Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2016., 22:01   #2401
nije istina..sad nam u 9 mjesecu ulazi u znak, i bit ce tamo do listopada 2017
Dario_UR88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 18:06   #2402
Quote:
crashandcigars kaže: Pogledaj post
mene nervira kod vaga sto toliko stvari rade zbog dobre slike u javnosti, sve im je taj image, sto ce drugi reci o njima, slagat se/uklopit, a bez nekog karaktera, misljenja, onak malo dvolicno i mlako
Više mi to sliči na Lava.
Ali Vage se uopće ne trude oko tih navedenih stvari, to im je urođeno, da se ponašaju šarmantno.
Neki dan ja hodam nad*kana ulicom, i nailazi čovjek kojeg trebam nešto pitati, i nekako se ja sva transformiram u osmijeh, bez namjere da to učinim. Onako automatski, dođe samo od sebe.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 19:23   #2403
Kaze se da su dobra kombinacija Vaga i Blizanci. Bivsi je blizanac i bjezi sto dalje, ne dva nego 22 lica u jednom covjeku
chergi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 11:26   #2404
ja sam cijeli život okružena vagama, mama, sestra, prijateljica iz djetinjstva, prijateljica iz srednje škole i sada evo bivši dečko. Ne mogu dugo s njima. Imaju dosta dobrih osobina, ali zato i negativnih. Ovo što sam ja iskusila od negativnih su : površnost, proračunatost, materijalizam, narcisoidnost, egocentričnost, manipuliranje, sebičnost, samožive osobe.. nažalost. Ja sam riba Ako ima koja vaga podznak ovan molim na PM htjela bih čuti stajalište vezano za jednu situaciju ..
slatkasol is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 13:14   #2405
Quote:
slatkasol kaže: Pogledaj post
ja sam cijeli život okružena vagama, mama, sestra, prijateljica iz djetinjstva, prijateljica iz srednje škole i sada evo bivši dečko. Ne mogu dugo s njima. Imaju dosta dobrih osobina, ali zato i negativnih. Ovo što sam ja iskusila od negativnih su : površnost, proračunatost, materijalizam, narcisoidnost, egocentričnost, manipuliranje, sebičnost, samožive osobe.. nažalost. Ja sam riba Ako ima koja vaga podznak ovan molim na PM htjela bih čuti stajalište vezano za jednu situaciju ..
Točno, no ne uvjek i ne u svakom slučaju. Treća dekada je najkomlikovanija i najteže je ih procjenit. U ovom znaku ima dosta fiksnih zvjezda i to je razlog.
Najteži su kombinaciji sa Sco. Ako je Sco ASC. ili Libra So a stelijum u Sco i obrnuto Sco-Libra.
Kikilliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 21:43   #2406
Quote:
slatkasol kaže: Pogledaj post
ja sam cijeli život okružena vagama, mama, sestra, prijateljica iz djetinjstva, prijateljica iz srednje škole i sada evo bivši dečko. Ne mogu dugo s njima. Imaju dosta dobrih osobina, ali zato i negativnih. Ovo što sam ja iskusila od negativnih su : površnost, proračunatost, materijalizam, narcisoidnost, egocentričnost, manipuliranje, sebičnost, samožive osobe..
Ovome popisu bi za polovicu ženskih vaga dodao i asocijalnost.

Kao jarac, dakle kardinalni i zemljani znak nisam ni ja baš bogzna kako ubersocijalan, ali hebiga. Znam da ne živim izoliran na pustom otoku i neke norme se ipak moraju koliko toliko ispoštovat.

Moraš nekad pozvat nekoga na druženje, ili otić nekome. Moraš otrpit nečiju buku, površnost, glupost, preveliku ekstravertiranost... kao i mnogo toga drugoga.

Ali kad barem malo pokažeš da ti je makar koliko-toliko stalo do ljudi, ljudi će u najvećem postotku to znati cijeniti i uzvratiti.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 22:44   #2407
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Ovome popisu bi za polovicu ženskih vaga dodao i asocijalnost.

Kao jarac, dakle kardinalni i zemljani znak nisam ni ja baš bogzna kako ubersocijalan, ali hebiga. Znam da ne živim izoliran na pustom otoku i neke norme se ipak moraju koliko toliko ispoštovat.

Moraš nekad pozvat nekoga na druženje, ili otić nekome. Moraš otrpit nečiju buku, površnost, glupost, preveliku ekstravertiranost... kao i mnogo toga drugoga.

Ali kad barem malo pokažeš da ti je makar koliko-toliko stalo do ljudi, ljudi će u najvećem postotku to znati cijeniti i uzvratiti.
To nisu osobine Vage. Asocijalnost i nepoštovanje normi.

Ali se Vaga može vrlo lako distancirati od onih koji "ne poštuju norme".
Ima kriterije s kim će se družiti.

Npr. ja nikad nisam htjela sjediti u parku na klupi i ispijati pivo, dok sam bila u srednjoj školi. To Vagi, ženskoj posebno, ne priliči. I zato mogu ostavljati dojam umišljenosti.
Ako društvo nije na nekoj razini kulture, Vaga to jednostavno ne trpi.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 23:41   #2408
Bliska prijateljica je asc vaga i ne trpi društvo tih "ispodprosječnih". :klap:
Prekrasno.

