Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2017., 10:39   #61
Quote:
mariana23 kaže: Pogledaj post
Evo imam jedno pitanje vezano za financije. Cijeli život imam problema s financijama, odrastala sam u neimaštini, od 19 godine već sam raspolagala nekim svojim novcem, radila sam uvijek sezonski, financirala sama sebi faks, međutim uvijek su ti novci bili za živjet na rubu egzistencije.Vječito sam u dugu, uvijek moram pozajmit novac da izguram godinu. Poslovi koje radim su uglavnom sezonski jer sam studirala dosad i nisam bila u mogućnosti raditi tijekom zime. U skladu s tim, interesira me hoće li mi napokon krenuti s financijama kroz narednih godinu dana? Bilo bi vrijeme više da me krene, dosta mi je krpat kraj s krajem i preživljavati , bilo bi lijepo imati viška novca u đžepu bez da gledam svaku kunu i da si mogu priuštiti neke stvari . U paru s tim me zanima hoću li u narednih godinu dana napokon dobiti normalni posao koji mogu raditi tijekom cijele godine, a ne samo sezonski, pa da imam u skladu s tim i veći priljev novca. Hvala unaprijed

Evo i moje karte, nadam se da sam dobro postavila pitanje

http://tinypic.com/r/15q3kh5/8
Pa nisi baš, potrebno je postaviti jedno konkretno pitanje (sve piše u uputama) a ti si postavila nekoliko pitanja:

1. hoće li mi napokon krenuti s financijama kroz narednih godinu dana?
2. hoću li u narednih godinu dana napokon dobiti normalni posao?
3. hoću li dobiti posao koji mogu raditi tijekom cijele godine, a ne samo sezonski?
4. hoću li dobiti posao da imam u skladu s tim i veći priljev novca?



No kako je u pitanju godina Jupitera u škorpionu koji ovdje time tranzitira (napisati ću redom): Merkur, vladara Sunca/Mjeseca/ASC-a, Sunce, Mjesec i ASC osobu će definitivno oplahnuti njegova energija. A to je energija koja nosi više entuzijazma i slobode u život. Moguć je i bolji posao, odnosno poboljšanje na tom polju...ali opet sezonski (Merkur je vladar 6. polja i MC-a).


Ali što se tiče financija tu se mislim stvari neće previše promijeniti jer istovremeno Saturn u idućoj godini tranzitira 2. polje (financije), a to mu je i natalna pozicija plus sve skupa nakon što je osoba proživjela Saturnov povratak. Najsnažniji Saturnov tranzit iduće godine je onaj preko Neptuna u tom polju. To razdoblje ukazuje na razdoblje slabosti koje osoba osjeća kao da joj stalno stoje prepreke na putu onoga što želi postići. Tj. razdoblje koje je ispunjeno sumnjom, neizvjesnošću, stalnim osjećajem da nešto nedostaje u perspektivi budućnosti i ne viđenjem načina da Neptunovi "snovi" postanu stvarnost. Mogući su iznenadni troškovi povezani s kućom ili ulaganjem u nju (Saturn aktivira Neptuna koji je vladar 4. polja kvadrat Mars u 4. polju).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 14:32   #62
Quote:
-Andain- kaže: Pogledaj post
Draga Fish,

Na jesen si mi odgovorila na pitanje glede moje natalne karte pa si mi tad napisala da ti se javim u 7. mjesecu ove godine "da pogledamo za dalje"

Dakle, od jeseni 2016 do dana današnjeg nije se po pitanju ljubavi u mom životu dogodilo apsolutno ništa. Nisam upoznala nikog novog, zanimljivog ili nezanimljivog, nisam se zaljubila, nisam zapravo ni imala previše vremena osvrtati se oko sebe da upoznam nekog... Ipak, zanima me ima li kakve šanse da se u nekoj doglednoj budućnosti nešto, napokon, počne i u mojem životu događati po pitanju ljubavi i ozbiljne veze jer postajem previše hladna, previše dehumanizirana.
Koliko god mi je samoća i dobro došla (iako ju je često bilo dosta teško podnositi), toliko me počinje ubijati ne samo taj emotivni osobni aspekt već vidim kako to utječe i na moje međuljudske odnose općenito.

