Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Vojna povijest i tehnologija

Vojna povijest i tehnologija Od praćke do ratova zvijezda.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2015., 21:24   #1
Ručni bacač granata PAW-20 Neopup

Ručni bacač granata PAW-20 Neopup nastao iz tvrtke Gemaco Elbree,koja se nalazi u južnoafričkom vojnom koncernu DENEL,može nakon godinu dana dobiti kritike.

Isti je holding DENEL i tvorca čudesnog oružja MGL-6(kod nas RBG-6)kao dobošara u protuoklopnoj borbi..
Sada je otišao dalje u tvorbi protivoklopnog oružja.

PAW-20 Neopup je za sada u arsenalu južnoafričke vojske,ali to ne mora biti zadugo...

Kako se vama doima ovo oružje?
__________________
Što misliš da Aleksandar pustošeći svijet traži usred užasa, lomljave i rata? Moren dosadom koju ne može da ukroti boji se da ostane sam sa sobom i teži da izbjegne sebe - Neoantigona
E-Absynthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 21:55   #2
ne bih se rado nasao s krive strane takve spravice
jedino, cini mi se promaseno sto je napravljeno u formi puske i mislim da bi bilo bolje da je slozeno kao mitraljez, s redenikom

Zadnje uređivanje ZgSash : 13.12.2015. at 22:36.
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 17:36   #3
Meni osobito nije dojmljiv izgled oružja,koji je svakako moćan i upotrebljiv u svakom obliku borbe.
Mogli su više poraditi na usadniku i na dijelu gdje je spremnik.Te sama cijev nije nešto dolična.
Mislim da bi trebalo napraviti par preinaka kako bi oružje dobilo izgled kakvog zaslužuje s obzirom na funkcionalnost koje je besprijekorno osmišljena.
__________________
Što misliš da Aleksandar pustošeći svijet traži usred užasa, lomljave i rata? Moren dosadom koju ne može da ukroti boji se da ostane sam sa sobom i teži da izbjegne sebe - Neoantigona
E-Absynthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 21:12   #4
Quote:
E-Absynthe kaže: Pogledaj post
Isti je holding DENEL i tvorca čudesnog oružja MGL-6(kod nas RBG-6)kao dobošara u protuoklopnoj borbi..
Sada je otišao dalje u tvorbi protivoklopnog oružja.
Nema ti to veze sa PO borbom.
Nachtjager is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 00:50   #5
to je za sirotinju

bogataši kupuju ovo

https://www.youtube.com/watch?v=vftDTZChRQw
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 15:39   #6
Quote:
Nachtjager kaže: Pogledaj post
Nema ti to veze sa PO borbom.
Naravno za ozbiljnu PO uporabu i nije,ali se može upotrijebiti za manje oklopljena vozila koja se koriste u borbenom sektoru...
__________________
Što misliš da Aleksandar pustošeći svijet traži usred užasa, lomljave i rata? Moren dosadom koju ne može da ukroti boji se da ostane sam sa sobom i teži da izbjegne sebe - Neoantigona
E-Absynthe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:51.