Muške vage su mi bljak ugl, sve smiješak i podilaženje, a figu nose u džepu i samo gledaju kak se izvuć iz dogovora, odgodit, manje dati, a više uzeti. Diplomacija my ass, više manipulacija.

Al šarmeri su, super za ne-baš-duboko prijateljstvo.
__________________
otpis
peronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 00:40   #2409
Ne znam što ti znači "ispodprosječni".
Družila sam se s ispodprosječnima po svim kriterijima. Npr. osoba koja je završila samo osnovnu školu.

Ali klošarski tip, nekultura, seljačine...to ne znam zašto bi se normalne osobe družile s takvima.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 11:35   #2410
Pa nisam mislila na visinu.

Nit na obrazovanje, btw. Zapravo, ima slican pristup kao i ti: kratak fitilj za nekulturu, prostakluk i agresivnost. Pricam o asc.

Edit: ima i klosara s vss.
__________________
otpis
peronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 16:26   #2411
ja kao Vodenjak, u životu nisam jos srela Vagu, odnosno nisam ostvarila neki energetski protok, komunikaciju, osjećaje,čak ni seks s osobom u znaku Vage. Tak da o Vagama bas nemam nista za reći.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 15:42   #2412
Quote:
Kikilliki kaže: Pogledaj post
Točno, no ne uvjek i ne u svakom slučaju. Treća dekada je najkomlikovanija i najteže je ih procjenit. U ovom znaku ima dosta fiksnih zvjezda i to je razlog.
Najteži su kombinaciji sa Sco. Ako je Sco ASC. ili Libra So a stelijum u Sco i obrnuto Sco-Libra.

Ma ja očito imam neki karmički dug, koji nikako da riješim s njima
slatkasol is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 15:43   #2413
Quote:
peronja kaže: Pogledaj post
Muške vage su mi bljak ugl, sve smiješak i podilaženje, a figu nose u džepu i samo gledaju kak se izvuć iz dogovora, odgodit, manje dati, a više uzeti. Diplomacija my ass, više manipulacija.

Al šarmeri su, super za ne-baš-duboko prijateljstvo.
Evo to sam ja osjetila na svojoj koži i u potpunosti potvrđujem,
prijetvorni i kratkoročni šarm, a zapravo prazni

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 23.01.2017. at 16:06. Reason: quote
slatkasol is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 12:59   #2414
Znam samo jedan primjer vagine podlosti. Ali baš onako pokvareno u p.m.
Muška Vaga.
A ne radi se uopće o korištenju šarma, ili očitoj laži, nego o pokušaju manipuliranja na suptilnoj razini. Prije bih rekla da mu je to od Ve u Sco...
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 00:36   #2415
Zbog egzaltiranog SA ovo je znak ogromne ambicije koju ostvaruje venerijanski - kroz društvene kontakte.
oposum is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 12:02   #2416
Kao jednu od većih ambicija kod njih sam primijetila onu koja se ostvaruje venerijanski - kroz brak.

Posebno kod ženskih Vaga, muž je redovito iznadprosječan.
A muške su isto proračunate, imaju neku snobovsku crtu, koja čak više ide u smjeru "intelektualnog" nego materijalnog.

Tako se jedan drži stava da nikad ne bi bio sa ženom bez fakulteta.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 19:30   #2417
Ma mi smo znak koji se najviše povezuje s ljubavlju, možemo mi pričati ovo i ono, želimo ovakvog, onakvog, a kad se zaljubimo, sve to pada u vodu. Jedna frendica Vaga se udala za dečka koji je invalid i ne može raditi, a ona ima fakultet i radi, te ona uzdržava obitelj, a ljepuškasta je, draga, slatka i dobra, te mlada, nije da ne može naći drugog, druga se udala za običnog radnika u tvornici i tako.

Meni te vanjske stvari nikad ni nisu bile bitne, a možda sam baš zbog te opuštenosti i imala jako uspješne partnere s titulama, ali ja nisam pojma imala s čim se bave kad sam ih upoznala, ono, s jednim je bila ljubav na prvi pogled.

Znači, nismo mi snobovi, zanimanje i status nam nisu važni, ali esteti jesmo, nećemo biti s nekim neurednim, prljavim, zapuštenim, prostim, vulgarnim, agresivnim...
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 22:10   #2418
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Ovome popisu bi za polovicu ženskih vaga dodao i asocijalnost.
?

izgleda si nrepolovio vage, nisu poznate po asocijalnosti, sori al moraš učiti
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 17:00   #2419
Poštuju pravopisne norme, dobri jezikoslovci.
oposum is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 14:45   #2420
okej .. ja sam vaga ..
i to sta kazu da se najbolje slazemo s drugim zracnima, moze se objesit macku o rep .. ili ovnovima ili lavovima je bs - bullshit
moj prvi decko je rak , podznak riba .. moj drugi decko je vaga, ali niti malo blizu vage, dominantniji mu je podznak ..skorpije jel ..
i da ... najvise mi pasu vodeni znakovi ... valjda radi mog mc-a u raku, podznaka u skorpiji ..
... i sad , evo ... imam skorpiju ...

wondering why....
__________________
je, ja sam i kriva sam za sve.

ako mislis o necemu previse, i ti si kriv/a. ;)
eilee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:22.