Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2009., 23:53   #1
Klub prvih supruga

Drage moje!

Otvaram novu temu u nadi da ćemo razmijeniti mišljenja i stavove, dati i dobiti pokoji koristan savjet, "ispuhat" se i pojadati, a ponajviše dobro zabaviti.
Na otvarnje nove teme potaklo me nerazumijevanje na koje sam naišla na temi "Normalni odnosi nakon rastave" gdje sam pogrešno shvaćena ili je namjerno iskrivljeno prikazano ono što sam govorila.

Pomislila sam da je to zato što sam vjerojatno naletjela na neku od drugih (sadašnjih) supruga koja se prepoznala u ponekom mom ironičnom komentaru. Nebitno, uostalom. Rabljeni muž je kao rabljeni auto, nije im lako.

Svi ste dobro došli!

Zadnje uređivanje ancica_3 : 03.04.2009. at 00:11.
ancica_3 is offline  
Old 02.04.2009., 23:57   #2
ne razumijem - ti si prva supruga a on je tebi drugi muž? ili kaj?
ili ste jedno drugome prvi?

__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 03.04.2009., 00:02   #3
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
ne razumijem - ti si prva supruga a on je tebi drugi muž? ili kaj?
ili ste jedno drugome prvi?

Ja sam njemu bivša, ujedno 1. supruga. Tranutno nisam ničija. Sorry, sad vidim da nisam bila jasna. Ma to ti je po onom filmu o 4 komada koje su zahebali bivši muževi, al je sve super ispalo. Nisi gledala?

Zadnje uređivanje ancica_3 : 03.04.2009. at 00:08.
ancica_3 is offline  
Old 03.04.2009., 00:07   #4
Putnice, (neće mi kvotat, pa ti se obraćam)
ironija valjda nije zakonom zabranjena, a pokoji ubod bivši muževi i njihove partnerice sigurno mogu ovdje očekivati. Ali, što kaže pjesnikinja: "Odlazite od mene, zaljubljeni! Moja svirka nije za vaše uši."
ancica_3 is offline  
Old 03.04.2009., 00:08   #5
Kam je nestala Putnica?
ancica_3 is offline  
Old 03.04.2009., 06:23   #6
film sam gledala ali mi svejedno nije baš jasno kaj si zamislila da bi tu trebale razglabat...
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 03.04.2009., 09:11   #7
tu sam.
kao i Francesca, ne inspirira me bas uvodni post, pa sam se povukla
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Old 03.04.2009., 14:29   #8
ja bih takoder zamolio za malo bolje obrazlozenje i opis teme
ZgSash is offline  
Old 03.04.2009., 14:50   #9
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ja bih takoder zamolio za malo bolje obrazlozenje i opis teme
Često je mišljenje da je bivša (prva ili druga, naslov teme je po filmu) histerična, nerazumna osoba koja zagorčava novu bračnu sreću svom ex mužu, zahtijeva alimentaciju, ucjenjuje ga djetetom..Ukratko "da nije takva, ne bi je ni ostavio".

Neke bivše žene zbog toga se ustručavaju reći što misle i osjećaju jer ih uvijek može zaskočiti etiketa da su "ogorčene luzerice".
Takvim ženama (i svima drugima dobronamjernima) namijenila sam ovaj topic.

Zapravo sam zbog jednog zlobnog komentara na račun neplodnosti sadašnje partnerice svoga exa doživjela čitavu psihoanalizu svog groznog karaktera.
Pitam se moram li baš slati cvijeće novoj ženi i peći kolače njihovoj djeci da me ne proglase svi uskogrudnom, "sitnom dušom"?

Zadnje uređivanje ancica_3 : 03.04.2009. at 15:07.
ancica_3 is offline  
Old 03.04.2009., 15:06   #10
mislim da ne moras
jednako tako , ne moras komentirati nesto sto nema s tobom veze, bas kao sto nema veze sto recimo susjedi imaju za rucak
s takvim komentarima dajes odredeno misljenje o sebi i onda ne ne moras cuditi kad to ostali forumasi prepoznaju i iskomentiraju
ZgSash is offline  
Old 03.04.2009., 15:06   #11
ima Rahelina tema vec, Prve zene-rospije ili nesto slicno, slicne tematike svakako.

evo je Prve zene=vjestice
pa da se ovo ne bi pretvorilo u cvrkutavi chat prvih zena koje se nasladjuju raznim nezgodama svojih bivsih, moze se lipo tamo ukomponirat
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Old 03.04.2009., 15:08   #12
hvala putnica
ja cu onda ovo zakljucati , a autorica se moze nadovezati na vec postojecu temu
ZgSash is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:22.