Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2007., 19:40   #201
Ja volim lovu pa da ja idem kupit po svom ukusu jer ko god mi sta kupi meni to nevalja.Mojoj prijateljici su ovi jedni prijatelji navalili da ce joj kupit za bebu stolicu za hranjenje i ona pristala.Dolaze oni njoj u posjet i kupili joj najjeftiniju stolicu sto postoji tako jadna i bjedna da nije smjela malu ni stavit u to jer oce da se prevrne iz tog,a mala jos hiperaktivnapa oce polomit.Tak da je nije ni stavljala u to.E ti su mi najjaci kad navale kupit nesto pa kupe najjadnije sto postoji.
Esni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 20:21   #202
spojila s postojecim, a ima i Bercanin topic Poklon za krstenje
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 22:18   #203
mi smo kolegama i kolegicama kupovali knjige iz serije "what to expect ..." (sto ocekivati...; ima ... u trudnoci, ... prve godine, treca je "toddler years" - to kad prohodaju; samo ta jos nije prevedena na hr).

autorice heidi murkoff, arlene eisenberg, i sandee hathaway.

svi su bili odusevljeni knjigama, i stalno ih preporucivali dalje, ima puno savjeta bas za konkretne situacije, odgovore na sva pitanja (jedna kolegica je rekla da nije imala pojma sto napravit s klincem kad je poceo s godinu i pol dirati pisu, pa je brze-bolje isla gledati u knjigu; ista stvar je bila s odvikavanjem od dude ...)
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 22:41   #204
keksicka imam prve dvije, a di da kupim trecu Algoritam?
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 23:11   #205
Quote:
magic blue kaže: Pogledaj post
keksicka imam prve dvije, a di da kupim trecu Algoritam?
treca nije, dakle, prevedena. ima na listi u algoritmu, al pise da nije raspolozivo (iako ni to nije 100% sigurno, mozda imaju ili su bas narucili). no, ako nema, mozes otic tamo i narucit (mozda mozes i telefonom, ili mailom - ja sam se registrirala, pa mogu mailom narucivat, iako jos nisam probala; mogu ti narucit ak bus trebala).
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 14:54   #206
kad budem javim
ili da to od nekog zicam za rockas
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 08:44   #207
Molim za pomoć! Beba od kolegice sa posla slavi prvi rođendan i htjela sam bebaču kupiti cipelice zimske u Bati al ne znam koji broj da uzmem! Djevojčica ima oko 9 kg pa ne znam dal i to utječe na veličinu.
Hvala
bekib is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 14:39   #208
meni su sve sitnice drage koje dobijem, a ljudi često znaju dat novac. pa san ja svom bebaču odmah kod rođenja otvorila stambenu štednju, i sav novac koji dobijem stavim tamo.
__________________
marina_tha
marina_tha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 15:27   #209
palo mi napamet da je dobar poklon sling, MT, marama. Eno tamo nase curke vec prodaju polovne, a ja se ne bi bunila ni da sam takav dobila
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 19:05   #210
Želimo joj pokloniti nešto lijepo :)

Ej trudnice najdraže trebam vašu pomoć i ideje
Curina i moja najbolja prijateljica je trudna i mislili smo je obradvati onako košarom punom gluparija, sitnica, onih potrebnih i nekih koje su tu da se mi nasmijemo
Stvar je u tome što ni cura ni ja ne znamo gdje nam je najpametnije kupovati stvari za bebe - za sada smo opelješili dm - tamo kupili nekakav termometar za vodu u obliku patkice i četku za ćelavu glavicu. U konzumu smo kupili Niveinu kremu za bebe, nekakvu gumenu slikovnicu za stavljat pod zubiće , cura je kupila neku haljinicu za mamicu pitajbogagdje i sad smo u pohodu na ona fluffy odjelca i mekane dekice, zvečke koje sviraju uspavanku (pretpostavljam da toga ima u turbolimachu?)
E da, i bademovo ulje i fissan krema joj treba
Baby puder (ovo si pišem popis za sutra jer su mi upravo te sitnice pale na pamet)
Ajde cure pa trpajte ovdje šta vam padne na um - osim kolica i tako nekih stvarčica koje nisu za naš studentski džep Cilj je mamicu razdragati i nasmijati, a opet da joj koriste te stvari
E da šlapice,di ima šlapica.
Joj, jedva čekam dan kad će mi cura reći da je trudna
__________________
You have to know the answer to this question! If you died right now, how would you feel about your life?
disleksicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 19:08   #211
vir uloške.....
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 19:20   #212
ja sam vec par puta poklonila trudnicama dragim mustelin starter paket, ima kremica protiv strija, za cike i (uf, vec sam zaboravila, mislim protiv umornih nogu) - zgodan pokloncic za mamicu. u ljekarni na pocetku jurisiceve ima i ostalih mustelinih kremica pa se moze iskombinirati i za mamicu i za bebicu.

