Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2013., 19:53   #421
Prostor i vrijeme manipulirani su kroz 5. denzitet, tako je i sadašnje vrijeme izmanipulirano. Sve je prezrcaljeno, sve ide unatrag. Svatko unutar sebe može mijenjati svoj prostor i vrijeme, to je ono što je čovjek tek počeo shvaćati kroz uzdizanje u više sfere energija. Međutim, polovinom 10. mjeseca prestrugane su Akashe i bez vašeg znanja, što je bilo više nije i neće biti. Ovaj cijeli Ison se mogao izbjeći, razorit će one koje nije trebao, a poštediti one koje je trebao razoriti.

Apokalipsa nepravedno počinje. Ono što ljudi ne znaju s prostorom i vremenom jest da se sva proročanstva moraju ispuniti, kako i kada ostaje podložno manipulaciji, zato su se ,,smakovi svijeta'' dosada uspjevali izbjeći. 3. svjetski rat počinje na ovim prostorima, otvaranjem starih rana i glavno je oružje manipulacija karmičkim zakonima, da se tuđa slobodna volja i psihopatija ,,prazne'' kroz vašu odradu. Vrata pakla otvorena su već 2 mjeseca, hranite krivi pol, sve se prezrcalilo.
Manipulirani ste iznutra prema van i izvana prema unutra. svi fizički događaji tu su da skrenu fokus, maknite se s radara. Sve religije, kao i svjetloradnici, sve jest jedno. Sakrijte svoju vibraciju, odsjecite se od svih veza duše, ispričajte se za sve negativno prizvano u neznanju jer ste prevareni, Rotschildovi su dobili asa u rukavu. projekt antikrist odavno je u pogonu, mabus je Nelson Mandela, fizička osoba jest vjerojatno žena, koja i jest i nije čovjekom. Maknite sve simbole, zazivanja, meditacije, usklađivanja, jer se usklađujete s krivim izvorom. Radi se na tome da se kroz vašu empatiju i dobrotu otplate njihove negativnosti. Ne vjerujte nikome.
mupet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2013., 22:42   #422
Smijemo li vjerovati Lauri Knight?
Sandiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 08:03   #423
Quote:
mupet kaže: Pogledaj post
Prostor i vrijeme manipulirani su kroz 5. denzitet, tako je i sadašnje vrijeme izmanipulirano. Sve je prezrcaljeno, sve ide unatrag. Svatko unutar sebe može mijenjati svoj prostor i vrijeme, to je ono što je čovjek tek počeo shvaćati kroz uzdizanje u više sfere energija. Međutim, polovinom 10. mjeseca prestrugane su Akashe i bez vašeg znanja, što je bilo više nije i neće biti. Ovaj cijeli Ison se mogao izbjeći, razorit će one koje nije trebao, a poštediti one koje je trebao razoriti.

Apokalipsa nepravedno počinje. Ono što ljudi ne znaju s prostorom i vremenom jest da se sva proročanstva moraju ispuniti, kako i kada ostaje podložno manipulaciji, zato su se ,,smakovi svijeta'' dosada uspjevali izbjeći. 3. svjetski rat počinje na ovim prostorima, otvaranjem starih rana i glavno je oružje manipulacija karmičkim zakonima, da se tuđa slobodna volja i psihopatija ,,prazne'' kroz vašu odradu. Vrata pakla otvorena su već 2 mjeseca, hranite krivi pol, sve se prezrcalilo.
Manipulirani ste iznutra prema van i izvana prema unutra. svi fizički događaji tu su da skrenu fokus, maknite se s radara. Sve religije, kao i svjetloradnici, sve jest jedno. Sakrijte svoju vibraciju, odsjecite se od svih veza duše, ispričajte se za sve negativno prizvano u neznanju jer ste prevareni, Rotschildovi su dobili asa u rukavu. projekt antikrist odavno je u pogonu, mabus je Nelson Mandela, fizička osoba jest vjerojatno žena, koja i jest i nije čovjekom. Maknite sve simbole, zazivanja, meditacije, usklađivanja, jer se usklađujete s krivim izvorom. Radi se na tome da se kroz vašu empatiju i dobrotu otplate njihove negativnosti. Ne vjerujte nikome.
Čovječe, dosadan si - u sva tri posta iste gluposti. Idi, liječi se, a ne maltretiraj po forumu.
prof56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 13:11   #424
Maknite sve
simbole, zazivanja, meditacije,
usklađivanja, jer se usklađujete s
krivim izvorom.
By mupet

