Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2009., 14:23   #101
Quote:
KraljicaSparoga kaže: Pogledaj post
Znaci cim je skuplji poklon vise ih volim? a cim je jeftiniji poklon manje ih volim..????
Pa jasno. Što tu nije jasno? Jedino što cijenu poklona treba podijeliti s prihodima poklonjivača da bismo dobili točne postotke ljubavi.

Quote:
KraljicaSparoga kaže: Pogledaj post
Ti po meni imas malo glupo misljenje, a i u nasoj obitelji postoji pravilo( tako smo ga dali prije 10 god) da niko ne kupuje poklone vece od 100 kn..pa se za Božić svi sjednemo oko stola i smijemo kako smo odabrali ili dobili dobar poklon koji je kostao do 100 kn.. Ljubav se ne mjeri poklonima!!!!!!!!!!!!!
A kaj ja mogu što ste vi škrti? I ne volite se i zbijate šale jedni s drugima oko ozbiljnih stvari.

I lažeš, jer te dva klupka vune koštaju 40kn, + igle za pletenje, + tvoj rad, + grijani prostor za rad, +gablec, + potrošnja vode i papira... taj tvoj šal za dragog košta malo više od 100kuna, pa si ti misli.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 14:29   #102
Quote:
_tamy_ kaže: Pogledaj post
evo nešto za oba spola..


šta mislite??
To ja hoću! Zato je čisto zgodno da to poklonim njemu, tako i tako ćemo skupa u krevetac

Što me sjetilo- i mom je dragom na ljeto promocija. Razmišljala sam o kakvoj lijepoj torbi za laptop, to mi se čini dovoljno prigodnim, ozbiljnim, no ne i pretjeranim,
 
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 14:33   #103
e ne lažem..nemoj da ti racun posaljem igle imam doma.. ..
Mislim da smisao božića nije kupnja ultra skupih poklona..
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 14:41   #104
Quote:
KraljicaSparoga kaže: Pogledaj post
e ne lažem..nemoj da ti racun posaljem igle imam doma.. ..
Mislim da smisao božića nije kupnja ultra skupih poklona..
Naravno da to nije jedini smisao Božića, jednako je važno prežderavanje prefinom hranom.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 14:43   #105
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Naravno da to nije jedini smisao Božića, jednako je važno prežderavanje prefinom hranom.
ajde, ajde..može i to proc
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 13:14   #106
Quote:
malena_1309 kaže: Pogledaj post
To ja hoću! Zato je čisto zgodno da to poklonim njemu, tako i tako ćemo skupa u krevetac

Što me sjetilo- i mom je dragom na ljeto promocija. Razmišljala sam o kakvoj lijepoj torbi za laptop, to mi se čini dovoljno prigodnim, ozbiljnim, no ne i pretjeranim,
da, samo šta je rasprodano
_tamy_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 13:31   #107
Quote:
_tamy_ kaže: Pogledaj post
da, samo šta je rasprodano
A jesi probala direktno na prodajnom mjestu u prizemlju City Centra One?
 
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 17:54   #108
Joj ne...i ja moram dečku nekaj kupit...plakat ću. Godine singliranja za blagdane su ostavile traga...ne da nemam ideja nego nemam. I nismo tak dugo skupa da bi znala kaj voli a da si mogu priuštit. Aston Martina mu baš ne mogu kupit Aaaaaaaaaaaagh.

Edit: I onak...sve ima. Osim ipoda...jer mrzi apple. Muči me to kaj je stranac i u svom 10 miljn pipl rodnom gradu može nać kaj mi u balkanjeros pripizdini nemremo ni zamislit. Oke, ja bi onda trebala nekaj spešl i privatno al -vidi gore..ne znam ga *tak* dobro i na svim slikama skupa smo pijani il su slike mutne jer drugi ljudi ne znaju upravljat mojim faking fotićem. A i tak slika uokvirena bi mi bila samo dio poklona i opet bi bila u gabuli za nać nekaj.
__________________
I don't care what you think, as long as it's about me.

Zadnje uređivanje Elaine123 : 03.12.2009. at 18:02.
Elaine123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 18:38   #109
Quote:
malena_1309 kaže: Pogledaj post
A jesi probala direktno na prodajnom mjestu u prizemlju City Centra One?
nisam iz Zagreba
_tamy_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 21:32   #110
Quote:
Bubazg kaže: Pogledaj post
Ja sam na razmjeni i zivim sa drugom obitelji i ne znam kaj da toj zenskoj (mami) kupim?? Sta kupit nekom ko se cini da ima sve kaj bi htjela?? Misla sam neke ulaznice za predstavu il tak nekaj, i onda pricam s njom, a ona pretplacena na kazalista i ima sve ulaznice kaj oce. Kaj sad?? Kino? Misla sam i neki kul tretman, masazica, pricam s njom malo o tom, a njena prijateljica ima wellness centar. Ahhh????? KK?? Fkt nemam pojma... Da ispecem kolace?
Ako imaš neku sliku di si ti s njom, malo je uredi i uokviri. Ako ima sve, to sigurno nema. Mislim da će joj puno značit.
__________________
All that you can't leave behind
Stupsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 00:36   #111
zna li tko što pokloniti dečku od 6-7 godina?
idem kod prijateljice proslaviti Božić s njezinima, pa bi im svakome željela kupiti neku sitnicu, ali budući da se baš ne kužim u djecu, ne znam što pokloniti njenom mlađem bratu. razmišljala sam o nekakvim jeftinim igračkicama, autićima ili tako nečemu, pa malo gledam po stranici Turbo Limača i piše da su takve stvari za djecu ispod 6 god.
ne bi htjela da ispadne da sam mu donijela nešto za malu djecu.
znam da malo cjepidlačim, jer će klincu valjda biti svejedno-glavno da je nešto dobio, ali stvarno volim kad točno pogodim poklon za osobu kojoj poklanjam
i.used.to.think is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 06:02   #112
Quote:
Stupsi kaže: Pogledaj post
Ako imaš neku sliku di si ti s njom, malo je uredi i uokviri. Ako ima sve, to sigurno nema. Mislim da će joj puno značit.
Da, good one!
Bubazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 08:48   #113
A što pokloniti tipu koji ti nije više od +1 na listi gostiju gdje čekaš novu? Ono, klasični DOM*, voli mamu, nogomet i pivu s ekipom, potpuno prazan tip...


