Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2011., 15:16   #41
meni je u utorak bio rodjendan i ja sam lijepo svima rekla da ne zelim da mi kupuju nista za bebu

moje zelje su bile uslisane, dobila sam cizme na 12 cm petu (sama ih kupila, pa mama i tata naknadno dali novce ), torbu, majicu na garfielda, dzemperic duzi bez kopcanja (moze sad, moze i poslije), cokoladu, ruzu i jos se ceka da stigne glavni dar od mm-a
annnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 15:33   #42
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
šta bi vi stvarno nekoj ženi za rođendan poklonili bebi robicu il neku stvar za bebu?!?! pa NJOJ je rođendan, bila trudna ili ne, koji će joj vrag bebi stvarčice.
slično mi se čini i za trudnjačke stvari, pa ak je netko trudan nije prestao voljeti stvari koje je volio prije (ok, nemreš baš kupit bocu žestice )
al nakit, knjige, filmovi, kozmetika, šminka, karte za kazalište..štogod je već žena voljela netrudna, valjda voli i trudna.
.
Quote:
annnna kaže: Pogledaj post
meni je u utorak bio rodjendan i ja sam lijepo svima rekla da ne zelim da mi kupuju nista za bebu
Potpis na sve ovo. Kad je meni bio rođendan, kao i za božićne poklone, svima sam naglasila da je nisam jednako beba i da mi ni slučajno nisu kupovali poklone za bebu jer ja hoću svoje. Imat će beba i te kako prilike za poklone kad se rodi. Uostalom, to mi je jako glupo, pitam se da li bi netko muškarcu koji očekuje dijete kupio za rođendan poklon za bebu?
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 16:09   #43
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Uostalom, to mi je jako glupo, pitam se da li bi netko muškarcu koji očekuje dijete kupio za rođendan poklon za bebu?
Naravno da ne, to nikome ne bi palo na pamet.
Ja se nadam da ce moje prijateljice i moja okolina biti dovoljno pametna i razumna.
Papirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 16:14   #44
Quote:
Papirka kaže: Pogledaj post
Naravno da ne, to nikome ne bi palo na pamet.
Ja se nadam da ce moje prijateljice i moja okolina biti dovoljno pametna i razumna.
ja se nisam nadala, nego sam lijepo razglasila, da poslije ne bi bilo mi nismo znali
annnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 19:16   #45
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
ebu jer ja hoću svoje. Imat će beba i te kako prilike za poklone kad se rodi. Uostalom, to mi je jako glupo, pitam se da li bi netko muškarcu koji očekuje dijete kupio za rođendan poklon za bebu?


iako, ajde, kad se kupuju ovi jastuci, kreme protiv strija i to - to ženi olakšava trudničko stanje u kojem je. al svejedno mi je bez veze tražit dumat što pokloniti nekom za rođendan samo zato jer je ta žena trudna.
(ok, ima neiskusnih ljudi koji ne znaju što trudnice smiju il ne smiju - mene su frendovi zvali da me pitaju jel se trudnice smiju kupat u kadi kad su kupovali poklon jednoj! )
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 11:59   #46
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
ima neiskusnih ljudi koji ne znaju što trudnice smiju il ne smiju - mene su frendovi zvali da me pitaju jel se trudnice smiju kupat u kadi kad su kupovali poklon jednoj
bolje da pitaju kad već ne znaju.
Papirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 16:24   #47
Da nas ima i razlicitih.. ja sam se bas racorala sto nista nisam dobila na poklon vezano za trudnocu.
Ne poklon za bebu, nego za mene, bila to neka majca sa komicnim natipisom preko stomaka, knjiga, kusin bilo sta...
Dogodine su ponovo rodjendani, Bozici Nove , godisnjice itd... svaku dobivam bilo cizme na 12 centi il sminku itd, ova je godina posebna i jedinstvena i ja bi htjela da su mi ostale uspomene vezane za trudnicko razdoblje.
__________________
mali bubnjar
LelaSt is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 16:25   #48
meni je različita stvar poklon za trudnicu-a vezan uz nju i njenu trudnoću, od poklona trudnici -robica za bebu.
ovo prvo mi je ok. ovo drugo loše.
Papirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 16:33   #49
Quote:
Papirka kaže: Pogledaj post
meni je različita stvar poklon za trudnicu-a vezan uz nju i njenu trudnoću, od poklona trudnici -robica za bebu.
ovo prvo mi je ok. ovo drugo loše.
To se slazem, da je poklon bas za trudnicu, ne za bebu .
__________________
mali bubnjar
LelaSt is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 16:47   #50
Quote:
LelaSt kaže: Pogledaj post
ova je godina posebna i jedinstvena i ja bi htjela da su mi ostale uspomene vezane za trudnicko razdoblje.
pa valjda imaš uspomena na trudničko razdoblje i bez poklona?!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 19:39   #51
meni bio ročkas nedavno, slavila prošli petak...i rekla da neću ništa vezano za trudnoću....
i dobila sam fenomenalne poklone
__________________
18.10.2009.Klara, 31.05.2011. Katja
freya7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 13:05   #52
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
pa valjda imaš uspomena na trudničko razdoblje i bez poklona?!

naravno da imam
Tema je poklon za trudnicu, a svatko iznosi svoje misljenje da li zeli dobiti na poklon vezano za trudnocu ili ne...
Netko ne zeli dobiti a ima i nas koji zelimo bas tad dobiti poklon vezan za trudnocu.
Ja razumijem one koje ne zele, da li ti ne razumijes one koji zele?
__________________
mali bubnjar
LelaSt is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 16:53   #53
razumijem one koje žele (recimo), al ne razumijem one koje mjesecima poslije žale što nisu
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 13:30   #54
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
razumijem one koje žele (recimo), al ne razumijem one koje mjesecima poslije žale što nisu

Mozda bi onda tribala s nekim popricat o tome da ti malo prosiri vidike haha

Uglavnom, ja sam samo htjela napisat da je najbolje pitat osobu kojoj se poklanja da li zeli nesto vezano za to razdoblje ili ne.
__________________
mali bubnjar
LelaSt is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 11:49   #55
Prije tjedan dana mi je bio rođendan.

Dobila sam sve netrudničke poklone, imam dobre prijatelje!

dobila sam samo jedne čarapice i kapicu za bebu od jedne ne baš bliske osobe, pa..ne ljutim se. Eto!
Papirka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:18.