što misliš pod tim?
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 14:29   #425
Quote:
mupet kaže: Pogledaj post
Prostor i vrijeme manipulirani su kroz 5. denzitet, tako je i sadašnje vrijeme izmanipulirano. Sve je prezrcaljeno, sve ide unatrag. Svatko unutar sebe može mijenjati svoj prostor i vrijeme, to je ono što je čovjek tek počeo shvaćati kroz uzdizanje u više sfere energija. Međutim, polovinom 10. mjeseca prestrugane su Akashe i bez vašeg znanja, što je bilo više nije i neće biti. Ovaj cijeli Ison se mogao izbjeći, razorit će one koje nije trebao, a poštediti one koje je trebao razoriti.

Apokalipsa nepravedno počinje. Ono što ljudi ne znaju s prostorom i vremenom jest da se sva proročanstva moraju ispuniti, kako i kada ostaje podložno manipulaciji, zato su se ,,smakovi svijeta'' dosada uspjevali izbjeći. 3. svjetski rat počinje na ovim prostorima, otvaranjem starih rana i glavno je oružje manipulacija karmičkim zakonima, da se tuđa slobodna volja i psihopatija ,,prazne'' kroz vašu odradu. Vrata pakla otvorena su već 2 mjeseca, hranite krivi pol, sve se prezrcalilo.
Manipulirani ste iznutra prema van i izvana prema unutra. svi fizički događaji tu su da skrenu fokus, maknite se s radara. Sve religije, kao i svjetloradnici, sve jest jedno. Sakrijte svoju vibraciju, odsjecite se od svih veza duše, ispričajte se za sve negativno prizvano u neznanju jer ste prevareni, Rotschildovi su dobili asa u rukavu. projekt antikrist odavno je u pogonu, mabus je Nelson Mandela, fizička osoba jest vjerojatno žena, koja i jest i nije čovjekom. Maknite sve simbole, zazivanja, meditacije, usklađivanja, jer se usklađujete s krivim izvorom. Radi se na tome da se kroz vašu empatiju i dobrotu otplate njihove negativnosti. Ne vjerujte nikome.
ajde ne pricaj gluposti
scootertechno is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 01:46   #426
ajme al ga lupetate svi
markec is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 22:53   #427


Ja bin Markecu spkal palačinke z nutelun ,Talijanskom naravno!
Kad bi došal 29.06.2015na feštu.
Tad bi moja teorija putovanja kroz vrijeme bila dokazana .
sinhronizirani is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 11:27   #428
stalno, svakog trenutka, sekundice, putujemo kroz vrijeme., a vrijeme ne postoji..postoji samo sada..ali to sada je i proslost i buducnost, ..a posto je postojanje osobna projekcija, mi ne putujemo nigdje van nase osobne svijesti, dakle putujemo kroz sebe i sa sobom, stalno.., svako koga sretnemo na putu je odraz nase osobne svijesti, nas, ..u drugim ljudima vidimo ipak samo sebe, a ne druge ljude kako se to cini nasem umu.

stoga, postoje dva pogleda na ovu situaciju, jedan je nepromjenjiv, statican, dio nas koji vec sve zna, i ovaj drugi dio koji se 'prisjeca' sve vise onog sta mu ovaj prvi dio objasnjava, prisjeca ga..

duh je prvi dio, vjecan, bez pocetka dakle i kraja, bezbrizan, siguran, svemocan.., gdje su proslost i buducnost samo opcije, samo opcije..

drugi dio je ono sta mi mislimo o sebi i svijetu u kojem se nalazimo, um.

um je problem jer ne vidi vrijeme onako kao sta jest, cini mu se da postoji proslost, buducnost, strah, sram...i onda mu tako i bude ...misli da je proslost nepromjenjiva, gotova, ...te mu ne preostaje nis drugo osim krivnje za uradjenim...i brige za buducnoscu zbog prividnog sjecanja na prozivljeno

...ali zato nas duh...svemocan, moze da plovi gdje god zeli, ..u proslost, ispraviti ono sta treba, nekad i skroz zamijeniti, ..u buducnost jer ga proslost uopce ne zanima, sta ces u proslosti, gledat ljudsku glupost na djelu? ..

