Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2017., 09:54   #2021
ta arheologija je glupost. to jednom iskopa iz pijeska i gotovo.
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 09:57   #2022
To za iskapanje dinosaurusa je katastrofa za roditelje. Moj je sin to dobio na poklon. Tjedan dana nisam mogla očistiti ni kuću ni balkon od zelenosmeđe prašine.

Ne vole svi dječaci isto, treba otkriti, pitati čime se najradije igraju. A ne dečko je - evo mu autić.

A ako se nema puno para, dobro je kupovati slikovnice na sajmovima knjiga. Bilo je stvarno puno toga po smiješnim cijenama.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 10:03   #2023
Quote:
Etta kaže: Pogledaj post
To za iskapanje dinosaurusa je katastrofa za roditelje. Moj je sin to dobio na poklon. Tjedan dana nisam mogla očistiti ni kuću ni balkon od zelenosmeđe prašine.
Pa poklon se kupuje za dijete, a ne za roditelje


Zamisli da netko kaže "Neću frendici kupiti poklon bon za šminkanje. Njen muž ne voli našminkane i to je katastrofa za njega".
VeronaM is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 12:18   #2024
Quote:
VeronaM kaže: Pogledaj post
Pa poklon se kupuje za dijete, a ne za roditelje


Zamisli da netko kaže "Neću frendici kupiti poklon bon za šminkanje. Njen muž ne voli našminkane i to je katastrofa za njega".
To se slažem.
Ali moram dodati da je to samo struganje unedogled, dok se ne napravi smeća za tri života.
Ništa posebno, a na kraju se moj sin uopće nije time igrao, nego je taj mali što je to donio na poklon da pokaže što je to zapravo on donio
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 14:22   #2025
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Dobila sam zadatak kupit sitne božićne poklončiće za 4. muške djece u dobi 2-7 godina. Moram ić kupit jednu vreću autića i legića i lego autića. Šta drugo? Da su bar 4 curice, to možeš birat između šljokica, suknjica, mašnica, lančića, kapica... ali muški i njihovi auti. Ništa drugo ih ne zanima.
Plastelin, slikovnice, bojanke, razne boje, bojice, ručni sat, zidni sat, društvene igre, legići na popustu na brick hr, dinosaurova jaja koja se potope u vodu pa se dinosaur izlegne iz jajeta za par dana , zvrkovi razni, usna harmonika, triangl, ksilofon, pištolji sa spužvastim metcima , pikado na čičak, magnetne kuglice i slagalice, rubikovu kocku, abakus...
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 18:44   #2026
Pozvana sam na Bozic kod poznanika. Oni su u 50im, prave okupljanje dvadesetak ljudi u kuci gdje ce biti vecera, druzenje i onak kao party. Ja ih poznajem zadnje dvije godine kak sam doselila u njihovu blizinu i vidjeli smo se nekoliko puta na tako nekim okupljanjima, isto tako se i cujemo telefonski povremeno kako smo i tako to.
Dakle, sto da im donesem za poklon kad im dodjem na Bozic?
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 22:30   #2027
Košaru s vinom ili likerima i orašastim plodovima, keksićima, pralinama... Umjsto alkohola mogu biti i zanimljivi čajevi ili kave/kapsule ako znaš da piju/imaju aparat...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 22:41   #2028
Ajme hvala, divna ideja ovo sa kosarom, tako cu i napraviti.
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 06:43   #2029
nema na čemu, to mi je super kad god idem nekome doma, a volim i dobit...
Nekad zna bit i gotovih tih paketa, al meni draže kupit lijepu košaru u Jysku/Kiku... i onda sama složit... Možeš uz vino stavit i sireve, masline ili tako nešto. Uglavnom prilagodiš okvirno što pretpostavljaš da vole, al takve stvari nikad ne propadnu jer u krajnjem slučaju odmah raspakuju pa ekipa navali

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 08:17   #2030
Mozes takoder u harissi napravit lijepi paket-kutiju. Neke zacine, cajeve, mjesavine za keksice, secer sa limunom i tako to
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 19:23   #2031
sto je po vama ok poklon za prijatelja/kolegu s posla? provodim s tim covjekom po 12+ sati dnevno svaki dan, dosta smo bliski, znam sto voli, a u tom i je problem...

prijateljima obicno uzmem bocu alkohola, cokolade, parfem, neki tehnicki gadget, knjigu, nesto takvo, ali ovaj ne voli primati nikakve poklone. jedva je za diplomu uzeo bocu chivasa i bajadere. voli inace vintage stil, pise nalivperom, lud je za svime sto leti, pati na rusiju. razmatrala sam kapu i sal, neki zgodni kompletic, ali ne nosi to jer pazi da ne pokvari frizuru

naletila sam na njegov poklon meni, boca vina na koje patim i kutija slatkisa koja se zove kao nesto sto je nasa interna zajebancija.
ne bih opet nesto preosobno sto ce mu cura uzeti, tako da sam bez ideja. jedini uvjet je da se moze nabaviti u splitu.

