Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2007., 12:20   #21
vrtić se ne može kupiti, vrtiću daš novce i "on" ti čuva bebu (bijeli humor)
__________________
Pozdrav
murky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 12:22   #22
ja ga nisam imala, nisam čak nikad ni razmišljala o njemu, iako mi se ne čini loše imati ga..meni je za to poslužio kinderbet
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 12:23   #23
Quote:
Tashi kaže: Pogledaj post
vrtići dobri za one kaj imaju pse i one kaj doma drže onesviještenog crocopa

Blue Racer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 12:26   #24
Quote:
Tashi kaže: Pogledaj post
mislim da su vrtići definitivo - out, sad su - in - one spužvene puzzle - njih 6 ili 9 komada poslažeš na pod i juuupi...

puzzle su mi bile bacanje novaca. bile su na podu složene tjedan dana, mali ih je stalno rastavljao, a toliko se nakupilo prašine i smeća ispod njih, da sam ih s guštom odmontirala i pospremila. ne vidim svrhu tih puzzli, osim, ajde, topli pod.
a i čitala sam iskustva nekih žena da njihovi klinci jednostavno odgrizu komadić...ne hvala...
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 12:43   #25
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
sve što si pitala možeš...al meni je on koristio samo za odlaganje igračaka...promašena investicija...
Moja mama kaže da ju je to spasilo, da smo svih petero provjeli u njemu 'početne godine', tako nas je navikla... Mi smo se u njemu igrali a ona slobodno obavljala kućanske poslove...
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 12:43   #26
mi smo imali vrtić al isto je bio promašena investicija...
zato sam oslobodila jedan čošak uz garnituru i napravila povišenje od debele deke da nemože van i tu je bila prezadovoljna. okolo stavila jastučiće da ne udari u zid i na taj način rješila problem
__________________
Eduardo i Chiara
helior is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 12:44   #27
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
staviš ga unutr...nabacaš mu hrpu igrački da "Uživa"...i čim pobaca sve van (cca 3 min) poćinje urlanje "zakaj ste me zaprli u kavez"...
Pa ne može ni njemu biti sve kako poželi, ne možemo se ni mi igrati s njima 24/7... neka malo pati... ručak se neće sam skuhati...
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 12:45   #28
Quote:
murky kaže: Pogledaj post
vrtić se ne može kupiti, vrtiću daš novce i "on" ti čuva bebu (bijeli humor)
i meni je trebalo da skužim što je to... mi to zovemo ogradica
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 12:47   #29
Quote:
oštrilo kaže: Pogledaj post
Pa ne može ni njemu biti sve kako poželi, ne možemo se ni mi igrati s njima 24/7... neka malo pati... ručak se neće sam skuhati...
a čuj...može biti...al ja tak nisam...kak buš bilo kaj napravila ak se ono dreči unutra...ja sam iznjela svoje trostruko iskustvo,al svaka je drugačija,kaj neee....
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 14:30   #30
Jel može putni krevetić(u kojem moj još uvijek spava ) kasnije poslužiti kao vrtić?
Imam taj u kojem spava i još jedan(baka se razbacala,jebga)od kojeg je jedna stranica na patent otvara pa kad bude veći može sam ispuzati van.Taj s "mišjom rupom"mislim koristiti kao vrtić...Ha?
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 14:34   #31
Quote:
MarinkaD kaže: Pogledaj post
Jel može putni krevetić(u kojem moj još uvijek spava ) kasnije poslužiti kao vrtić?
Imam taj u kojem spava i još jedan(baka se razbacala,jebga)od kojeg je jedna stranica na patent otvara pa kad bude veći može sam ispuzati van.Taj s "mišjom rupom"mislim koristiti kao vrtić...Ha?
apsolutno pametno...kad već to imaš...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 16:30   #32
Quote:
MarinkaD kaže: Pogledaj post
Jel može putni krevetić(u kojem moj još uvijek spava ) kasnije poslužiti kao vrtić?
ofkors
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 11:46   #33
Quote:
MarinkaD kaže: Pogledaj post
Imam taj u kojem spava i još jedan(baka se razbacala,jebga)od kojeg je jedna stranica na patent otvara pa kad bude veći može sam ispuzati van.Taj s "mišjom rupom"mislim koristiti kao vrtić...Ha?
jao marince
pa poanta vrtica je, kako je tinkili napisala, da mali nemre izac iz njega kad ti moras nest obavit i ne mozes ga nadzirat.

mi ga uprav kupili, nije da je bas lud za njim, ali da ga nemamo ja bih bila luda
sad uci puzat i tako se koprca da mu je past s kreveta cas posla.
a kad propuze, brinula bih se da ne gurne ruke u uticnicu, povuce si knjige na glavu, otvori frizider...
ajmo rec da 10 min izdrzi unutra, onda pocne dreka pa ga malo izvadim i igram se s njim... onda opet 10 min.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 11:50   #34
A sumnjam da će baš znati taj patent otvoriti.Kad bude znao,više neće biti potrebe za vrtićem.
Ali ako je pametan na mamu.....
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 11:55   #35
ne potcjenjuj ih
izgledaju k'o mali andjeli koji nis ne kuze, a onda... opa bato
moj je jucer prvi put skoro ispao iz autosjedalice na kolicima. izvio se skroz i i uvatio za suncobran

meni je sveki nahvalila drveni vrtic, jer se za te stange mogu hvatat i pridizat, pa smo takav i uzeli.
bog zna da nisam ni ja tip "pusti nek dreci", prije pretjerujem u drugu stranu.
al sigurnost je na prvom mjestu.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 12:27   #36
Ja definitivno namjeravam kupiti ogradicu (vrtrić) i tamo će provoditi većinu vremena
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 12:47   #37
e curke mislim da je početno pitanje na ovom postu bila ona deblja dekica s dvije prečke iznad na kojima vise raznorazne igračkice pa kad bebo leži na tome na leđima rukicama se zabavlja s tim gluparijama... a vrtić je drugo zar ne, onaj klasičar - zatvoreni tip....
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 13:18   #38
Meni je ta dekica s prečkama nekako bez-veze, stalno moraš biti atento da bebač ne otpuže nekamo... Bolje da je zatvoren, na sigurno!
To sigurno nikad neću kupiti, ali ako poklone valjda ću koristiti
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 14:11   #39
imas pravo lubenice, pocetni post je malo nejasan.
sto se tice te didakticke dekice, nama nula bodova. stalno si je taj luk rusio na glavu dok je potezao igrackice. a dekica se sva srola pa mali zapne i kmeci.
ali imamo plasticni babygym koji se stavi iznad njega na krevet i to je super
sad ga stavim u vrtic i jos rula.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 19:51   #40
moje je pitanje bilo za taj zatvrone, klasični vrtic, gdje beba može ležati a poslje sjediti ili stajati i igrati se ali čula sam da dosta djece neće da budu u tom vrtićui da je to u većinu slučajeva promašena investicija ...
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:17.