...ali ako je to tako to znaci da mozemo odlaziti do 'sebe' u tzv. buducnoscu i nauciti neke stvari, ali treba znati ipak da ovaj 'ja' iz buducnosti je nes drugaciji (vjerovatno u potpunosti) od ovog ja koji zeli 'putovati'

i mozemo se naci sa sobom iz buducnosti jer vrijeme ne postoji, i sve se dogadja upravo sada..i proslost i sadasnjost i buducnost..

i nije lose da se preko trece cakre spojimo sa buducim sobom, svjedocimo priljev informacija, inteligencije, osjecaja.. te sami sebi pomognemo u nastojanju da postojanje bude sto kvalitetnije

vrijeme je nis drugo do promjena pogleda na jedan te isti trenutak koji se zove Sada i u kojem se sve trenutno dogadja.
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 15:11   #429
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
stalno, svakog trenutka, sekundice, putujemo kroz vrijeme., a vrijeme ne postoji..postoji samo sada..ali to sada je i proslost i buducnost, ..a posto je postojanje osobna projekcija, mi ne putujemo nigdje van nase osobne svijesti, dakle putujemo kroz sebe i sa sobom, stalno.., svako koga sretnemo na putu je odraz nase osobne svijesti, nas, ..u drugim ljudima vidimo ipak samo sebe, a ne druge ljude kako se to cini nasem umu.

stoga, postoje dva pogleda na ovu situaciju, jedan je nepromjenjiv, statican, dio nas koji vec sve zna, i ovaj drugi dio koji se 'prisjeca' sve vise onog sta mu ovaj prvi dio objasnjava, prisjeca ga..

duh je prvi dio, vjecan, bez pocetka dakle i kraja, bezbrizan, siguran, svemocan.., gdje su proslost i buducnost samo opcije, samo opcije..

drugi dio je ono sta mi mislimo o sebi i svijetu u kojem se nalazimo, um.

um je problem jer ne vidi vrijeme onako kao sta jest, cini mu se da postoji proslost, buducnost, strah, sram...i onda mu tako i bude ...misli da je proslost nepromjenjiva, gotova, ...te mu ne preostaje nis drugo osim krivnje za uradjenim...i brige za buducnoscu zbog prividnog sjecanja na prozivljeno

...ali zato nas duh...svemocan, moze da plovi gdje god zeli, ..u proslost, ispraviti ono sta treba, nekad i skroz zamijeniti, ..u buducnost jer ga proslost uopce ne zanima, sta ces u proslosti, gledat ljudsku glupost na djelu? ..

...ali ako je to tako to znaci da mozemo odlaziti do 'sebe' u tzv. buducnoscu i nauciti neke stvari, ali treba znati ipak da ovaj 'ja' iz buducnosti je nes drugaciji (vjerovatno u potpunosti) od ovog ja koji zeli 'putovati'

i mozemo se naci sa sobom iz buducnosti jer vrijeme ne postoji, i sve se dogadja upravo sada..i proslost i sadasnjost i buducnost..

i nije lose da se preko trece cakre spojimo sa buducim sobom, svjedocimo priljev informacija, inteligencije, osjecaja.. te sami sebi pomognemo u nastojanju da postojanje bude sto kvalitetnije

vrijeme je nis drugo do promjena pogleda na jedan te isti trenutak koji se zove Sada i u kojem se sve trenutno dogadja.
U potpunosti se slažem !
Opet bi skrenuo pažnju na to da nasilno putovanje kroz vrijeme uređajima , ne smije se upražnjavati .To je potpuno ne odgovorno i ne dobro za nikoga !

Zadnje uređivanje sinhronizirani : 27.09.2015. at 16:31.
sinhronizirani is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 16:52   #430
Ja sam sa svojim vremeplovom putovao u prošlost.
Otišao sam u 1804 da vidim napoleona da mu puknem čvoku
pa sam bio malo posvuda. Bio sam u doba krede ali tamo nije bilo dinosaurusa
nije bilo nikoga. Tek kad sam bio u 2 300 p n e gledajuči hoće li biti
potopa i vidim Noa kad je pravio brod imao je nekakvu motorku na vodu
ili na paru. E tad sam vidio neke dinosaurose. Bilo ih je malo iako su svi bili
baš oni največe vrste. Ali vidio sam da su ih ljudi lovili i ubijali iz zabave.
Nisam mogao da odolim pa sam otišao u njemačku u drugi svjecki rat
samo sam htio da hitleru zveknem šamarčinu ali nisam mu mogao priči nikako. Sad mislim malo u budučnost bližu da vidim šta ima pa ako koga zanima
nešto posebno neka kaže
morskigolub is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 10:29   #431
Quote:
sinhronizirani kaže: Pogledaj post
U potpunosti se slažem !
Opet bi skrenuo pažnju na to da nasilno putovanje kroz vrijeme uređajima , ne smije se upražnjavati .To je potpuno ne odgovorno i ne dobro za nikoga !
nema neke velike razlike u putovanju kroz vrijeme putem svjesti ili putem uredjaja. uredjaji kakvi god da su su isto projekcija svijesti, stoga,,.., ali je bitan razlog, svrha, koja time cini vibraciju koja se ce onda manifestirati i u ovoj iluzornoj fizickoj stvarnosti.