help
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 19:27   #2032
Quote:
enedielle kaže: Pogledaj post
lud je za svime sto leti, pati na rusiju.
https://www.bookdepository.com/Russi.../9781902109527
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 19:36   #2033
vrh, ovo ce dobiti za rodendan u 3.mj. hvala!

sad jos bozic.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 01:04   #2034
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
nema na čemu, to mi je super kad god idem nekome doma, a volim i dobit...
Nekad zna bit i gotovih tih paketa, al meni draže kupit lijepu košaru u Jysku/Kiku... i onda sama složit... Možeš uz vino stavit i sireve, masline ili tako nešto. Uglavnom prilagodiš okvirno što pretpostavljaš da vole, al takve stvari nikad ne propadnu jer u krajnjem slučaju odmah raspakuju pa ekipa navali
Quote:
SashaFierce kaže: Pogledaj post
Mozes takoder u harissi napravit lijepi paket-kutiju. Neke zacine, cajeve, mjesavine za keksice, secer sa limunom i tako to
Isla sam danas u ducane da vidim sto ima, nude vec upakirane korpe ali mi nije sadrzaj cemu koliko kostaju, tako da cu sama sloziti i to ce mi biti jos draze.
Radnje koje spominjete nemam, ali u ovim kod mene sam nasla super kosare za poklone https://imgur.com/a/QvPcF
hvala curke na prijedlozima, ziva nisam znala sto bih a sad ce to ispasti bas fino. Cula sam se sa organizatoricom, vec pece kolace i nakuhava, pa sam se ponudila da donesem i ja nesto i nece imati nista protiv, tako da cu uz poklon jos ponijeti veliku kutiju kolaca za sve nas.
TheSpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 08:38   #2035
Baš mi je drago, košare su super, baš blagdanske. A tu mi je super i što obično kasnije te košare vidim po stanu osobe Za novine, drva, u wc-u, na predsoblju... Skoro uvijek ih iskoriste dalje za nešto pa i to ispadne samo za sebe poklon
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 00:55   #2036
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Baš mi je drago, košare su super, baš blagdanske. A tu mi je super i što obično kasnije te košare vidim po stanu osobe Za novine, drva, u wc-u, na predsoblju... Skoro uvijek ih iskoriste dalje za nešto pa i to ispadne samo za sebe poklon
bas mi treba nesto takvo za poklon.gdje se mogu kupiti takve kosare?
__________________
nije nebo ovo sto vam nude, nije sunce od zlata i moci,kad bi mogli prodali bi Boga njima niko ne moze pomoci
koal@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 10:03   #2037
Plodine, Jysk, Konzum, Interspar... doslovno u svakom većem dućanu, a sad ih u dosta imaš i već gotove, mada ti je bolje uzet košaru i onda je napunit čime hoćeš.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 10:10   #2038
Meni je isto punjenje kosare bolja opcija. Za te slozene (neovisno o ducanu i tipu proizvoda) mi se cini ko da uz nesto atraktivno ubace i ono sto im se bas ne prodaje ili je barem meni neprivlacno.

Mi smo isto za obiteljski poklon slozili nesto tog tipa - prakticna sitnica koja im treba + potrosni proizvodi.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 15:16   #2039
Nekim dragim ljudima već tradicionalno za poklon napravim kalendare, složim slike koje su bile snimljene u godini koja je na izmaku. Veseli me to što ih nakon upotrebe čuvaju kao albume. Danas proizvodimo tone slika a ne prenesemo ih na klasične medije, ovako će ih ostati barem nekoliko.

Zadnjih godina dam tiskati u DM, cijena je ok a i kvaliteta, a i blizu posla mi je za podići (opcija je da se naruči na netu, u njihovom programu oblikuje kalendar i napiše adresa poslovnice po želji, a prilikom preuzimanja se i plati). Ne znam je li i u Hr tako.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 18:29   #2040
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Plastelin, slikovnice, bojanke, razne boje, bojice, ručni sat, zidni sat, društvene igre, legići na popustu na brick hr, dinosaurova jaja koja se potope u vodu pa se dinosaur izlegne iz jajeta za par dana , zvrkovi razni, usna harmonika, triangl, ksilofon, pištolji sa spužvastim metcima , pikado na čičak, magnetne kuglice i slagalice, rubikovu kocku, abakus...
Gdje toga ima? Nikad nigdje ne vidim, a htjela bih jednu.

Kakva su to jaja iz kojih se izlegne dinosaur? Zvuči fora.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:48.