Dakle, moje pitanje je sljedeće - Mogu li se nadati nekoj ozbiljnoj vezi u doglednoj budućnosti?

Moja posljednja "emocionalna angažiranost" (jer mi je teško to nazvati vezom, više je bila afera), trajala je od 28. 12. 2012. do 1. 4. 2013. Otada - ništa.

Karta - http://tinypic.com/r/ej8ug8/9
Ok, sjećam se.


Dakle, trostruka vatra (strijelac/ovan/strijelac) i karta bez opozicije govore o jednom otvorenom, dinamičkom karakteru u kojem je osoba na neki način "samom osobom određena" i njena karta nema neku potrebu da ovisi o nekom drugom/drugima glede odlika koje treba razviti. Ona je takva kakva jest, a na drugima je da ju prihvate takvom kakva jest ili ne prihvate. Iz toga se može zaključiti da takvim osobama nije lako naći vezu, jer prirodno njihova karta tome ne teži. Tu je više stvar onoga da osoba na nekog naleti u životu ili da njoj netko naleti u život i da na taj način se njih dvoje "fatalno sretnu i spoje". Venera (vladarica 7. polja) u vodenjaku samo naglašava tu "slobodnjačku prirodu" ove karte, a u kvadratu na Pluton upravo potvrđuje ovo gore napisano što se tiče "fatalnog susreta". Dakle, osobi treba netko "novi", netko nepoznat da joj uleti u život i da njihov spoj bude fatalan, iako možda se na prvi pogled više prepoznaju kao prijatelji (Venera u vodenjaku u 11. polju). A sve ovo pišem zato da objasnim na koji način ću gledati tranzite i progresije za postavljeno pitanje. Odnosno, izvući u onaj period u kojem je naglašena takva mogućnost. Pa prvi takav period koji bih izdvojila jest :

- druga polovina studenog 2018. kada Jupiter tranzitira Mjesec (Mjesec je vladar 5. polja). Istovremeno spajaju se tranzitni Mars i progresivni Mjesec koji mijenja znak čineći aspekt koji provocira natalni Mjesec.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 16:02   #63
Quote:
Hello kaže: Pogledaj post
Pozdrav.
Zanima me ima li indikacija da ce se u skorijoj buducnosti desiti nesto na ljubavnom planu Zadnju (i budimo realni, jedinu) pravu vezu sam zavrsila u maju 2014. godine i od tada nista. Bilo je raznih mogucnosti i "simpatija", samih dogadjaja vezanih za ljubav i seksualnost, ali nista ozbiljnije i/ili dugotrajno.

http://imgur.com/a/AKVPy <- Natalna

Hvala unaprijed

Zaboravila sam reci da je ova veza koja je zavrsila u maju 2014 pocela u junu 2012.
Evo još jedna trostruka vatrena kombinacija (strijelac/lav/strijelac) još i s Marsom egzaktno na ASC-u. Vladar 5. polja (ljubavne veze) je Jupiter, a vladar 7. polja (partnerski odnosi) je Uran što tu otvorenu, slobodnjačku vatrenu prirodu još više potvrđuje u smjeru neovisnosti kada su u pitanju veze. Drugim riječima ovo je karta koja prirodno ne teži tomu da bude u partnerskom odnosu, to je neovisna karta koja se teško prilagođava partnerstvu bez obzira koliko osoba to "vatreno" željela. Tim više što je u 7. polju Saturn pa je potreban i dodatan trud i zrelost da se trajno partnerstvo uopće ostvari (Saturn iz 7. polja kvadrira Sunce i Mjesec te vladara Sunca i Mjeseca). Moguće da osoba iz obiteljske geneze vuče neki obrazac "kojeg se ne može riješiti" a on oblikuje njen stav oko ovog pitanja...tako da gledajući sve to, osoba ne bi trebala "po svaku cijenu" tomu težiti, ima života i izvan toga.


