Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2006., 00:29   #1
Da li vam je ovo OK?

Opisat cu vam jednu situaciju koja mi se nedavno dogodila, a poprilicno me muci.

Bila je festa od firme u kojoj radi moj decko i ja sam otisla s njim, no buduci da sam bolesna molila sam ga da kratko ostanemo (4 sata, ne dulje), i da onda idemo doma, spavati. No medutim ta se ideja njemu nije svidjela, i on je odlucio odvest mene doma i vratit se na festu solo. Ja sam se zbog toga grozno osjecala, sto sam mu i rekla, no on je svejedno ostao pri svom, i jos me nazvao egoisticnom kravom koja misli samo na sebe i kojoj kao uopce nije stalo do njega i njegovih osjecaja.

I sad se ja pitam - tko je ovdje lud? Ja, ili on? Da li trazim previse kad zelim da mi decko bude uz mene bolesnu, nakon 4 sata svoje feste, ili sam po vama ljubomorna koza koja decku sputava njegovu zabavu i individualnost.

I jos nesto, ne branim mu da sam ide na feste, da izlazi i sta ja znam sta sve ne, nego samo zelim da kad negdje idemo zajedno, da se zajedno i vratimo kuci.

Jako me zanimaju vasi komentari i videnje ove situacije!!!!

Thanks!
-demetra- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 00:45   #2
Ajme grozno se osjecam
-demetra- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 00:53   #3
Mislim da si malčice pretjerala.
Dovoljno si zdrava da odeš na zabavu 4 sata (ne, nisi mu time učinila uslugu, proveo bi se dobro i bez tebe), a onda si dovoljno bolesna da ga ucjenjuješ da ostane doma.
To je proslava njegove firme, i šta ima loše u tome da se malo druži sa svojim kolegama? Bio je s tobom 4 sata i odvezao te doma.
Pokondirena tikva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 00:54   #4
Quote:
-demetra- kaže:
Opisat cu vam jednu situaciju koja mi se nedavno dogodila, a poprilicno me muci.

Bila je festa od firme u kojoj radi moj decko i ja sam otisla s njim, no buduci da sam bolesna molila sam ga da kratko ostanemo (4 sata, ne dulje), i da onda idemo doma, spavati. No medutim ta se ideja njemu nije svidjela, i on je odlucio odvest mene doma i vratit se na festu solo. Ja sam se zbog toga grozno osjecala, sto sam mu i rekla, no on je svejedno ostao pri svom, i jos me nazvao egoisticnom kravom koja misli samo na sebe i kojoj kao uopce nije stalo do njega i njegovih osjecaja.

I sad se ja pitam - tko je ovdje lud? Ja, ili on? Da li trazim previse kad zelim da mi decko bude uz mene bolesnu, nakon 4 sata svoje feste, ili sam po vama ljubomorna koza koja decku sputava njegovu zabavu i individualnost.

I jos nesto, ne branim mu da sam ide na feste, da izlazi i sta ja znam sta sve ne, nego samo zelim da kad negdje idemo zajedno, da se zajedno i vratimo kuci.

Jako me zanimaju vasi komentari i videnje ove situacije!!!!

Thanks!
po meni je u redu da se on vrati ako mu je super.......
ne bi ga smjela ogranicavati jer ce nastati problemi i osjecat ce se kao da ga gusis
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 00:57   #5
Quote:
-demetra- kaže:
i jos me nazvao egoisticnom kravom koja misli samo na sebe i kojoj kao uopce nije stalo do njega i njegovih osjecaja.
Ovo ti je mogao i ljepse reci.
A "kad skupa izadjemo, zelim da se skupa i vratimo" odaje da ti je vise do nekih formalnosti, nego do zadovoljstva tvojeg ili njegovog. Jer jednako tako (ako i nije bilo, ali u teoriji je moguce) je moglo biti i da se njemu ide, a ti bi jos ostala.
Meni je najnormalnije da ako jedna strana zeli ici, a druga ostati - jedna strana onda i ode, a druga ostane.
Zivi i pusti ga da crk...da zivi.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 00:59   #6
Quote:
-demetra- kaže:
.

Bila je festa od firme u kojoj radi moj decko...............
opcenito mi je nevjerojatno da si isla s njime....

obicno na bozicne zabave od firmi nitko ne vodi supruznike ili partnere
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 00:59   #7
Quote:
-demetra- kaže:
Opisat cu vam jednu situaciju koja mi se nedavno dogodila, a poprilicno me muci.