da bi osvjestili putovanje kroz vrijeme, potrebno je prvo razumiti, osjetiti sadasnji trenutak, samo to, ...kad bi mogli biti sada i samo disati, pratiti dah za dahom, ne iz neke borbe (sa samim sobom tj.sa svijetom) nego iz razumijevanja sebe i samog postojanja, kad jedino sta postoji je dah...

misli, osjecaji, prosudbe, znanje, ideje, od kuda dolaze, jesu li nase, koriste li nam ili ne, rijesiti se onog sta nam ne sluzi ili razumjeti a time i otpustiti energiju koja nam zaokuplja um, puni ga glupostima i nezdravim idejama

uglavnom, samo cist um, skladni i uravnotezeni osjecaji, kvalitetne ideje o sebi i drugima, o svijetu...i onda nam je jasno da mozemo gdje hocemo i kad hocemo, zapravo skuzimo da smo tako i dosli ovdje gdje smo upravo sada


__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 20:16   #432
Quote:
Vatra14 nema neke velike razlike u putovanju kroz vrijeme putem svjesti ili putem uredjaja
Velika je razlika i još veća odgovornost!
Naime .Korištenjem uređaja korisnik putuje na tuđim energijama . Korisnik ne zna količinu energije koju prenaša sa sobom u neku realnost i ne zna koliki je potencijal nekog djela u uređaju .Većinu tih uređaja posjeduje i kontrolira neka treća strana koja ima ne poznate interese takvim putovanjem . Primjetiti se može da svatko tko tvrdi da je putnik kroz vrijeme , opisuje javno neka zbivanja u njegovoj vremenskoj liniji .Ta ista zbivanja kod nas se ne dese , ili se dese na neki drugi način .Zaključit se može da mijenjaju našu budućnost ili prošlost u nepoznatom smjeru,za nas i za njih.
Ako projiciraš slike realnosti oko sebe dali razumiješ svaku vibraciju koja tada bude emitirana . Ako si istovjetan sa svim svojim bićem , jasno da razumiješ .Ali ako si regrutiran da obaviš to putovanje jer ti je to naredba , ne razumiješ . Isti si kao metak ispaljen iz puške koji pokušava pogodit cilj .Zato prati malo te putnike i uvidit ćeš vremenom problem .
sinhronizirani is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 12:24   #433
cemu toliko drame i nepotrebnog straha od nekih tamo, ja o tome uopce ne pricam

govorim o mogucnostima s temeljne ideje, osobne spoznaje, znanja o svjesti i projekciji svjesti, paralelnim stvarnostima koje vec sada postoje, u kojima nema odgovornosti osim osobne, ni tamo nekih negativnih ljudi koje sami privlacimo na bazi osobnih podsvjesnih programa krivnje, borbe i slicno..


paralelne stvarnosti kao sta su i ove u kojima komuniciramo samo puno vise obogacene mudroscu, zdravljem, svjesti o medjusobnoj povezanosti, ..mnogima je vec sada jasno da je sve moguce, ...a tek onda..

po sadasnjim parametrima i stanju svijesti kolektiva kroz 15-30 godina cemo otkriti neiscrpan izvor energije 3D realiti

https://youtu.be/qkpITWmPI7Y
__________________
promatrate li kad svoje misli?

Zadnje uređivanje *kmik* : 29.09.2015. at 12:40. Reason: pjesmica
*kmik* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 15:04   #434
Zanima me postoji li u Hrvatskoj neko udruzenje ili neka dogadjanja koja se ticu "time travel" tematika, nesto tipa Fantastikon recimo, samo u ovoj temi? nesto sto okuplja obozavatelje toga, amo to tako rec..?
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:21.