Što se tiče konkretnog odgovora na pitanje u skladu s napisanim, mislim da je potreban snažniji poticaj izvana koji bi ovu kartu pobudio na reakciju (pa da se iz toga "izrodi" veza). Ulaskom Urana u znak bika u svibnju 2018. započinje Uranova opozicija na natalnu Veneru u škorpionu što je jedan od takvih pobuđivača, no on ne garantira dugorajnost i ozbiljnost veze (jest da istovremeno Saturn tranzitira 5. polje, ali bez da dodiruje neke planete tim tranzitom). Pa ako se sjetiš javi nam povratne informacije druge godine nakon tog perioda.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 17:08   #64
Quote:
ljucka kaže: Pogledaj post
Caooo, evo samo da nadopunim informacije vezane uz post od 24.01. Covjeceee da je vec toliko proslo.
Naime osoba rodjena 10.06.1997. rodjena je u 22:20 i umedjuvremenu mi je postala decko a pitanjce cu samo malo preformuirat. Da li cemo uspjet prebrodit sve te neke stvarcice koje smo i do sad uspjelavali i ostati zajedno? Jer vidim se s tom osobom zaista na duge staze.
Prvo, drago mi je zbog tebe da si sretna.

Drugo...ok, ali ovo tvoje pitanje je za sinastriju, a ne natalnu kartu...plus posve je nekonkretno.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 15:50   #65
Quote:
musta-leski kaže: Pogledaj post
http://i67.tinypic.com/155noqo.jpg

moje pitanje se odnosi na ljubav ...nedugo sam zapocela nesto sa osobom rodjenom 27. 04. 98 u rijeci (ne znam u koliko sati) pa me zanima dal ce se razvit nesto vise od toga?

zadnja veza je bila od 09. 12. 2010 do 01. 08. 2017
Iz natalne karte se ne može vidjeti da li će se neko poznanstvo razviti u vezu jer svaka veza uvijek ovisi o dvije osobe (a ne jednoj). Dakle, iz natalne karte se može vidjeti da li su i kako ta područja života (područja ljubavnih veza i partnerstava) aktivirana, što onda povlači razne zaključke, kao i to da će na njima biti ili ne biti događanja. Pa evo kratki osvrt obzirom na to.


U karakteru dominira zemljani element i fiksna kvaliteta (jarac/lav/bik) pa osoba prirodno teži trajnosti u pogledu veza, a budući da ovo poznanstvo od ljetos nije započelo pod nekim jačim tranzitima i progresijama, ne bih rekla da će se na tom području nešto značajno oformiti. Naime, uz to je Saturn tranzitirao 5. polje (ljubavne veze) i nalazio se na vladaru 7. polja (Uranu) što prije označava stagnaciju i suočavanje s otporom iz vanjskog svijeta (ovdje u području veza).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 17:50   #66
šta me očekuje u narednom periodu (pola godine, godinu) po pitanju bračnog odnosa, udata sam od 2009-e
hvala unaprijed

https://ibb.co/esyYJR
angelsheart is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 11:49   #67
Quote:
bambina28 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

molim Vas ako mi netko može odgovoriti na pitanje da li ima nešto novo na ljubavnom planu?
Zadnja veza je završila 16.06.2017. i trajala je 5 mjeseci.

Natalna karta: http://tinypic.com/r/s1ruy1/9


Unaprijed hvala na odgovoru!
Kombinacija ovan/škorpion/bik ima u sebi naglašenu fiksnost i puno Marsa pa treba nešto jako i "rigidno" da bi "zdrmalo" ovu kombinaciju.


Mislim da ovdje osobu čeka jako puno toga novog i promjene na polju partnerstva ulaskom Urana u znak bika (od svibnja 2018.) jer tada započinje njegov tranzit Mjesecom i Marsom u 7. polju. Za ovako fiksan karakter s mnogo Marsa to može biti uragansko iskustvo poput onog kada nam se tepih izvuče ispod nogu...jer se time aktivira i fiksni T-kvadrat, a prije svega opozicija s Plutonom na ASC-u. Zato bi bilo dobro da se osoba na neki način pripremi za taj zahtjevan period na način da u svoj život uvede što više mira, stabilnosti (ponajviše sama s sobom) i onog što se naziva - jakim centrom.