*Domaći Obični Muškarac
P.S. Naravno, da je poklon što jeftiniji, al da nije jeftini parfm iz DM-a.
__________________
I'AM smiling!!!
lilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 15:28   #114
Quote:
lilla kaže: Pogledaj post
A što pokloniti tipu koji ti nije više od +1 na listi gostiju gdje čekaš novu? Ono, klasični DOM*, voli mamu, nogomet i pivu s ekipom, potpuno prazan tip...


*Domaći Obični Muškarac
P.S. Naravno, da je poklon što jeftiniji, al da nije jeftini parfm iz DM-a.
nešto alkoholno (bocu vina, jeger ... )

Quote:
Leontina.. kaže: Pogledaj post
nešto vezano za motore...pošto je on lud za motorima, i ima ga... tak da ne znam jel će ti to pomoći, osim ak je i tvoj, onda ću ti reć o čemu se radi
a ništa onda
_tamy_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 15:42   #115
Quote:
i.used.to.think kaže: Pogledaj post
zna li tko što pokloniti dečku od 6-7 godina?
idem kod prijateljice proslaviti Božić s njezinima, pa bi im svakome željela kupiti neku sitnicu, ali budući da se baš ne kužim u djecu, ne znam što pokloniti njenom mlađem bratu. razmišljala sam o nekakvim jeftinim igračkicama, autićima ili tako nečemu, pa malo gledam po stranici Turbo Limača i piše da su takve stvari za djecu ispod 6 god.
ne bi htjela da ispadne da sam mu donijela nešto za malu djecu.
znam da malo cjepidlačim, jer će klincu valjda biti svejedno-glavno da je nešto dobio, ali stvarno volim kad točno pogodim poklon za osobu kojoj poklanjam
pitaš u trgovini. a mislim da s autićem il tak nečim nećeš pogriješit.
olivera777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 11:10   #116
šta uzeti frendici za promociju s obzirom da ona nastavlja dalje studirati na tom faxu? mislila sam buket i neki nakit tipa srebrnu narukvicu ili naušnice jer sam i ja još uvijek student pa nemam za nešto previše. ili da dođem samo sa cvijećem?
ruby20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 11:25   #117
Quote:
ruby20 kaže: Pogledaj post
šta uzeti frendici za promociju
Koliko ste si bliske? Je l' cura uopće voli nosit nakit?
Ja da sam na tvom mistu, ako mi je to neka jako draga osoba kupila bi i nakit (da se za sitne nofce nać nešto super), naravno ako ga ova uopće nosi, ak' ne onda neku drugu sitnicu uz cvijeće.
__________________
Ne volem...Zatucane, gratis, kravataše,
Hipohondre što se plaše
Da dobiju rak od razmišljanja...
Žemska is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 11:28   #118
jesmo dosta smo bliske, voli nositi nakit samo kaj je ona se niti malo ne veseli toj promociji jer kako ona kaže da dalje nastvalja tamo studirati pa se niti malo ne veseli tome...pa zato neznam dali da joj kupujem nakit kad će za 3 god.opet diplomirati?
ruby20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 11:36   #119
Quote:
ruby20 kaže: Pogledaj post
jesmo dosta smo bliske, voli nositi nakit samo kaj je ona se niti malo ne veseli toj promociji jer kako ona kaže da dalje nastvalja tamo studirati pa se niti malo ne veseli tome...pa zato neznam dali da joj kupujem nakit kad će za 3 god.opet diplomirati?

Koji je to fax? Medicina?
Zar nije princip 3+2, 4+1, 5+0
Ja bi joj kupila nešt' bez obzira je l' se ona sad veseli il' ne, čisto da vidi da sam se sjetila
__________________
Ne volem...Zatucane, gratis, kravataše,
Hipohondre što se plaše
Da dobiju rak od razmišljanja...
Žemska is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 11:43   #120
ne nije medicina ...stručni studij...to je 2 ipol pa onda ko hoće dalje....ma mislim i ja da ću joj uzeti neki poklon tako nešto od nakita a njena stvar kaj se ne veseli ja se veselim, a nadam se da će se i ona bar malo oraspoložiti
ruby20 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:39.