Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2017., 13:01   #1901
21. dan

Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
ja isto imam problem sa spavanjem, zaspem prerano, u 21h sam već na teškim aparatima

veći mi je problem što sam u 20 dana nepušenja dobio valjda 2-3 kg
ja zijevam od 19 do 21 i onda arrivederci..pa se probudim usrid noci pa buden budna dvi ure..pa se opet rano dignem pa svasta...a mislin da smo i po dobijenoj kilazi tu negdi..samo trpan u sebe..kad se probudim uvik mi je bilo prvo zapalit i popit kavu a sad mi je prvo pojist nesto, po mogucnosti burek sa sirom ili nesto tako kripno a onda mogu dalje..a slatko mi ide sta me nije davno taklo islo..sve..sladoledi keksi cokolade nutele..sve ide i da nece ic kile.kako mrzin svaki oblik tjelovjezbe odlucila san sta manje palit auto i picit na noge jer zbilja iman vise force od kad ne pusin iako je to samo 21 dan..sritno i tebi i meni
jadre_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 14:56   #1902
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
samo me zajebaji ali da vidiš kako mi je koža mladolikija i svježija, ne bi vjerovao

ma uopće kako kao curica izgledam

sva sam svježa, em više ne pušim, em ujutro pijem sok od sirove cikle i limuna, nadmaši to :živjet ću sto godina:
ajde ajde pa nisi bila carla del ponte prije. ne pretjeruj s ciklom da te ne bi poceli pitat osobnu kad narucujes cugu
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 12:14   #1903
jadre_st kako je?

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L31 koristeći Tapatalk
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 19:43   #1904
23. dan i oko 900 kuna kojih neman..di su pare

Quote:
Attack kaže: Pogledaj post
jadre_st kako je?

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L31 koristeći Tapatalk
nevjerovatno kako mi tijekom dana u trenutku samo dodje nenormalna zelja za duvanom..a ono bas nenormalna..a onda prodje sekund dva tri i ta zelja prodje ka da nikad nije ni postojala..neobicno.. al vidin i po drugim iskustvima da je to uobicajna pojava..a novo je i da san sama sebi nametnula svakodnevno iskusenje za duvanom jer san kupila jednu kutiju.. al samo za joint iako ga i tu gledan manje stavit kad ga slazem..i mogu ti rec da mi jos nije palo na pamet uzet duvan iz te kutije i zapalit ga iako sam bila uvjerena da hoce...u svakom slucaju tek sad shvacam koliko jak moras bit da ostanes cist..

kako tebi ide..ti se bar ne nerviras...ja san danas pukla na televiziju snervala me i dobro je nisan razbila...
jadre_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:39   #1905
Quote:
jadre_st kaže: Pogledaj post
al samo za joint iako ga i tu gledan manje stavit kad ga slazem..
Radije nabavi bong, lulu ili vaporizer, odjebi duvan.
xeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 16:08   #1906
25. dan

Quote:
xeen kaže: Pogledaj post
Radije nabavi bong, lulu ili vaporizer, odjebi duvan.
bong razbila pa cu morat nabavit novi..razmisljala san vec o tome al nikako se sitit uzet..glavno da mene duvan ne vuce jako iako veceras iman novi izazov u vidu zabave drustva i kucica..do sada jos nisan pila alkohol i neznan kako ga pit bez duvana..bas mi je bljak kad pomislin na pice bez duvana.. isto ka i kavu..a nemogu bas po rivi setat sa jointom ili jos ludje bongom il lulicom

danas san dosta starih postova procitala i vidin da ce bit tesko i dalje al mene trenutno najvise muci bijes...prema svima i svemu..ispalila san juce na ukucane i svadila se i svasa nesto...kratak mi je fitilj za poludit...neznan jeli jos netko ima te bijesne epizode...
jadre_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 16:11   #1907
Quote:
Veuliahzg kaže: Pogledaj post
Hvala puno na podrsci, evo 3 dan prolazi bez cigareta i mogu reci da je za sada sve pod kontrolom, mozda zato sto prestanak pusenja prolazim 4 puta sada, ali nedam se pratim forum jer mi je pomogao i prije i idem prema cilju. Hvala ti od srca na lijepim rijecima i razumjevanju, odmah je lakse kada nisi sam u tome.


Sent from my iPhone using Tapatalk
jeli pusis?
jadre_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 16:38   #1908
Quote:
jadre_st kaže: Pogledaj post

kako tebi ide..ti se bar ne nerviras...ja san danas pukla na televiziju snervala me i dobro je nisan razbila...
ide ide, još uvijek ne pušim, jutros me navatalo jedva sam se odupro – našao sam se u situaciji da pijem jutarnju kavu sam u tišini i miru te da ne moram nigdje žuriti i odmah mi se crv upalio da zapalim „samo jednu“ – srećom našao sam neki poslić koji dugo odgađam pa me kako došlo tako i prošlo
samo ujutro pijem kavu a popodne ili predvečer sam ubacio čaj + đumbir + med
Mislim da najgore prolazi
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 18:13   #1909
Quote:
jadre_st kaže: Pogledaj post
danas san dosta starih postova procitala i vidin da ce bit tesko i dalje al mene trenutno najvise muci bijes...prema svima i svemu..ispalila san juce na ukucane i svadila se i svasa nesto...kratak mi je fitilj za poludit...neznan jeli jos netko ima te bijesne epizode...
Već ti je prošlo 20-ak dana ako se ne varam? Pa možda si lagano spremna na izlazak bez duvana. Naviknut ćeš se na činjenicu da ti zbilja ne treba tinjajući karcinom-štap da bi uživala u kućicama, kuhanom vinu i društvu.