No, kako Uran najprije samo malo "poviruje" u bika, jer se brzo vraća retrogradno, prava njegova aktivnost će se osjetiti u 2019. (od travnja) kada zapravo započinje taj tranzit u svom punom izričaju. Tada ima podršku Jupitera koji s konjunkcije Urana radi 120º na natalnu Veneru (vladaricu 7. polja) dok Saturn trigonira istu Mjesec/Mars konjunkciju u 7. polju.

Zato bih te zamolila ako možeš molim te javi povratnu informaciju kako si osjetila ulazak Urana u znak bika (tamo negdje na ljeto iduće godine).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 00:32   #68
Zanima me ocekuje li me nesto novo na polju ljubavi.
Trenutno nisam u vezi, a zadnji puta sam bila u vezi od 1mj do kraja 7mj 2014.godine, ne znam točne datume.
Naime, u listopadu ssm upoznala jednog momka s kojim je bila ocita kemija ali se nista nije dogodilo.
http://tinypic.com/r/15cj255/9
Hvala, LP

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 07.12.2017. at 18:47. Reason: oslovljavanje
Abby18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 14:40   #69
Quote:
majchy_m kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

zanima me sto ima novo na poslovnom planu. Naime ova godina mi je dosta turbulentna poslovno
Radim u istoj firmi od 14.7.2014, pocela sam kao pipravnik.
Ove godine sam promijenila 2 pozicije.
Nova pozicija je veoma odgovorna i zahtijevna pa me zanima sto kaze natalna karta o tome

http://i64.tinypic.com/34t6gys.gif

unaprijed hvala
Osnovni karakter je naglašeno vatrenog elementa (strijelac/ovan/djevica) ali cijela karta jako je obilježena znakom strijelca (u kojem se nalaze Sunce, Merkur, Saturn i Uran) to je zadnjih godina osoba prolazila kroz dosta naporan period Saturnova (staro) tranzita tim planetama.

S druge strane ASC ovna je na zadnjim stupnjevima tog znaka pa je ove godine bio pod snažnim uplivom tranzita Urana (novo, promjene). Uranov tranzit je trenutačno u retro hodu, direktno se počinje kretati 2. siječnja 2018. i tada zapravo kreće svoj zadnji hod preko tog ASC-a. Tako da će turbulentan period još potrajati, posebno se ističe u ožujku 2018. kada tranzit bude egzaktan zadnji put, a još će mu se taj mjesec pridružiti Mars. Nakon toga tranzit polako slabi pa će se i situacija normalizirati. No ako radiš s strankama, odnosno ako je posao dosta mobilan, možeš očekivati cijelu godinu više kontakata i kretanja jer Jupiter tranzitira 7. polje u kojem se nalazi vladar ASC-a.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 15:50   #70
Quote:
stevo7650 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Mene zanimaju kretanja na ljubavnom planu, što me čeka u budućnosti. solo sam, od 1.7. ove godine. Veza je započela 13.6. 2016.

Natalna: http://tinypic.com/r/2mq88x4/9
Karakterna kombinacija je ovan/škorpion/blizanac. Ovdje se radi o jednom dosta "mačo" djelatnom karakteru (što bi se reklo testosteronskom ) jer njime dominira Mars (Mars je vladar Sunca, suvladar ASC- i u konjunkciji s Mjesecom). Zbog toga bi osoba generalno morala malo više u svom životu njegovati tolerantnost, strpljenje, "finoću" i pažnju u svojim odnosima s drugim ljudima, isto kao i u ljubavnim vezama (Mars je vladar 5. polja). Morao bi kao muškarac malo više osvijestiti onu drugu stranu (smanjiti nabrijanost na sebe ) i ne sve procesirati isključivo kroz "zadovoljstvo sobom" ili "vlastitu povrijeđenost". Također pokušati svoj rječnik i način izražavanja oplemeniti i osvijestiti koliko svojim rječnikom može uništiti odnose i komunikaciju (Merkur u ovnu u 5. polju 90º Uran).


