju vasi komentari i videnje ove situacije!!!!

Thanks!
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 23:10   #370
Quote:
-demetra- kaže: Pogledaj post
Ajme grozno se osjecam
Jesi egositicna krava ako si jos s njim! Jer, ako se ti dobro ne osjecas, a njemu ne samo da nije na kraju pameti da bude s tobom, nego te jos vrijedja (nazivajuci te kravom) i jos mu je do feste! Od.... to u startu! Drz se! Kasnije ce ti biti drago!
Lara Croft 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 00:45   #371
jel ste vi svjesni da je tema postavjena prije godinu i pol?
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 02:56   #372
Bilo bi super da se javi i kaže tko je bio u pravu...
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 19:28   #373
Quote:
-demetra- kaže: Pogledaj post
Opisat cu vam jednu situaciju koja mi se nedavno dogodila, a poprilicno me muci.

Bila je festa od firme u kojoj radi moj decko i ja sam otisla s njim, no buduci da sam bolesna molila sam ga da kratko ostanemo (4 sata, ne dulje), i da onda idemo doma, spavati. No medutim ta se ideja njemu nije svidjela, i on je odlucio odvest mene doma i vratit se na festu solo. Ja sam se zbog toga grozno osjecala, sto sam mu i rekla, no on je svejedno ostao pri svom, i jos me nazvao egoisticnom kravom koja misli samo na sebe i kojoj kao uopce nije stalo do njega i njegovih osjecaja.

I sad se ja pitam - tko je ovdje lud? Ja, ili on? Da li trazim previse kad zelim da mi decko bude uz mene bolesnu, nakon 4 sata svoje feste, ili sam po vama ljubomorna koza koja decku sputava njegovu zabavu i individualnost.

I jos nesto, ne branim mu da sam ide na feste, da izlazi i sta ja znam sta sve ne, nego samo zelim da kad negdje idemo zajedno, da se zajedno i vratimo kuci.

Jako me zanimaju vasi komentari i videnje ove situacije!!!!

Thanks!
ovako to što te nazvao egoističnom kravom .. puj puj sram ga bilo!

ALI ipak podržavam njega u ovoj situaciji - pa ipak je to poslovna fešta njegove firme , a prvi put čujem da na takvu feštu možeš dovesti i partnera??!!!
__________________
fly away ...
inikaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 19:28   #374
Quote:
Tinach kaže: Pogledaj post
jel ste vi svjesni da je tema postavjena prije godinu i pol?

jebote stvarno!!
__________________
fly away ...
inikaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:19.