Bila je festa od firme u kojoj radi moj decko i ja sam otisla s njim, no buduci da sam bolesna molila sam ga da kratko ostanemo (4 sata, ne dulje), i da onda idemo doma, spavati. No medutim ta se ideja njemu nije svidjela, i on je odlucio odvest mene doma i vratit se na festu solo. Ja sam se zbog toga grozno osjecala, sto sam mu i rekla, no on je svejedno ostao pri svom, i jos me nazvao egoisticnom kravom koja misli samo na sebe i kojoj kao uopce nije stalo do njega i njegovih osjecaja.

I sad se ja pitam - tko je ovdje lud? Ja, ili on? Da li trazim previse kad zelim da mi decko bude uz mene bolesnu, nakon 4 sata svoje feste, ili sam po vama ljubomorna koza koja decku sputava njegovu zabavu i individualnost.

I jos nesto, ne branim mu da sam ide na feste, da izlazi i sta ja znam sta sve ne, nego samo zelim da kad negdje idemo zajedno, da se zajedno i vratimo kuci.

Jako me zanimaju vasi komentari i videnje ove situacije!!!!

Thanks!
Dobro ti je i rekao...Pa mora li i on se dosađivati kuci ako ti ne mozes...Nego si ti ljubomorna...Mislis da ce neku pokupiti..hahha
__________________
Zvao sam je Emili
-ParadoX- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 01:03   #8
Quote:
Pokondirena tikva kaže:
Mislim da si malčice pretjerala.
Dovoljno si zdrava da odeš na zabavu 4 sata (ne, nisi mu time učinila uslugu, proveo bi se dobro i bez tebe), a onda si dovoljno bolesna da ga ucjenjuješ da ostane doma.
To je proslava njegove firme, i šta ima loše u tome da se malo druži sa svojim kolegama? Bio je s tobom 4 sata i odvezao te doma.

slazem se s kolegicom

popusti malo
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 01:05   #9
Quote:
little_devil kaže:
opcenito mi je nevjerojatno da si isla s njime....

obicno na bozicne zabave od firmi nitko ne vodi supruznike ili partnere

Ovo je festa specijalno za djelatnike i njihove obitelji, tako da sam morala ici...
-demetra- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 01:07   #10
Quote:
atlantis kaže:
slazem se s kolegicom

popusti malo


Znaci svi se slazete s njim

Bas mi ovo zanimljivo cuti....


Ima li tko suprotno misljenje mozda?

(Hebote, osjecam se ko na nekoj licitaciji, al sta mogu kad me ovo stvarno zanima)
-demetra- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 01:11   #11
Quote:
-demetra- kaže:
Znaci svi se slazete s njim

Bas mi ovo zanimljivo cuti....


Ima li tko suprotno misljenje mozda?

(Hebote, osjecam se ko na nekoj licitaciji, al sta mogu kad me ovo stvarno zanima)
Jesi ti...Pa sta je tu lose ako je htio da se frajer zabavi...Pa neces umrijeti...
__________________
Zvao sam je Emili
-ParadoX- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 01:12   #12
Quote:
Gospon Pes kaže:
Ovo ti je mogao i ljepse reci.
A "kad skupa izadjemo, zelim da se skupa i vratimo" odaje da ti je vise do nekih formalnosti, nego do zadovoljstva tvojeg ili njegovog. Jer jednako tako (ako i nije bilo, ali u teoriji je moguce) je moglo biti i da se njemu ide, a ti bi jos ostala.
Meni je najnormalnije da ako jedna strana zeli ici, a druga ostati - jedna strana onda i ode, a druga ostane.
Zivi i pusti ga da crk...da zivi.

Pricali smo o tome pola sata na festi, i krenuo je lagano, al brijem si da sam ga ispilala i onda je rekao ovaj dio o egoisticnoj & formalisticnoj kravi...

Totalni mi bad sad zbog toga, i da ljubomorna sam, al sta sad, trudim se da ne budem takva, radim na tome, al mi je to u prirodi. zao mi je zbog toga ful, htjela bih da mogu biti toleranta i skroz liberalna, da mi je u potpunosti svejedno gdje je i sto radi, da mogu furati kroz svoj zivot bez da se opterecujem glupostima, al eto nisam takva, i treba jos puno rada na sebi da bi takva postala, mozda jednom, tko zna....
-demetra- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 01:15   #13
Quote:
-ParadoX- kaže:
Jesi ti...Pa sta je tu lose ako je htio da se frajer zabavi...Pa neces umrijeti...

Necu, znam

Al tako mi je predivno s njim, totalno sam vezana za njega i tesko mi zamislit da bi radije bio na nekom sugavom partyu nego sa mnom.

Jer meni je on bitniji od bilo kakvih partya, al nismo svi isti, ocito...


