Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2017., 23:52   #4621
Super ow: a sad showtime!

Ne uzimam nikakve dodatne suplemente, znači 2 kapsule Hairfinitya uz ručak i onda ih popijem sa limunadom (2dl vode i sok pola limuna, bez šečera) i kroz dan barem 2.5 l vode, ne treba pretjerivati sa 3,4 litre ali 2l je minimalno, ja ti ne mogu preporučiti tj. reći da li da sve zajedno uzimaš
Ja osobno ne bih, fokusirala bih se na jedan suplement (eventualno dva, tu mislim na Haifitniy i dodatno vitamin C kad su zimski dani, iako Haifinity ima vitamin C)
)

I preporučam ti da fotkaš dužinu kose pa da nakon mjesec dana ili dva mjeseca usporediš, isto kao ja
*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 01:29   #4622
Quote:
*bobica* kaže: Pogledaj post
Super ow: a sad showtime!

Ne uzimam nikakve dodatne suplemente, znači 2 kapsule Hairfinitya uz ručak i onda ih popijem sa limunadom (2dl vode i sok pola limuna, bez šečera) i kroz dan barem 2.5 l vode, ne treba pretjerivati sa 3,4 litre ali 2l je minimalno, ja ti ne mogu preporučiti tj. reći da li da sve zajedno uzimaš
Ja osobno ne bih, fokusirala bih se na jedan suplement (eventualno dva, tu mislim na Haifitniy i dodatno vitamin C kad su zimski dani, iako Haifinity ima vitamin C)

I preporučam ti da fotkaš dužinu kose pa da nakon mjesec dana ili dva mjeseca usporediš, isto kao ja
nastavit cu uzimati jedino zeljezno i vitamin c da mi se zeljezo bolje apsorbira, ali ipak cu zavrsiti solgarovu dozu (imam ju jos za 15ak dana) da ne prekidam.

Planiram se osisati ovaj mjesec pa cu kad se osisam i kad pocnem uzimati hairfinity slikati duzinu i slikati se recimo svakih mjesec dana.

bas me zanima rezultat, cak i ne zbog rasta kose koliko zbog ispadanja.
Nanala is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 00:45   #4623
Pozdrav, primjetila sam da mi pojačano ispada kosa pa sam uzela solgarove tablete i ricinusovo ulje. Ricinusovo ulje sam već prije koristila. Jako je jeftino pa bi ga preporučila. Bila mi je gušća kosa samo potrebno je umasiravati ga u vlasište što dosadi kad se stanje popravi Solgarove kapsule tek uzimam 3 dana tako da još ne znam hoće li pomoći.
bodylanguage is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 16:05   #4624
Pozdrav cure!
Čitam vec duže vrijeme jer mi je kosa prorijedena, a nakon dužine uha toliko stanjena da postaje paučina . prisiljena sam je nositi stalno u repu.
Javljam se da vam skrenem pažnju na nešto sto sam otkrila. Otišla sam na onaj cudesan scan tijela koji mi je pokazao i vitaminsko mineralno stanje organizma. Radila sam to i prije po ljekarnama, ali ovaj mi je jedini pokazao da mi brutalno nedostaje kolagena u kozi,kosi i zubima. Ja se filam raznim b vitaminima, a zapravo mi to ne nedostaje. Pretpostavljam da je deficit kolagena posljedica dugogodišnje neispravno konzumirane vegetarijanske prehrane. Kolagena ima u dm-u, da nije jeftin
A ovu analizu kupujem isključivo preko portala za grupnu kupovinu (Kosta 100kn, a kao puna cijena i do 1000kn za analizu koja traje 5min).
Ako cete tražit ja sam upisala magnetno-kvantna analiza, ima toga svugdje.
Eto, nadam se da ce s usmjerenim suplementima biti pomaka,sretno svima!
petricajetrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 10:19   #4625
Quote:
petricajetrica kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure!
Čitam vec duže vrijeme jer mi je kosa prorijedena, a nakon dužine uha toliko stanjena da postaje paučina . prisiljena sam je nositi stalno u repu.
Javljam se da vam skrenem pažnju na nešto sto sam otkrila. Otišla sam na onaj cudesan scan tijela koji mi je pokazao i vitaminsko mineralno stanje organizma. Radila sam to i prije po ljekarnama, ali ovaj mi je jedini pokazao da mi brutalno nedostaje kolagena u kozi,kosi i zubima. Ja se filam raznim b vitaminima, a zapravo mi to ne nedostaje. Pretpostavljam da je deficit kolagena posljedica dugogodišnje neispravno konzumirane vegetarijanske prehrane. Kolagena ima u dm-u, da nije jeftin
A ovu analizu kupujem isključivo preko portala za grupnu kupovinu (Kosta 100kn, a kao puna cijena i do 1000kn za analizu koja traje 5min).
Ako cete tražit ja sam upisala magnetno-kvantna analiza, ima toga svugdje.
Eto, nadam se da ce s usmjerenim suplementima biti pomaka,sretno svima!
Hvala na informaciji, nisam znala za to.
I s obzirom da ti fali kolagena, kako ga uzimas?
Da li ti se kosa popravila? Manje opada?
Nanala is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 22:23   #4626
Quote:
Lilivili kaže: Pogledaj post
Evo da i ja napravim update.
Nikakvih značajnijih promjena...Prvi put sam naručila sa iHerba, došlo mi za 4 dana, odlična stvar. Preslica i Kal stigli, kao i K2D3 kapi. Kal mi dosta teško padaju na želudac, ne znam je li i vama tako...Imaju i intenzivan miris dosta. ??
Meni je teško pao prvih par dana. Baš me je peko želudac..čak sam se i noću budila s tim tegobama pa pila što više vode. Kasnije sam pila nakon doručka. Popi više tekućine i ne savjetujem da ih piješ prije spavanja. Nakon prvog tjedna nije bilo nikakvih problema.

