Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2017., 09:22   #21
Pa to sam si i mislila za turiste da većinom gledaju i produže dalje prema događanjima/kućicama....naišla sam na info sad na netu da imaju klizaljke do broja 50 - odlično ni muž sad nema izgovora za ne klizanje :-)
valed is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 09:26   #22
Quote:
valed kaže: Pogledaj post
Pa to sam si i mislila za turiste da većinom gledaju i produže dalje prema događanjima/kućicama....naišla sam na info sad na netu da imaju klizaljke do broja 50 - odlično ni muž sad nema izgovora za ne klizanje :-)
50??

dobro, njihove klizaljke su oni trobroji, tako da se mogu razvuci...unedogled.
sad jos samo da zahladi
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 09:47   #23
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
ni moja nece nista, fritule sa standova su joj fuj, kobase ne voli, palacinku oce iz choco cafea
Ni moj nista nece jesti. To je kad imas nejedaca

Bio je odusevljen tramvajem opcenito zao mi da se nisam sjetila bozicnog. Vozio se na vrtuljku i na onom vlakicu kao iz lunaparka.

Mi smo bili u sub od 15 do 17 sati, taman nije bila jos prestrasna guzva.
Ja inace ne volim zimu ni guzve ni guranje,al jos nikad nisam bila na adventu u zg pa ono da vidim

Zapravo mi se ne svida to sto se sve svodi na hranu i pice
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 09:50   #24
pa da, kako mm kaze, svi samo zderu i rade selfije i svuda smrdi vino
btw, ja sam bila u isto vrijeme i guzva mi je uzasna bila oko 6 je postala nepodnosljiva
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 09:56   #25
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Ni moj nista nece jesti. To je kad imas nejedaca

Bio je odusevljen tramvajem opcenito zao mi da se nisam sjetila bozicnog. Vozio se na vrtuljku i na onom vlakicu kao iz lunaparka.

Mi smo bili u sub od 15 do 17 sati, taman nije bila jos prestrasna guzva.
Ja inace ne volim zimu ni guzve ni guranje,al jos nikad nisam bila na adventu u zg pa ono da vidim

Zapravo mi se ne svida to sto se sve svodi na hranu i pice
Pa kako? Mi smo već dva koncerta obišle (cure), klizale, kolegica je s djecom išla na radionice na Stross, prošle odine su bile projekcije crtića prekoupta Umjetičkog paviljona, mali poniji za glađenje i jahanje, toga nema sad?

Imate radionice u Željezničkom muzeju, vikendom se može provozati onim minivlakićem, moji su ludi za vlakovima pa je to hit.

Imate i maketu željeznice u centru, na Opatovini je parkić za predah mali, iako je hladno, jaslice kod katedrale, mislim da ima nešto i u Kinu Europa
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:01   #26
meni je cest puno zanimljiviji.
mislim, lijepo mi je u gradu kad je sve okiceno i bolim taj bozicni duh, ali fali mi npr onako veliki lijepi lunapark iz mog djetinjstva s velesajma.
eto, to bi moju malu raspametilo, ali ne ovo kaj ima po kvartovima, dva vrtuljka i autici.
nesto postenije
i, zakaj vise nigdje nema fanjki za kupiti? sve nekaj hipsterski, sarma to go ovo ono, daj mi fanjke!
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:03   #27
Mi smo u petak obišli Gornji grad, najljepše od svega mi je na Strossu onaj dio kod Matoša, i tamo u kućici Alpine nešto imate dobre germknedle, a i Rougmarin je na Klovićevim, muzika je bila odlična - stare božićne i sve je u nekom retro stilu uređeno - super
Tunel je lijepo uređen ali vrlo mali dio i gužva je

U subotu smo krenuli na Zrinjevac i Fuliranje ali odustali zbog gužve pa smo završili na cvjetnom i Trgu, pa krenuli u Finjak (odite svakako tamo, kao u bajci je) ali nije bilo mjesta pa smo se četvorkom spustili na Tomislavac, tamo nam je baza na Ice baru (najbolja vruća rakija od kamilice)

Morat ćemo još uloviti Božićni vlak i Božićni tramvaj, a mislim da ću u obilazak Zrinjevca i Fuliranja jednu nedjelju u ranim popodnevnim satima dok se još može hodat
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:03   #28
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post

Zapravo mi se ne svida to sto se sve svodi na hranu i pice
ovo uopce nije istina
to je mozda samo tvoje vidjenje.