Također "erotski" apetiti su ovdje poveći (Venera u biku 90º Jupiter) a uz ovolike želje i potrebu za uzbuđenjem moglo bi se reći da se radi o emocionalno nepouzdanom muškarcu (Sunce 90º Mjesec/Mars). Tj. moguće da osoba s ovakvom kartom pored svoje stalne veze (Venera egzaktno 90º Saturn) ima i izlete "s strane" (Venera 90º Jupiter) jer joj nikada nije dovoljno uzbuđenja i akcije. Tako da je teško s ovim karakterom održati stalnu vezu s jednom osobom.


Trenutačni tranziti su Jupiterov preko ASC-a i vladara ASC-a, a Uranov 5. poljem pa je osoba "u svom elementu" tj. otvorena za avanturice svih vrsta, ali sada se to nekako događa bez emocionalnog zadovoljstva (Saturn opozicionira Mjesec/Mars) odnosno sada je naglašen osjećaj praznine i da ju takve veze ne ispunjavaju. U svibnju Uran započinje tranzit preko natalne Venere (vladarice 7. polja/partnerstva) pa je moguća nova ljubav koja nosi dovoljno uzbuđenja ovakvom karakteru da se pošteno zapali. No kako tranzit neće postići još tada egzaktost, on može donijeti samo najavu perioda koji osobi slijedi, pa bi bilo lijepo da ostaviš povratnu informaciju (tamo negdje u lipnju krajem) o tome što se događa.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 16:07   #71
Quote:
rh4ps0dy kaže: Pogledaj post
Fish mi je do sada nekoliko puta točno interpretirala kartu, pa ću postaviti ponovno pitanje.

Na trenutnom sam poslu od srpnja 2015., posao je dobro plaćen i doveo me u zajednički život i brak s mojim suprugom i na tome sam zahvalna. No, imam osjećaj da sam nedovoljno iskorištena i nisam zadovoljna svojom ulogom. Planiramo trudnoću, pa je moguće da ću "pauzirati" s njega jedno vrijeme, no ne znam točno kad bi to moglo biti. U međuvremenu, postoji li šansa da se stvari na trenutnom poslu promijene u smislu da počnem dobivati odgovornije zadatke ili nešto slično? Hoće li možda doći do promjene radnog mjesta?

http://i66.tinypic.com/6honec.gif
Postavila si dosta nejasno pitanje (odnosno ovaj uvod nekako nema veze s pitanjem) pa ću samo kratko obuhvatiti ovo što pitaš.


Karakter je zemljano-vodeni (jarac/rak/bik) ali je uz to jako naglašen znak strijelca (Merkur, Venera, Saturn, Uran u strijelcu). Što se tiče pitanja, mislim da neće doći do promjene radnog mjesta, jer Saturn (staro, statičnost) tranzitira još cijelu 2018. godinu 6. polje (posao, radna sredina), a Uran (promjena) je izašao iz 10. polja (profesija, karijera). Saturn također nosi odgovornost i težinu koja s njom dolazi.

No kako Uran u 2018. započinje egzaktan trigon na Sunce i ide prema Mjesecu prije bih rekla da će se u 2018. stvari okrenuti trudnoći. Tu bi moglo biti stresa, a budući da je osoba po tom pitanju dosta osjetljiva (Mjesec 180º Mars/Plution) bilo bi dobro da ako želi trudnoću da se tome i posveti s punom "unutrašnjom" i vanjskom pažnjom.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 18:45   #72
Quote:
Possessionless kaže: Pogledaj post
Bok, opet ja, nakon skoro godinu dana.

Ovo i ovo su moji stari postovi na ovoj temi, tako da vjerujem da se iz njih može iščitati malo više o mojoj osobnosti (i mojim "problemima" ).

I ovaj me put zanima isto - čeka li me u neko skorije vrijeme značajnija promjena na ljubavnom planu?