Koristila sam evelinov čičak + serum ..serum ne preporučam. Kosa se brzo umasti. Sad imam i ja olivalov. Njega opet trebam tonu stavit pa mi se to jedino ne sviđa kod njega..
Je li netko imao od Afrodite koprivu i panthenol?
catys is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 20:25   #4627
Djevojke ima li kakvog pomaka, Tinitilina, Lilivili?
Ja sam krenula sa b kompleksom od solgara, uzima li još tko?
Da li je netko pokušao onaj recept sa pivom, medom, bananom i jajetom?
vozač is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 23:01   #4628
meni je sada mjesec i nesto sitno kako uzimam Biotin 10 000...
usudila bih se reći da mi je kosa dobila neki sjaj, manje opada kroz dan.. u pranju mi je nekako svedeno na isto.. ali više ne sakupljam (u prijašnjoj količini) po majicama i košuljama lasi kose.. možda mi je takav period u organizmu ili je do njega.. ne znam, imam još za mjesec dana pa javim.
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 23:17   #4629
probala sam neki dan staviti pivo na opranu kosu i ne mogu se načuditi koliko mi je kosa odlična od njega!
Pivo mora,naravno, ishlapiti prije pa se onda stavi na kosu. Super savrseno odgovara mojoj tankoj i kovrcavoj kosi, dobije punocu i definiranost.

Što se tiče kolagena i on je bitan za kosu, ima na iHerbu veganski Garden of Life, MyKind Organics, Organic Plant Collagen Builde ili http://vegavero.com/en/collagen-enhancer-formula/ .

p.s. svi vita-mineral preparati se moraju uzimati na pun želudac, odmah uz jelo, pa niti jedne tablete neće sjedati teško na želudac.
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 16:49   #4630
kod mene nema nikakvog pomaka osim sto sam skuzila da mi kosa manje opada ako perem svako 3 dana, a ne kao prije recimo 5. i nakon sto ju operem pustim da se sama osusi.

i upravo sam narucila neki kolagen ukapima sa iherba, dobio je dobre reviewe. panic shopping

javim ako bude bilo kakvog pomaka.

nakon nove godine pocinjem i uzimati i hairfinity tablete.
Nanala is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 19:00   #4631
Quote:
lusy kaže: Pogledaj post
probala sam neki dan staviti pivo na opranu kosu i ne mogu se načuditi koliko mi je kosa odlična od njega!
Pivo mora,naravno, ishlapiti prije pa se onda stavi na kosu. Super savrseno odgovara mojoj tankoj i kovrcavoj kosi, dobije punocu i definiranost.

Što se tiče kolagena i on je bitan za kosu, ima na iHerbu veganski Garden of Life, MyKind Organics, Organic Plant Collagen Builde ili http://vegavero.com/en/collagen-enhancer-formula/ .