obisla sam mnoge europske advente na kojima gotovo da i nema popratnih atrakcija pa su hrana i pice apsolutno centar zbivanja jer se nista drugo zapravo ni ne nudi.
potpuno objektivno mislim da je zagreb stvarno zasluzio best destination titulu.
a vi ste obicni grinchevi.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:04   #29
E da, Marićev prolaz je predivno uređen - super za fotkanje
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:07   #30
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
meni je cest puno zanimljiviji.
meni je cest bezveze
osim nekakvih manje ili vise uspjesnih performansa , nista se konkretno ne nudi.
za djecu pogotovo.

a lunica se sjecam i ja. nisam (bila) fan.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:08   #31
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
E da, Marićev prolaz je predivno uređen - super za fotkanje
sa jos 9875456765 ljudi u kadru.
dobro, ja nisam nesto luda za fotkanjem, ni selfie u zivotu opalila nisampa mi nije toliko do toga da maknem ekipu iz kadra.
ali primjetih tamo nabrijane majke koje po svaku cijenu zele ocistiti prolaz i uslikati svoje cedo okruzeno lampicama.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:13   #32
istina jedva smo prosli kroz maricev

ali divan je fakat, mogli su bas i cijelom duzinom staviti to
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:15   #33
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
meni je cest bezveze
osim nekakvih manje ili vise uspjesnih performansa , nista se konkretno ne nudi.
za djecu pogotovo.

a lunica se sjecam i ja. nisam (bila) fan.
a mojoj maloj je sve bilo zanimljivo gledati, od zongliranja, visenja na trakama, gutanja vatri...

kako ti nije lunapark bio napet, pa ja sam cijelu jesen lovu skupljala
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:19   #34
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
a mojoj maloj je sve bilo zanimljivo gledati, od zongliranja, visenja na trakama, gutanja vatri...

kako ti nije lunapark bio napet, pa ja sam cijelu jesen lovu skupljala
ne volim vrtuljke, povraca mi se.
ali isla sam svake godine. i gledala iz prikrajka kak se drugi vrte.

ma pogledas to zongliranje i cirkusiranje na cestu, ali kaj onda? nis drugo nema.
na adventu im je SVE zanimljivo i samo lete od jednog do drugog mjesta.
cak im je i kabina zicare wow atrakcija
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:25   #35
a kaj ima na adventu?
gledam iz perspektive moje male, bas nista njoj zanimljivo. ja bi si vec nasla zanimaciju, pila kuhani dzin i zderala, ali njoj je fakat sve nezanimljivo
na cestu se nekaj desava, gleda performanse, ovdje nema kaj gledati osim lampica
prosle godine je rekla da oce fijaker, pa smo ga cekali i docekali pa se konj tako posrao ispred nje da je rekla da nece ici
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:31   #36
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
a kaj ima na adventu?
pa sve smo vec navele:
osim fora lokacija koje su bogato okicene i zbog toga zanimljive same po sebi, imas retro lunapark (od kojeg se cak ni meni ne povraca), klizaliste, bozicni tramvaj, bozicni vlak, backo, muzej realnosti (doduse privremeno), koncerte... i onda je tu, naravno, neizostavna gastronomska ponuda.
po meni neusporedivo s cestom.
na cestu su samo performeri. i bucna muzika koja definitivno nije po mom ukusu
(godinama sam patila nocu i danju jer sam zivjela u centru tog dogadjanja)
spasih se selidbom.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:44   #37
e kuzis, nist od toga maloj nije zanimljivo
dok ne pocne pit mislim da bu joj dosadno na adventu
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:54   #38
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
e kuzis, nist od toga maloj nije zanimljivo
dok ne pocne pit mislim da bu joj dosadno na adventu
a jbg.
onda cekajte ljeto i ljetne "radosti".

ja bi da je advent 365 dana u godini.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:58   #39
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
e kuzis, nist od toga maloj nije zanimljivo
dok ne pocne pit mislim da bu joj dosadno na adventu
ak joj sad treba tolko stimulacije za zabavu, bome, u teenargerskoj dobi ce joj trebat znatno zesci stimulansi od alkohola

mojoj se ovo jako svidjelo. svaki dan moramo navratit

guzva jucer je neusporediva s petkom ili subotom. covjek doslovce moze disat i ugodno je setat.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 11:04   #40

ma ne treba joj puno, glavno da je neko jurcanje ili ako nije da je nesto wow za gledati
evo pitala me npr za onaj disney on ice, zasto bi itko isao gledati lutke koje klizu ali cirque du soleil ili american ninja warrior bi gledala da ne dise npr
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:33.