Fitilj ti je valjda kratak jer proživljavaš psihološke krize. Razumijet će tvoji neko vrijeme, ali nemoj to koristiti kao izgovor za loše ponašanje. :P
xeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 18:18   #1910
Quote:
Attack kaže: Pogledaj post
ide ide, još uvijek ne pušim, jutros me navatalo jedva sam se odupro – našao sam se u situaciji da pijem jutarnju kavu sam u tišini i miru te da ne moram nigdje žuriti i odmah mi se crv upalio da zapalim „samo jednu“ – srećom našao sam neki poslić koji dugo odgađam pa me kako došlo tako i prošlo
samo ujutro pijem kavu a popodne ili predvečer sam ubacio čaj + đumbir + med
Mislim da najgore prolazi
Mora prolaziti najgore. Samo ustraj i uživaj u hrpi slobodnog vremena što sad možeš upotrijebiti za neke druge stvari.
xeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 13:51   #1911
Quote:
xeen kaže: Pogledaj post
Mora prolaziti najgore. Samo ustraj i uživaj u hrpi slobodnog vremena što sad možeš upotrijebiti za neke druge stvari.
Baš se osjeti taj višak vremena koji ostaje – sve stignem na vrijeme i još mi ostane
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 20:14   #1912
29.dan

sutra misec..utekla san opet na otok jer san doma postala nemoguca a vani asocijalna..nemogu se uopce opustit i svak mi ide na zivce.. iako su mi svi velika potpora u nepusenju jer naravno znaju da mi je duvan oduvik bija sastavni dio zivota..
bila i na kucice i nisan mogla narucit vino..neide..bas mi je bilo bezveze..
najlipse mi je kad san sama sa sobon jer tad nemislin puno o bilo cemu i uvik nesto raduckam..kako iman veliku familiju tesko je ostat sam posebno ovi dil godine..ne bi me pustili..
sve cekan kad ce bit lakse...i ne predajen se.. jer znan da iman snagu za koju nisan ni znala da je iman..
jadre_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 15:16   #1913
Drama totalna

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L31 koristeći Tapatalk
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 19:43   #1914
8 mjeseci
Officer123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 19:46   #1915
Svaka cast

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L31 koristeći Tapatalk
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 22:27   #1916
bravo ekipa, lijepe brojke..i dani i tjedni i mjeseci, samo nastavite tako


sjećam se kada sam ja prestajala (rujan), bojala sam se ko vraga božića i blagdanskog vremena, ono, šala, dobra ekipa, druženje, puno hrane (mene je hrana poticala na pušenje, ništa ljepše nego zapalit nakon fine klope, o slatkom da ne pričam), pa malo alkohola, pa se malo zaruži, bojala sam se tog perioda ko vrag tamjana..
ali srećom, izdržala..ove blagdane dočekujem mirna i spokojna

moje stanje?
i dalje sam u istom modu, tu i tamo mi dođe da zapalim, kad mi fino zamiriši ali kako pomisao dođe, tako i prođe, ništa neizdrživo..


ali sam htjela nešto drugo napisati, malo ću se raspisati, sori

ovako, kao što već mnogi na temi znaju, ja sam tip koji i danas voli miris cigarete, meni osobno duhan fino miriši, volim ga i u parfemu, nemam problem sa zadimljenim kafićima, čak naprotiv, živim sa pušačem i normalno hendlam to..jedino kada mi cigareta uistinu ne sjeda je jutro..ali miris cigarete ujutro mi nije sjedao ni dok sam dimila sve u 16..
miris cigarete ujutro, još u zatvorenom prostoru, jeza, onaj primjer kada osoba ulazi u 8 ujutro u tramvaj i prije nego uđe povuče dim cigarete i ispuše dim u tramvaju kada se vrata zatvore, znate za taj osjećaj? e takav tip smrada..

i tako se ja nedavno nađem sa prijateljicom i prijateljem, ona potpuni okorjeli pušač, tip koji pali cigaretu za cigaretom i dok hoda po cesti (no komento ), a prijatelj zakleti nepušač, nikada primio cigaretu u ruku, smrdi mu, glava ga boli, onaj tip koji ne ulazi ni u kafiće zimi jer mu toliko cigarete smetaju..

i što se desi? sjedamo nas troje u auto, svi znamo za razmišljanja ovog prijatelja i njegovu averziju prema svemu što se dimi (ona okorjela pušačica, on zagriženi nepušač i ja zlatna sredina ), vani zima, znači, prozori dignuti, sve zatvoreno, grijanje u autu se pali, auto mali (nebitno ali ajde) i što se desi?
žena vadi cigaretu i pali ju, auto se u trenu ispuni dimom

pa jebote jel zaista
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 22:49   #1917
To je za izic iz auta. Ljudi koji znaju da si prestala i to rade su debili.
Ja sefa treniram da ne pusi preda mnom jer mi zbilja smeta. Prijateljicu bih zadavila.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 09:18   #1918
nije to za izac iz auta nego za izbacit tuku bez mozga iz auta, makar bio njezin.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 15:04   #1919
36.dan

bez duvana neman ni zivota..total tupa glupa i neupotrebljiva..bas drama kako je gori attack napisa..
jadre_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 21:22   #1920
Quote:
jadre_st kaže: Pogledaj post
bez duvana neman ni zivota..total tupa glupa i neupotrebljiva..bas drama kako je gori attack napisa..
I jesi zapalila na kraju?
Meni danas 24 dana, ide

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L31 koristeći Tapatalk
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:55.