p.s. svi vita-mineral preparati se moraju uzimati na pun želudac, odmah uz jelo, pa niti jedne tablete neće sjedati teško na želudac.
koje pivo stavljaš, čitala sam da je bolje tamnije? Samo ispereš s njim kosu jednom ili više puta?
vozač is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 23:05   #4632
Curke, evo nas većine na okupu.
U mene je kao malo stanje stalo, mada to sad pripisujem minoksidilu, ne znam koliko mi ove druge stvari koriste, ali ih ipak radim, jer je to samo ionako plus (određena prehrana i sl.). Mislim da svi trebamo biti sretni da je onaj krizni period rane jeseni prosao, to je faza opadanja skoro u svakoga.
Ja vječito nesto pijem, ponekad mislim da to nije dobro, mislim da neću kolagen uzeti sad za sad, negdje sam citala da se on taloži u crijevima, bolje bi bilo zdravije jesti, prave juhe, sto stranci zovu "broth", ne znam tocno naziv u nas, ugl, cim je želatinasta masa, to vam je cisti kolagen, otkuhavajte kosti i to je to (tko nije vegan/vegeterijanac, ofc). Sto se tice B compleksa, osobito biotina, to sigurno ne moze naštetiti, biotin se uvijek spominje kao važan gradbeni element, na kraju krajeva, možda i piva daje takve rezultate zbog kvasca i b. Sada uzimam tako tablete, najlakše mi je ako uz jelo. Što se mene tiče, mislim da bi mi samo neke agresivnije metode pomogle. Razmišljam se o injekcijama prostaglandina ili prp. Ne znam vise, znam samo da ne smijem pustiti, ode onda sve.
Meni je Afroditin sampon jako dobar, njega uvijek imam doma, to nam je "kucni", iako dosta isusuje, vise je za masno vlasiste.
Lilivili is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 23:33   #4633
Quote:
vozač kaže: Pogledaj post
koje pivo stavljaš, čitala sam da je bolje tamnije? Samo ispereš s njim kosu jednom ili više puta?
obično svijetlo. Kasnije sam našla na netu da može i tamno. Pivo sam stavila (umočila) na polu mokru kosu. Nisam ispirala. Nema miris piva jer sam koristila pivo koje sam otvorila dan ranije. Obavezno ishlapljeno! Kosa mi je lijepo definirana, vlas puna i zdrava.
Dovoljno je ukucati "pivo i kosa" u google i procitati svakakve savjete..probat cu i neke maske s pivom. Navodno ubrzava rast kose, regenerira i obnavlja.
prve savjete sam pokupila od ove cure: http://kovrdzavakosa.blogspot.de/201...zave-kose.html
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 23:50   #4634
Čitam malo o qi gongu i kosi pa koga zanima nek prosurfa. Problemi s kosom mogu biti energetskog problema, neki meridijan u tijelu da je blokiran itd.
Čitam da neki, od kada rade vježbe 5 tibetanaca da im se stanje drastično popravilo. Te sam vježbe prije radila i dobre su za cijeli organizam, mislim da ću opet
Eto koga zanima i traži ideje i dodatnu pomoć za kosu, može probati.
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 00:09   #4635
I ja sam to našla, više puta. Zato kao treba bubrege potaknuti. Valja probati, ne moze skoditi, a tibetanci su ionako super lagani.
Lilivili is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 20:40   #4636
lusy hvala ti na odgovoru
Još kada bi piva pomogla da prestane opadanje i naraste nova tamo gdje je nema, uff kamo sreće

Sada je trenutno u tijeka akcija merz kosa koža nokti 1+1 gratis za 148kn...ja sam si baš danas kupila. Pa tko hoće...isplati se
vozač is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 16:23   #4637
Hvala na info, Vozačice.
Ja nisam od njih primijetila nikad ništa značajnije i samo mi je Solgar dosad valjao. Sada sam na Kalu, da vidimo i to čudo. Ali Merz su super lake za progutati, a ne kao ove konjske druge, tako da ako ti pomažu, odlično. Iza ovih su mi u planu Sikapur.
A cure, jesu li preslica i Priorin zapravo isto, mislim i jedno i drugo se baziraju na siliciju, zar ne? Ja nikada ne uzimam dvije dnevno za kosu, iako oni to preporucuju (Solgar i ujutro i navecer, Kal preporucuje čak 3), tako da mislim da bi ovo bilo idealno uvesti, umjesto ove "druge", što vi mislite?
Lilivili is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 17:02   #4638
gdje se mogu nabaviti ove Hairfinity tablete?
__________________
Malo nas je al smo govna
escada4life is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 17:25   #4639
Quote:
Lilivili kaže: Pogledaj post
Hvala na info, Vozačice.
Ja nisam od njih primijetila nikad ništa značajnije i samo mi je Solgar dosad valjao. Sada sam na Kalu, da vidimo i to čudo. Ali Merz su super lake za progutati, a ne kao ove konjske druge, tako da ako ti pomažu, odlično. Iza ovih su mi u planu Sikapur.
A cure, jesu li preslica i Priorin zapravo isto, mislim i jedno i drugo se baziraju na siliciju, zar ne? Ja nikada ne uzimam dvije dnevno za kosu, iako oni to preporucuju (Solgar i ujutro i navecer, Kal preporucuje čak 3), tako da mislim da bi ovo bilo idealno uvesti, umjesto ove "druge", što vi mislite?
KAL kod nas preporučuju samo 1 dnevno za piti. Nisam nikad pila više od 1, odgovarao mi je, samo eto, prvi tjedan je bio malo problematičan. Njega ću naručiti kad ove popijem, a sad pijem Priorin. Njih uzimam 2 dnevno (zajedno, piše da može). Uskoro ću preći na 1. Ukoliko je problem veći, onda preporučuju 2 ujutro i 1 navečer. Solgar kaže teta što provodi ona savjetovanja po ljekarnama da se može piti uz bilo što, zato što je rađen na drugačiji način od preostalih proizvođača. Zaboravila sam točno kako. Baš me zanima hoće li uskoro dolaziti opet kod mene u grad pa da vidimo stanje kakvo je, je li bolje ili ne
catys is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 17:29   #4640
Quote:
escada4life kaže: Pogledaj post
gdje se mogu nabaviti ove Hairfinity tablete?
Koliko sam shvatila, samo preko njihove službene stranice. Nigdje dalje ih nema.

vozač
Sada je trenutno u tijeka akcija merz kosa koža nokti 1+1 gratis za 148kn...ja sam si baš danas kupila. Pa tko hoće...isplati se

Gdje to? znaš li do kada možda?
catys is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:44.