Svejedno, drago mi je cuti vasa misljenja, skroz
-demetra- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 01:18   #14
Quote:
-demetra- kaže:
Necu, znam

Al tako mi je predivno s njim, totalno sam vezana za njega i tesko mi zamislit da bi radije bio na nekom sugavom partyu nego sa mnom.

Jer meni je on bitniji od bilo kakvih partya, al nismo svi isti, ocito...


Svejedno, drago mi je cuti vasa misljenja, skroz
Njemu kako vidis nije sugav i kako vidis on moze bez tebe...
__________________
Zvao sam je Emili
-ParadoX- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 01:20   #15
Quote:
-demetra- kaže:
Znaci svi se slazete s njim
Ja ne s njim, ali mi nije normalno da u vezi jedan drugome kroji dokle smije biti tamo gdje mu je zabavno.
Imam takvog doma koji je kao i ti, a ja sam kao tvoj decko.
Pustio bi me samu, ali ako dodjemo skupa, onda mu je neugodno da on ode, a ja ostanem jer sto ce drugi misliti.
Pa mi je jednom scenu napravio i vecer pokvario sa zajednickim frendovima i onda mi ga je bilo definitivno dosta s tim pizdarijama.
Sad uredno ode ako mu je dosadno.
A ja nikad ni nisam imala problema s reci svima laku noc ako mi je negdje bilo dosta.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 01:22   #16
Slazem se s njim, jer i neformalna druzenja i kontakti su vazni u radnoj sredini i pridonose izgradnji pozitivnog odnosa na radnom mjestu (neki vid team buildinga ), sto se moze pozitivno odraziti na posao. I na taj nacin si covjek gradi image.
A i mozda mu je jednostavno bas bilo ludo zabavno.
A druga stvar je i sto ne vidim zasto je problem da budes 3 sata sama i ako si malo bolesna. Kao sto je netko vec rekao, nisi umirala, ako si mogla provesti 4 sata na zabavi. Mislim da si imala napad razmazenosti.
Ako se covjek zeli koji put provesti s drustvom, ne znaci da mu ti dovoljno ne znacis

E, a sad ako je to vama vec neki dublji problem, koji se ponavlja. Da bi on opcenito stalno vani lumpao, a ti se vise gnijezdila doma na kaucu s njim, onda cete morati naci neki kompromis.
Butter is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 01:25   #17
Lucky you!!!

Meni to uvijek bad...

Sta je najgore, htjela bih da to mogu, da mi je lako i svejedno.

A htjela bih i da imam nekog s kim sam uskladena, sa kim funkcioniram kao par, kao cjelina, a ne kao dva potpuno razlicita pojedinca koji vise ni ne znaju sto ih veze...

Ponekad se pitam ima li takva veza smisla, nije li bolje biti sam. Jer ja sam prenjezna za takvo sto, meni to sad ful tesko pada....
-demetra- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 01:30   #18
stvarno te ne moze niko shvatiti..pa sta je tu razlika ako se njemu izlazilo...Mora li to da znaci da niste jedno za drugo..naravno da ne mora...
__________________
Zvao sam je Emili
-ParadoX- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 01:30   #19
Quote:
Butter kaže:

E, a sad ako je to vama vec neki dublji problem, koji se ponavlja. Da bi on opcenito stalno vani lumpao, a ti se vise gnijezdila doma na kaucu s njim, onda cete morati naci neki kompromis.

Morat cemo, da parafraziram jednu stupidnu pjesmicu sa sugavog partya, izgleda svaki svojim putem dalje....

Ma mozda preuvelicavam, ne znam, al meni je to svejedno bad, ma koliko me vi uvjeravali da je ok.

Ne znam, zavidim vam na takvom stavu... voljela bih da nisam takva pahuljica i da sam hrabrija. Onda bi otisla, zauvijek. Ovako ostajem i patim, yebiga, that's me.....
-demetra- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2006., 01:30   #20
Quote:
-demetra- kaže:
Lucky you!!!

Meni to uvijek bad...

Sta je najgore, htjela bih da to mogu, da mi je lako i svejedno.

A htjela bih i da imam nekog s kim sam uskladena, sa kim funkcioniram kao par, kao cjelina, a ne kao dva potpuno razlicita pojedinca koji vise ni ne znaju sto ih veze...

Ponekad se pitam ima li takva veza smisla, nije li bolje biti sam. Jer ja sam prenjezna za takvo sto, meni to sad ful tesko pada....

hmm...jasno je sto zelis reci ali zamisli se malo na rijecima...
zelis li posesivca koji ce imati ljubomorne ispade?
muskarci su ipak malo agresivniji kad se radi o ljubomori.....

i ne mislim da to toliko ima veze s emocijama nego jednostavno s nemogucnoscu realnog sagledavanja istine.....
little_devil is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:11.