Ova godina opet je bila zapravo prilično dosadna na ljubavnom polju, ali zato je bila i više nego uzbudljiva na svakom drugom. Puno sam radila na sebi, puno napredovala, puno rasla.

Dakle, na ljubavnom polju sve je više-manje nepromijenjeno - zadnja veza i trajanje je isto kao i u prethodnom postu - od 6. 4. 2016. do 6.5. 2016., jedino što više nisam u kontaktu s tom osobom. Ovo je moja karta.

Hvala!
Da, već sam ti odgovarala i pisala o tome da ne budeš nestrpljiva posebno što si jako mlada. Kombinacija riba/vodenjak/lav može malo pretjerivati u želji da joj se dogodi "big love", ali kao što napisah ranije, neke stvari ne idu na silu, već im treba dopustiti da se prirodno dogode.


Pa, što se tiče 2018. prognoze su na tom polju izglednije, a sama godina prosperitetnija jer Jupiter svojim tranzitom znaka škorpiona istovremeno trigonira vladara 7. polja (partnerstva) i vladara 5. polja (ljubavne veze) na kojima je istovremeno Neptunov tranzit. Posebno je naglašen period od veljače do travnja kada je progresivni Mjesec egzaktno na Marsu (Mars je dispozitor Veneri). Kao zaključak može se reći - obzirom na to da nema podrške drugih jačih tranzita moguće da se u 2018. godini osoba zaljubi tj. locira sebi u srčeku ljubavnog partnera, dok je drugo pitanje koliko će se to oformiti kao veza.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 13:58   #73
Hvala na odgovoru, Fish! :-)
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 19:41   #74
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Osnovni karakter je naglašeno vatrenog elementa (strijelac/ovan/djevica) ali cijela karta jako je obilježena znakom strijelca (u kojem se nalaze Sunce, Merkur, Saturn i Uran) to je zadnjih godina osoba prolazila kroz dosta naporan period Saturnova (staro) tranzita tim planetama.

S druge strane ASC ovna je na zadnjim stupnjevima tog znaka pa je ove godine bio pod snažnim uplivom tranzita Urana (novo, promjene). Uranov tranzit je trenutačno u retro hodu, direktno se počinje kretati 2. siječnja 2018. i tada zapravo kreće svoj zadnji hod preko tog ASC-a. Tako da će turbulentan period još potrajati, posebno se ističe u ožujku 2018. kada tranzit bude egzaktan zadnji put, a još će mu se taj mjesec pridružiti Mars. Nakon toga tranzit polako slabi pa će se i situacija normalizirati. No ako radiš s strankama, odnosno ako je posao dosta mobilan, možeš očekivati cijelu godinu više kontakata i kretanja jer Jupiter tranzitira 7. polje u kojem se nalazi vladar ASC-a.

Fish hvala na odgovoru,

u medjuvremenu mi se dogodila jos jedna promjena pozicije na poslu.
S novom pozicijom startam 1.2.2018 te ta pozicija ukljucuje dosta mobilnosti i rada sa ljudima

Ova godina je zaista turbulentna bila
majchy_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 16:18   #75
hvala Fish u principu se mogu prepoznat u opisu i ovo što si opisala mi ima logike. javim svakako kako će se stvar razvijat
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 14:43   #76
Pozdrav,

prije godinu dana sam postavila slično pitanje, evo me opet.. Pitala sam kad ću naći drugi posao, bilo je rečeno da najranije 12. mjesec ove godine, taman sam iščekivala ovih dana rezultate nekih natječaja i stvarno se ponadala, međutim od toga ništa. Ok, ja sam nestrpljiva, kužim da ima vremena za sve... No mene ipak zanima kad bi to vrijeme moglo doći. Totalno sam nezadovoljna na trenutnom radnom mjestu, shvaćam da možda i pretjerujem oko svoje situacije, ali to jednostavno nije to i želim se čim prije maknuti odavde i naći posao koji je za mene i na kojem ću biti barem kolko tolko zadovoljna, barem da nemam grč kad idem na posao.
Također me zanima odnos s ocem i kakva je prognoza za njegovo stanje, da li tu možete išta vidjeti?