jedini je problem sto bi se mogla navuc

p.s. zgodnih i kvalitetnih stvarcica za bebu (bodica, pidzamica i sl.) ima za kupit u marks & spencers. po nekoliko u paketu imaju skroz prihvatljive cijene a preslatki su i roditelji na rid-u kazu da je pamuk jako dobar.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 19:43   #213
samo da ti kažem, kažu da baby puder nije dobar tako da to nemoj kupovati, a ovo ostalo samo krenite...
e, i svaka čast na ideji, baš će te razveseliti prijateljicu!
abilan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 19:44   #214
Quote:
mijaja kaže: Pogledaj post
vir uloške.....
da ne bi netko pomislio nešto krivo.... ovo sam mislila ako ste si stvarno dobri.... ako ste poznanici možda bolje ne.....
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 23:07   #215
Quote:
mijaja kaže: Pogledaj post
da ne bi netko pomislio nešto krivo.... ovo sam mislila ako ste si stvarno dobri.... ako ste poznanici možda bolje ne.....
Hahahaha ma ne skužiio sam i krepao od smijeha Ali me bilo sram pitati zašto baš vir kad je to samo vata, a ne neke ekstratanke upijajuće?
Jeste dobri smo si stvarno, ova tvoja ideja nas je podsjetila da bi joj mogli kupiti i nekoliko pari onih velikih udobnih gacica sta idu preko trbuha
Inače hvala vam svima curke za ideje, puno znači, ovo nam je prvi susret sa trudnoćom u tako neposrednoj blizini pa dosta toga ni ne znamo, čitam malo po forumu, proučavam i poprilično sam isprepadan. A što se tiče frendice, to je dugogodišnja naša baš prava prijateljica na koju uvijek možemo računati, a i ona na nas. Inače ona sad muči se upisat godinu na faksu, ima punu podršku roditelja i braće i sestara, i naravno prijatelja, svi se istinski veselimo, ali nažalost, otac djeteta, njezina ljubav, heh, pa ne sudjeluje u toj trudnoći, još je uvijek dječak, tako da mi na sve moguće načine pokušavamo mladoj trudnici uljepšati dane i pokazat joj da može računati na nas. Hvala vam trbuhićiii
edit--> nisam znao ovo za baby puder?? Koja je alternativa onda za to? Masne kremice ili...? Jer se sjećam bratića kako je bio mali i debeljuškasti, kao i svaka beba, pun preklopa na nogicama i rukicama, pa su ga uvijek dobro filali s puderom da mu se koža ne iritira
__________________
You have to know the answer to this question! If you died right now, how would you feel about your life?

Zadnje uređivanje tough_cookie : 20.10.2007. at 23:20.
disleksicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 23:45   #216
alternativa se zove pavlovićeva krema. kupuje se u ljekarni
stella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 03:44   #217
Quote:
disleksicar kaže: Pogledaj post
Hvala vam trbuhićiii


Obavezno uzmite čarapice za bebu... meni je to bilo najsmješnije kupovati, onu najmanju veličinu
Blue Racer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 08:37   #218
i pošaljite prijateljicu k nama na forum.....
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 09:20   #219
Quote:
stella24 kaže: Pogledaj post
alternativa se zove pavlovićeva krema. kupuje se u ljekarni
Original Pavlovićeva u Dm-u.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 10:17   #220
da malo osvjezim temu....
kolegica s posla uskoro ce roditi drugo dijete - dakle, imaju sve vece stvari (kolica, krevetic, vrtic, prematalicu, hranilicu joj mi kupili za prvo dijete....). mi planiramo skupiti oko 1000-1500 kn za poklon, i svi bi htjeli da joj kupimo nesto vece, ali ona kaze da joj nista ne treba, jer ima sve. pitala sam ju sta bi htjela, sta joj treba - jos cekam odgovor. imate li vi kakvu ideju, a da nije lova?
neny26 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:36.