Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2010., 13:37   #21
Quote:
MonCamarade kaže: Pogledaj post
Stvar je u tome da uopće nemam mogućnost izbora gledati u najgledanijem večernjem terminu film u kojem nema mlaćenja. Na koji god program prebaciš isto
Uvjek možeš posuditi DVD, MaxTV-pa izabrati film, staviti crtiće, Mary Popins, sad već karikiram.
Mislim, uzalud se buniš protiv cijelog TV sustava, uzmi si film koji hoćeš i prilagodi onome što želiš.
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 13:53   #22
Doduse, moja beba je jos jako mala, ima tek tri mjeseca. Povremeno ga stavim pred tv na 10-15-20 minuta jer ga to zaokupi, pa mogu recimo popit kavu na miru, ili nesto drugo napraviti. Ne ostavljam ga pred tv-om cijeli dan. I pazim da ne bude nasilje... iako on jos ni ne zna sto je nasilje. Dakle, on jos ne zna da kad neko nekoga upuca da je to nasilje... nit smatra da je cudoviste strasno - to je njemu samo prizor kao i svaki drugi. Svejedno, ne volim da to gleda. Pa mu stavim Animal planet ili nesto dosadno bez nasilja. Voli zuriti i u akvarij s ribicama, posebno u mjehurice.
Nikad ga ne zanemarujem i njegove potrebe su uvijek ispred mojih. Puno se igram s njime i animiram ga. Kad mi se ne da gugutati, nosim ga okolo po stanu i gledamo 'zanimljive' predmete... bla bla bla.
Tako ce biti i ubuduce. Dakle, necu zabranjivati tv, ali ce biti ograniceno. Isto tako, nece biti strogo ograniceno.
Enivej, to je plan... vidjet cemo kako ce to biti u praksi
__________________
veliki gmiz
beba gmiz
meow is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 14:01   #23
Quote:
MonCamarade kaže: Pogledaj post
Stvar je u tome da uopće nemam mogućnost izbora gledati u najgledanijem večernjem terminu film u kojem nema mlaćenja. Na koji god program prebaciš isto
onda u to vrijeme ne sjedis s djetetom ispred televizora
lijepo sjednes u drugu prostoriju igras s djetetom covjece ne ljuti se, citas price...
al jbga, to ipak zahtjeva nekakav angazman
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 22:32   #24
Ja sjećam kao mala da sam stalno blejala u TV. Pa mislim da nisam loše ispala.
Moja mala ima i u svojoj sobi TV, ono što je u našoj obitelji čudnjikavo da mi ne gledamo televizijske programe.
Imamo spretnog starijeg sineka koji nam prži filmove, crtiće i serije koje nam odgovaraju. Sva sreća da svi volimo nježnjikave filmove, od serija obavezni SMOGOVCI i sl.
Televizija gori rekla bih po navici. Uz nju smo navikli sve raditi. Ali ne mislim da sam ovisna jer moram priznati da osim što to gledamo ja ne bih znala da je izbio 3. svjetski rat da ne pogledam na internetu vijesti.
Uglavnom - zgražavam se uistinu nad našim programom, nasilje u filmovima, serijama, o dnevniku da i ne prićam..sretna sam što sam živa i što hodam kada pročitam što se sve dešava...
miamama is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 08:20   #25
Mene uvijek oduševe takva istraživanja tipa "ovo ili ono je najveće zlo na svijetu i krivo je za sve i svašta".

Pa se onda za koji mjesec pojavi istraživanje koje je došlo do potpuno suprotnih rezultata onom prvom.

Na kraju se pojavi (ono najbolje) istraživanje koje ustanovi da je 70% svih tih istraživanja netočno iz milijun raznih razloga. I vidi vraga, ta objašnjenja na kraju djeluju najrazumnije.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 09:03   #26
mi baš ne gledamo tv, tj navečer znamo pogledati nešto s neta.

ali je tv upaljen jer nam je sve moguće u kući umreženo pa se na njemu vrte neke super vizualizacije dok svira muzika. mali ih voli


ne znam jel to može uzrokovati poremećaj pažnje u starijoj dobi (jer to tvrde za gledanje tv-a)

ili će mi mali postati trenser koji guta tripove za doručak
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:43.