Hvala!!

http://i68.tinypic.com/2wgel9k.png
stand by me is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 02:17   #77
Pozdrav, mene zanima malo moje polje ljubavi. Sto me to koci da ostvarim neku vezu, jer pravu vezu nisam ni imala. Zaljubim se, sviđam se drugoj strani, ali uvijek neke prepreke. A funkcioniram po nekom svom glupom principu sve ili ništa, pa očito ostanem bez ičega. Posto nemam rok od kada do kada je trajala veza napisati ću ti zadnje dvije situacije iz kojih se moglo izroditi svašta, a ipak nije prešlo u vezu. Prvi odnos je bio od 7 do 9mj 2015. Drugi odnos u nekom prijateljskom formatu još uvijek traje, i započeo je prijateljski, al su se rodile emocije. Al početak nečega vise od 7mj 2016. do 1.mj 2017. I kasnije se taj odnos nastavljao, ali ovi mjeseci su bili najintenzivniji. Ne znam hoće li ista pomoći pri analizi natalne. Al zanima me kada opet mogu očekivati novo zaljubljivanje i trajniji odnos...jer mi do sada nikako nije išlo...
http://i66.tinypic.com/xmmryp.jpg

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 26.12.2017. at 11:49. Reason: oslovljavanje
lejlalajla is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 11:48   #78
Quote:
Saronge kaže: Pogledaj post
Bok, imam pitanje u vezi karijere i zaposlenja. Završavam fakultet u inozemstvu, da li će mi se otvoriti prilike u struci? U zadnje vrijeme se kolebam između toga da tu u ovoj državi gdje studiram odradim sezonu konobareći, natučem se love i malo putujem, živim po gradovim koje volim i uživam u toj nevezanosti za prostor i vrijeme. Ili mi se možda bliži neki fin posao u struci? Šta kažu zvijezde?

https://ibb.co/hZfyfm

Edit: Glupo pitanje--tj da malo bolje objasnim... zvjera mi se po Balkanu, putuje mi se, ne baca mi se sidro. Posao u struci bi me veselio naravno, to je danas privilegija, ali srce me malko vuče na drugu stranu... Šta kaže natalna?
Ovdje je u pitanju trostruko zemljana kombinacija (djevica/jarac/bik) što je i generalno kombinacija koja teži stabilnosti i praktičnom ostvarenju, tj. nije tip koji voli nepredviđene promjene i lutanja. Dakle, karakter koji se teži ostvariti kroz konkretna postignuća, ima iznimno razvijen praktični duh pa je ovo pitanje zapravo u nesuglasju s istim. No, kada se pogleda natalna karta vidi se itekako da u njoj postoji izvor tog nemira, tj. - Venera je istovremeno vladar i 4. polja (rodni dom, kuća) i 9. polja (strane zemlje, inozemstvo) i ona je u konjunkciji s Merkurom (pokretljivost) i Jupiterom (putovanja, inozemstvo) i zapravo je žarište T-kvadrata s Plutonom i Mjesecom. Moglo bi se reći da postoji "trauma" koju ova osoba nosi na duši, a povezana je s familijom, majčinim naslijeđem i korijenima zbog čega osoba nesvijesno bježi od doma jer joj je ta blizina "duševno tjeskobna".

Neću sada ulaziti dublje jer ovo nije ni mjesto za to, ali htjedoh to napomenuti jer se čini da osoba nije potpuno svjesna motivacije koja stoji ispod njenih želja i odluka o načinu kojim vodi svoj život, a to nije "poželjno" jer mi kao individue moramo poštivati sebe, odnosno težiti se ispuniti kroz vlastiti karakter. U protivnom ako radimo nešto vođeni pobudama koje "nisu naše" ("izvan sebe") onda to niti nije u skladu s našim istinskim bićem, a na koncu priče mi sami ostajemo neispunjeni i nesretni.

Dakle, osoba bi si trebala pokušati osigurati određenu stabilnost u životu, vezati se za prostor i vrijeme, a toga će mislim i sama ostati svjesna ove 2018. godine kada Saturn bude u tranzitu točkom ASC-a i Uranom. S druge strane Jupiterov tranzit 10.poljem (karijera) stvara određeni nemir i ove želje za "šalabajzanjem" no to je prolazno.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 12:32   #79
Pozdrav,
Hvala najljepša na prošlom odgovoru, tek nedavno sam primijetila da sam dobila odgovor 07.05.2017. (https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...ostcount=1835) sve je pogođeno.

Natalna http://tinypic.com/view.php?pic=mmsb54&s=9#.WHKL2BsrL4Y

U međuvremenu sam se zaposlila krajem 6 mj. u obrazovnoj instituciji, zamjena za porodiljini u dr. manjem gradu u koji putujem svaki dan iz gl. grada. Sljedeće godine u periodu između 5 i 7.mj se vraća osoba koju mijenjam i sad sam u dilemi da li se borit da me prebace na sl. poziciju samo su dr. sredstva iz kojih bi me plaćali. Radi se o instituciji u kojoj je jako naglašena hijerarhijska podjela pa se za sve mora tražit dopuštenje i raspravljat o nekim stvarima koje tak i tak moram sama napravit pa mi dođe frustrirajuće kad moram slušat svoje ponovljene riječi ili informacije samo u dr. obliku od nadređenih. S dr. strane dio sam sustava pa imam pristup nekim informacijama i edukacijama, konferencijama i sl. ako su vezani za ono na što su me raspodijelili u tom trenutku. Do sad nisam baš imala prilike iskoristit te pogodnosti od količine posla ali me muči, ako odem kad ću ponovo imat te mogućnosti. Zasad mi ništa nisu obećali osim da ovisno o projektima koji će dobiti financiranje, ako neki prođu da će me onda zaposlit na jedan od njih. U toj instituciji ljudi se dosta izmjenjuju, doslovno odrade svoje koliko traje određeni projekt i dalje se pokupe jer ih se ne nagrađuje niti cijeni nešto previše. Trenutno moj posao je asistiranje u pripremi projekata dok sam prije toga sama pripremala cijeli projekt, iako se ovdje radi o većim i ozbiljnijim projektima. Plaća mi ne bi rasla koja je i ovako niža (spašavaju me putni troškovi), niti bi nešto previše mogla napredovati. Bojim se da sam se zaljubila u neke prividne mogućnosti koje bi mogla imati nego što bi stvarno imala koristi od tog posla. Treba mi savjet, da li bi se trebala borit za taj posao ili se posvetit traženju nečeg drugog. Ako bi ostala, onda bi se vjerojatno i djelomično preselila tj bila bi na stanu a vikendom bi se vraćala pa bi mi se smanjio i napor oko putovanja i imala bi psihički mir doma. Samo onda koliko bi izdržala u manjoj sredini kad cijeli život živim i sremim metropolitanskom životu. Ili možda izgrmit još nekih pol godine do godinu pa onda se vratit.

Imam hrpu pitanja oko karijere ali za sad me najviše zanima što me očekuje na poslovnom planu?
Ono da a li se isplati boriti za ostanak, da li bi mogla pokrivati troškove života s njime, i da li se preko njega mogla dalje karijerno razvijati ili povezati s neki dr. ljudima s kojima bi možda dalje mogla ostvariti suradnju u RH ili inozemstvu. U biti što god mi možete reći za moguće ili prividne mogućnosti vezane za taj posao, puno bi mi značilo.
Hvala.
reverse gravity is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 12:24   #80
poydrav,

zanima me kada bi mogao dobiti stalno zaposlenje i kakav bi to posao mogao biti? zavrsio sam 5 godina ekonomije smjer financije ali nikada nisam bio zaposlen jedino preko sezone nest malo u turizmu. kakva je moja karta glede profesije i karijere? hvala

http://tinypic.com/view.php?pic=334u...9#.WkOCPDdG3IU
Undertaker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:59.